Interpretacja snów z motywem magika może się różnić w zależności od kontekstu, w którym sen miał miejsce, a także szczegółów i odczuć, które mu towarzyszyły. Podczas tych snów możesz czuć się zdezorientowany, zaskoczony, podekscytowany lub przestraszony.

Sen o magiku
Jeśli widzisz magika we śnie, jest to ostrzeżenie, że ktoś próbuje wykorzystać cię w rzeczywistości. Możliwe, że jest to osoba, która przedstawia się jako twój przyjaciel lub partner biznesowy i po prostu chce osiągnąć cele, o których ty nie masz pojęcia. Twoja chęć pomocy mu/jej będzie wielka, więc z całej tej sytuacji odniesiesz straty.

Śnić, że jesteś magikiem
Śnić, że jest się magikiem, oznacza, że ​​jesteś czymś obciążony. Zapewne wiele zależy od ciebie, przede wszystkim w sprawach finansowych, więc starasz się zapewnić wszystkim to, czego szukają. Robi się dla ciebie coraz trudniejsze, często nawet nie wiesz, skąd czerpiesz siłę do tak dużego wysiłku. Wolałbyś zniknąć na kilka dni i odłączyć się od tej surowej rzeczywistości.

Sen o asystowaniu magowi
Jeśli we śnie magik pokazuje ci sztuczkę, oznacza to, że będziesz się czegoś wstydzić. Być może powiesz lub zrobisz coś nieodpowiedniego do sytuacji, w której się znajdziesz. Często zdarza ci się, że twój język jest szybszy niż umysł, dlatego musisz zadbać o każdy gest i pomyśleć z wyprzedzeniem o tym, co masz zamiar powiedzieć, abyś nie musiał się wstydzić.

Śnić, że magik zniknął podczas wykonywania sztuczki
Sen ten może oznaczać, że uwierzysz w czyjeś kłamstwo. Bardzo wprawny manipulator przekona cię o czymś i nawet nie będziesz wątpił w prawdziwość jego słów. Co więcej, będziesz kłócił się z ludźmi, którzy próbują „uświadomić cię”, ponieważ będziesz uważać, że się mylą. Czas pokaże, że padłeś ofiarą czyichś złych intencji i będziesz się zastanawiać, jak mogłeś być tak naiwny.

Śnić, że zdemaskowałeś magika
Jeśli śniłeś o zdemaskowaniu magika, być może jesteś pesymistą. Często krytykujesz swoich sąsiadów za to, że żyją w „swoim własnym świecie”, twierdzisz, że jesteś realistą i całkiem obiektywnie obserwujesz rzeczywistość. Jednak prawdopodobnie zauważyłeś, że ostatnio zbytnio skłaniasz się ku pesymizmowi i to ci się nie podoba. Staraj się jednak zobaczyć przynajmniej jedną dobrą rzecz w morzu tych złych i stale stawiać ją na pierwszym planie. W ten sposób życie będzie piękniejsze i prostsze.

Sen o rozmowie z magikiem
Rozmowa we śnie z magiem oznacza, że szukasz rozwiązań swoich problemów w niewłaściwym miejscu. Dlatego wydaje ci się, że nie ma wyjścia z błędnego koła, w którym obecnie się znajdujesz. Gdybyś zmienił sposób, w jaki postrzegasz niektóre rzeczy, wszystko stałoby się znacznie wyraźniejsze. Nie wahaj się zasięgnąć porady u kogoś, komu ufasz.

Śnić, że magik cię zahipnotyzował
Jeśli śniło ci się, że magik cię zahipnotyzował, oznacza to, że zbyt łatwo ulegasz wpływom kogoś innego. Osoby z twojego otoczenia z łatwością są w stanie przekonać cię  nie tylko o słuszności swoich postaw i pomysłów, ale także do zrobienia czegoś, co może pomóc im samym. Dobrze, jeśli ci, którzy cię kochają i szanują, wiedzą o tej twojej cesze. Są jednak tacy, którzy mogą wykorzystać twoją łatwowierność i wyrządzić ci krzywdę

Śnić o kłótni z magikiem
Kłótnia z magiem we śnie oznacza, że marnujesz czas na zajmowanie się zupełnie nieistotnymi rzeczami i drobnymi problemami. Czas nauczyć się ustalać priorytety i skupić się na tym, co jest dla ciebie ważne w tej chwili. Jeśli zmarnujesz swoją uwagę, czas i energię na bzdury, daleko nie zajdziesz.

Śnić o walce z magikiem
Walka we śnie z magikiem oznacza, że ​​musisz nauczyć się kontrolować negatywne emocje. Ostatnio byłeś bardzo zdenerwowany z powodu stresu i źle traktujesz ludzi, którzy na to nie zasłużyli. Jeśli nie uda ci się skierować swojej negatywnej energii na coś pożytecznego, twoje słowa zranią bliskie ci osoby, a co gorsza wypędzą ich z twojego życia.

Sen o ucieczce przed magikiem
Ucieczka przed magikiem we śnie oznacza, że ​​boisz się, że ktoś może zagrozić twojej pozycji w firmie lub zakłócić relacje z partnerem. Ten strach jest konsekwencją braku pewności siebie. Prawdopodobnie masz za mało pewności siebie i dlatego wątpisz we wszystkich innych. Kiedy nad tym popracujesz, zaczniesz postrzegać rzeczywistość w zupełnie inny sposób.

Śnić o ściganiu magika
Ściganie magika we śnie oznacza, że ​​uporczywie próbujesz utrzymać emocjonalny lub przyjacielski związek. Zauważyłeś, że twój ukochany coraz bardziej się od ciebie oddala, ale nie chcesz go stracić. Dlatego używasz sztuczek i manipulacji, aby osoba ta została przy tobie. Pamiętaj, że twój plan na dłuższą metę nie jest dobry. Jeśli ktoś nie chce mieć cię w swoim życiu, nie możesz zmusić go do zmiany zdania.

Śnić o ukrywaniu się przed magikiem
Ukrywanie się we śnie przed magikiem oznacza, że ​​zostaniesz oszukany. Ktoś przekona cię do zrobienia czegoś, w czym nie jesteś zbyt dobry, aby osiągnąć swój cel. Na początku będziesz podejrzliwy, ale nadal zdecydujesz się mu zaufać. Z czasem zdasz sobie sprawę, że naprawdę okazałeś się naiwny. Przynajmniej będzie to ważna lekcja na przyszłość.

Śnić, że magik cię okradł
Jeśli śniło ci się, że magik okradł cię podczas wykonywania sztuczki, symbolizuje to złą inwestycję. Możliwe, że kupisz coś, co nie jest warte swojej ceny lub zainwestujesz pieniądze w projekt, który nie ma świetlanej przyszłości. Jednak nie bądź wobec siebie zbyt surowy, każdy czasami popełnia błędy.

Sen o całowaniu magika
Całowanie się we śnie z magikiem oznacza, że ​​potrzebujesz zmiany w swoim życiu. Utknąłeś w nudnej rutynie i każdy dzień wygląda tak samo. Czas zająć się jakimś hobby lub przynajmniej wprowadzić więcej aktywności fizycznej do swojej codziennej rutyny. Brak czasu lub siły woli nie powinny już być dla ciebie wymówką.

Śnić, że zakochałeś się w magiku
Jeśli kobieta śni o zakochaniu się w magiku, możliwe, że nie zapomniała o dawnej miłości. Bez względu na to, jak bardzo twierdzisz, że twój były partner to już przeszłość, jedna część ciebie nadal żałuje tej osoby. Takie rzeczy są całkowicie normalne, jednak nie możesz pozwolić, aby uniemożliwiły ci danie szansy komuś innemu.

Jeśli mężczyzna śni, że zakochał się w magiku, oznacza to, że wkrótce spotka kobietę, której wygląd go zachwyci, ale nie jej charakter i inne cechy niedostępne dla oka. Zdasz sobie sprawę, że piękno to nie tylko to, co widzisz, ale także to, co słyszysz i całkowicie zmienisz zdanie o niektórych kobietach.

Sen o poślubieniu magika
Jeśli kobieta śni o poślubieniu magika, oznacza to, że potrzebujesz w swoim życiu zdeterminowanego mężczyzny, który będzie za tobą podążał. Do tej pory twój związek sprowadzał się do ciągłego sugerowania ukochanej osobie, aby zaczęła i próbowała obudzić swoje ambicje. Marzysz o tym, aby mieć obok siebie osobę, z którą nawzajem będziecie się wspierać i zachęcać do bycia lepszym we wszystkim.

Jeśli mężczyzna śni o małżeństwie z magikiem, oznacza to, że jest niezadowolony ze swojego życia seksualnego. Możliwe, że twoja partnerka nie jest w nastroju do eksperymentowania w łóżku lub boisz się powiedzieć jej o swoich fantazjach seksualnych. Jeśli przez długi czas byłeś bez partnera, jasne jest, że brak intymności wpłynął na twoją psychikę.

Śnić, że zraniłeś magika
Jeśli śniłeś, że zraniłeś magika zimną lub palną bronią, oznacza to, że przyznasz osobie, która cię okłamuje, że o tym wiesz. Czekałeś, aż sama się przyzna, że ​​nie mówi prawdy, ale już wiadomo, że tak się nie stanie. Więc zdecydujesz się jej powiedzieć, że nie jesteś tak naiwny, jak jej się wydaje.

Śnić o pomocy rannemu magikowi
Pomoc rannemu magikowi we śnie oznacza, że ​​wybaczysz komuś zdradę. Nie tak dawno zerwałeś kontakt z osobą, która cię skrzywdziła. Jednak zdasz sobie sprawę, że życie jest zbyt krótkie, aby spędzić je w tak paskudnym nastroju, więc dasz jej drugą szansę. Jednak wyjaśnisz, że nie wybaczysz kolejnego błędu.

Śnić, że zabiłeś magika
Zabicie magika we śnie oznacza, że ​​zerwiesz kontakt z osobą, która była dla ciebie niezwykle ważna w pewnym momencie twojego życia. Zrozumiesz, że nie macie ze sobą już nic wspólnego i że nie lubisz jej towarzystwa. Możesz tego żałować, bo macie wspólną przeszłość i miłe wspomnienia, ale masz świadomość, że życie toczy się dalej i że czas wzbogacić je o nowych ludzi.

Sen o martwym magiku
Martwy magik we śnie często oznacza, że ​​twój sekret zostanie ujawniony. Grzech przeszłości można długo ukrywać, bo boisz się, że prawda może oddzielić cię od ludzi, których kochasz. Życie w ciągłym strachu nie jest dobre dla twojej psychiki, więc powinieneś raz jeszcze rozważyć powiedzenie komuś, o co chodzi.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś magika, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja magika

Magik tworzy lub używa iluzji do zniekształcania rzeczywistości.