Sen o kochanku/kochance
Jeśli we śnie jesteś kochankiem, oznacza to, że plotkujesz. Z natury jesteś bardzo szczęśliwy i starasz się być w dobrych stosunkach ze wszystkimi, bez względu na to, czy są to kobiety, czy mężczyźni. Wielu uważa twoje zachowanie za zbyt swobodne, dlatego próbują cię kontaktować z ludźmi, o których nawet nie pomyślałeś.

Śnić, że masz kochanka/kochankę
Sen, w którym masz kochanka, oznacza, że ​​grasz w niebezpieczną grę. Możliwe, że patrzysz na życie jak na przygodę, w której postanowiłeś przywłaszczyć sobie wszystko, co uważasz za najlepsze. Często zdarza się, że „jedziesz na dwa fronty” i bawisz się w miłości, przyjaźni lub pracy, nie dbając o ludzi, których skrzywdzisz i zostawisz.

Śnić, że kłócisz się z kochankiem/kochanką
Jeśli kłócisz się ze swoim kochankiem we śnie, oznacza to, że wszystko wyjdzie na jaw. Być może oprócz oficjalnego związku/małżeństwa będziesz miał też osobę, z którą będziesz się okazjonalnie widywał. Chociaż masz jasno określone granice, ona będzie przywiązana do ciebie znacznie bardziej niż chciałeś, a kiedy wytłumaczysz jej, jak się sprawy mają, wywoła skandal.

Śnić, że spotkałeś kochanka/kochankę
Kiedy spotykasz kochanka we śnie, oznacza to, że ponownie się zakochasz. Jest to prawdopodobnie osoba, z którą byłeś wcześniej w związku, ale okazuje się, że wciąż o niej myślisz. Ośmielisz się nawet zaprosić ją na drinka, aby sprawdzić, czy twoje uczucia są prawdziwe, czy po prostu tęsknisz za minionym czasem.

Śnić, że zmieniłeś kochanka/kochankę
Sen, w którym zmieniłeś swojego kochanka, ostrzega cię przed fałszywymi obietnicami. Możliwe, że otrzymasz nową ofertę biznesową lub miłosną, która przyciągnie twoją uwagę, ale będzie zbyt piękna, aby była prawdziwa. Choć staniesz przed wielką pokusą, w niektórych momentach będziesz pamiętał, by nie mówić na próżno: „chytry dwa razy traci”.

Śnić, że straciłeś kochanka/kochankę
Jeśli we śnie tracisz kochanka, oznacza to, że nawet te najlepsze rzeczy mogą być jeszcze piękniejsze. Jesteś osobą, która daje pierwszeństwo rozsądkowi i nie pozwala, by uczucia cię zaślepiły i zaprowadziły do ​​pasa. Masz cel, którego się trzymasz i nie planujesz od niego odchodzić. Nie rozpaczasz, ale wyciągasz pozytywne rzeczy z każdej niekorzystnej sytuacji i obracasz je na swoją korzyść.

Śnić o spędzeniu nocy z kochankiem/kochanką
Sen o spędzeniu nocy z kochankiem oznacza, że twoje życzenie się spełni. Jesteś bardzo namiętny i uważasz, że seks jest bardzo ważny w każdym związku. Dużo czasu spędzasz nad swoim ciałem, upiększając je i dobierając ubrania, które odbiorą twojemu partnerowi mowę. Lubisz flirtować i eksperymentować, dzięki czemu twoje intymne chwile będą niezapomniane.

Śnić, że twój partner/partnerka dowiedział/a się, że masz kochankę/a
Sen ten oznacza, że ​​gryzie cię sumienie, ponieważ świadomie ranisz kogoś, kto cię kocha. Jeśli nie czujesz już nic do swojego partnera, zakończ ten związek lub małżeństwo. To, co w tej chwili mu robisz, nie tylko nie jest moralne, ale jest czymś, na co on nie zasługuje.

Śnić, że twój partner ma kochanka/kochankę
Jeśli dowiedziałeś się we śnie, że twój partner ma kochanka, sugeruje to, że w niego wątpisz. Prawdopodobnie sprawdzałeś ostatnio każdego jego krok, ponieważ wątpliwości wkradły się do twojej głowy. W tej chwili we wszystkim widzisz jakąś wskazówkę i dowód na to, że masz rację. Czas szczerze porozmawiać z ukochaną osobą o tym, co cię niepokoi.

Śnić, że zostawiłeś kochanka/kochankę
Zerwanie ze swoim kochankiem we śnie oznacza, że w końcu staniesz się poważny i popracujesz nad swoją relacją ze swoim partnerem, a przestaniesz szukać szczęścia obok drugiej osoby. Z partnerem przeszedłeś zarówno dobre, jak i złe momenty i w końcu zrozumiesz, czego chcesz i z kim jesteś najszczęśliwszy.

Śnić, że kochanek/kochanka cię zostawił/a
Jeśli śniłeś, że twój kochanek, odszedł od ciebie, oznacza to, że ​​błędy z przeszłości wrócą do twojego życia. Zdasz sobie sprawę, że wszystko w życiu wraca i że powinieneś pomyśleć o tym wcześniej. Teraz będziesz musiał „wypić piwo, które sam sobie nawarzyłeś”.

Śnić, że zostawiłeś partnera/partnerkę z powodu kochanka/kochanki
Jeśli śnisz, że opuściłeś swojego obecnego partnera z powodu innej osoby, z którą się potajemnie spotykasz, oznacza, że ​​masz świadomość, że robisz coś złego, ale nie masz odwagi i siły, by to powstrzymać. To ostatni moment, aby dowiedzieć się, z kim chcesz być. Twoja decyzja z pewnością złamie komuś serce, ale powinieneś był pomyśleć o tym dużo wcześniej.

Śnić, że partner/partnerka zostawił/a cię z powodu kochanka/kochanki
Jeśli śniło ci się, że ukochana osoba zostawił cię dla kogoś innego, oznacza to, że cierpisz na brak pewności siebie. Prawdopodobnie coś w przeszłości cię wykoleiło ze ścieżki lub twój związek z partnerem jest w tej chwili tak zły, że często się za to obwiniasz. Pamiętaj, że związek lub małżeństwo wymaga dwojga i tyle samo osób musi ten związek naprawić.

Śnić o spacerowaniu z kochankiem/kochanką
Jeśli śniłeś o spacerowaniu po mieście w ramionach kochanka, to znaczy, że masz dość ukrywania się, ale nie chcesz ujawniać tego związku, ponieważ wiesz, że to zrani innych ludzi.

Śnić, że podróżujesz z kochankiem/kochanką
Podróżowanie we śnie z kochankiem oznacza, że zostawisz swoje problemy w przeszłości. W końcu zaczniesz myśleć o przyszłości i nie będziesz już patrzeć wstecz na to, co do tej pory cię niepokoiło. Może pewnego dnia to się urzeczywistni, ale będziesz też dojrzalszy i mądrzejszy, i rozwiążesz problemy znacznie łatwiej.

Śnić o poślubieniu kochanka/kochanki
Ten sen wyraźnie pokazuje, że twój sekretny związek przerodził się w coś więcej. Głębsze uczucia rozwinęły się podczas swobodnych spotkań towarzyskich. Więc potajemnie zastanawiasz się, jak może wyglądać wasza wspólna przyszłość. Aby w ogóle coś takiego rozważyć, musisz najpierw wyjaśnić to ze swoim obecnym partnerem, co wcale nie będzie łatwe.

Sen o kochanku/kochance w ramionach innej osoby
Widok twojego kochanka w ramionach innej osoby oznacza, że ​​jesteś zazdrosny bez powodu. Nie możesz go winić za znalezienie kogoś innego, jeśli to tylko chwilowa przygoda. W związku, który masz, nie ma miejsca na zazdrość!

Śnić o walce ze swoim kochankiem/kochanką
Walka z kochankiem we śnie wskazuje, że kochasz go bardziej, niż chcesz przed sobą przyznać. Biorąc pod uwagę, że twój związek jest nieoficjalny, a on nie jest twoim pierwszym wyborem, jesteś świadomy, że nie powinieneś pielęgnować silniejszych uczuć. Jeśli nie chcesz, aby twoje uczucia stały się jeszcze głębsze, będziesz musiał zakończyć romans.

Śnić, że ugryzłeś kochanka/kochankę
Ugryzienie kochanka we śnie oznacza, że ​​jesteś zaborczy. To tylko znak, że chcesz oznaczyć to, co uważasz za własne. Nie zdajesz sobie sprawy, że nie masz do tego prawa, ponieważ jest to związek oparty na tajemnicy. Jeśli chcesz być z tą osobą i pokazać wszystkim, że jest twoja, będziesz musiał zakończyć oficjalny związek, w którym jesteś.

Śnić, że ugryzł/a cię kochanek/kochanka
Jeśli śniłeś, że twój kochanek cię ugryzł, to wyraźny znak, że masz kłopoty i że wkrótce wszyscy mogą się dowiedzieć o twoim romansie. Teraz nie ma odwrotu, po prostu musisz wymyślić, jak usprawiedliwisz się przed swoim partnerem, rodziną i przyjaciółmi.

Śnić, że zraniłeś kochanka/kochankę
Zranienie kochanka we śnie oznacza, że ​​boisz się, że może cię opuścić. Czujesz, że jest tobą coraz bardziej znudzony i czujesz, że niedługo cię opuści. Może masz rację, a może po prostu ma dość ukrywania się obok ciebie i chce być z kimś, z kim będzie mógł swobodnie chodzić po ulicy.

Śnić, że zranił/a cię kochanek/kochanka
Sen ten oznacza, że myślisz o zakończeniu romansu. Kiedyś byliście podekscytowani, kiedy widzieliście się w tajemnicy, a teraz przerodziło się to w wielką udrękę. Możliwe, że twoje sumienie w końcu zadziałało i twoje działania przestaną poniżać osobę, z którą jesteś obecnie w związku lub małżeństwie.

Śnić, że zabiłeś kochanka/kochankę
Zabicie kochanka we śnie oznacza, że ​​żałujesz, że przez ten sekretny związek zagrażasz swojemu związkowi z osobą, która cię kocha. Utrzymywanie tego związku może być zabawne, ale ostatnio czujesz się coraz bardziej winny. Niewykluczone, że przyznasz się swojemu partnerowi, że go zdradziłeś. Przygotuj się na poniesienie konsekwencji.

Sen o martwym kochanku/martwej kochance
Martwy kochanek we śnie symbolizuje potrzebę przeniesienia odpowiedzialności za swoje zachowanie na kogoś innego. Należysz do osób, które zawsze obwiniają partnera za zdradę. Być może myślisz, że to ona cię popchnęła do zdrady, ale większość ludzi tak nie myśli.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, poznałeś, zerwałeś, spędziłeś noc lub pokłóciłeś się z kochankiem, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja kochanka/kochanki

Kochanek to osoba, z którą związek jest utrzymywany w tajemnicy.