Sen o cytrynie
Jeśli we śnie widzisz cytrynę, symbolizuje to mały zysk. Możliwe, że któryś z członków rodziny nagrodzi cię za sukces, który osiągnąłeś w szkole, co da ci szansę na przemyślenie dalszej pracy nad sobą lub zainwestowania we własny biznes. Ponieważ udowodnisz, bierzesz to na poważnie i jesteś pracowity, nie zawaha się dać ci wszystko, o co prosisz.

Sen o zbieraniu cytryny
Sen o zbieraniu cytryny oznacza, że znajdziesz ukojenie w pracy. Prawdopodobnie przechodzisz przez trudny okres w swoim życiu, co wyczerpało cię emocjonalnie, dlatego nie masz siły, aby zastanawiać się nad tym, co mogłoby się wydarzyć. Wypełniasz swój czas czynnościami wymagającymi siły fizycznej, po których masz tylko ochotę zasnąć i odpocząć.

Sen o wyciskaniu cytryny
Jeśli wyciskasz cytrynę we śnie, oznacza to, że uprzykrzasz sobie życie. Jesteś osobą, która robi z igły widły i jeśli nie masz problemu, sam je sobie znajdujesz. Nie jesteś przyzwyczajony do tego, że wszystko idzie gładko w twoim życiu, więc często wątpisz w ludzi, którzy są zbyt dobrzy i myślisz, że mają ukryte intencje.

Śnić, że ktoś wyciska cytrynę
Jeśli we śnie widziałeś kogoś wyciskającego cytrynę, jest to ostrzeżenie, by strzec się zemsty. Obraziłeś lub skrzywdziłeś kogoś, a on nie będzie przebierać w sposobach, aby ci się za to odwdzieczyć. Prawdopodobnie dopiero wtedy zdasz sobie sprawę, że jesteś winien wszystkiego, co się z tobą dzieje, i że tak naprawdę dopiero teraz płacisz za grzechy przeszłości.

Śnić, że ktoś zbiera cytrynę
Sen, w którym widzisz, jak ktoś zbiera cytrynę, wskazuje, że masz w bliskim otoczeniu osobę, która nie ma pewności siebie. Jest całkowicie wycofana i rzadko opowiada o swoich sukcesach, a jeszcze mniej o emocjach. Nie możesz do niej dotrzeć, bez względu na to, co robisz. Musisz pogodzić się z brakiem chęci uzyskania porady, ale to nie znaczy, że nie możesz od czasu do czasu powiedzieć jej o cechach, które posiada.

Sen o krojeniu cytryny
Krojenie cytryny we śnie zwykle oznacza, że ​​będziesz musiał podzielić się czymś, z czego jesteś bardzo zadowolony. Być może będziesz dzielić majątek rodzinny z innymi krewnymi lub to, co nabyłeś w związku małżeńskim z byłym partnerem życiowym. Nie będzie ci łatwo oddzielić się od rzeczy, które nie mają wartości materialnej, ale mają wielką wartość emocjonalną.

Śnić, że ktoś kroi cytrynę
Sen, w którym widzisz, jak ktoś kroi cytrynę, sugeruje, że w rzeczywistości ktoś próbuje tobą manipulować i przekonać do działania w taki sposób, jaki mu odpowiada. Możliwe, że wywiera na tobie presję i ciągle mówi ci, co masz robić. Musisz jak najszybciej zdystansować się od takich osób.

Sen o gryzieniu cytryny
Gryzienie cytryny we śnie oznacza, że ​​pokonasz wroga. Ktoś będzie próbował ingerować w twoje relacje prywatne lub biznesowe, ale na czas czas przewidzić zamiary tej osoby i uniemożliwisz jej to. Nie będziesz uważał się za zwycięzcę, ale będziesz martwił się sytuacją, w której znalazłeś się po raz pierwszy w życiu.

Śnić, że ktoś gryzie cytrynę
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś gryzie cytrynę, oznacza to, że będziesz zachwycony czyjąś pewnością siebie. Spotkasz osobę, która jest świadoma swoich cech i nie wstydzi się ich pokazywać. Jednocześnie nie jest ani arogancka, ale wysyła życzliwe, przyjazne wibracje. Będziesz chciał spędzić z nią jak najwięcej czasu, bo będziesz uważać, że możesz się wiele od niej nauczyć.

Sen o piciu herbaty z cytryną
Picie herbaty z cytryną we śnie niestety nie jest dobrym znakiem. Często sugeruje zdradę, rozczarowanie i smutek. Możliwe, że będziesz płakać z powodu bliskiej osoby. Wyjdziesz z tego znacznie silniejszy, ale poczujesz, że ta sytuacja zabrała ci co najmniej dziesięć lat życia.

Śnić, że ktoś pije herbatę z cytryną
Jeśli widziałeś we śnie nieznaną osobę pijącą herbatę z cytryną, niewykluczone, że zupełnie obca osoba poprosi cię o radę dotyczącą sytuacji, w której się znalazła. Znacznie łatwiej będzie jej zwierzyć się komuś, kogo nie zna, więc poprosi cię o opinię.

Jeśli we śnie widziałeś kogoś znajomego pijącego herbatę z cytryną, oznacza to, że powinieneś go pocieszać w trudnych chwilach. Przechodzi przez bardzo stresującą fazę swojego życia i przyjacielski uścisk oraz miłe słowo są mile widziane.

Kupować cytrynę
Sen o kupowaniu cytryny oznacza, że twoje działania mogą zostać źle zrozumiane. Być może zrobisz coś, co uważasz za słuszne, ale w oczach innych będzie to wyglądać dokładnie odwrotnie. Bardzo ważne jest, aby jasno wyrazić swoje poglądy i przedyskutować przyszłe ruchy z osobami, których to dotyczy. Nie podejmuj samodzielnie decyzji, które mogą mieć wpływ również na innych ludzi.

Sprzedawać cytrynę
Jeśli śnisz o sprzedaży cytryny, to znaczy, że wpadniesz na dobry pomysł na zarobienie pieniędzy. Możliwe, że od dawna zastanawiałeś się, jak zarobić na swojej wiedzy i umiejętnościach, a w niedalekiej przyszłości uda ci się wymyślić dobre rozwiązanie. Jeśli będziesz pilny i wytrwały, pierwsze pozytywne rezultaty przyjdą bardzo szybko.

Kraść cytrynę
Jeśli śniłeś o kradzieży cytryny ze sklepu lub supermarketu, oznacza to, że będziesz w stanie dochować tajemnicy. Prawdopodobnie zrobiłeś coś, z czego nie jesteś teraz dumny, więc boisz się, że ludzie, na których ci zależy, się o tym dowiedzą. Nie musisz się martwić, twój sekret pozostanie tajmenicą.

Sen, w którym widzisz, jak ktoś kradnie cytrynę, oznacza, że kogoś okłamiesz. Bliska osoba poprosi cię, abyś nikomu nie mówił, co zrobiła lub żebyś dał jej alibi. Od razu jej wysłuchasz, bez zastanawiania się, dlaczego zwrócił się do ciebie z taką prośbą. Dopiero później zdasz sobie sprawę, że się myliłeś.

Dać komuś cytrynę w prezencie
Sen o dawaniu cytryny w prezencie oznacza, że ​​mylisz się co do kogoś, kogo nie znasz wystarczająco dobrze. Pozwalasz uprzedzeniom prowadzić cię przez życie i nie dajesz tej osobie szansy na pokazanie jej zalet. Dlatego przegapiasz okazję, by wpuścić do swojego życia kogoś, kto mógłby je wzbogacić.

Dostać cytrynę w prezencie
Jeśli śniłeś, że ktoś dał ci cytrynę w prezencie, oznacza to, że swoim zachowaniem prezentowałeś ludziom zły obraz samego siebie. Z powodu kompleksów i braku pewności siebie czasami zachowujesz się arogancko, nawet jeśli naprawdę taki nie jesteś. Mówisz, że czyjeś zdanie nie jest dla ciebie ważne, a tak naprawdę chciałbyś, żeby wszyscy cię kochali.

Sadzić cytrynę
Jeśli śnisz o sadzeniu cytryny, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości zaczniesz dbać o swoje zdrowie. Z powodu licznych obowiązków, ale i lenistwa zaniedbałeś samego siebie. Nie jesz zdrowo i w ogóle się nie ruszasz. Dobra wiadomość jest taka, że wkrótce zmienisz te złe i niezdrowe nawyki.

Sen o kimś sadzącym cytrynę, oznacza, że ​​czyjaś zmiana cię zaskoczy. Możliwe, że spotkasz osobę, której nie widziałeś od lat i będziesz zachwycony jej wyglądem. Jeśli jest to osoba płci przeciwnej, niewykluczone, że po pierwszym spotkaniu poczujesz motyle w brzuchu.

Wyrzucać cytrynę
Sen o wyrzucaniu cytryny oznacza, że ​​zostawisz za sobą gorzką przeszłość. Jest coś, co cię bardzo zraniło i cofnęło w każdym tego słowa znaczeniu. Dużo czasu zajęło ci dojście do siebie, ale odniesiesz sukces. Zapomnisz w końcu o tej sytuacji i będziesz szedł przed siebie z podniesioną głową.

Jeśli we śnie widziałeś kogoś wyrzucającego cytrynę, oznacza to, że osoba z twojej przeszłości w końcu cię pokonała. Chodzi o kogoś, dla kogo wiele znaczyłeś i komu ciężko było się z tobą rozstać. Będzie jednak w stanie się z tego otrząsnąć i kontynuować swoje życie.

Śnić, że ktoś strzela do ciebie cytryną
Jeśli śnisz, że ktoś we śnie strzela do ciebie cytryną, oznacza to, że staniesz się celem plotek. Ktoś będzie zaniepokojony twoim sukcesem i nie zawaha się go umniejszyć, rozpowiadając kłamstwa o tobie. Nie będziesz w stanie temu zapobiec, więc najlepiej poczekać, aż to „szaleństwo” minie, abyś za bardzo się nie stresował.

Śnić, że strzelasz do kogoś cytryną
Jeśli śniłeś o strzelaniu do kogoś cytryną, to znak, że powinieneś uważać, co i przed kim mówisz. Twój „długi język” może cię dużo kosztować. Jeśli znajdziesz się w większym towarzystwie, nie skarż się na pracodawcę, ani na tego, od którego jesteś bezpośrednio lub pośrednio zależny.

Sen o dużej garści cytryn
Jeśli we śnie widzisz dużą garść cytryn, oznacza to, że w czasie podróży spotkasz bardzo ciekawych ludzi. Być może zdecydujesz się zafundować sobie wycieczkę do kraju lub miasta, w którym nigdy nie byłeś. Nie będziesz miał dużych oczekiwań, ale zaskoczy cię gościnność gospodarzy. Poznasz tam przyjaciół na całe życie, a ich dom stanie się twoim drugim domem.

Sen o zgniłej cytrynie
Zgniła cytryna symbolizuje oszustwo. Jeśli trzymałeś ją w dłoni we śnie, możliwe, że ktoś cię oszuka. Jeśli we śnie nadgryzłeś zgniłą cytrynę, prawdopodobnie będziesz próbował manipulować drugą osobą, aby zrobiła coś, co jest dla ciebie przydatne.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, zbierałeś lub wyciskałeś cytrynę, z pewnością zrobiła na tobie wrażenie.

Definicja cytryny

Cytryna to drzewo z rodzaju Citrus, którego owoce mają wiele właściwości leczniczych.