Sen o licytacji
Jeśli masz długi i śnisz o licytacji, to zły znak. Możliwe, że twoje długi zostaną ściągnięte dużo wcześniej niż tego oczekiwałeś. Nie będziesz w stanie zebrać wystarczającej ilości pieniędzy i zostaniesz bez rzeczy, które mają dla ciebie wartość finansową i sentymentalną.

Jeśli nie jesteś nikomu nic winien i śnisz o licytacji, to dobry znak. Jesteś osobą, która jest synonimem punktualności i uczciwości, jeśli chodzi o terminy spłaty zobowiązań czy spłaty kredytów. Nie masz się czego obawiać, ponieważ twoje sumienie jest czyste i nikt nie może ci powiedzieć, że coś zrobiłeś nie tak.

Śnić, że się licytujesz
Sen, w którym się licytujesz jest ostrzeżeniem, że nie można budować swojego szczęścia na cudzym nieszczęściu. Być może za niewielkie pieniądze nabędziesz coś bardzo wartościowego od osoby, która jest w ciężkiej sytuacji. Chociaż będziesz podekscytowany nieoczekiwanym zyskiem, będziesz cię dręczyć sumienie i fakt, że nie postąpiłeś właściwie.

Śnić o rezygnacji z licytacji
Jeśli we śnie rezygnujesz z licytacji oznacza to, że nie szanujesz uczuć innych ludzi. Prawdopodobnie w twoim otoczeniu jest osoba, która jest w tobie od dawna zakochana i która potajemnie ma nadzieję, że będziecie razem. Będziesz się bawić w kotka i myszkę, przez co nie będzie ona wiedziała, na czym stoi i będzie bardzo zraniona przez twoje zachowanie.

Śnić, że przerwałeś licytację
Jeśli we śnie przerwałeś licytację, oznacza to, że chcesz zapobiec nieuniknionemu. Możliwe, że popełniłeś błędy w przeszłości, które teraz dają o sobie znać. Zamiast myśleć o tym, jak zminimalizować szkody, analizujesz swoje stare działania i obwiniasz innych za własne niepowodzenia. Im szybciej zaakceptujesz rzeczywistość taką, jaka jest, tym łatwiej będzie ci wydostać się z problemów, które sam spowodowałeś.

Śnić, że ktoś inny przerwał licytację
Kiedy śnisz, że ktoś przerwał licytację w twojej obecności, oznacza to, że będziesz świadkiem niezręcznej rozmowy między dwojgiem ludzi. Może ktoś się przy tobie pokłóci, a fakt, że jesteś obecny, nie przeszkodzi tej osobie w wyjęciu całego „brudu”. Poczujesz się zawstydzony, więc postarasz się jak najszybciej opuścić towarzystwo.

Śnić o licytowaniu się za kogoś innego
Sen, w którym licytujesz dla kogoś innego, oznacza, że ​​ktoś okaże ci wielkie zaufanie i szacunek. Być może podejmiesz za kogoś ważną decyzję lub weźmiesz udział w bardzo ważnym spotkaniu. Jeśli jesteś zatrudniony w większej firmie, możliwe, że pracodawca wyznaczy cię jako swojego przedstawiciela w pracy. Będzie to duża odpowiedzialność, ale na pewno będziesz z siebie dumny.

Śnić, że ktoś licytuje za ciebie
Jeśli śniłeś, że ktoś licytuje za ciebie, oznacza to, że ufasz ludziom bardziej niż powinieneś. Na szczęście nie miałeś zbyt wielu złych doświadczeń, więc do tej pory się nie przekonałeś, że nie wszyscy mają tak dobre intencje, jak ci się wydaje. Bycie naiwnym jest bardzo niebezpieczne, zwłaszcza jeśli chodzi o życie biznesowe. Słuchaj więc rad bliskich ci ludzi i bądź ostrożny.

Śnić, że twoja licytacja się nie powiodła
Jeśli zorganizowałeś licytację we śnie, która się nie powiodła, niestety symbolizuje to problemy finansowe. Być może będziesz mieć więcej wydatków niż przychodów lub będziesz musiał czekać dłużej na wypłatę, niż myślałeś. Przyniesie ci to dużo stresu i możliwe, że będziesz musiał zaciągnąć pożyczkę, aby wszystko popłacić. Bądź jednak bardzo ostrożny i nie bierz kredytów na niekorzystnych warunkach, bo przyniesie to więcej szkody niż pożytku.

Śnić, że kupiłeś coś wartościowego na licytacji
Jeśli śniłeś, że kupiłeś coś wartościowego na licytacji, to znak, że twoje ambicje przekraczają twoje możliwości. Obecnie marzysz o tym, aby mało pracować jak najmniej i zarabiać jak najwięcej. Jednak będziesz musiał włożyć dużo wysiłku, aby do tego dojść. Bardzo ważna jest również cierpliwość, wytrwałość i staranne planowanie. Tylko wtedy osiągniesz to, czego chcesz.

Śnić, że wydałeś wszystkie pieniądze na licytacji
Jeśli śnisz, że wydałeś wszystkie pieniądze na licytacji, oznacza to, że udajesz kogoś, kim nie jesteś. Ciągle próbujesz prezentować ludziom idealny obraz siebie, a wiesz, że to nieprawda. Ukrywasz swoje problemy i grzechy i bardzo trudno jest ci dźwigać ciężar, który na siebie nałożyłeś. Bycie zadowolonym z siebie i swojego życia jest o wiele przyjemniejsze niż ciągłe zamartwianie się o to, co myślą o tobie inni.

Śnić, że wydałeś cudze pieniądze na licytacji
Wydawanie cudzych pieniędzy na licytacji we śnie to znak, że powinieneś bardziej racjonalnie zarządzać swoimi zarobkami. Ostatnio często brakuje ci pieniędzy, bo wydajesz je na niepotrzebne rzeczy. Naucz się planować i oszczędzać, bo jeśli tak dalej pójdziesz, nigdy się niczego nie dorobisz.

Interpretacja może również różnić się od tego, co licytowałeś, a także od szczegółów, które towarzyszyły temu snowi.

Śnić, że twoja nieruchomość jest wystawiona na licytację
Jeśli śnisz, że cała twoja nieruchomość jest wystawiona na licytację, oznacza to, że będziesz musiał pracować znacznie ciężej, aby utrzymać obecny standard życia. Nie możesz siedzieć bezczynnie i myśleć o przyszłości. Być może teraz masz wystarczająco dużo pieniędzy, ale nigdy nie wiesz, co przyniesie przyszłość.

Śnić, że twój samochód jest wystawiony na licytację
Jeśli śniło ci się, że twój samochód został wystawiony na licytację, oznacza to, że wydasz zbyt dużo pieniędzy na coś, co nie jest tego warte. Być może zaufasz przekonującym sprzedawcom lub zdecydujesz się zainwestować w coś zbyt ryzykownego. Zanim zdecydujesz się wpłacić na coś większą kwotę, zadaj sobie pytanie, co ci to da. To nie czas na ryzykowne inwestycje.

Śnić, że kupiłeś samochód na licytacji
Jeśli we śnie kupujesz samochód na licytacji, zyskasz na cudzych kłopotach. Być może zrobisz postępy w pracy, co odbije się na twoim koledze, który zostanie zdegradowany przez pracodawcę. A być może nawiążesz potajemnie związek z osobą, która aktualnie ma partnera lub rodzinę. Nie będziesz tym zainteresowany, ale twoje działania mogą zaszkodzić innym.

Śnić, że kupiłeś dom lub mieszkanie na licytacji
Jeśli śniłeś o kupnie domu lub mieszkania na licytacji, oznacza to, że dzięki swojemu talentowi do analizowania rzeczy mądrze wykorzystasz swoje pieniądze. Nie zainwestujesz w coś bezmyślnie, ale przeanalizujesz, co może ci to przynieść lub nie. Ten sposób myślenia może przynieść ci w przyszłości duże zyski.

Śnić, że kupiłeś firmę na licytacji
Kupno firmy na licytacji oznacza, że ​​niektóre twoje działania pomogą wielu osobom. Nie będziesz nawet wiedział, ile dla nich znaczy to, co robisz, ale każdego dnia będziesz słyszał słowa wdzięczności. Jeśli zajmujesz się polityką lub zamierzasz się nią zająć, są duże szanse, że zrealizujesz swoje ambicje. Uważaj jednak, aby sława nie uderzyła ci do głowy.

Śnić, że kupiłeś jacht (łódź) na licytacji
Jeśli śnisz, że kupiłeś jacht lub łódź na licytacji, oznacza to, że spotkasz wpływowych ludzi, którzy pomogą ci rozwiązać niektóre problemy w życiu prywatnym lub biznesowym. Dołożysz wszelkich starań, aby zdobyć ich zaufanie i nakłonić ich do spotkania. Jeśli sami się tym zainteresują, będą chcieli ci pomóc, w innym przypadku nie będziesz mógł na nich liczyć.

Śnić, że pokłóciłeś się podczas licytacji
Kłótnia z kimś podczas licytacji oznacza, że powinieneś brać pod uwagę to, jak i o czym mówisz oraz jak się zachowujesz. Ostatnio często popadasz w konflikty z innymi ludźmi, ponieważ jesteś sfrustrowany niektórymi wydarzeniami w swoim życiu. Nie masz cierpliwości do normalnej rozmowy i bardzo gwałtownie reagujesz na krytykę. Jeśli nie chcesz, aby niektórzy ludzie zniknęli z twojego życia na zawsze, będziesz musiał się zmienić.

Śnić, że się z kimś biłeś podczas licytacji
Jeśli śniło ci się, że biłeś się z kimś podczas licytacji, to znak, że nie rozwiążesz swojego problemu kłótnią i agresją. Czujesz się bezsilny i chcesz zmienić niektóre rzeczy, ale zamiast używać przemocy, musisz kierować się rozumem i logiką.

Śnić o oglądaniu licytacji w telewizji
Jeśli śniłeś o oglądaniu licytacji w telewizji, oznacza to, że zazdrościsz osobie, której udało się osiągnąć to, o czym sam marzysz. Zamiast postrzegać tę osobę jako dowód na to, że coś takiego jest możliwe, tłumisz w sobie negatywne uczucia. Jeśli nie zaczniesz pracować nad osiągnięciem swojego celu, osoba ta będzie szła dalej i dalej, a ty będziesz coraz bardziej niezadowolony ze swojego życia.

Śnić o słuchaniu licytacji w radiu
Jeśli śnisz o słuchaniu licytacji w radiu, być może podejrzewasz o coś kolegę lub partnera biznesowego. Prawdopodobnie pracujecie razem nad zadaniem, a on zachowuje się nieodpowiedzialnie i unika pracy. Coraz częściej wydaje ci się, że będziesz musiał zrobić wszystko sam. Jeśli chcesz temu zapobiec, musisz powiedzieć mu to otwarcie. Ponownie podziel obowiązki i nawet nie myśl o tym, co nie należy do ciebie. Być może on tylko czeka, aż przejmiesz jego obowiązki, a wtedy osiągnie to, czego chciał od początku, czyli wykorzystanie cię do wykonania całej pracy.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli niedawno brałeś udział w licytacji, z pewnością zrobiło to na tobie wrażenie.

Definicja licytacji

Licytacja jest publicznym przetargiem kupujących i sprzedających na kupno i sprzedaż towarów.