Sen o jaskółkach w locie
Jeśli we śnie widzisz lecącee jaskółki, oznacza to, że czeka cię przyjemna wizyta. Możliwe, że uszczęśliwi cię krewny, który nie widział cię od dłuższego czasu, będziesz szzególnie się cieszyć faktem, że zostanie z tobą przez kilka dni. Będziesz miał okazję przypomnieć sobie wszystko, co robiłeś, gdy byłeś młodszy i opowiedzieć o wszystkim, co się działo, gdy nie byliście w kontakcie.

Śnić, że jaskółki wlatują do twojego domu
Sen o jaskółki wlatujących do domu to symbol radości. Może się zdarzyć, że spotkasz osobę, która stanie ci się bliska i po kilku dniach w jej towarzystwie będziesz miał wrażenie, że znaliście się całe życie. Twoja przyjaźń w końcu przerodzi się w stabilny i piękny związek emocjonalny, ale nie będziesz chciał się spieszyć i ryzykować w obawie, że coś zepsujesz.

Śnić o jaskółce w gnieździe
Widok jaskółki w gnieździe we śnie oznacza, że otrzymasz prezent. Nie jesteś osobą wymagającą i nie masz zwyczaju prosić innych o rzeczy, których potrzebujesz. Ponieważ rodzina dobrze cię zna, sprawią, że będziesz zadowolony z drobiazgu, który będzie dla ciebie wiele znaczył, być może będzie to telefon, komputer lub coś podobnego, na co sam nie mógłbyś sobie pozwolić.

Sen o jaskółkach budujących gniazdo
Jeśli jaskółki budują we śnie gniazdo, oznacza to, że odniesiesz sukcesy w pracy i w miłości. Prawdopodobnie planujesz zamieszkać razem z ukochaną osobą w miejscu, które udekorujesz według własnych upodobań. Będzie to dla ciebie istotne, ponieważ uznasz to za odpowiednią okazję do poznania się jeszcze bardziej i sprawdzenia w ostatnim teście przed tak ważnym wydarzeniem, jakim jest małżeństwo.

Sen o zburzeniu jaskółczego gniazda
Sen, w którym niszczysz jaskółcze gniazdo, jest znakiem, że jesteś destrukcyjny i przygnębiony. W tej chwili wszystko widzisz w czarnych kolorach i nie wydaje ci się, żeby coś miało się zmienić. Szybko jednak wyjdziesz z tego ponurego okresu i uświadomisz sobie, jak piękne może być życie.

Śnić, że inni niszczą jaskółcze gniazdo
Sen ten oznacza, że będziesz walczył o wyciągnięcie ukochanej osoby ze złego nastroju. Być może będzie mieć problemy w pracy, problemy zdrowotne lub miłosne, a ty nie będziesz mógł dłużej patrzeć, jak cierpi. Użyjesz więc swojej siły perswazji i będziesz w stanie jej pomóc.

Sen o jaskółkach na drucie
Jeśli we śnie widziałeś jaskółki siedzące na drucie, oznacza to, że nie powinieneś zbytnio martwić się problemem, który aktualnie ci ciąży, ponieważ nic nie możesz zrobić. Jutro jest nowy dzień i nowy początek. Niech czas zrobi swoje, a zobaczysz, że cierpliwość się opłaca. Dla młodych ludzi, którzy planują rodzinę, sen ten symbolizuje nowy początek.

Sen o jaskółkach na oknie
Sen, w którym widzisz jaskółki na swoim oknie, oznacza, że nawiążesz wspaniałą przyjaźń z osobą, którą niedawno poznałeś. Zdasz sobie sprawę, że macie ze sobą wiele wspólnego, więc często będziecie spędzać razem czas. Starzy przyjaciele mogą mieć do ciebie pretensje za spędzanie tak dużo czasu z kimś, kto dopiero niedawno stał się częścią twojego życia, ale nie będziesz zwracał na to uwagi.

Sen o jaskółce w klatce
Jaskółka w klatce symbolizuje zły nastrój. Możliwe, że przez ostatnie kilka dni coś cię martwi lub myślisz o niepowodzeniach, które ci się przytrafiły. Powodów może być wiele, ale jeśli ponownie zastanowisz się nad tym, co aktualnie cię niepokoi, zdasz sobie sprawę, że masz o wiele więcej powodów do radości niż smutku.

Słyszeć ćwierkanie jaskółki
Jeśli we śnie słyszysz ćwierkanie jaskółek, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości zorganizujesz spotkanie towarzyskie z rodziną i przyjaciółmi. Być może zaniedbałeś ich z powodu licznych obowiązków, a wiesz, ile dla ciebie znaczą ich miłość i uwaga. Dołożysz więc wszelkich starań, aby zebrać wszystkich w jednym miejscu, a to pomoże ci „naładować baterie” przed kolejnymi dniami i wyzwaniami w pracy.

Sen o stadzie jaskółek
Stado jaskółek we śnie symbolizuje wielkie szczęście. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości osiągniesz to, o czym od dawna marzyłeś. Możliwe, że dobre wieści związane z bliską osobą sprawią, że będziesz szczęśliwy.Nadejdą dobre wieści z zagranicy.

Śnić, że złapałeś jaskółkę
Kiedy śnisz, że złapałeś jaskółkę lub trzymasz ją w dłoniach, to znak, że powinieneś być łagodniejszy w stosunku do najbliższych. Faktem jest, że niektórzy z nich w przeszłości popełnili wiele błędów, ale zamiast wisieć nad nimi, daj im szansę, żeby sami zorientowali się, co jest dla nich dobre, a co złe. Okazuj zrozumienie i miłość, a zostaniesz za to nagrodzony.

Sen o karmieniu jaskółki
Karmienie jaskółki we śnie oznacza, że zbyt mocno starasz się zadowolić ludzi, którzy na to nie zasłużyli. Cały swój wolny czas poświęcasz tym, którzy dla ciebie nie poświęciliby tak wiele. Czasami wydaje ci się, że to bardziej tobie na nich zależy, a nie na odwrót i masz całkowitą rację. Skup swoją uwagę na sobie i ciesz się tym, co cię uszczęśliwia.

Śnić, że inni karmią jaskółkę
Sen ten oznacza, że wejdziesz w poważną dyskusję z upartą osobą. Ponieważ sam również jesteś uparty, istnieje duża szansa, że wasza rozmowa przerodzi się w kłótnię. Jeśli nie chcesz, aby tak się stało, wycofaj się na czas. Nie warto kłócić się z ludźmi, którzy nie chcą słuchać, a co dopiero zaakceptować czyjąś opinię.

Sen o polowaniu na jaskółki
Polowanie na jaskółki we śnie oznacza, że ​​wybrałeś zły sposób, by kogoś zadowolić. Jest w twoim życiu osoba, na której ci zależy i starasz się okazać swoje uczucia. Jednak w tym wszystkim zacząłeś zmieniać się w kogoś, kim nie jesteś. Działanie może pomóc ci osiągnąć cel na krótką metę, ale jeśli chcesz, aby ta osoba cię kochała na stałe, bądź tym, kim jesteś.

Śnić, że inni polują na jaskółki
Jeśli we śnie widziałeś, że ktoś polował na jaskółki, możliwe, że będziesz świadkiem wielkiej niesprawiedliwości. Będziesz miał możliwość podjęcia decyzji o czyimś losie wraz z grupą ludzi. Bardzo niekorzystna decyzja zostanie podjęta większością głosów, a ty sprzeciwisz się wynikowi. Będziesz jednak w mniejszości i nie będziesz miał na nic wpływu. Będzie cię gryźć sumienie dopóki nie zdasz sobie sprawy, że nie mogłeś nic zrobić.

Śnić, że zraniłeś jaskółkę
Zranienie jaskółki we śnie oznacza, że zranisz kogoś, kto w żaden sposób na to nie zasłużył. Możliwe, że powiesz coś brzydkiego w swojej obronie, a później będziesz tego żałować. Aby temu zapobiec, nie pozwól, aby przytłoczyły cię negatywne emocje. Kontroluj swój gniew, a nie będziesz musiał nikogo przepraszać za swoje słowa i czyny.

Śnić o rannej jaskółce
Jeśli we śnie widzisz zranioną jaskółkę, oznacza to, że twój przyjaciel zwróci się do ciebie o radę w sprawie problemów miłosnych. Być może było wiadomo, że coś było na rzeczy, ale nie wiedziałeś, jak się czuł. Zrobisz wszystko, aby mu pomóc, bo wiesz, że on zrobiłby to samo dla ciebie.

Śnić, że zabiłeś jaskółkę
Jeśli śniłeś, że zabiłeś jaskółkę, oznacza to, że sabotujesz samego siebie. Jesteś zbyt „spięty” i zawsze wszystko racjonalizujesz. Powoli stajesz się pesymistą, co znajduje odzwierciedlenie w każdym momencie twojego życia. Jeśli nie zaczniesz kochać i doceniać samego siebie i robić rzeczy, które lubisz, trudno ci będzie wydostać się z tego „błędnego koła”, w którym się teraz znajdujesz.

Śnić o martwej jaskółce
Martwa jaskółka w snach symbolizuje wielkie problemy. Niekoniecznie dotyczą one iebie, ale to nie znaczy, że nie będziesz się martwić o tych, których kochasz. Dobra wiadomość jest taka, że masz dość siły, woli i odwagi, by sobie z tym poradzić. Dlatego nie pozwól sobie na panikę, spróbuj spojrzeć na problem ze wszystkich stron i znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie.

Śnić o jaskółce karmiącej młode
Kiedy we śnie widzisz jaskółkę karmiącą swoje młode, możliwe, że tobie lub komuś bliskiemu urodzi się dziecko. Twoja rodzina prawdopodobnie się powiększy i będziesz z tego bardzo zadowolony. Dziecko wzbogaci twoją społeczność i wniesie wiele radości do twojego domu.

Śnić o jaskółce uczącej młode latać
Sen, w którym widzisz jaskółkę uczącą inne młode jaskółki latać oznacza, że ​​goście z zagranicy przywiozą ci wiele cennych prezentów. Będziesz zadowolony z ich przyjazdu, ale także z tego, co przywiozą. Dołożysz wszelkich starań, aby ugościć ich w najlepszy możliwy sposób.

Sen o odlocie jaskółek
Jeśli we śnie widzisz, jak jaskółki odlatują do ciepłych krajów, oznacza to, że powinieneś być przygotowany na złe wieści. Możliwe, że przydarzu ci się coś, czego nie mogłeś przewidzieć, a co dopiero temu zapobiec. Takie rzeczy się zdarzają, ważne jest, aby zaakceptować je jako nieuniknione i nie zawracać sobie głowy pytaniem „dlaczego ja”.

Sen o przylocie jaskółki
Jeśli we śnie widziałeś, jak jaskółki migrują z południa, oznacza to, że problemy rodzinne, które obecnie cię nurtują, zostaną bardzo szybko rozwiązane. Prawdopodobnie jest to kwestia słabej komunikacji lub braku zrozumienia, przez które się zdystansowałeś. Jednak wasz związek jest silny i nie pozwolisz, aby takie rzeczy zakłóciły relacje, które budowałeś przez lata.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś latające jaskółki lub robiące gniazdo, z pewnością wywarło to na tobie duże wrażenie.

Definicja jaskółki

Jaskółka to mały, delikatny ptak z rodziny ptaków śpiewających.