Sen o maku
Jeśli we śnie widzisz mak, oznacza to, że masz kłopoty z miłością. W nadchodzącym okresie prawdopodobnie nie będziesz w stanie znaleźć wspólnego języka z ukochaną osobą, dlatego często będziesz myślał, że nie jesteście dla siebie stworzeni. Jednak, gdy emocje opadną, zdasz sobie sprawę, że będziesz żałować tej lekkomyślnej reakcji.

Śnić, że wąchasz mak
Sen o wąchaniu maku jest ostrzeżeniem, że grozi ci niebezpieczeństwo. Być może nie będziesz wystarczająco ostrożny i narazisz swoje zdrowie i życie. Po tym jednak zmienisz się o 180 stopni i zaczniesz doceniać ludzi i rzeczy, których wcześniej nawet nie zauważyłeś. Docenisz drugą szansę, którą otrzymałeś i przekażesz swoje doświadczenie tym, którzy są w podobnej sytuacji.

Śnić, że zbierasz mak
Jeśli we śnie zbierasz mak, oznacza to, że jesteś uparty. Jesteś osobą, która za wszelką cenę prze do przodu i nie poddajesz się nawet wtedy, gdy wiesz, że się mylisz. Słowo „przepraszam” ciężko przechodzi ci przez gardło, dlatego odrzuciłeś wiele osób, które coś dla ciebie znaczyły. Często tego żałujesz, ale duma nie pozwala ci naprawić błędów.

Śnić o innych wąchających mak
Kiedy widzisz we śnie, jak ktoś wącha mak, to znak, że martwisz się o ukochaną osobę, ale nie możesz jej pomóc. Przyczyny mogą być różne, od tego, że nie jesteś w stanie, po to, że nie chce współpracować i się zmienić. Często o tym myślisz, ale powinieneś pogodzić się z faktem, że masz związane ręce i zaakceptować rzeczy takimi, jakie są.

Sen o tym, że inni zbierają mak
Sen o kimś zbierającym maki oznacza, że należy unikać kłótni z ludźmi, którzy nie wiedzą, jak kontrolować swoje emocje. Krótko mówiąc, gdy zobaczysz, że ktoś zachowuje się nerwowo lub nawet agresywnie podczas rozmowy na dany temat, wycofaj się i pozwól mu żyć w złudzeniu. Jeśli upierasz się przy przekonywaniu go, że się myli, możesz tylko wpaść w kłopoty. Pamiętaj o powiedzeniu „głupszym się ustępuje”!

Śnić, że sadzisz mak
Sadzenie maku we śnie oznacza, że ​​nadszedł czas, aby zaplanować, jak wprowadzić swoje pomysły w życie. Zbyt długo się wahałeś i teraz nadszedł czas na podjęcie konkretnych kroków. Spróbuj przeanalizować wszystkie okoliczności i, jeśli to konieczne, zasięgnij porady osoby, której ufasz. To normalne, że człowiek boi się takich rzeczy, ale nie możesz pozwolić, aby ten strach cię sparaliżował.

Śnić, że ktoś inny sadzi mak
Sen, że ktoś sadzi mak, oznacza, że ​​w niedalekiej przyszłości otrzymasz atrakcyjną ofertę biznesową. Jednak wszystko to będzie wydawać się zbyt dobre, aby było prawdziwe, i stwierdzisz, że byłoby lepiej, gdybyś ją odrzucił. Twoja decyzja prawdopodobnie wyda się innym szalona, ​​ale będziesz kierować się mottem „lepiej zapobiegać niż leczyć”.

Sen o koszeniu lub zrywaniu maków
Jeśli śniłeś o zrywaniu łodyg maku rękami lub koszeniu ich kosą ręczną lub mechaniczną bądź traktorem, oznacza to, że owoce twojej pracy będą przychodzić bardzo powoli. Zdecydowanie inwestujesz w coś dużo czasu i energii, a rezultaty są ledwo widoczne. Często myślisz, aby po prostu zrezygnować i poświęcić się czemuś innemu. Nie chcesz jednak, aby czas, który zainwestowałeś w pracę, został zmarnowany.

Śnić o innych koszących lub zrywających mak
Śnienie o kimś, kto zrywa lub kosi łodygi maku, oznacza, że ​​będziesz publicznie krytykować kogoś za decyzje biznesowe, które uważasz za złe. Prawdopodobnie partner, przyjaciel lub członek rodziny postanawi odejść, aby poświęcić się prywatnemu biznesowi, a ty będziesz uważać, że jest to zbyt ryzykowne. W takich sytuacjach ważne jest, aby wyrazić swoją opinię, ale także być wsparciem, ponieważ tego się od ciebie oczekuje.

Śnić, że mielisz mak
Zmielony mak we śnie oznacza, że ​​będziesz cieszyć się ze swojej pracy. Będziesz robić coś, w czym czujesz się spełniony i nie będziesz przez to odczuwać stresu. W końcu zrozumiesz, co oznacza powiedzenie „kiedy robisz to, co kochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia”.

Śnić, że inni mielą mak
Sen ten oznacza, że ​​zazdrościsz komuś ilości wolnego czasu, który ma. Będziesz myślał, że jesteś zdezorganizowany i leniwy, biorąc pod uwagę, że ta osoba wypełnia taką samą liczbę obowiązków dziennie jak ty. Ważne jest tylko ustalenie priorytetów i nie odbieganie od nich.

Śnić, że kupujesz mak
Kupowanie maku we śnie oznacza, że ​​powinieneś zadbać o swoje finanse. Ostatnio wydajesz pieniądze na wszystko, bez planu i pomysłu. W tej chwili możesz mieć wystarczająco dużo, ale musisz myśleć o przyszłości. Zacznij oszczędzać już teraz, aby nie wpaść w poważne kłopoty w przyszłości.

Śnić, że sprzedajesz mak
Sprzedawanie maku we śnie to znak, że chcesz osiągnąć wielki sukces z dnia na dzień. Codziennie słyszysz, jak ktoś wzbogacił się dzięki dobremu pomysłowi na biznes i marzysz, że coś takiego ci się przydarzy. Jednak sprawy nie zawsze są takie proste. Dopóki nie wymyślisz czegoś oryginalnego i wspaniałego, będziesz musiał pracować, aby przetrwać.

Śnić, że kradniesz mak
Kradzież maku we śnie oznacza, że ​​straciłeś swoją tożsamość, chcąc zadowolić kogoś innego. Z tego powodu zacząłeś się inaczej ubierać, mówić, a nawet myśleć. Stworzyłeś zupełnie nową postać, która w rzeczywistości nie istnieje. Będzie ci trudno utrzymać tę iluzję, więc lepiej byłoby być tym, kim naprawdę jesteś. Jeśli ktoś cię za to zaakceptuje i pokocha, tak będzie dobrze, jeśi nie, przynajmniej będziesz szczery sam ze sobą.

Śnić, że inni kradną mak
Śnić, że ktoś kradnie mak, oznacza, że ​​ujawnisz jakieś kłamstwa. Ktoś skłamie w twojej obecności i nie będziesz w stanie tego znieść, otwarcie mu powiesz, że to, co mówi, nie jest prawdą. Zapewne wielu to zszokuje, ponieważ osoba, którą oskarżasz o kłamstwo, cieszy się dobrą opinią w społeczeństwie. Nie będzie miało dla ciebie znaczenia, że ​​jest doceniany, ważne będzie dla ciebie ujawnienie prawdy.

Sen o polu pokrytym kwiatami maku
Jeśli śniłeś o polu porośniętym kwiatami maku, symbolizuje to poprawę sytuacji materialnej. Możliwe, że ty lub jeden z członków twojej rodziny zaczniecie zarabiać więcej pieniędzy lub otrzymacie spadek. W każdym razie w końcu będziesz mógł się trochę zrelaksować, przynajmniej jeśli chodzi o pieniądze.

Śnić o nasionach maku
Nasiona maku we śnie to ostrzeżenie, że nie wykorzystujesz w wystarczającym stopniu swojego potencjału. Jesteś osobą, która ma wiele umiejętności i cech, ale nie chcesz ich pokazywać, bo wiesz, że zaczniesz otrzymywać jeszcze więcej pracy. Dobrze, że jesteś zadowolony ze swojego życia prywatnego i biznesowego. Jednak z biegiem czasu możesz żałować, że przegapiłeś wspaniałe życiowe szanse.

Śnić o cieście posypanym makiem
Kiedy we śnie jesz babeczkę, chleb lub inne ciasto posypane makiem, oznacza to emocjonalną pustkę. Takie sny często śnią ludziom samotnym i niespokojnym. W tej chwili niewiele może cię pocieszyć i jesteś obojętny wobec wszystkiego, co się wokół ciebie dzieje. Prawdopodobnie potrzebujesz kogoś, kto cię zrozumie, kiedy mówisz i kiedy milczysz.

Sen o kimś jedzącym pieczywo posypane makiem oznacza, że ​​w rzeczywistości będziesz musiał pocieszyć ukochaną osobę. Ktoś zwierzy ci się ze swojego emocjonalnego problemu, a ty spróbujesz pokazać, że może liczyć na twoją pomoc i wsparcie.

Śnić o strudlu z makiem
Jeśli śniłeś o zrobieniu strudla z makiem, to znaczy, że uszczęśliwisz ukochaną osobę. Możliwe, że podarujesz partnerowi, przyjacielowi lub członkowi rodziny coś, o czym marzył od dawna. Inną możliwością jest to, że sprawisz, że będzie dumny z twojego sukcesu.

Sen, w którym widzisz, jak ktoś inny robi strudel z makiem, zwykle symbolizuje radość dla innych. Prawdopodobnie będziesz zachwycony dobrą wiadomością, która nadejdzie od przyjaciela lub krewnego. Możliwe, że zostaniesz zaproszony na uroczystość.

Jedzenie strudla makowego we śnie oznacza, że ​​będziesz zmuszony podzielić się czymś, co jest dla ciebie bardzo ważne. Niekoniecznie musi to być rzecz materialna. Być może będziesz chciał zjeść romantyczną kolację ze swoim partnerem, ale dołączy do was więcej osób.

Sen o kimś jedzącym strudla makowego oznacza, że ​​w jakimś towarzystwie poczujesz się jak piąte koło u wozu. Zdasz sobie sprawę, że ci ludzie mają o wiele więcej wspólnych tematów, a ty jesteś tylko „spadochroniarzem”, który przypadkiem tam „wylądował”. Postarasz się jak najszybciej opuścić te miejsce, ponieważ nie będziesz czuł się komfortowo.

Wspomniane wcześniej interpretacje odnoszą się głównie do maku, który jest reprezentowany w naszym kraju, czyli czerwonego maku ogrodowego. Znaczenie może się również różnić, jeśli we śnie udało ci się rozpoznać inną odmianę maku. Na przykład różowy mak symbolizuje zakazaną miłość. Pomarańczowy mak we śnie to oznaka problemów rodzinnych, żółty zaś symbolizuje zazdrość i zawiść. Białe kwiaty maku oznaczają, że uwiedzie cię ktoś, kto wcale nie jest naiwny.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, wąchałeś lub zbierałeś maki, musiało to na tobie wywrzeć wrażenie.

Definicja maku

Mak to kwiat należący do rodziny maków i może być biały, czerwony, różowy, pomarańczowy i niebieski.