Sen o fiołku
Jeśli we śnie widzisz fiołka, symbolizuje to szczęście w życiu. Jesteś osobą otoczoną przez ludzi o dobrych intencjach, którzy zrobiliby dla ciebie wszystko. Jesteś wdzięczny za piękne rzeczy, które ci się przytrafiają, dlatego starasz się zwracać na nie uwagę, odrzucając wszystko, co mogłoby popsuć ci nastrój i pozytywną energię, którą promieniujesz..

Śnić, że zbierasz fiołki
Sen o zrywaniu fiołków to miłe wspomnienia. Jesteś dumny, że ​​kiedy patrzysz za siebie, nie masz się czego wstydzić. Nie dajesz się ponieść złudzeniom, ale stoisz twardo na ziemi. Byli partnerzy mają dla ciebie tylko słowa pochwały, ponieważ starasz się pozostać w uczciwych relacjach ze wszystkimi.

Śnić, że dajesz komuś fiołki
Kiedy dajesz fiołki we śnie, oznacza to, że nie oczekujesz wiele od innych. Możliwe, że jak tylko kogoś spotkasz, chcesz się do niego zbliżyć i poznać nowego przyjaciela. Kierujesz się tym, że jeśli jesteś dobry, nie ma powodu, by inni byli źli. Rzeczywistość jest jednak inna, więc często zdarza się, że cię rozczarowują i nadużywają twojego zaufania.

Śnić, że inni zbierają fiołki
Jeśli śniłeś o tym, że ktoś zbierał fiołki, oznacza to, że osobę, która naznaczyła część twojego życia sprawi ci radość. Chodzi o kogoś, kto pozostał w twojej miłej pamięci, mimo że nie masz już z nim kontaktu. Zamienisz tylko kilka słów na ulicy, ale będziesz o tym długo myślał i zawsze będziesz się uśmiechał, pamiętając wszystko, przez co razem przeszliście.

Śnić, że sadzisz fiołki
Sadzenie fiołków we śnie symbolizuje romantyczne chwile z ukochaną osobą. Możliwe, że twój partner zaskoczy cię obiadem lub krótką wycieczką. Prawdopodobnie nie spędzacie dużo czasu sam na sam, więc będziesz cieszyć się tymi intymnymi chwilami. Dopiero wtedy zdasz sobie sprawę, jak bardzo jesteś szczęśliwy, że masz taką osobę u swojego boku.

Śnić, że inni sadzą fiołki
Śnić o kimś sadzącym fiołki oznacza, że ​​​​zazdrościsz osobie z najbliższego otoczenia jej związku z partnerem. Odniesiesz wrażenie, że ma ona miłość i uwagę, której pragniesz. Nie będziesz zazdrosny, ale zdasz sobie sprawę, jak naprawdę jesteś samotny.

Śnić, że podlewasz fiołki
Podlewanie fiołków we śnie oznacza, że ​​jesteś bardzo ostrożną i oddaną osobą. Dla tych, których kochasz, jesteś gotowy na wszystko i zawsze starasz się, aby każda spędzona razem chwila była jak najpiękniejsza. Jesteś w stałym kontakcie z krewnymi, przyjaciółmi, a nawet byłymi współpracownikami i nie pozwalasz, by brak czasu był wymówką, by przestać się komunikować.

Śnić, że inni podlewają fiołki
Sen, w którym ktoś podlewa fiołki, oznacza, że ​​powinieneś być bardziej wyrozumiały dla swojego partnera lub członków rodziny. Jasne jest, że twoja niegrzeczność wynika z chęci uchronienia ich przed wszystkim, co negatywne w życiu, ale musisz też pokazać im, że ich kochasz.

Śnić, że dostałeś fiołka
Dostanie fiołków we śnie zwykle oznacza, że ​​będziesz zaskoczony czyimś gestem. Prawdopodobnie odniesiesz pozytywne wrażenie o osobie, którą niedawno poznałeś. Rozmowa z nią sprawi ci przyjemność, a szczególnie zachwyci cię jej determinacja i chęć pomocy w danych sytuacjach. Możliwe, że narodzi się z tego miła przyjaźń.

Sen o kupowaniu fiołków w doniczce
Sen ten symbolizuje optymizm i dobrą energię, którą masz. Jesteś obecnie w fazie, w której masz wolę do wszystkiego i bardzo wierzysz w to, co robisz. Nie brakuje ci ani motywacji, ani siły, by całkowicie się czemuś poświęcić. Wykorzystaj ten okres na dokończenie bieżących prac, ale także na zaplanowanie przyszłych projektów.

Śnić, że sprzedajesz fiołki w doniczce
Sprzedawanie fiołków w doniczce oznacza, że ​​niechętnie przyjmiesz jakieś zadanie lub zobowiązanie. Prawdopodobnie zrobisz to, aby kogoś uszczęśliwić, ale nie będziesz miał wystarczająco dobrej woli, by sobie z tym poradzić. Mimo to dołożysz wszelkich starań, aby jak najlepiej wykonać swoją część pracy, tak aby on był zadowolony.

Śnić o polu lub lesie pokrytym fiołkami
Sen o polu pokrytym fiołkami oznacza, że jesteś osobą bardzo pomysłową i kreatywną, ale nie wykorzystujesz wystarczająco swojego talentu. Prawdopodobnie wykonujesz pracę, która nie wymaga od ciebie innowacji. Możesz jednak wykorzystać swój prezent do realizacji ciekawego hobby. Możliwe, że pewnego dnia przyniesie ci przyzwoity dochód.

Śnić, że kradniesz fiołki
Kradzież fiołków we śnie może oznaczać, że nie jesteś zadowolony ze swojego życia miłosnego. Takie sny często śnią się osobom, które przez długi czas były bez partnera lub są w złym związku. Jeśli jesteś w tej drugiej grupie, musisz popracować nad relacją z partnerem lub zerwać. Nie możesz obudzić się pewnego dnia jako osoba nieszczęśliwa i sfrustrowana, jeśli możesz temu zapobiec.

Śnić, że inni kradną fiołki
Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś kradnie fiołki, oznacza to, że wierzysz, że masz rywala.Twój partner, zbliżył się do osoby ze swojego otoczenia i boisz się, że może cię z nią zdradzić. Czas porozmawiać o tym otwarcie z ukochaną osobą, ale przede wszystkim zadaj sobie pytanie, dlaczego jej nie ufasz.

Śnić o bukiecie fiołków
Bukiet fiołków we śnie symbolizuje szczęśliwe chwile. Możliwe, że wkrótce weźmiesz udział w ślubie, chrzcie lub innej uroczystości. Gospodarze dołożą wszelkich starań, aby ugościć cię w najlepszy możliwy sposób, a ty będziesz cieszyć się wspaniałą atmosferą. Swoje wrażenia z tamtego wydarzenia będziesz wspominać długo po tym.

Sen o zwiędniętych fiołkach
Zwiędnięte fiołki w snach często wskazują na koniec romansu lub przyjaźni. Prawdopodobnie zdasz sobie sprawę, że nie kochasz już swojego partnera, więc zdecydujesz się zerwać. Nie chcesz, żeby „trzymał cię przy życiu”, ale odważnie ruszysz dalej. Inną możliwością jest to, że dojdziesz do wniosku, że nie masz już wspólnych zainteresowań z wieloletnim przyjacielem i całkowicie się zdystansujesz.

Śnić, że wyrzuciłeś fiołki
Jeśli śniłeś, że wyrzuciłeś bukiet fiołków, możliwe, że rozczarujesz się bliską osobą. Zrozumiesz, że w tym związku dajesz znacznie więcej niż ona i przestaniesz to robić. Ona zorientuje się, że coś jest nie tak i spróbuje to zmienić, ale ty będziesz wytrwały i nie dasz jej nowej szansy.

Śnić, że inni wyrzucają fiołki
Sen, w którym widzisz kogoś wyrzucającego fiołki, oznacza, że w niedalekiej przyszłości będziesz pocieszać osobę, która zerwała długotrwały romans. Chodzi o jednego z członków rodziny lub przyjaciela, więc będziesz starał się być dla niego dostępny, aby pomóc mu przezwyciężyć ten trudny okres w jego życiu.

Sen o robieniu wianka z fiołków
Robienie wianka z fiołków we śnie oznacza, że ​​młodsza osoba cię uszczęśliwi. Możliwe, że spędzisz piękne chwile z dziećmi i zrozumiesz, że ich towarzystwo najbardziej ci odpowiada. Zapamiętasz swoje dzieciństwo pełne beztroskich chwil i cofniesz się do czasów, kiedy byłeś najszczęśliwszy.

Śnić, że inni robią wianek z fiołków
Sen o kimś, kto robi wieniec z fiołków, oznacza, że ​​staniesz w obronie słabszych. Prawdopodobnie będziesz miał okazję zobaczyć i usłyszeć, jak dużo osób werbalnie atakuje jedną osobę. Zrozumiesz, że to niesprawiedliwe, i staniesz w jej obronie. Może nie będzie miała ona racji, ale jesteś przekonany, że nikt nie zasługuje na takie traktowanie, więc będziesz musiał zareagować.

Śnić, że nosisz wianek z fiołków na głowie
Noszenie we śnie wianka z fiołków na głowie oznacza, że ​​masz tajemniczego wielbiciela. W twoim najbliższym otoczeniu jest ktoś, kto cię lubi, ale jeszcze ci się do tego nie przyznał. Prawdopodobnie sam zauważyłeś pewne znaki, ale postanowiłeś je zignorować. Jeśli nie jesteś obecnie w związku lub małżeństwie, a jest to ktoś kogo lubisz, to nie ma powodu, aby tego nie pokazać.

Śnić, że inni noszą wianek z fiołków na głowie
Kiedy śnisz o dziewczynie lub kobiecie z wiankiem z fiołków na głowie, oznacza to, że usłyszysz dobre wieści. Możliwe, że twój problem zostanie rozwiązany dzięki komuś innemu. Jesteś przyzwyczajony do rozwiązywania własnych zmartwień, ale tym razem pomoc nadejdzie z boku.

Śnić, że wąchasz fiołki
Ten sen zapowiada bardzo przyjemne wydarzenia. W niedalekiej przyszłości stanie się z tobą coś, o czym będziesz pamiętać do końca życia. Może to dotyczyć zarówno twojego życia prywatnego, jak i biznesowego. W rzadkich przypadkach sen symbolizuje wielki postęp w karierze lub w dziedzinie finansów.

Śnić, że inni wąchają fiołki
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś wącha fiołki, oznacza to, że szczęście kogoś innego sprawi, że ty też będziesz szczęśliwy. Ktoś z twojego najbliższego otoczenia przeżyje coś bardzo pięknego, a ty będziesz radować się razem z nim. Ponieważ zazdrość jest cechą, której nie znasz, będzie dziwne, gdy zdasz sobie sprawę, jak ktoś może nie cieszyć się szczęściem i sukcesem kogoś innego, ale stara się, aby były całkowicie pozbawione sensu.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, zbierałeś lub podarowałeś fiołki, z pewnością zrobiło to na tobie wrażenie.

Definicja fiołków

Fiołek to kwiat o purpurowych liściach w kształcie serca z rodziny Violaceae.