Sen o egzekucji
Jeśli we śnie widzisz egzekucję, jest to ostrzeżenie przed złym losem. Możliwe, że ktoś zamierza cię zaatakować fizycznie lub słownie, ponieważ masz do niego urazę. Będzie starał się sprawiać wrażenie osoby nieustraszonej, aby pokazać innym, co się z nimi stanie, jeśli pójdą za twoim przykładem.

Śnić, że zostajesz poddany egzekucji
Jeśli we śnie ktoś chce cię poddać egzekucji, oznacza to, że masz opiekuna. Osoba, o której myślałeś, że jest ci obojętna, a nawet wroga, prawdopodobnie ci pomoże. Dasz się zwieść faktowi, że jej słowa nie są zbyt miłe, ale jej działania będą prawdziwym wskaźnikiem tego, że ona chce dla ciebie jak najlepiej.

Śnisz, że dokonasz na kimś egzekucji
Kiedy wykonujesz egzekucję we śnie, oznacza to trudną decyzję. Być może będziesz zmuszony dokonać wyboru lub powiedzieć komuś prawdę, której nie chce usłyszeć. Odczujesz duży dyskomfort, ale spróbujesz znaleźć odpowiedni moment i najlepszy sposób, aby to zrobić bez zranienia.

Śnić, że powstrzymałeś egzekucję
Jeśli we śnie zatrzymałeś egzekucję, oznacza to, że powiesz prawdę. Możliwe, że uratujesz kolegę, który zostanie oskarżony przez przełożonych o niewywiązywanie się z obowiązków. Ponieważ będziesz informowany o wszystkich wydarzeniach, nie pozwolisz niewinnej osobie cierpieć za coś, czego nie zrobiła.

Śnić, że egzekucja jest opóźniona
Kiedy egzekucja jest opóźniona we śnie, oznacza to, że masz jeszcze trochę czasu. Prawdopodobnie dostałeś określony termin na ukończenie pracy, przygotowanie się do egzaminu itp. Przyjdzie to do ciebie jak as do dziesięciu, bo już zacząłeś wymyślać wymówki, które usprawiedliwią cię przed przełożonymi i uspokoją twoje sumienie.

Śnić, że wspierasz egzekucję
Jeśli śniłeś, że wspierasz decyzję, w której ktoś ma zostać stracony, oznacza to, że jesteś naiwny. Pozwoliłeś komuś przekonać cię do czegoś, co nie jest dobre dla twojej przyszłości. Za pomocą manipulacyjnych metod udało mu się nakłonić cię do zrobienia czegoś, co jemu przynosi pożytek, ale tobie wyrządza wielką szkodę. Otwórz oczy, zanim będzie za późno.

Śnić, że protestujesz przeciwko egzekucji
Protestowanie we śnie przeciwko egzekucji oznacza, że wybierzesz właściwą drogę. Jesteś obecnie w punkcie zwrotnym w swoim życiu i zastanawiasz się, co robić. Staraj się wybierać to, co przyniesie najlepsze efekty i w przyszłości poprawi jakość twojego życia. Jeśli podejmujesz decyzje kierując się logiką i rozsądkiem, są duże szanse, że nigdy ich nie pożałujesz.

Śnić, że ktoś chce twojej egzekucji
Jeśli śniło ci się, że ktoś nalegał na twoją egzekucję, oznacza to, że masz niebezpiecznych wrogów. Ktoś próbuje zaszkodzić twojej firmie lub relacjom z ukochaną osobą. Robi to bardzo umiejętnie i podstępnie, więc nie można się nawet domyślić, jaki będzie jego następny krok. W każdym razie musisz wystrzegać się intryg i podstępów, ponieważ jest to jego najpotężniejsza broń do niszczenia twojej reputacji lub szczęścia w życiu.

Śnić, że chcesz czyjejś egzekucji
Jeśli śniłeś, że szukasz czyjejś egzekucji, oznacza to, że pragniesz zemsty. Ktoś cię skrzywdził lub obraził w przeszłości i po prostu nie możesz się z tym pogodzić. Zamiast zostawić przeszłość za sobą, próbujesz zaplanować, jak się odwdzięczyć. W ten sposób wyrządzasz więcej szkody sobie niż jemu.

Śnić, że ktoś grozi ci egzekucją
Kiedy śnisz, że ktoś grozi ci egzekucją, oznacza to, że stworzyłeś w głowie pewne problemy, chociaż nie mają one podstaw w rzeczywistości. Jesteś z natury osobą panikującą i widzisz chaos nawet tam, gdzie go nie ma. Zamiast skupiać się na prawdziwych problemach, zajmujesz się drobnymi sprawami, które zajmują twój cenny czas. Nie bój się rozmawiać o tym, co cię trapi, z kimś, kto potrafi obiektywnie spojrzeć na twoją sytuację.

Śnić, że grozisz komuś egzekucją
Grożenie komuś egzekucją we śnie symbolizuje tłumiony gniew. Ktoś publicznie cię obraził lub sprowokował, a ty czujesz, że nie zareagowałeś we właściwy sposób. Teraz miałbyś mu coś do powiedzenia, ale w tym momencie zablokowałeś to i nic nie powiedziałeś. Przestań do tego wracać i zadaj sobie pytanie, czy to naprawdę ma dla ciebie znaczenie, co on myśli o tobie.

Śnić, że zapobiegłeś czyjejś egzekucji
Zapobieganie czyjejś egzekucji we śnie oznacza, że ​​wyświadczysz komuś wielką przysługę. Może to być członek rodziny, przyjaciel lub z drugiej strony ktoś, kogo nigdy w życiu nie widziałeś. Będzie ci bardzo wdzięczny za to i spróbuje ci się odwdzięczyć w pewnym momencie, chociaż nie będziesz tego od niego oczekiwać.

Śnić, że ktoś zapobiegł twojej egzekucji
Sen ten oznacza, że masz dobrych przyjaciół i że musisz ich chronić. Otaczają cię ludzie, którzy w każdej chwili oddaliby za ciebie życie. Prawdopodobnie zadłużyłeś ich swoim zachowaniem, więc możesz być pewien, że nigdy cię nie zdradzą. Takie przyjaźnie są rzadkie i cenne, i pamiętaj, że dzięki temu masz prawdziwe szczęście.

Śnić, że osobiście przeprowadziłeś egzekucję
Jeśli we śnie znalazłeś się w roli kata, oznacza to, że będziesz musiał podjąć trudną decyzję. Możliwe, że będziesz mediatorem w sporze między dwojgiem ludzi, których jednakowo kochasz i szanujesz. Poproszą cię, abyś powiedział, kto ma rację, a kiedy podejmiesz decyzję, ktoś na pewno się na ciebie zezłości.

Interpretacja może się również różnić w zależności od tego, jak wykonano egzekucję we śnie.

Śnić o egzekucji na gilotynie
Egzekucja na gilotynie to akt brutalny, zarówno w rzeczywistości, jak i we śnie. Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś ginie na gilotynie, oznacza to, że będziesz świadkiem bardzo stresującego wydarzenia. Niekoniecznie przydarzy się to na tobie, ale może się przydarzyć nieznajomemu na ulicy. W każdym razie będziesz świadkiem czegoś, co głęboko tobą wstrząśnie.

Śnić o egzekucji na stosie
Bycie świadkiem egzekucji na stosie we śnie symbolizuje wyrzuty sumienia. Prawdopodobnie miałeś okazję komuś pomóc, ale tego nie zrobiłeś. Będzie to dla ciebie nauczką, jak nie zachowywać się w przyszłości, abyś mógł spać spokojnie.

Śnić o egzekucji przez pluton egzekucyjny
Jeśli we śnie byłeś świadkiem egzekucji przez pluton egzekucyjny, oznacza to, że bliska ci osoba będzie narzekać na swoje problemy. Możliwe, że ktoś z rodziny lub znajomy powie, że doświadczył wielkiego upokorzenia lub niedoceniania w społeczeństwie lub w miejscu pracy. Spróbujesz mu wytłumaczyć, jak mało ważne jest to, co ludzie o nim myślą i że najważniejsze jest to, że ma wsparcie tych, którzy go kochają i szanują.

Śnić o egzekucji przez ukamienowanie
Kiedy we śnie jesteś świadkiem egzekucji przez ukamienowanie, oznacza to, że będziesz próbował zmienić decyzję, którą uważasz za zbyt radykalną. Być może pracodawca zdecyduje się zwolnić kolegę, bo się pomylił, a ty wstawisz się za nim. Inną możliwością jest to, że zaprotestujesz przeciwko brutalności, której doświadczyłeś ty lub ktoś, kogo znasz.

Śnić o egzekucji przez powieszenie
Sen ten oznacza, że staniesz w czyjejś obronie. Zapewne każdy skupi się na twoim partnerze, członku rodziny lub przyjacielu, ponieważ zrobił coś, co im się nie podoba. Chociaż ty też pomyślisz, że to nie do końca w porządku, zdecydujesz się go bronić. Powiesz mu tylko na osobności, że się mylił i że takie rzeczy nie mogą się więcej powtórzyć.

Śnić o egzekucji na krześle elektrycznym
Egzekucja na krześle elektrycznym we śnie oznacza, że ​​możesz być świadkiem czyjegoś załamania emocjonalnego. Mianowicie będziesz miał okazję upewnić się, że osoba, o której myślałeś, że jest silna i niezłomna, jest również bardzo wrażliwa. Nie będziesz wiedział, jak zareagować, bo będziesz bardzo zaskoczony. Tylko wtedy zrozumiesz, jak ważne jest, aby nie ukrywać swoich emocji, czy to dobrych czy złych.

Znaczenie może też różnić się od tego, jakie emocje wywołała w tobie egzekucja.

Śnić, że jesteś smutny z powodu czyjejś egzekucji
Jeśli śniło ci się, że czyjaś egzekucja cię zasmuciła, oznacza to, że jesteś osobą bardzo empatyczną. Robisz wszystko, aby pomóc każdemu, kto ma jakiekolwiek kłopoty. Zawsze chętnie odpowiadacie na zaproszenia do akcji humanitarnych, bo uważacie to za swój obowiązek i powinność. Ponadto pomagasz również osobom, których problemy nie są znane innym.

Śnić, że jesteś szczęśliwy z powodu czyjejś egzekucji
Jeśli śniło ci się, że czyjaś egzekucja cię uszczęśliwiła lub ucieszyła, oznacza to, że pragniesz zemsty. Ktoś cię skrzywdził lub obraził w przeszłości i po prostu nie możesz się z tym pogodzić. Wierzysz w powiedzenie „wszystko wraca, wszystko jest spłacone”, ale to nie jest tak, że nie pracujesz, aby „odebrać” to, co ktoś jest ci winien. Takie negatywne emocje nie są dobre dla twojej psychiki, więc musisz podjąć wysiłek, aby wybaczyć i żyć dalej.

Śnić, że boisz się czyjejś egzekucji
Kiedy śnisz, że czyjaś egzekucja cię przestraszyła, oznacza to, że czeka cię bardzo burzliwy okres. Będziesz musiał stawić czoła różnym zmartwieniom i problemom, a ich rozwiązanie będzie wymagało dużo cierpliwości i energii. Na szczęście nie brakuje ci wsparcia bliskich, więc z ich pomocą uda ci się przezwyciężyć ten stresujący etap twojego życia.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś w telewizji film, w którym są egzekucje, musiał zrobić na tobie wrażenie.

Definicja egzekucji

Egzekucja to wykonanie wyroku śmierci.