Sen o lisie
Jeśli we śnie zobaczysz lisa, oznacza to, że odkryjesz fałszywego przyjaciela. Być może zobaczysz prawdziwe intencje osoby, która udawała, że ​​jest wobec ciebie szczera, dlatego w przyszłości ją zignorujesz. Z jednej strony będziesz żałować, że wasza relacja została nieodwracalnie zniszczona, z drugiej zaś będziesz mieć świadomość, że taki rozwój sytuacji najbardziej ci odpowiada.

Śnić, że łapiesz lisa
Sen o łapaniu lisa oznacza, że ​​zostaniesz oszukany przez osobę, z którą się spotykasz. Być może da ci ona fałszywą nadzieję, ale w rzeczywistości nie będzie nawet myśleć o tobie jako o potencjalnym partnerze. Zdasz sobie sprawę, że wykorzystuje cię do wywołania zazdrości u swojej dawnej miłości, dlatego odejdziesz bez słowa.

Śnić, że zabiłeś lisa
Jeśli zabijasz lisa we śnie, oznacza to, że pozbędziesz się jakiegoś ciężaru. Prawdopodobnie skomplikowałeś swoje życie, robiąc rzeczy, których inni radzili ci unikać. Sam jednak przekonasz się, na czym polega twój problem i zrobisz wszystko, aby go rozwiązać i żyć tak, jak dotychczas.

Śnić, że uciekasz przed lisem
Sen, w którym uciekasz przed lisem, oznacza, że nie powinieneś unikać problemów. Im dłużej zwlekasz z ich rozwiązaniem, tym więcej problemów przysporzysz sobie później. Dlatego ważne jest, abyś sobie z tym poradził i podszedł do tego problemu zdecydowanie i odważnie.

Śnić, że ktoś ucieka przed lisem
Jeśli śniło ci się, że ktoś ucieka przed lisem, być może przeszkadza ci bezwładność partnera. Nie możesz zrozumieć, dlaczego nie chce zacząć życia od zera. ty również cierpisz z powodu jego bezczynności. Możliwe, że wkrótce dojdziesz do wniosku, że mimo wszystko nie jesteście dla siebie stworzeni.

Śnić, że lis wspiął się na drzewo
Jeśli we śnie widzisz lisa wspinającego się na drzewo, to znak, że wkrótce będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę i inteligencję. Jesteś osobą, która często posługuje się logiką, więc szybko uczysz się różnych rzeczy. Jesteś z natury ciekawy, a łącząc wszystkie te swoje cechy, będziesz mógł czerpać korzyści.

Śnić, że zostałeś zaatakowany przez lisa
Jeśli śniłeś, że zostałeś zaatakowany przez lisa, oznacza to, że masz paranoję i przesadzasz ze swoimi problemami. Często nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie masz szczęście, więc szukasz problemu tam, gdzie go nie ma. Dlatego niektórzy ludzie z prawdziwymi zmartwieniami cię unikają. Po prostu nie mogą znieść rozmówców, którzy mówią tylko o sobie i nie umieją słuchać innych.

Śnić, że lis zaatakował kogoś innego
Sen, w którym widzisz lisa atakującego inną osobę, jest znakiem, że będziesz próbował pomóc komuś, kto sam nie wie, czego chce. W najbliższym otoczeniu masz kogoś, kogo zachowanie cię martwi. Zauważyłeś, że osoba ta zamyka się w sobie i staje się obojętna na wszystko. Dlatego chcesz „wyciągnąć” ją z letargu i sprawić, by zaczęła działać. Bardzo trudno będzie ci osiągnąć swój cel, biorąc pod uwagę, że druga strona nie wykazuje chęci współpracy.

Śnić, że ugryzł cię lis
Jeśli śniłeś, że ugryzł cię lis, oznacza to, że wkrótce zdasz sobie sprawę, że twój honor i szacunek są ważniejsze niż wszystko inne. Przez długi czas goniłeś za pieniędzmi i sukcesem, przymykając oczy na niesprawiedliwość, która była na każdym kroku. Jednak dojdziesz do wniosku, że nie chcesz takiego życia i zaczniesz się zmieniać.

Śnić, że lis ugryzł kogoś innego
Sen ten symbolizuje nieprzewidziany problem, który z czasem przezwyciężysz. Myślałeś, że udało ci się przewidzieć każdą możliwą sytuację związaną z relacjami biznesowymi lub prywatnymi, ale życie jest nieprzewidywalne, więc nadchodzący kryzys będziesz musiał rozwiązać w locie.

Sen o lisie w klatce
Jeśli we śnie widzisz lisa w klatce, nie jest to dobry znak. Często takie sny przepowiadają kradzież lub zniszczenie mienia. Jeśli chcesz zapobiec dużemu problemowi, upewnij się, co jest dla ciebie wartościowe. Tylko w ten sposób możesz się chronić.

Sen o lisie w twoim domu
Jeśli śniłeś o lisie w swoim domu, oznacza to, że nie ufasz któremuś ze swoich przyjaciół. Boisz się rozmawiasz z nim o swoich sekretach, planach i obawach, bo myślisz, że może cię zdradzić.

Śnić, że udomowiłeś lisa
Jeśli śniło ci się, że masz lisa jako swojego zwierzaka, oznacza to, że narażasz się na niebezpieczeństwo. Twoje decyzje i ruchy są ryzykowne i niepokoją ludzi, którzy cię kochają. Dlatego często radzą ci zmienić swoje zachowanie, ponieważ narażasz się na niebezpieczeństwo. Pomyśl, co cię do tego doprowadziło. Kiedy to zrozumiesz, będzie ci łatwiej wydostać się z błędnego koła, w którym obecnie się znajdujesz.

Śnić, że ktoś udomowił lisa
Jeśli śniłeś, że jeden z twoich znajomych udomowił lisa, oznacza to, że zaskoczą cię niektóre z jego działań. Może podejmie on dziwne decyzje lub wykona jakieś szalone ruchy. W każdym razie będziesz się o niego martwić.

Sen o karmieniu lisa
Jeśli śnisz o lisie jedzącym ci z ręki, oznacza to, że jesteś sprytniejszy, niż myślałeś. Od zawsze jesteś postrzegany jako osoba, która wie, jak oceniać ludzi po zaledwie jednej rozmowie. Sam nawet nie wiesz, jak bardzo rozwinął się twój talent i jak bardzo nauczyłeś się go wykorzystywać na swoją korzyść.

Śnić, że inni karmią lisa
Jeśli we śnie widziałeś, jak lis je z czyjejś ręki, to znak, że musisz uważać na tę osobę w rzeczywistości. Jest ona doskonałym manipulatorem, który swoją słodką mową potrafi przekonać cię o wszystkim. Obieca ci wszystko, tylko po to, by zdobyć twoje zaufanie, a kiedy dostanie to, czego chciała, ty zostaniesz z niczym.

Sen o lisie z młodymi
Sen, w którym widzisz lisa z młodymi, oznacza, że ktoś o tobie plotkuje. W twoim otoczeniu jest osoba, która zazdrości ci udanej kariery lub małżeństwa. Dlatego stara się jak najbardziej pomniejszyć twój sukces. Często wyolbrzymia informacje, które ma o tobie i chętnie dzieli się nimi z innymi ludźmi. Nie będziesz w stanie jej powstrzymać, ale nie zawracaj sobie tym głowy. W tej chwili nic, co ta osoba mówi, nie możesz ci grozić.

Sen o lisach w stadzie
Lisy w stadzie wskazują na oszczerstwo. Wystrzegaj się złych słów, ponieważ mogą one zaszkodzić twojej karierze lub relacjom z ukochaną osobą. Możliwe, że ktoś powie ci, że twój partner cię oszukuje, tylko po to, by cię skrzywdzić. Patrz komu ufasz!

Sen o rannym lisie
Ranny lis we śnie symbolizuje rezygnację z pomysłu lub projektu. Możliwe, że długo nad nim pracowałeś i zainwestowałeś w niego dużo wysiłku. Jednak masz coraz większą świadomość, że nie przyniesie ci wymarzonego efektu i bardzo szybko z niego zrezygnujesz.

Śnić o chorym lisie
Chory lis we śnie oznacza, że tracisz autorytet w oczach innych ludzi. Prawdopodobnie dotyczy to twoich dzieci, które ostatnio cię nie słuchają. Możliwe, że nie masz już reputacji, jaką cieszyłeś się wśród swoich kolegów, a niektórzy z nich zaczynają ignorować twoje decyzje i rozkazy.

Sen o martwym lisie
Jeśli we śnie widziałeś martwego lisa, oznacza to, że pozbędziesz się przebiegłego wroga. W twoim najbliższym otoczeniu znajduje się osoba, która próbuje uzyskać własną korzyść, wykorzystując ciebie i nie przebiera w środkach. Zrozumiałeś o kogo i o co chodzi, więc wykorzystasz jego broń, aby go pokonać.

Śnić o leżeniu w lisim gnieździe
Jeśli śniłeś o leżeniu lub ukryciu się w lisim gnieździe, to znaczy, że jesteś bardzo naiwny. Ufasz ludziom, nawet jeśli wszystko mówi ci, że nie powinieneś. Uważasz, że nikt nie jest zły sam w sobie, ale to społeczeństwo uczyniło go złym człowiekiem. Zawsze znajdujesz wymówki dla takich ludzi, nawet jeśli obrażają cię lub ranią swoimi działaniami.

Śnić, że inni leżą w lisim gnieździe
Widok kogoś leżącego, siedzącego lub ukrywającego się w lisim gnieździe oznacza, że nie jesteś pewien, czy intencje twojego partnera lub bliskiego przyjaciela są szczere. Coś ci mówi, że twój związek nie opiera się na wzajemnym zaufaniu, tolerancji i zrozumieniu, ale na interesie, jaki ta osoba ma z tobą.

Sen o futrze lisa
Sen, w którym widzisz sierść lisa oznacza, że ​​zmienisz swoje nawyki życiowe, aby twoja starość była piękniejsza i lepsza. Jeśli podczas snu nosiłeś futro z lisów, oznacza to częstsze wizyty u lekarza. Możliwe, że z powodu stresu i licznych obowiązków osłabiła się twoja odporność, a teraz odczuwasz różne objawy.

Jeśli we śnie kupiłeś futro z lisa, oznacza to, że chcesz zaimponować komuś, popisując się pieniędzmi i majątkiem. Często wpychasz ludziom pod nos rzeczy, które kupiłeś, aby wzbudzić w nich zazdrość lub sprawić, by bardziej cię lubili.

Oddanie lisiego futra we śnie symbolizuje porażkę biznesową. Zainwestowałeś dużo czasu, pieniędzy i wysiłku w coś, co nie ma perspektyw. Jeśli we śnie dostałeś futro z lisa, oznacza to, że będziesz zaskoczony czyjąś dobroczynnością.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, złapałeś lub zabiłeś lisa, z pewnością wywarło to na tobie duże wrażenie.

Definicja lisa

Lis to zwierzę należące do rodziny psów, a najsłynniejszym przedstawicielem jest lis rudy.