We śnie dozorca oznacza, że ​​jesteś ostrożny, ale może też wskazywać na czyjeś złe intencje, których powinieneś się wystrzegać.

Śnić, że jesteś dozorcą
Jeśli we śnie jesteś dozorcą, oznacza to niewielki zysk. Jesteś bardzo spokojny i świadomy tego, że ​​w drodze do sukcesu potrzebujesz dużo cierpliwości i nerwów. Starasz się nie pomijać żadnych kroków, bo wierzysz, że tylko w taki sposób osiągniesz swój cel.

Śnić, że jesteś czyimś dozorcą
Jeśli jesteś czyimś dozorcą, jest to zły znak. Prawdopodobnie zostaniesz obwiniony za coś, czego nie zrobiłeś lub nie mogłeś temu zapobiec. Będzie ci wystarczająco ciężko z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, a do rany dodadzą złośliwe komentarze, których celem będzie zranienie cię.

Śnić, że zmieniasz dozorcę
Kiedy zmieniasz dozorcę we śnie, oznacza to, że nie wiesz, kim są twoi prawdziwi przyjaciele. Jesteś z natury bardzo podejrzliwy, a niezweryfikowane plotki wystarczą, by zaatakować ludzi z otoczenia. Nie wysłuchasz ich wersji, dlatego zaczną odwracać się do ciebie plecami i pozwalać ci wierzyć we wszystko, co chcesz.

Śnić, że zatrudniłeś dozorcę
Zatrudnienie dozorcy we śnie oznacza, że ​​jesteś bardzo zdezorganizowany w prawdziwym świecie. Masz dużo obowiązków, których nigdy nie wykonujesz na czas. Dlatego jesteś zestresowany, a zmartwienia narastają. Musisz nauczyć się ustalać priorytety, robić plan i nie odbiegać od niego. Tylko w ten sposób wykonasz całą swoją pracę bez większego wysiłku i stresu.

Śnić, że rozmawiasz z dozorcą
Rozmowa z dozorcą we śnie oznacza, że potrzebujesz porady na temat udekorowania domu lub zakupu nieruchomości. Od jakiegoś czasu planujesz zacząć ten projekt, ale nie możesz się zdecydować, czego chcesz. Nie byłoby źle, gdybyś zatrudnił do tej pracy eksperta, kogoś, kto ma już spore doświadczenie w takich sprawach. Nasza sugestia jest taka, że ​​nie powinien to być członek rodziny lub przyjaciel, ponieważ może się zdarzyć, że nie zgodzicie się w niektórych sprawach, a tym samym zagrozi to waszemu związkowi.

Śnić, że inni rozmawiają z dozorcą
Sen, w którym widzisz lub słyszysz rozmowę z dozorcą, sugeruje, że bliska osoba poprosi cię o pomoc w pracy. Chociaż masz wiele obowiązków, nie odmówisz jej. Nie byłoby źle, gdybyś umówił się na spotkanie, dzięki czemu nikt nie straci cennego czasu.

Śnić, że całujesz się z dozorcą
Całowanie się we śnie z dozorcą oznacza, że ​​jesteś samotny. Jeśli przez długi czas byłeś bez partnera, te emocje są całkowicie normalne. Jeśli jednak jesteś w związku lub małżeństwie, nie powinieneś tak się czuć. Porozmawiaj o tym z ukochaną osobą, ale uważaj, bo jeśli przedstawisz ją jako głównego winowajcę dystansu, wywołasz tylko większą kłótnię. Zaakceptuj swoją część winy i pracuj nad swoim związkiem.

Śnić, że ktoś inny całuje się z dozorcą
Sen ten oznacza, że ​​dowiesz się o romansie. Prawdopodobnie odkryjesz, że twój znajomy ma kochankę. Będziesz zaskoczony tą informacją, ale nie podzielisz się nią z nikim, ponieważ jesteś osobą, która nie lubi plotek i nie lubisz się nimi dzielić. Jeśli to prawda, wiesz, że to wyjdzie na jaw.

Śnić, że bierzesz ślub z dozorcą
Jeśli niezamężna kobieta śni o poślubieniu dozorcy, oznacza to, że potrzebuje silnego i stabilnego mężczyzny. Prawdopodobnie w przeszłości miałaś do czynienia z mężczyznami, którzy nie mają jasnego celu w życiu. Kiedy zamężna kobieta śni o poślubieniu opiekuna, oznacza to, że uważa swojego męża za osobę leniwą.

Śnić, że kłócisz się z dozorcą
Kłótnia z dozorcą we śnie oznacza, że ​​będziesz musiał dokończyć pracę innych ludzi. Niektórzy z twoich kolegów w pracy rozpoczną pracę nad projektem, ale nie będą wiedzieć jak lub nie będą chcieli jej dokończyć, więc to niewdzięczne zadanie będzie należało do ciebie. Nie będziesz w stanie im tego odmówić, ale będziesz niechętnie sobie z tym radzić. Zajmie ci to dużo czasu, ale wyniki będą solidne.

Śnić, że inni kłócą się z dozorcą
Jeśli śniło ci się, że ktoś kłócił się z dozorcą, oznacza to, że pracodawca poprosi cię o zwolnienie kolegi. Prawdopodobnie prowadzisz pewien sektor i to jest coś, co znajduje się w twoim opisie stanowiska. Jednak trudno będzie ci zdecydować, kogo zwolnić, ponieważ wiesz, że wielu twoich podwładnych jest w złej sytuacji materialnej.

Śnić, że bijesz się z dozorcą
Kiedy śnisz o walce z dozorcą, to znak, że musisz nauczyć się kontrolować i kierować negatywne emocje. Ostatnio jesteś niezadowolony, sfrustrowany i zdenerwowany, a twoi bliscy to czują. Często to oni cierpią z powodu twojej frustracji. Nie możesz pozwolić, aby coś takiego zagrażało twoim relacjom z tymi, których kochasz. Bez względu na to, jak bardzo cię kochają, czasami bardzo trudno jest tolerować twoje zachowanie.

Śnić, że inni biją się z dozorcą
Sen, w którym widzisz kogoś walczącego z dozorcą, wskazuje, że staniesz się dodatkowym powodem w czyjejś nerwowości. Znajdziesz się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie i ktoś wyładuje na tobie swój gniew. Na początku będziesz zdezorientowany jego zachowaniem, a potem odwrócisz się i odejdziesz bez słowa. To najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić w takiej sytuacji.

Sen o obronie dozorcy
Jeśli broniłeś dozorcy przed kimś we śnie, oznacza to, że wybierzesz właściwą stronę w sporze. Będziesz miał okazję być świadkiem dyskusji między dwojgiem ludzi na bardzo drażliwy temat. Zrozumiesz, kto ma rację i otwarcie go wesprzesz. Będziesz świadomy tego, że narazisz się na złość drugiej strony, ale cenisz prawdę bardziej niż czyjeś uwagę i uczucie, więc nie będzie to miało dla ciebie znaczenia.

Śnić, że gonisz dozorcę
Pogoń za dozorcą oznacza, że nie ​​będziesz zadowolony z usługi, za którą zapłaciłeś. Prawdopodobnie zatrudnisz rzemieślnika do pracy, ale nie zrobi tego tak, jak sobie wyobrażałeś. Nie będziesz się kłócić i dawać mu pieniędzy, ale nigdy nie przyjdzie ci do głowy zatrudnić go ponownie.

Śnić, że inni gonią dozorcę
Jeśli we śnie widziałeś, że ktoś goni dozorcę, oznacza to, że twój przyjaciel podpowie ci, jak rozwiązać jakiś drobny problem. Wysłuchasz go, bo wiesz, że ma doświadczenie z takimi rzeczami. Nie pożałujesz tej decyzji.

Śnić, że uciekasz przed dozorcą
Ucieczka przed dozorcą oznacza, że ​​czujesz się winny, ponieważ nieumyślnie skrzywdziłeś inną osobę. Możliwe, że zapłaciłeś za coś mniej niż powinieneś lub omyłkowo zapłaciłeś w kawiarni mniejszy rachunek niż powinieneś. Nie wstydź się zgłosić, o co chodzi i uregulować ten dług.

Śnić, że inni uciekają przed dozorcą
Sen, w którym widzisz, jak ktoś ucieka przed dozorcą, oznacza, że ​​będziesz zaskoczony czyimś nieodpowiedzialnym zachowaniem. Bliska osoba w poważnej sytuacji prawdopodobnie podejmie niedojrzałą decyzję. Na próżno będziesz jej sugerował, aby zrobiła inaczej, ponieważ będzie myśleć, że ma rację.

Śnić, że chowasz się przed dozorcą
Ukrywanie się we śnie przed dozorcą oznacza, że ​​musisz przyznać się do winy za popełniony błąd. Nie ma sensu kłamać, ponieważ prawda kiedyś wyjdzie na jaw. Kłamstwo narazi tylko na szwank twoją własną uczciwość i reputację, którą się obecnie cieszysz.

Śnić, że inni chowają się przed dozorcą
Śnić, że ktoś ukrywa się przed dozorcą, oznacza, że oczernisz kolegę. Zobaczysz, że robi coś, czego nie wolno, i zgłosisz go pracodawcy. Nie będzie ci łatwo to zrobić, ale uznasz, że to słuszne.

Śnić o okradaniu dozorcy
Okradanie dozorcy we śnie oznacza, że twoje sumienie cię gryzie, ponieważ komuś nie pomogłeś. Możliwe, że miniesz żebraka i nie dasz mu pieniędzy na jedzenie. Dopiero później zdasz sobie sprawę, że źle zrobiłeś i że naprawdę cieszysz się, że nie jesteś na jej miejscu.

Śnić, że inni okradają dozorcę
Jeśli widziałeś we śnie, że ktoś okrada dozorcę, oznacza to, że będziesz zszokowany i zasmucony czyimś nieludzkim zachowaniem. Po raz kolejny zrozumiesz, w jakim okrutnym świecie żyjemy i będziesz chciał, aby zwierzęta były twoimi głównymi klientami, współpracownikami i przyjaciółmi, a nie ludzie.

Śnić, że dozorca cię okrada
Jeśli śniłeś o dozorcy, który cię okradł, oznacza to, że powinieneś być ostrożny przy wyborze partnerów biznesowych. Nie polegaj tylko na doświadczeniach innych ludzi, ale spróbuj sam zbadać tę osobę, aby nie żałować zaufania jej.

Śnić, że zabiłeś dozorcę
Zabicie dozorcy we śnie oznacza, że ​​nie uzyskasz oczekiwanej pomocy w najtrudniejszych dla ciebie momentach. Ponieważ nie pomogłeś innym ludziom, którzy mieli kłopoty, zrozumiesz to jako złą karmę, którą sam wezwałeś.

Sen o martwym dozorcy
Martwy dozorca we śnie symbolizuje złe wieści, straty i niepowodzenie biznesowe.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, byłeś lub zmieniłeś dozorcę, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja dozorcy

Dozorca to inaczej woźny, strażnik.