Sen o kratach

Jeśli we śnie widzisz kraty, oznacza to, że czujesz się ograniczony. Możesz wyznaczać granice dla siebie lub innych ludzi.

Bardzo szybko rezygnujesz ze wszystkiego, co sobie wyobraziłeś, a potem tego żałujesz.

Nie ma to jak nauczyć się pokonywać przeszkody, które pojawiają się na każdej ścieżce i przekonać siebie, że można robić wszystko, czego naprawdę się chce.

Śnić, że jesteś za kratkami

Jeśli we śnie jesteś za kratkami, ostrzega przed niebezpieczną podróżą. Być może będziesz miał trudności w innym kraju i będziesz musiał długo czekać na granicy.

Będziesz musiał bardzo uważać na dokumenty i rzeczy, które nosisz ze sobą, ponieważ zostaniesz dokładnie przeszukany.

Śnić, że inni są za kratkami

Kiedy we śnie inni są za kratkami, sugeruje to, że powinieneś traktować swoich bliskich życzliwiej.

Prawdopodobnie w niektórych sytuacjach zbytnio polegasz na miłości, jaką czują do ciebie członkowie rodziny, przyjaciele lub partner.

Myślisz, że wszystko jest dla ciebie dozwolone, ale możesz być niemile zaskoczony, gdy zaczną cię unikać i przestaną tolerować twoje wybuchy.

Śnić, że wstawiasz kraty

Jeśli we śnie umieszczasz gdzieś kraty, oznacza to, że się uspokoisz. Jesteś osobą porywczą i potrafisz stwarzać problemy sobie i innym.

Zdajesz sobie sprawę, że musisz popracować nad samokontrolą i przestać brać wiele rzeczy do siebie, ponieważ często nie dotyczą one tylko ciebie.

Śnić, że usuwasz kraty

Kiedy we śnie usuwasz kraty, oznacza to, że zaufasz komuś bardziej. Możliwe, że kontrolowałeś bliską osobę, myśląc, że odkryjesz o niej wszystko.

Jednak zdasz sobie sprawę, że takie zachowanie może prowadzić do odwrotnego efektu, jakim jest nic sobie nie mówiące.

Śnić, że inni stawiają kraty

Sen, w którym widzisz, jak ktoś stawia kraty, oznacza, że ​​staniesz się celem czyjejś frustracji, nie będąc ani winnym, ani zobowiązanym. Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić w tym momencie, jest kłótnia.

Dlatego lepiej poczekać, aż powie, co ma do powiedzenia i się uspokoi, a następnie wytłumaczyć mu argumentami, że nie jesteś adresatem, z którym powinien się kontaktować.

Śnić, że inni usuwają kraty

Sen o kimś usuwającym kraty oznacza, że ​​uda ci się zdobyć czyjeś zaufanie. Musiałaś się bardzo wykazać, żeby to zrobił zrozumiała, że ​​twoje intencje są czyste.

Dlatego w niedalekiej przyszłości otworzy się przed tobą, dzięki czemu wasz związek stanie się silniejszy i lepszej jakości.

Śnić, że prześlizgujesz się między kratami

Prześlizgiwanie się między kratami we śnie oznacza, że ​​lubisz wyzwania. Nudzisz się, gdy coś jest dla ciebie łatwe do zrobienia. Dlatego lubisz sytuacje, które wymagają analizy, refleksji i ostatecznie natychmiastowego działania.

Nic dziwnego, że członkowie rodziny lub przyjaciele często mówią ci, że za mało myślisz o przyszłości lub że zawsze wybierasz trudną drogę do celu.

Śnić, że inni prześlizgują się przez kraty

Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś prześlizguje się przez kraty, oznacza to, że zachowanie bliskiej osoby cię zaskoczy lub zadziwi.

Możliwe, że członek rodziny, partner lub ktoś bliski twoim znajomym podejmuje decyzję lub wykonuje ruch, który cię zszokuje.

Jeśli pomyślisz o tym trochę więcej, zdasz sobie sprawę, że postąpił słusznie.

Śnić, że utknąłeś między kratami

Jeśli śniłeś, że utknąłeś między kratami, oznacza to, że jesteś znudzony. Prawdopodobnie wpadłeś w nudną rutynę i każdy dzień jest taki sam.

Fantazjujesz o zmianie i nic z tym nie robisz. Nic istotnego się nie wydarzy, jeśli nadal będziesz spędzać każdą wolną chwilę przed telewizorem.

Śnić, że ktoś inny utknął między kratami

Kiedy śnisz, że ktoś utknął między kratami, oznacza to, że bezskutecznie będziesz próbował przekonać bliską osobę do przeprowadzki i zrobienia czegoś ze swoim życiem.

Możliwe, że martwisz się o członka rodziny lub przyjaciela, np. przyjaciel, który pozwala swoim latom płynąć i nie robi nic, aby poprawić jakość swojego życia i być szczęśliwszym i bardziej zadowolonym z siebie.

Śnić, że chodzisz po kratach

Chodzenie po kratach we śnie oznacza, że ​​jesteś bierny. Pewnie od dawna „kłębi ci się w głowie” jakiś pomysł, jednak nie do końca go dopracowałeś, nie mówiąc już o planie jego realizacji.

Jeśli naprawdę chcesz, aby twój projekt odniósł sukces, musisz zacząć i zacząć nad nim pracować.

Śnić, że spadłeś przez kraty

Jeśli śniłeś, że wpadłeś przez kraty, oznacza to, że powinieneś wystrzegać się sabotażu. Możliwe, że jesteś „cierniem w czyimś boku” z powodu swojego zawodowego lub osobistego sukcesu.

Jeśli zwrócisz uwagę, zauważysz o co w tym wszystkim chodzi, abyś mógł ominąć pułapki, które uporczywie na ciebie zastawia.

Śnić, że ktoś wpadł przez kraty

Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś spada przez kraty, oznacza to, że nie ufasz osobie, która niedawno stała się członkiem Twojej rodziny, społeczeństwa lub zespołu w pracy.

Możliwe, że szybko przekonał wszystkich oprócz ciebie. Nie ma konkretnego powodu, dla którego mu nie ufasz, jednak czujesz, że coś jest nie tak. Nie rób nic z tym, chyba że masz dowód, że to zła osoba.

Śnić, że próbujesz przełamać kraty

Kiedy śnisz, że próbujesz przełamać poprzeczkę, oznacza to, że często jesteś wytrwały na własną szkodę.

Wytrwałość to świetna cecha, jednak zaczynasz z nią przesadzać i może to przynieść odwrotny skutek.

„Naciśnij hamulec”, zanim posuniesz się za daleko. Życie jest zbyt krótkie, aby spędzić je nie będąc z ludźmi, których kochamy i robiąc to, co lubimy.

Śnić, że inni próbują przełamać kraty

Jeśli śniłeś, że ktoś próbuje przełamać kraty, oznacza to, że będziesz zachwycony czyjąś energią. Mianowicie będziesz miał okazję spędzić trochę czasu z osobą, która patrzy na życie zupełnie inaczej niż ty.

W przeciwieństwie do ciebie ona stara się maksymalnie wykorzystać każdą sekundę. Będziesz chciał spędzać z nią jak najwięcej czasu, bo masz pewność, że od takiej osoby możesz się wiele nauczyć.

Śnić, że złamałeś kraty

Jeśli śniłeś, że złamałeś kraty, oznacza to, że dasz komuś szansę. Jesteś bardzo sceptyczną osobą i choć jest to dobre dla pracy, to jest złe dla prywatnych relacji.

Jednak w niedalekiej przyszłości zdobędziesz się na odwagę i „opuścisz gardę” i pozwolisz komuś pokazać, że ma dobre intencje.

Śnić, że ktoś inny złamał kraty

Kiedy śnisz, że ktoś przełamał poprzeczkę, oznacza to, że jesteś bardzo ambitną osobą, jednak ostatnio rywalizujesz ze wszystkimi i wszystkim.

Konkurencja jest dobra i użyteczna, o ile służy czemuś. Jednak łatwo może przerodzić się w konflikt, przez co możesz zyskać status osoby agresywnej i stracić zaufanie i przywiązanie niektórych osób.

Śnić o złotych kratach

Złote kraty we śnie zwykle wskazują, że jesteś w związku lub małżeństwie z bardzo zazdrosną osobą.

Bez względu na to, ile ta miłość znaczyła i robiła na tobie wrażenie, czasami jej zachowanie jest duszące i uciążliwe.

Zastanów się, czy będziesz w stanie dłużej tolerować taki zaborczy związek.

Śnić o kratach w oknie

Widok krat w oknie oznacza, że ​​​​jesteś nieufny wobec ludzi, ponieważ przez całe życie kierujesz się stereotypami.

Mianowicie bardzo często “przylepiasz” komuś etykietkę nie wiedząc nic o tej osobie. Nie powinieneś oceniać książki po okładce, ale daj komuś szansę, aby pokazał ci, kim jest i jaki jest.

Jeśli go nie lubisz, wyrzuć go ze swojego życia, ale nie eliminuj go wcześniej tylko dlatego, że wydajesz się go nie lubić.

Sen o kratach w drzwiach

Sen, w którym widzisz kraty w drzwiach, oznacza, że jesteś bardzo nieśmiały i wycofany.

Możliwe, że są to cechy wrodzone, a może to kwestia głęboko zakorzenionych kompleksów, nad którymi warto popracować.

Jeśli poważnie zajmiesz się tym problemem, dasz sobie szansę, by bardziej cieszyć się życiem.

Sen o kratach na kominku

Jeśli we śnie widziałeś kraty na kominku, oznacza to, że jesteś romantykiem, ale ani twój obecny, ani były partner nie byli tacy.

Zapewne marzysz o kimś, kto zaskoczy cię miłym gestem i będzie umiał docenić, gdy coś takiego od ciebie otrzyma.

Sen o ogrodzeniu z krat

Jeśli we śnie widziałeś ogrodzenie z krat, oznacza to, że nie powinieneś opierać swojej opinii na osobie, którą niedawno spotkałeś, na podstawie pierwszego wrażenia.

Czasami intuicja może nas zwieść i tym razem źle o niej pomyślałeś.

Śnić, że rysujesz kraty

Rysowanie krat we śnie oznacza, że ​​potrzebujesz wsparcia i ochrony.

Może boisz się, że straciłeś ją przez pewne decyzje lub posunięcia i że nie możesz już liczyć na niektórych ludzi. Jeśli pokażesz im, że mogą na ciebie liczyć, zostaniesz odwzajemniony.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś, byłeś za, stawiałeś lub zdejmowałeś drążki, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja krat

Kraty są umieszczane na oknach lub drzwiach w celu poprawy bezpieczeństwa.