Sen o patce
Jeśli we śnie widzisz kaczkę, jest to dobry znak. Możliwe, że masz wątpliwości, czy zrobić coś, co przyniesie duże zmiany w twoim życiu. Po tym śnie nie wątp, ale odważ się i wyjdź ze swojej strefy komfortu. Pozytywnych wyników, którym towarzyszy ekscytacja i oczekiwanie, na pewno nie zabraknie.

Sen o kaczce w wodzie
Jeśli śnisz o kaczce w wodzie, oznacza to poważne rozmowy. Możliwe, że po długim czasie spotkasz osobę, z którą nie pozostawałeś w dobrych stosunkach. Ponieważ w przyszłości będziesz mieć punkty kontaktowe, zdasz sobie sprawę, że lepiej jest ogłosić rozejm i wyjaśnić to, co cię trapi.

Śnić o kaczce na lądzie
Kiedy śnisz o kaczce na lądzie, ostrzega przed kłopotami. Zapewne ktoś z twoich współpracowników lub członków rodziny oskarży cię o zajmowanie się rzeczami, które cię nie dotyczą i o zbytnie wtrącanie się. Będziesz bardzo zraniony, ponieważ celem każdego twojego działania nie jest obnoszenie się, ale pomoc w rozwoju społeczności, do której należysz.

Śnić, że jesz kaczkę
Jeśli we śnie jesz kaczkę, oznacza to smutek. Możliwe, że będziesz miał nadmiar wolnego czasu, więc będziesz miał gorsze chwile, które sprawią, że spojrzysz na życie negatywnie. Będziesz myślał tylko o szansach, które przegapiłeś, o ludziach, którzy nie są już blisko ciebie i o każdej niesprawiedliwości, której doznałeś. Potrwa to jakiś czas, po czym znów zajmą cię obowiązki, które sprawią, że zapomnisz o stanie, w jakim się znajdowałeś.

Śnić, że karmisz kaczkę
Kiedy karmisz kaczki we śnie, symbolizuje to radość. Jesteś osobą, która sama lub w towarzystwie lubi praktykować rytuały poprawiające samopoczucie. Może to być: spacer, oglądanie filmu, wycieczka na łonie natury lub inna aktywność. W pracy lub szkole starasz się poświęcić kilka chwil dla siebie i zdystansować się od stresujących sytuacji.

Sen o kaczorze
Jeśli śnił ci się kaczor, oznacza to, że niektóre ważne rozmowy będą dla ciebie dobre.

Śnić, że inni karmią kaczkę
Sen, w którym widzisz, jak ktoś karmi kaczkę, może być znakiem, że niepotrzebnie będziesz zły na ukochaną osobę. Twój partner lub znajomy prawdopodobnie odrzuci twoje zaproszenie na kawę, randkę lub film z wyjaśnieniem, że chce być sam. To cię zrani, ponieważ uważasz, że jest zbyt samolubny. Jednak ty sam również czasem chcesz spokoju i chwili wytchnienia. Dlaczego więc obwiniasz innych, jeśli chcą tego samego?

Śnić, że inni jedzą kaczkę
Kiedy widzisz, jak ktoś we śnie je kaczkę, oznacza to, że pomożesz kochanej osobie wyjść z kryzysu finansowego, moralnego lub miłosnego. Mianowicie jeden z członków rodziny lub znajomych wejdzie w bardzo trudny okres, a ty będziesz starał się mu pomóc, aby jak najszybciej i najłatwiej go przezwyciężył. Postawisz jego problemy przed jego własnymi, ale nie będziesz żałować, bo stopniowo zacznie wracać do zdrowia po tym, co mu się przydarzyło.

Śnić o kaczce i kaczorze razem
Jeśli we śnie widziałeś kaczkę i kaczora to bardzo dobry znak. Takie sny zapowiadają bardzo pozytywne wydarzenia w życiu tych, którzy je śnią. Mogą symbolizować zbliżający się ślub lub nowe dziecko w rodzinie. Inną możliwością jest to, że w najbliższej przyszłości doświadczysz wielkiej, ale pięknej zmiany. Twoje życie wywróci się do góry nogami, ale będziesz się nim cieszyć.

Sen o kaczce z kaczątkami
Kaczki i kaczątka w snach zwykle symbolizują nowe początki. Możliwe, że byłeś uwięziony w przeszłości zbyt długo i to uniemożliwia ci pójście naprzód. Niektóre złe wydarzenia lub doświadczenia cię powstrzymywały, ale dobrą wiadomością jest to, że w końcu pozbędziesz się tego ciężaru i ruszysz naprzód z determinacją i odwagą. Nie będzie to łatwe, ale wytrwacie w poszukiwaniu własnego szczęścia i lepszego życia.

Sen o kaczce w gnieździe
Widok samej kaczki lub kaczki z kaczątkami w gnieździe to bardzo dobry znak. Sen ten oznacza dobrobyt finansowy, rodzinny i duchowy, który czeka na ciebie w przyszłości. W końcu puzzle w twoim życiu znajdą się na swoim miejscu, dzięki czemu będziesz mógł odetchnąć z ulgą i odpocząć. Do tego czasu staraj się i pracuj, aby twoje jutro było tak piękne i wysokiej jakości, jak to tylko możliwe.

Sen o nurkującej kaczce
Jeśli we śnie widziałeś kaczkę chowającą głowę w wodzie, to znak, że zostaniesz uwolniony od czyjejś presji. Prawdopodobnie twoi rodzice, rodzina, przyjaciele lub pracodawca mają wobec ciebie wysokie wymagania. Nie chcesz ich zawieść, więc robisz wszystko, czego się od ciebie oczekuje, ale w ogóle nie masz czasu na poświęcenie się samemu sobie. Wkrótce zdasz sobie sprawę, że żyjesz cudzym życiem i że ci się to nie podoba, więc grzecznie, i wyraźnie powiesz wszystkim, którzy cię dusili, aby zostawili cię w spokoju.

Śnić o biegającej kaczce
Sen, w którym widzisz biegnącą kaczkę lub stado kaczek, oznacza, że w niedalekiej przyszłości możesz przypadkowo odkryć czyjś sekret. Po prostu znajdziesz się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie. Będziesz się wahać czy podzielić się tą informacją z innymi, ale zdecydujesz się milczeć, ponieważ nie chcesz robić innym tego, czego nie chciałbyś, aby ci się przytrafiło.

Sen o lecącej kaczce
Jeśli we śnie widziałeś lecące kaczki, oznacza to, że powinieneś używać logiki i inteligencji przy rozwiązywaniu problemów, które aktualnie cię nurtują. Byłoby idealnie, gdybyś mógł wyłączyć swoje uczucia, chociaż jest to niezwykle trudne. Staraj się jednak tym razem iść za głową, a nie sercem, dzięki czemu szybciej i łatwiej dojdziesz do dobrych rozwiązań.

Sen o kaczkach latających nad twoją głową może być znakiem, że twoje kłopoty dobiegają końca.

Śnić, że polujesz na kaczki
Polowanie na kaczki we śnie oznacza, że ​​będziesz musiał zmienić niektóre plany, ponieważ będzie wymagać tego sytuacja. Takie sny zapowiadają również szczęśliwe wydarzenia, takie jak śluby, nowi członkowie rodziny i tym podobne. Niektórzy starzy dygnitarze interpretują polowanie na kaczki jako kupowanie czegoś o wielkiej wartości materialnej lub zdobywanie czegoś o wielkiej wartości duchowej.

Śnić, że inni polują na kaczki
Sen o kimś polującym na kaczki oznacza, że będziesz zmuszony komuś ustąpić. Możliwe, że nie będziesz w stanie ułożyć wspólnych planów ze swoim partnerem ze względu na jego zobowiązania biznesowe. Ponadto prawdopodobnie będziesz musiał przełożyć podróż lub wyjście, na które nie możesz się doczekać.

Śnić, że zestrzeliłeś lub zraniłeś kaczkę
Jeśli śniłeś, że zestrzeliłeś lub zraniłeś kaczkę, może to symbolizować zazdrość. W twoim najbliższym otoczeniu jest ktoś, kto czegoś ci zazdrości lub plotkuje o tobie w obecności innych ludzi. Możliwe, że osoba, którą niedawno spotkałeś i przywitałeś w swoim domu i życiu codziennym, zdradzi zaufanie, które jej okazałeś, opowiadając innym o twoich sekretach, lękach i pragnieniach.

Śnić, że ktoś inny zranił kaczkę
Sen, w którym widzisz, jak ktoś strzela lub rani kaczkę, oznacza, że możesz zostać o coś niesprawiedliwie oskarżony. Mianowicie twój przyjaciel lub kolega znajdzie się pod ostrzałem publiczności, ponieważ jego sekret ujrzy światło dzienne. Będziesz pierwszym podejrzanym o to „przestępstwo”, chociaż nie miałeś z tym nic wspólnego. Będziesz potrzebował dużo energii, aby udowodnić mu, że go nie zdradziłeś.

Sen o uboju kaczki
Ubój kaczki we śnie oznacza, że ​​ktoś będzie miał o tobie złe pierwsze wrażenie. Będziesz wydawać mu się bardzo surowy i stanowczy, ale w rzeczywistości jesteś dość wrażliwą i nieco niepewną osobą. Jeśli podejmie wysiłek, aby cię lepiej poznać, zrozumie, że jesteś znacznie delikatniejszy, niż w rzeczywistości wyglądasz.

Śnić, że inni ubijają kaczkę
Sen ten oznacza, że twój instynkt dotyczący kogoś lub czegoś może cię oszukać. Często polegasz na tym przeczuciu przy podejmowaniu decyzji lub wyciąganiu wniosków. Istnieje jednak możliwość, że tym razem zostaniesz oszukany, więc następnym razem wysłuchasz rozsądku.

Sen o martwej kaczce
Martwa kaczka w snach zwykle nie jest dobrym znakiem. Może wskazywać na wielkie rozczarowanie miłością lub zdradę. W każdym razie ktoś, komu ufasz, może cię urazić lub zranić. Z natury jesteś osobą wrażliwą i agresywną, więc będzie to dla ciebie trudne, ale musisz znaleźć sposób, aby mu wybaczyć, bo nie ma sensu dręczyć się negatywnymi uczuciami.

Sen o małej gumowej kaczce
Mała gumowa kaczka w snach symbolizuje postęp. Możliwe, że rozwiążesz problem, który dręczy cię od dłuższego czasu. Inną możliwością jest to, że pracodawca w końcu doceni twój wysiłek i pracę i nagrodzi cię podwyżką, krótkoterminową zachętą lub awansem. W każdym razie wkrótce zorganizujesz uroczystość z okazji pięknych wydarzeń.

Sen o dużej gumowej kaczce
Duża gumowa kaczka w snach oznacza, że ​​dowiesz się, że ktoś cię okłamuje lub oszukuje. Mianowicie zauważysz, że jedna osoba w twoim środowisku zachowuje się dziwnie i zdecydujesz się zbadać, o co chodzi. Prawdopodobnie dowiesz się, że obgaduje cię za twoimi plecami i staniesz z nią twarzą w twarz. Twoje działanie wprowadzi ją w zakłopotanie, ale w końcu przyzna ci, że chciała osiągnąć swoje własne interesy, wykorzystując cię.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś, karmiłeś lub zjadłeś kaczkę, to musiało na tobie wywrzeć wrażenie.

Definicja kaczki

Kaczki to ptaki o wydłużonym tułowiu z rodziny Anatidae.