Sen o łasicy
Jeśli we śnie widzisz łasicę, oznacza to, że będziesz narażony na chciwe pragnienia. Możliwe, że z biegiem czasu większość twoich priorytetów się zmieni i zwrócisz się w stronę rzeczy materialnych. Pokochasz szacunek, jakim cieszysz się w społeczeństwie i poczucie, że jesteś cenniejszy od innych, którymi będziesz starał się maskować swoje słabości i wątpliwości. W pewnym momencie będziesz patrzeć z góry na ludzi z otoczenia i nie będzie dla ciebie jasne, jak mogą zadowolić się małymi rzeczami, które mają, nie dążąc do lepszego życia.

Sen o polowaniu na łasicę
Sen o polowaniu na łasicę oznacza, że ​​ktoś cię skrzywdzi. Prawdopodobnie będzie to osoba, która nie ma złych intencji, ale wszystko, co robi, okazuje się być przeciwieństwem tego, czego oczekiwano. Złościsz się na siebie za danie jej szansy i poprosisz ją, aby nie ingerowała w twoje życie zawodowe lub prywatne.

Sen o myśliwym polującym na łasicę
Sen, w którym widzisz kogoś polującego na łasicę, to znak, że powinieneś rozważyć rozpoczęcie lub rozszerzenie własnego biznesu. Masz w tej chwili wystarczający kapitał i doświadczenie, jednak strach przed porażką cię zatrzymuje. Skonsultuj się z kimś, komu ufasz i poznaj swoje możliwości. Odważne posunięcia mogą przynieść duże zyski.

Sen o adoptowaniu łasicy
Jeśli śnisz o łasicy jako zwierzęciu domowym, oznacza to, że będziesz się różnić od innych. Jesteś osobą, która lubi być w centrum uwagi i robisz wszystko, aby wyróżnić się z tłumu. Zawsze masz jakąś opinię na temat bieżących wydarzeń i z łatwością porozmawiasz na każdy temat, ponieważ pracujesz nad sobą i swoją edukacją.

Sen o karmieniu łasicy
Karmienie łasicy we śnie oznacza, że wkrótce możesz spotkać osobę, która stanie się twoim przyjacielem na całe życie. Będzie przy tobie, gdy będziesz jej najbardziej potrzebować, a co ważniejsze, zostanie z tobą, gdy kryzys minie. Jeśli miałeś wystarczająco dużo szczęścia, żeby znaleźć takiego przyjaciela, zrób wszystko, aby zatrzymać go w swoim życiu.

Śnić, że inni karmią łasicę
Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś karmi łasicę, oznacza to, że jeden z twoich przyjaciół ma problem i wkrótce poprosi cię o radę. Postaraj się go poznać, bo wiesz, jak bardzo pomógł tobie, gdy tego potrzebowałeś.

Śnić, że łasica liże twoją twarz lub ręce
Sen ten wskazuje, że pomożesz komuś, kto wie, jak taką pomoc docenić. Możliwe, że będziesz miał okazję poznać nieznajomego, który okaże ci ogromną wdzięczność i szacunek. Upewni się, że nie pozostaje wobec ciebie dłużnikiem i że wiesz, że w każdej chwili możesz na niego liczyć.

Śnić, że łasica liże czyjąś twarz lub ręce
Sen, w którym widzisz łasicę liżącą czyjąś twarz lub ręce oznacza, że musisz uważać na ludzi, którzy są zbyt mili, zwłaszcza jeśli dopiero niedawno stali się częścią twojego życia. Nie wszyscy ludzie mają całkowicie czyste i szczere intencje, są tacy, którzy będą chcieli cię wykorzystać do osiągnięcia swoich celów.

Sen o ucieczce przed łasicą
Ucieczka przed łasicą we śnie to znak, że nadszedł czas, aby pozbyć się ze swojego życia ludzi, którzy nie mają dobrych intencji lub których obecność negatywnie wpływa na twoją psychikę. Możliwe, że masz kilku przyjaciół lub znajomych, którzy mają wyjątkowo negatywne nastawienie do życia. Po spędzeniu z nimi czasu sam czujesz się ponuro i przygnębiony. Jeśli tak jest, spróbuj się od nich zdystansować i zajmij się rzeczami, które dają pozytywną energię i chęć do życia w każdym tego słowa znaczeniu.

Śnić, że inni uciekają przed łasicą
Jeśli we śnie widziałeś, że ktoś ucieka przed łasicą, oznacza to, że będziesz zmuszony spędzać czas z kimś, kto ci nie odpowiada. To osoba, z którą nie masz nic wspólnego. Spróbujesz nawiązać rozmowę i podtrzymać ją „żywą”, ale to ci się nie uda. Nie możesz się doczekać aż się od niej odsuniesz. Nie bedziesz chciał nigdy więcej jej widzieć, a co dopiero spędzać z nią czas.

Sen o ściganiu łasicy
Ściganie łasicy we śnie oznacza, że starasz się wydobyć z ludzi to, co najlepsze. Jesteś osobą, która w każdej chwili jest gotowa znaleźć usprawiedliwienie dla swoich działań. Jesteś pełen zrozumienia i pozytywnej energii, więc ludzie lubią spędzać z tobą czas. Są jednak tacy, którzy myślą, że jesteś naiwny, więc nadużywają twojej dobroci. Nie obwiniasz ich za to, bo myślisz, że los się tym zajmie i nie ma potrzeby “interweniować” w takich sytuacjach.

Śnić, że ktoś inny ściga łasicę
Jeśli widziałeś we śnie, że ktoś goni łasicę, oznacza to, że zdasz sobie sprawę, że uczciwość jest przeceniona. Mianowicie powiesz bliskiej osobie, co myślisz o jej sytuacji życiowej i ostro ci się za to dostanie. Zrozumieją twoją dobrą wolę jako potępienie i oddalicie się od siebie.

Śnić, że zaatakowała cię łasica
Kiedy śnisz, że zaatakowała cię łasica, możliwe, że ktoś starszy z twojego otoczenia będzie próbował cię sprowokować. Chce, aby twoja reakcja była burzliwa, aby pokazać innym ludziom swoją „prawdziwą twarz” i żeby to on był w tym wszystkim ofiarą. To także przesłanie, aby nie dać się nabrać na takie rzeczy i zachować spokój. Nie daj się pokazać jako ta zła osoba, która próbuje leczyć swoje kompleksy na innych “nieszczęśnikach”..

Śnić, że łasica zaatakowała kogoś innego
Sen ten oznacza, że staniesz w czyjejś obronie. Zapewne zrozumiesz, że wiele osób z otoczenia potępia czyjeś zachowanie lub decyzje i zdecydujesz się stanąć w jego obronie. Szczerze wierzysz, że nikt nie ma prawa bezpodstawnie krytykować innych, dlatego tym razem zdecydujesz się położyć kres tego rodzaju niesprawiedliwości.

Śnić, że zraniłeś łasicę
Zranienie łasicy we śnie oznacza, że jeszcze długa droga zanim spełnią się twoje życzenia. Aby osiągnąć sukces, będziesz musiał ciężko pracować. Dobrą rzeczą jest to, że nie tracisz motywacji i zawsze wiesz, czego chcesz i jak to osiągnąć. Przy odrobinie szczęścia i dużej ilości cierpliwości twoje życiowe marzenie się spełni.

Sen o rannej łasicy
Jeśli we śnie widziałeś ranną łasicę, oznacza to, że powinieneś szukać pomocy w rozwiązaniu problemu, z którym się obecnie się zmagasz. Rada bardziej doświadczonego kolegi, starszego przyjaciela lub członka rodziny może ci bardzo pomóc w rozwiązaniu niektórych dylematów i zrobieniu tego, co jest dla ciebie najlepsze.

Śnić, że zabiłeś łasicę
Zabicie łasicy we śnie to znak, że intuicja może ci najbardziej pomóc w rozwiązaniu problemu, z którym obecnie się zmagasz. To, co najpierw „przyszło ci do głowy”, jest w rzeczywistości najlepszym pomysłem, jaki masz. Wprowadź go w życie, a nie pożałujesz.

Sen o martwej łasicy
Widok martwej łasicy we śnie oznacza, że ​​pozbędziesz się wielkich zmartwień. Możliwe, że od bardzo dawna coś cię niepokoi i nie wiesz już, jak sobie z tym poradzić. Jednak czas jest twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Jeśli pozwolisz mu „działać”, sprawy z pewnością ułożą się tak, jak chcesz.

Sen o białej łasicy
Niestety, biała łasica w snach nie ma pozytywnego znaczenia. Często symbolizuje utratę zwierzaka, które wiele dla ciebie znaczy. Zwróć uwagę na zachowanie i zdrowie swoich futrzastych lub pierzastych przyjaciół.

Sen o czarnej łasicy
Chociaż czarna łasica jest z natury bardzo rzadka, może pojawić się w snach, zwłaszcza jeśli zasnąłeś zmartwiony lub przestraszony. Twój strach i zmartwienie pojawiły się we śnie w postaci czarnej łasicy. Następnym razem postaraj się nie myśleć o trudnych tematach przed pójściem spać.

Interpretacja może również różnić się od miejsca, w którym widziałeś łasicę. Jeśli łasica z twojego snu była w lesie lub na łące, to znaczy, że swoim zachowaniem karmisz tylko czyjeś ego. Jesteś zbyt pobłażliwy w stosunku do osoby ze swojego otoczenia, a to znaczy ona tego nadużywa, obrażając cię i umniejszając ci. Osoba ta nie będzie cię już kochać, jeśli pozwolisz jej traktować cię w ten sposób.

Jeśli zobaczyłeś łasicę w klatce, oznacza to, że będziesz w stanie odczytać intencje swoich wrogów i pokonać ich za pomocą ich broni. Nie pozwolisz, by cię skrzywdzili, bo jesteś od nich mądrzejszy.

Kiedy śnisz o łasicy w zoo, oznacza to, że na próżno próbujesz zmienić ukochaną osobę. Cokolwiek robisz, w żaden sposób nie możesz wpływać na jej intencje, opinie i zachowanie. Albo nauczysz się to akceptować i kochać w ten sposób lub zdystansujesz się od niej.

Sen o łasicy w twoim łóżku wskazuje, że wątpisz w lojalność bliskiej osoby. Możliwe, że zachowanie twojego partnera emocjonalnego, przyjaciela lub członka rodziny wprawia cię w zakłopotanie i zaczniesz wierzyć, że coś przed tobą ukrywają. Zamiast od razu „przyjąć obronną postawę”, spróbuj szczerze porozmawiać o swoich wątpliwościach z ukochaną osobą.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś lub polowałeś na łasicę, z pewnością wywarła ona na tobie duże wrażenie.

Definicja łasicy

Łasica to zwierzę, które ma długie i smukłe ciało i żywi się małymi ssakami.