Jeśli we śnie widzisz drapacz chmur, oznacza to wielkie ambicje. Jesteś osobą, która nie przyjmuje odpowiedzi „NIE” i uważasz, że nie ma celów nieosiągalnych. Cokolwiek robisz, dajesz z siebie wszystko, dlatego w większości przypadków masz gwarancję sukcesu.

Sen o budowie drapacza chmur
Jeśli budujesz drapacz chmur we śnie, oznacza to, że się przeprowadzisz. Możliwe, że w nadchodzącym okresie zdecydujesz się zamieszkać sam, ze współlokatorem lub ukochaną osobą. Będziesz pełen planów i kreatywnych pomysłów, dzięki którym zaaranżujesz nową przestrzeń życiową, która ma dla ciebie bardzo głębokie znaczenie.

Śnić, że burzysz drapacz chmur
Kiedy burzysz drapacz chmur we śnie, oznacza to, że będziesz miał potężnych wrogów. Prawdopodobnie pokłócisz się z kimś, kto jest znacznie bogatszy i bardziej wpływowy niż ty, co spowoduje duże problemy. Ponieważ nie jesteś osobą, która może udawać i cofać swoje słowo, konsekwencje poniosą również twoi bliscy.

Śnić, że jesteś na szczycie drapacza chmur
Jeśli śnisz, że jesteś na szczycie wieżowca, symbolizuje to zwycięstwo. Każdy nowy dzień przeżywasz jako wyzwanie, które daje możliwość pokonania samego siebie i osiągnięcia większego sukcesu niż wczoraj. Nie porównujesz się do innych, ale próbujesz przesunąć wyimaginowane granice, które powstrzymywały cię w wielu sytuacjach.

Sen o wydostaniu się z drapacza chmur
Kiedy we śnie wychodzisz z drapacza chmur, to znaczy, że potrzebujesz spokoju. Jesteś osobą, która była na górze i na dole, więc rozumiesz, dlaczego mówi się, że trzeba znaleźć złoty środek. Nie masz ochoty się tym chwalić, ale marzysz o domu na wsi z dużym ogrodem, kwiatami i zwierzętami.

Sen o wspinaniu się na szczyt drapacza chmur
Wspinaczka po linie na szczyt drapacza chmur oznacza, że osiągnięcie zamierzonych celów będzie wymagało wiele wysiłku, czasu. Mianowicie staniesz przed licznymi przeszkodami i wyzwaniami, a jeśli będziesz wytrwały, cierpliwy i zmotywowany, będziesz w stanie je rozwiązać.

Śnić o innych wspinających się na szczyt drapacza chmur
Sen o kimś wspinającym się po linie na szczyt drapacza chmur oznacza, że ​​zazdrościsz komuś entuzjazmu i energii, którą posiada. Będziesz miał okazję porozmawiać z osobą, która twoim zdaniem jest świetnym wojownikiem i która nigdy nie rezygnuje ze swoich celów. Ponadto będziesz zachwycony jej optymizmem, więc będziesz chciał, aby taki nastrój przeniósł się na ciebie.

Sen o zejściu ze szczytu drapacza chmur
Jeśli śniłeś o zejściu po linie ze szczytu drapacza chmur, oznacza to, że brakuje ci w życiu emocji. Niedawno zorientowałeś się, że wpadłeś w rutynę i że każdy dzień jest dla ciebie taki sam. Tylko ty możesz coś zmienić, jeśli masz chęć i wolę zrobienia czegoś takiego.

Śnić, że inni schodzą ze szczytu drapacza chmur
Sen, w którym widzisz kogoś schodzącego ze szczytu drapacza chmur po linie, oznacza, że ​​będziesz zszokowany czyjąś decyzją. Nie wyobrażałeś sobie, żeby ta osoba mogła zrobić coś takiego, bo do tej pory wierzyłeś, że dobrze ją znasz.

Sen o skoku ze szczytu drapacza chmur
Skakanie ze szczytu drapacza chmur we śnie oznacza, że ​​masz problem, którym nie chcesz dzielić się z innymi ludźmi. Jesteś na tym bardzo skupiony, więc promujesz życiowe szanse. Jeśli skonsultujesz się z kimś na temat tego, co cię niepokoi, łatwiej będzie ci znaleźć rozwiązanie. Nie wahaj się przedyskutować swojego problemu z kimś, komu ufasz.

Śnić o innych skaczących ze szczytu drapacza chmur
Sen o kimś skaczącym ze szczytu drapacza chmur oznacza, że ​​czujesz pustkę. Prawdopodobnie brakuje ci czegoś ważnego w życiu. Może masz pieniądze i karierę, ale nie masz wystarczająco dużo miłości i uwagi. Inną możliwością jest cierpienie, ponieważ nie udało ci się zapewnić sobie spokojniejszej i stabilniejszej przyszłości. Spróbuj skupić się na tym, co jest dobre w twoim życiu i nie patrz na rzeczy z tej negatywnej strony.

Śnić, że spadłeś ze szczytu drapacza chmur
Spadanie ze szczytu drapacza chmur symbolizuje problemy rodzinne. Możliwe, że komunikacja między tobą a twoim partnerem lub członkiem rodziny pogorszy się. Z tego powodu w twoim domu będzie napięcie, z powodu którego nikt nie będzie szczęśliwy. Najprawdopodobniej problem będzie spowodowane różnymi opiniami na ten sam temat. Nikt nie będzie chciał się poddać, ale pomyśli, że to on ma rację.

Śnić, że ktoś inny spadł ze szczytu drapacza chmur
Sen o osobie spadającej ze szczytu drapacza chmur oznacza, że ​​spróbujesz pogodzić dwoje bliskich sobie osób, które nie są w dobrych stosunkach. Przekonasz się, że ich konflikt jest bez znaczenia i zrobisz wszystko, aby to zrozumieli. Możesz nie osiągnąć swojego celu, ponieważ oboje są zbyt uparci, by przyznać, że masz rację.

Sen o tańcu na szczycie drapacza chmur
Taniec we śnie na szczycie drapacza chmur oznacza, że ​​jesteś z siebie dumny. Osiągnąłeś coś, o czym marzyłeś od dawna i jesteś za to odpowiedzialny. Nikt nie pomógł ci osiągnąć celu, więc sukces jest jeszcze większy. Co ważniejsze, stworzyłeś dumnych ludzi, którzy cię kochają i którzy zawsze cię zachęcali i wspierali w spełnianiu twoich pragnień.

Śnić o innych tańczących na szczycie drapacza chmur
Sen ten oznacza, że będziesz się radował z innymi. Komuś bliskiemu przydarzy się coś bardzo miłego. Niewykluczone, że będziesz go chwalił na oczach wszystkich i przygotujesz dla niego przyjęcie.

Śnić, że kupiłeś drapacz chmur
Kupowanie drapacza chmur we śnie oznacza, że ​​zrobisz postęp w swojej karierze lub że twoja reputacja w społeczeństwie drastycznie się zmieni. Może zrobisz coś, co przyciągnie uwagę opinii publicznej i przez chwilę będziesz w centrum uwagi. Wykorzystasz to do osiągnięcia wyższych celów. Inną możliwością jest to, że z dnia na dzień staniesz się bogaty i dzięki temu zyskasz więcej szacunku od ludzi wokół ciebie.

Śnić, że kupiłeś mieszkanie na szczycie drapacza chmur
Jeśli śniłeś o kupnie mieszkania na szczycie drapacza chmur, oznacza to, że jesteś bardzo ambitną osobą. Wiesz, czego chcesz i starasz się to zrealizować. Nie zawsze jesteś najszczęśliwszy w wyborze sposobu, w jaki osiągasz swoje cele, ale czujesz, że jest to małe poświęcenie w stosunku do wyższego celu. Prawdopodobnie zniszczyłeś do tej pory wiele mostów i trochę tego żałujesz. Jednak uzasadniasz swoje działania powiedzeniem „cel uświęca środki”.

Śnić, że sprzedajesz drapacz chmur
Sprzedaż drapacza chmur, który sam zbudowałeś we śnie oznacza, że ​​odejdziesz na emeryturę z jakiegoś biznesu i że zostawisz to młodszym, aby się tym zajęli. Jeśli masz firmę prywatną, możliwe, że powierzysz zarządzanie nią swoim dzieciom lub zaufanemu pracownikowi. Jeśli od lat pracujesz w firmie lub prowadzisz ważny projekt, prawdopodobnie zostawisz to młodszemu koledze.

Śnić, że burzysz drapacz chmur
Burzenie drapacza chmur we śnie oznacza, że jesteś gotowy na wielką zmianę w swoim życiu. Może zmienisz sposób odżywiania się, ubierania, pozbędziesz się wady lub zaczniesz bardziej dbać o swoje zdrowie. Inną możliwością jest to, że zmienisz pracę, to znaczy partnera lub miejsce zamieszkania.

Śnić, że ktoś inny burzy drapacz chmur
Sen o burzeniu drapacza chmur oznacza, że ​​wesprzesz bliską osobę w realizacji pomysłu lub projektu. Zapewne członek rodziny, partner lub któregoś z twoich znajomych do podjęcia wymagającej pracy lub podjęcia odpowiedzialnego zadania, a ty będziesz jego największym wsparciem. Niewykluczone, że zaangażujesz się w to wszystko.

Sen o paleniu drapacza chmur
Spalenie drapacza chmur we śnie symbolizuje złą inwestycję. Możliwe, że zainwestujesz w coś zupełnie nieopłacalnego. Zdasz sobie sprawę, że nie zostałeś dostatecznie poinformowany i pożałujesz swojej decyzji. Więc pomyśl jeszcze raz, jeśli dokonałeś dobrego wyboru.

Śnić, że inni palą drapacz chmur
Jeśli we śnie widziałeś, że ktoś pali drapacz chmur, oznacza to, że na próżno będziesz próbował odwieść przyjaciela lub kolegę od jakiejś decyzji. Pomyślisz, że to nie jest odpowiednia pora na coś takiego i otwarcie mu o tym powiesz. Jest jednak niewielka szansa, że ​​cię wysłucha, ponieważ jest przekonany, że decyzja jest właściwa.

Sen o eksplozji drapacza chmur
Sen, w którym widzisz eksplozję drapacza chmur, wskazuje, że powinieneś bardziej zadbać o swoje zdrowie. Przestań ignorować objawy, które odczuwasz lub szukaj diagnoz i leków w czasopismach lub w Internecie. Umów się na badanie lekarskie tak szybko, jak to możliwe, aby twój stan się nie komplikował.

Sen o pożarze drapacza chmur
Pożar w drapaczu chmur symbolizuje radość i szczęście w rodzinie. Możliwe, że w końcu znajdziesz czas na zebranie się w jednym miejscu, biorąc pod uwagę, że każdy ma swoje obowiązki i problemy, z którymi boryka się na co dzień. Poczujesz się dobrze w towarzystwie drogich ludzi, a to pomoże ci przygotować się na nadchodzące wyzwania.

Sen o opuszczonym drapaczu chmur
Opuszczony drapacz chmur we śnie oznacza, że ​​możesz bardzo szybko zrezygnować z pomysłu, lub projektu, nad którym pracujesz od jakiegoś czasu. Zdasz sobie sprawę, że zabiera ci to zbyt dużo czasu i nie przynosi pożądanych rezultatów, dlatego zwrócisz się w swoim życiu ku sprawom bardziej konstruktywnym.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, budowałeś, burzyłeś lub byłeś w drapaczu chmur, z pewnością wywarł na tobie wrażenie.

Definicja drapacza chmur

Drapacz chmur to bardzo wysoki budynek, w którym mieszkają ludzie.