Śnić, że kupiłeś los
Jeśli kupujesz los we śnie, oznacza to stratę. Możliwe, że po wnikliwej analizie szybko wpadniesz w pracę, która każdemu wyda się podejrzana. Uwierzysz w fałszywe obietnice ludzi, którzy będą chcieli tylko twoich pieniędzy, i spodoba ci się idea zarobienia dużych pieniędzy w krótkim czasie, bez większego wysiłku.

Śnić, że znalazłeś los
Sen, że znalazłeś los, oznacza, że ​​wygrasz na loterii. Być może wymyślisz kombinację liczb, które zostaną wylosowane i które przyniosą ci cenną nagrodę. Na początku nie uwierzysz, że to się dzieje naprawdę, ale gdy tylko zdasz sobie sprawę, że to nie żart, zaczniesz planować, jak to uczcić i wydać to, co wygrałeś.

Sen o odrywaniu losu
Jeśli we śnie odrywasz los, oznacza to, że napotkasz jakiś problem. Prawdopodobnie od jakiegoś czasu przymykasz oko na prawdę i pozwalasz, aby inni przekupywali cię kolorowymi kłamstwami. Jeśli jesteś ukochaną osobą, będziesz nalegał, aby rozmawiać otwarcie i przyznać sobie nawzajem wszystko, czego sobie nie powiedzieliście.

Śnić o innych odrywających los
Jeśli we śnie widziałeś, że ktoś odrywa los, oznacza to, że twoja ukochana osoba postawi cię przed faktem dokonanym. Prawdopodobnie sprawy w twoim związku nie układają się zbyt dobrze od dłuższego czasu. Jest ona zmęczona czekaniem, aż coś z tym zrobisz, więc sama podejmie decyzję. Będziesz tym zaskoczony, ale będziesz wiedział, że w pewnym momencie sprawy trzeba było wyjaśnić. Możliwe, że jednak się rozstaniecie.

Śnić, że palisz los
Palenie losu we śnie wskazuje, że powinieneś obniżyć swoje oczekiwania i walczyć o to, czego chcesz. Nikt nie poda ci niczego na srebrnym talerzu. Musisz więc zakasać rękawy i ciężko pracować, aby uzyskać to, czego chcesz. Szczęście istnieje, ale nie możesz na nim polegać do końca życia.

Śnić, że inni palą los
Śnić o kimś, kto pali los, to znak, że musisz przestać obwiniać innych za własne błędy. Wiele ci się przydarzyło w przeszłości, ale za wszystko obwiniałeś innych ludzi. Nie chcesz spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać się do pewnych błędów. Tylko wtedy, gdy zaakceptujesz własne obowiązki, będziesz mógł się czegoś nauczyć.

Śnić, że znalazłeś zwycięski los
Jeśli śniłeś o znalezieniu zwycięskiego losu, możliwe że będziesz wykonywać pracę, która przyniesie dużo pieniędzy. Co prawda trzeba będziesz musiał zainwestować dużo wysiłku i czasu, ale na pewno się to opłaci. Po drodze do sukcesu staniesz przed wieloma wyzwaniami i przeszkodami, ale wiele się z tego nauczysz i nie dopuścisz, by zaszkodziło to twojej motywacji.

Śnić, że wyrzuciłeś zwycięski los
Chociaż na pewno nigdy byś tego nie zrobił w rzeczywistości, możliwe, że we śnie postanowiłeś wyrzucić zwycięski los. Sen ten oznacza, że ​​nie rezygnujesz ze swoich ideałów, bez względu na to, ile cię one kosztują. Jesteś osobą, która trzyma się swojego zdania, postawy i słów. Ciężko jest przekonać cię do zrobienia czegoś, co nie wydaje ci się słuszne, a spotykasz tylko z tymi, którzy są ci bardzo bliscy. Często jesteś w mniejszości z powodu sztywnych postaw, ale dalsza walka o nie nie jest dla ciebie problemem.

Śnić, że kupiłeś dużo losów
Jeśli śniłeś, że kupiłeś dużo losów i wydałeś na to wszystkie pieniądze, oznacza to, że jesteś zbyt pewny swojej inwestycji. Zbyt duże ryzyko może doprowadzić do wielu strat. Lepiej byłoby pomyśleć, zanim nic ci nie zostanie. Nie możesz pozwolić komuś przekonać cię do inwestycji, co do której nie masz pewności, że się opłaci.

Śnić o sprzedaży losu
Sprzedaż losu we śnie oznacza, że ​​zyskasz dzięki swojej pomysłowości. Jesteś osobą, która nieustannie poszukuje nowych sposobów na zarabianie pieniędzy. Rzadko podejmujesz ryzyko i inwestujesz tylko w to, o czym masz prawie stuprocentową pewność, że przyniesie ci zysk. Kwoty, które otrzymujesz, może nie są duże, ale kierujesz się mottem „lepiej wróbel w ręku niż gołąb na dachu”.

Śnić, że zgubiłeś los
Utrata losu we śnie symbolizuje rozczarowanie. Możliwe, że osoba, której bardzo ufasz, zdradzi twoje zaufanie. Zrozumiesz, że zbyt długo ją idealizowałeś i że nie jest ona tym, za kogo się podaje. Twoi bliscy sugerowali ci kilka rzeczy, ale ich nie słuchałeś. Teraz będziesz musiał nauczyć się na własnym przykładzie, więc następnym razem będziesz o wiele bardziej ostrożny.

Śnić, że dostałeś los

Sen ten oznacza, że czyjeś przeznaczenie będzie w twoich rękach. Osoba, która cię kocha, poprosi cię o radę lub pomoc w rozwiązaniu problemu. Będzie całkowicie na tobie polegać i oczekuje, że rozwiążesz tę sytuację. Nie będzie ci łatwo, ale będziesz wiedział, czego się od ciebie oczekuje. Będzie ci ona za to wdzięczna do końca życia.

Śnić, że dałeś komuś los

Jeśli śniłeś, że podarowałeś komuś los w prezencie, możliwe, że pozwoliłeś innym zarządzać swoim życiem. Jeśli trochę się nad tym zastanowisz, dojdziesz do wniosku, że ostatnio nie podejmowałeś żadnych ważnych decyzji. O wszystko pytałeś kogoś innego. Nie marudź, bo sam o to prosiłeś. Czas dorosnąć i wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje i działania.

Śnić, że ukradłeś los
Jeśli ukradłeś los we śnie, oznacza to, że inni przyjmą zasługę za coś, co zrobiłeś. Możliwe, że kolega lub współpracownik przedstawi twojemu pracodawcy wspólny projekt jako swój własny. Otrzyma za to pewną nagrodę, a ty pozostaniesz z niczym. Jeśli nie będziesz walczyć o siebie, ten scenariusz powtórzy się w przyszłości.

Śnić, że ktoś ukradł twój los
Sen, w którym ktoś kradnie ci los,  oznacza, że wierzysz w karmę i wierzysz, że pewnego dnia w twoim życiu na pewno zostaniesz nagrodzony za dobre uczynki. Z drugiej strony starasz się nie popełniać błędów, bo wiesz, że pewnego dnia będziesz musiał za nie zapłacić. Wolałbyś, aby ludzie wokół ciebie kierowali się mottem „nie rób drugiemy, co tobie niemiłe”, ale coś takiego nie jest możliwe.

Śnić, że wyrwałeś komuś los
Wyrwanie komuś losu z rąk we śnie symbolizuje nadmierną ambicję. Jesteś osobą, która wie, czego chce i nie przebierasz w sposobach, aby to osiągnąć. W drodze do celu jesteś gotowy do spalenia wielu mostów. Dlatego na pewno sam uczcisz zwycięstwo, gdy je osiągniesz. Nie możesz oczekiwać, że ktoś będzie się radował z twojego sukcesu, jeśli opiera się on na cudzym nieszczęściu.

Śnić, że ktoś wyrwał ci twój los
Jeśli śniłeś, że ktoś wyrwał ci twój los, oznacza to, że jesteś bardzo naiwny. Ufasz wszystkim ludziom i myślisz, że nikt nie jest zły sam w sobie, ale to życie skłoniło ich do złych ruchów. Być może miałeś jakieś nieprzyjemne doświadczenia, ale nie jesteś zły i nie mścisz się na tych, którzy cię oszukali lub skrzywdzili. Nie zmienisz swojego sposobu myślenia, ponieważ jest to część twojej natury.

Śnić, że wiatr zdmuchnął twój los
Jeśli śniło ci się, że wiatr zdmuchnął ci los, oznacza to, że nie rozpoznałbyś okazji, nawet gdyby ktoś podał ci ją na tacy. Jesteś zbyt zajęty drobiazgami, więc pozwalasz, by duże rzeczy przechodziły ci przed nosem. Zacznij żyć teraźniejszością i myśleć o przyszłości.

Śnić, że wiatr zdmuchnął czyjś los
Sen o wietrze „wyrywającym” los z czyjejś ręki oznacza, że ​​powinieneś pomóc osobie, która cię o to poprosiła. Być może swoim zachowaniem na to nie zasłużyła, ale jesteś człowiekiem i postąpisz właściwie.

Śnić, że wyrzuciłeś los
Wyrzucenie losu we śnie to znak, że nie wierzysz w szczęśliwe okoliczności, ale wszystko, co ci się przydarzyło w życiu, przypisujesz wyłącznie swojej pracy. Faktem jest, że jesteś świetnym wojownikiem i że wytrwałość jest twoją najbardziej wyraźną cechą, ale nie możesz ignorować niektórych szczęśliwych okoliczności, które doprowadziły cię do miejsca, w którym teraz jesteś.

Śnić, że ktoś inny wyrzucił los

Jeśli śniłeś, że ktoś inny wyrzucił los, oznacza to, że pocieszysz osobę ze złamanym sercem. Ktoś z twojego otoczenia odczuje ogromny stres emocjonalny, a ty spróbujesz mu pomóc tak łatwo i szybko, jak to możliwe. Sprawisz, że będzie wychodził z domu, spotykał się z ludźmi i robił rzeczy, które lubi. Jednak musisz też dać mu trochę przestrzeni i czasu, aby się z tym uporać. To z pewnością nie stanie się z dnia na dzień.

Śnić o starym losie
Stary lub zużyty los symbolizuje stracone okazje, których teraz żałujesz. Prawdopodobnie w przeszłości korzystałeś z pewnych możliwości i wierzyłeś, że twój czas dopiero nadejdzie. Kiedy jednak spojrzysz za siebie, zdasz sobie sprawę, że dano ci szanse, ale nie wiedziałeś, jak je wykorzystać lub tego nie chciałeś. Nie rozpaczaj, ale zaplanuj, jak nadrobić stracony czas.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli niedawno kupiłeś, znalazłeś lub podarłeś los, z pewnością wywarło to na tobie silne wrażenie.

Definicja losu

Los na loterię to kartka papieru, z którą kupujący bierze udział w grze z nagrodami.