Śnić, że oglądasz się w lustrze
Kiedy śnie oglądasz się w lustrze, jest to ostrzeżenie, że poczujesz się niekomfortowo. Być może ktoś wprawi cię w zakłopotanie, ujawniając rzeczy z twojej przeszłości, o których chciałeś zapomnieć. Zauważysz, że wielu patrzy na ciebie inaczej, więc wystarczy wstać z godnością i zignorować złośliwe komentarze.

Śnić, że rozbiłeś lustro
Jeśli rozbiłeś lustro we śnie, oznacza to, że wiele twoich życzeń pozostanie niespełnionych. Możliwe, że zgubisz się gdzieś w swoim życiu i zaczniesz gonić za rzeczami, które przykują twoją uwagę na bardzo krótki czas. Kiedy zdasz sobie sprawę, że nie dają ci szczęścia, będzie za późno na powrót do pierwotnych aspiracji.

Sen o rozbitym lustrze
Jeśli we śnie zobaczysz rozbite lustro, oznacza to chorobę. Prawdopodobnie się zaniedbasz i nie będziesz zwracać uwagi na objawy i ostrzeżenia, które wysyła ci Twój organizm. Zgłosisz się do lekarza, gdy nie będziesz mieć innego wyjścia, bo sytuacja stanie się dość poważna.

Śnić, że kupujesz nowe lustro
Kiedy kupujesz nowe lustro we śnie, oznacza to, że się zmienisz. Być może pozbędziesz się szkodliwych nawyków, które nie pozwalały ci czuć się i wyglądać tak, jak chcesz. Dokonasz wielkiej transformacji psychicznej i fizycznej, która pokaże ci, że jesteś w stanie osiągnąć wszystko, co sobie wymarzysz.

Śnić, że ściągasz lustro
Jeśli ściągasz lustro we śnie, oznacza to, że jesteś z siebie zadowolony. Jesteś z natury hedonistą, który nie chce pozbawiać się przyjemności z powodu standardów narzuconych przez innych. W kontakcie z ludźmi na pierwszy plan wysuwa się twoja osobowość i pozytywne cechy, dzięki którym kolor twoich włosów, oczu lub jakaś inna cecha nie jest dla wielu ważna.

Śnić, że wieszasz lustro na ścianie
Wieszanie lustra na ścianie oznacza, że ​​potrzebujesz zmiany. Prawdopodobnie wpadłeś w nudną rutynę i każdy dzień jest dla ciebie taki sam. Tęsknisz za niektórymi wydarzeniami, ale nie masz energii i chęci do ruchu. Musisz sam rozpocząć zmianę i nie możesz oczekiwać, że nastąpi ona sama. Zacznij od małych rzeczy, które ci przeszkadzają, a potem zacznij zmieniać te duże.

Sen o brudnym lustrze
Brudne lustro we śnie to znak, że musisz uważać na ludzi, którzy spiskują. Ktoś z czystej zazdrości będzie próbował narazić na szwank twój biznes lub relacje z ludźmi, których kochasz. Możesz temu zapobiec, jeśli odkryjesz na czas jego intencje.

Śnić, że czyścisz lustro
Czyszczenie lustra we śnie oznacza, że ​​ktoś dołoży wszelkich starań, aby odwdzięczyć się za przysługę, jaką mu wyświadczyłeś. Możliwe, że stało się to dawno temu i że nawet się nie spodziewałeś, że się odwdzięczy. Jednak on nie zrezygnuje z tego pomysłu. Kiedy najmniej się tego spodziewasz, zaspokoi twoje potrzeby i spłaci dług.

Śnić, że inni czyszczą lustro
Sen o kimś, kto czyści lustro, oznacza, że bliska osoba sprawi, że będziesz dumny. Mianowicie zrobi coś, co cię zachwyci, a ty zrozumiesz, jak bardzo cieszysz się, że masz przy sobie kogoś takiego. Inną możliwością jest to, że odniesie wielki sukces i że zorganizujesz dla niego spotkanie towarzyskie lub uroczystości.

Sen o pękniętym lustrze
Pęknięte lustro we śnie symbolizuje nagłą zmianę, która cię zdenerwuje lub zmartwi. Możliwe, że ktoś bliski popadnie w kryzys emocjonalny lub finansowy, a ty spróbujesz mu pomóc w jakiś sposób. Inną możliwością jest to, że jeden z twoich przyjaciół lub znajomych będzie miał poważne problemy zdrowotne.

Sen o patrzeniu na siebie w odłamkach lustra
Sen ten oznacza, że ​​będziesz w stanie znaleźć coś dobrego w złej sytuacji. Mianowicie, gdy będziesz myśleć, że wszystko stracone, wpadniesz na pomysł, jak obrócić to wszystko na swoją korzyść.

Sen o zaparowanym lustrze
Zaparowane lustro w snach oznacza, że jakaś sytuacja całkowicie cię zdezorientuje. Zajmie ci trochę czasu, zanim zorientujesz się, co się stało i jak nagle straciłeś to z oczu. W takich chwilach bardzo ważne jest, abyś nie podejmował decyzji pod wpływem emocji, ale lepiej poczekać, aż wrażenia opadną i dopiero wtedy działać. W przeciwnym razie możesz wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku.

Śnić o lustrze poplamionym krwią
Sen, w którym widzisz zakrwawione lustro oznacza, że ​​bliska osoba zdradzi ci sekret. Przysięgniesz, że zabierzesz go ze sobą do grobu. To może cię zaszokować, ale nigdy nikomu nie powiesz, o co chodzi.

Śnić, że dostałeś lustro
Jeśli śniłeś, że ktoś dał ci lustro, oznacza to, że zrozumiesz czyjąś sugestię lub radę jako krytykę. Ktoś będzie próbował wyjaśnić, gdzie się mylisz i jak rozwiązać problem, ale źle to zrozumiesz i otwarcie pokażesz, że jesteś obrażony. Dopiero gdy pomyślisz trochę lepiej, dojdziesz do wniosku, że twoja reakcja była zbyt gwałtowna, a jego intencje nie były złe.

Śnić, że ktoś dał ci lustro w prezencie
Jeśli śniło ci się, że ktoś podarował ci lustro, niewykluczone, że młodsza osoba da ci inspirację do zmiany czegoś w swoim życiu lub rozpoczęcia realizacji pewnych pomysłów. Zdasz sobie sprawę, że wciąż masz wystarczająco dużo energii i chęci, aby osiągnąć swoje cele. Więc przygotujesz plan i przysięgniesz sobie, że będziesz go szanować, aby urzeczywistnić odwieczne życzenie.

Śnić, że sprzedajesz lustro
Sprzedaż lustra we śnie oznacza, że ​​pogodzisz się ze swoim przeznaczeniem. Prawdopodobnie marzyłeś, że będziesz w stanie coś osiągnąć do pewnego wieku, ale zdałeś sobie sprawę, że wszystkie terminy minęły. Przez chwilę będzie cię to denerwować, a później zrezygnujesz ze swoich marzeń. Jednak nie powinieneś po prostu rezygnować z tego, czego chcesz. Masz jeszcze wystarczająco dużo czasu na osiągnięcie pewnych celów, to tylko kwestia tego, czy masz wolę, aby to zrobić.

Śnić, że ukradłeś lustro
Kradzież lustra we śnie zwiastuje złe konsekwencje lekkomyślnych decyzji i posunięć. Możliwe, że zrobiłeś w przeszłości coś, co w najbliższej przyszłości o sobie przypomni. Przygotuj się na to już teraz i poszukaj sposobu, aby maksymalnie zminimalizować szkody. Niech to będzie dla ciebie lekcją, jak nie powinieneś się zachowywać w przyszłości.

Śnić, że ktoś ukradł ci lustro
Kiedy śnisz, że ktoś ukradł twoje lustro, symbolizuje to mniejsze obrażenia. Być może będziesz musiał odłożyć pewną sumę pieniędzy na naprawę lub zakup samochodu. wymiana urządzenia domowego, bez którego nie możesz. W każdym razie ten koszt nie będzie dla ciebie trudny, ponieważ zawsze masz zapasy na nieprzewidziane wydatki w swoim miesięcznym budżecie.

Aby uzyskać najdokładniejszą interpretację snu, spróbuj przypomnieć sobie, jakie odbicie widziałeś w lustrze.

Sen o smutnej twarzy w lustrze
Jeśli śniłeś, że twoja twarz w lustrze jest smutna, płacze lub jest zmartwiona, symbolizuje zmartwienia i frustracje. Coś nie pójdzie po twojej myśli.

Sen o radosnej twarzy w lustrze
Jeśli twoja twarz w lustrze była szczęśliwa, oznacza to, że doświadczysz bardzo pięknych i pozytywnych zmian w życiu.

Sen o odbiciu ukochanej osoby w lustrze
Sen, w którym widzisz twarz ukochanej osoby w lustrze, oznacza, że jesteś w stabilnym związku, który ma świetlaną przyszłość. Wasz związek opiera się na wzajemnym zrozumieniu. Zachęcacie się nawzajem do osiągania swoich celów i ambicji, a nikt nikomu w niczym nie przeszkadza. Szanujesz swojego partnera, ale też starasz się jak najlepiej wykorzystać czas, który razem spędzacie.

Sen o odbiciu nieznanej osoby w lustrze
Jeśli śniła ci się twarz nieznanej osoby w lustrze, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości możesz spotkać kogoś, kto zachwyci cię swoim wyglądem, inteligencją i osobowością. Zrozumiesz, że ma on wiele cech, które naprawdę doceniasz, dlatego będziesz chciał spędzić z nim jak najwięcej czasu. Jeśli jest to osoba płci przeciwnej, możliwe, że zrodzi się między wami romans.

Sen o odbiciu zmarłego w lustrze
Jeśli we śnie widziałeś twarz zmarłego w lustrze, oznacza to, że zmienisz niektóre priorytety życiowe. Możliwe, że twoja kariera była na pierwszym miejscu i zaniedbałeś z tego powodu swoje życie prywatne. Inną możliwością jest to, że zaczniesz cenić wartości duchowe bardziej niż bogactwo materialne.

Śnić, że tańczysz przed lustrem
Taniec przed lustrem we śnie symbolizuje postęp w biznesie. Prawdopodobnie dostaniesz lepszą pracę lub lepsze stanowisko w firmie, w której aktualnie pracujesz. Nie możesz jednak dopuścić, aby przez to woda sodowa uderzyła ci do głowy. Jeśli będziesz mocno stąpać po ziemi, twój sukces będzie z czasem jeszcze większy. Jeśli jednak staniesz się próżny lub arogancki, twoje szczęście będzie kruche.

Śnić, że nakładasz makijaż przed lustrem
Jeśli śniłaś o zrobieniu makijażu przed lustrem, to symbolizuje nowe przeżycia miłosne. Dla kobiet będących w związku lub małżeństwie sen oznacza, że ​​przeżyją romantyczne chwile z ukochaną osobą. Jeśli aktualnie jesteś sama, spotkasz osobę, która „zwali cię z nóg”.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli zepsułeś lub kupiłeś nowe lustro, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja lustra

Lustro to powierzchnia, która odbija światło.