Sny, w których owoc mangi pojawia się jako ważny temat, są często oznaką pragnień i pożądań seksualnych, a w niektórych przypadkach mogą oznaczać różne odmiany dobrych uczuć, których śniący będzie doświadczał lub już doświadcza. W rzadkich przypadkach mango oznacza, że przed tobą smutek i żal.

Śnić, że jesz mango
Sny, w których jesz słodkie mango, są odzwierciedleniem seksualnego pożądania osoby. Najczęściej w snach, w których jesz mango, stajesz przed osobą, którą szczególnie lubisz, a nawet jesz z nią owoc. To oczywisty znak, że masz do tej osoby wielkie pożądanie erotyczne, ale publicznie nie wiesz, jak jej o tym powiedzieć. Ten sen jest odzwierciedleniem twoich pragnień, ale nie gwarantuje, że dana osoba patrzy na ciebie w ten sam sposób.

Sen o podzieleniu się mango z kimś
Jeśli śniłeś o dzieleniu się z kimś mango, najprawdopodobniej jesteś w związku z tą osobą lub chcesz być. Jeśli już jesteś z nią w związku, nie masz powodów do zmartwień, twój związek jest silny, a pragnienia seksualne, które są po obu stronach, jeszcze bardziej go wzmacniają. Jeśli podzieliłeś się mango z osobą, z którą nie jesteś w związku, bardzo prawdopodobne jest, że w końcu będziesz z tą osobą, wszystko jest po twojej stronie i od ciebie zależy, czy wykonasz właściwe ruchy.

Śnić, że ktoś kradnie twoje mango
Jeśli śnisz o rozkoszowaniu się słodkim smakiem mango, ale pojawia się ktoś, kto ci go odbiera, to znak, że twój romans został zachwiany i zbliża się walka o utrzymanie związku, którą łatwo możesz przegrać. Jeśli twoja miłość okrada cię z owocu mango, to jest tym, komu ten związek już nie wystarcza i szuka sposobów, aby się z niego wydostać. Jeśli nieznajomy bierze mango z twoich rąk, prawdopodobnie jest to osoba trzecia, która próbuje przyciągnąć do siebie twoją miłość. Będziesz musiał włożyć wiele wysiłku, aby utrzymać ukochaną osobę przy sobie.

Śnić, że masz (lub jesz) mango, które zaczęło gnić
Sen, w którym trzymasz lub jesz mango, które zaczyna lekko gnić i nabiera kwaśnego smaku, oznacza sytość w twoim związku lub małżeństwie. Kwaśny smak symbolizuje poczucie próżności w związku, ale jeśli jest tylko lekko kwaśny, a owoc nie jest całkowicie zgniły, a jedynie bardzo miękki, jest duża szansa, że ​​uratujesz swój miłosny związek. Ponownie, potrzebny jest wysiłek, a niektóre rzeczy muszą zostać fundamentalnie zmienione, ale nadzieja jest nadal obecna.

Zbierać mango we śnie
Takie sny są zwykle znakiem, że twoje pragnienia są jednak dalekie od twoich możliwości. Niezależnie od tego, czy jest to pragnienie miłości, seksu, czy pragnienia związane z celami biznesowymi, najprawdopodobniej zdecydowałeś się spróbować czegoś, w czym trudno jest odnieść sukces. Uspokój swoje pasje i pomyśl o swoich pragnieniach, czasami to, co już masz, wystarczy, aby cię uszczęśliwić.

Sen o drzewie mango
Sen o drzewie mango jest często znakiem, że we wszystkim, co robisz, wspierasz środowisko. Twoja rodzina i przyjaciele widzą w tobie wspaniałego i dobrego człowieka, wiedzą, że wszystkim życzysz tylko dobrze i nie mają w ogóle potrzeby wyjaśniania twoich czynów i życzeń. Są dla ciebie i ślepo ci wierzą, więc uważaj, aby nie nadużywać tego zaufania.

Sen o kupnie mango
Kupowanie mango we śnie często symbolizuje poprawę sytuacji materialnej. Możliwe, że pracodawca podniesie ci wynagrodzenie lub otrzymasz pewną sumę pieniędzy jako spadek. W każdym razie dobrze będzie „załatać dziury” powstałe w minionym okresie, ale także pozwolić sobie na coś, od czym od dawna marzyłeś.

Śnić, że sprzedajesz mango
Sprzedawanie mango we śnie oznacza, że ​​będziesz rozczarowany czyimś traktowaniem ciebie. Uwierzyłeś, że kolega lub pracodawca miał do ciebie pełne zaufanie, jednak znajdziesz się w sytuacjach, które cię zaskoczą. Zdasz sobie sprawę, że źle zinterpretowałeś swój związek, więc sam zmienisz strategię.

Sen o podarowaniu mango
Sen ten oznacza, że ​​otrzymasz czyjąś pomoc, kiedy najmniej się będziesz tego spodziewać. Możliwe, że pomocną rękę poda ci ktoś, po kim nigdy byś się tego nie spodziewał. Dojdziesz do wniosku, że możesz otrzymać przyjacielską radę od osoby, która nie jest ci szczególnie bliska, ale która ma dobre intencje.

Śnić, że dostałeś mango w prezencie
Jeśli śniłeś, że ktoś podarował ci mango, oznacza to, że pomożesz bliskiej osobie w osiągnięciu jej celów. Niekoniecznie oznacza to, że będziesz w to szczególnie zaangażowany, ale twoje wsparcie będzie kluczowe dla osiągnięcia jej celu.

Śnić, że ktoś inny zbiera mango
Jeśli śnisz o tym, że ktoś zrywał mango, oznacza to, że martwisz się o ukochaną osobę. Wydaje ci się, że ostatnio jest całkowicie zdezorientowana sytuacją, w której się znajduje. Próbowałeś do niej podejść i dowiedzieć się, o co chodzi, ale na początku powiedziała ci, że wszystko jest w porządku i nie potrzebuje twojej pomocy. W takim przypadku nie nalegaj, ale poczekaj, aż ona zdecyduje, czy ci zaufać, czy nie.

Sen o sadzeniu mango
Sadzenie mango we śnie oznacza, że ​​koncentrujesz się na osiąganiu celów długoterminowych. Masz dość brania tego, co daje ci życie po trochu i wreszcie jesteś całkowicie gotowy do realizacji swoich planów. Być może nie masz do tego wsparcia ukochanej osoby, ale to już nie ma dla ciebie znaczenia. Chcesz w przyszłości ulepszyć swoje życie i zrobisz wszystko, aby to osiągnąć.

Śnić, że inni sadzą mango
Sen o kimś sadzącym mango oznacza, że ​​będziesz zaskoczony decyzjami i ruchami bliskiej osoby. Twój partner prawdopodobnie podejmie ważną decyzję bez twojej wiedzy. Poinformuje cię o tym dopiero, gdy będzie po wszystkim. Będziesz zszokowany jego ruchem i pomyślisz o zakończeniu waszego związku. Zastanów się, czy ta sytuacja jest warta lat, które zainwestowałeś w swój związek lub małżeństwo.

Sen o obieraniu mango
Obieranie mango we śnie oznacza, że ​​odkryjesz czyjąś prawdziwą twarz. Możliwe, że osoba, której dużo powierzyłeś, zrobi coś, co cię zawiedzie. Zdając sobie sprawę, że cię zdradziła, dojdziesz do wniosku, że tak naprawdę nigdy jej nie znałeś i nie spodobają ci się cechy, które z powodzeniem przed tobą ukryła.

Sen o innych obierających mango
Jeśli śniłeś o kimś, kto obiera mango, oznacza to, że zostaniesz oskarżony o pomówienie. Osoba z twojego otoczenia powie ci, że wie, że rozpowszechniarz kłamstwa na jej temat. Na początku nie będziesz nawet świadomy tego, co ci się przydarzyło, a potem zdasz sobie sprawę, że ktoś naprawdę próbował narazić twoją relację z nią, mówiąc, że plotkowałeś o niej.

Sen o wyciskaniu soku z mango
Wyciskanie soku z mango we śnie symbolizuje niezadowolenie z życia intymnego. Możliwe, że twoje relacje z partnerem nie były ostatnio najlepsze. Słaba komunikacja utrzymuje się w sytuacji w łóżku, więc zacząłeś intensywnie myśleć o drugiej osobie. Jeśli nie rozwiążesz swoich problemów, nic się nie zmieni.

Sen o piciu soku z mango
Picie soku z mango we śnie oznacza, że ​​twoje relacje z ukochaną osobą poprawią się w najbliższej przyszłości, ale tylko wtedy, gdy oboje nad tym popracujecie. Jeśli tylko jedno z was będzie chciało coś poprawić, to niestety nie przyniesie to dobrych rezultatów. Jeśli jednak oboje okażecie wolę, siłę i odwagę do rozwiązania swoich problemów, będziecie w stanie je przezwyciężyć.

Sen o robieniu ciasta z mango
Robienie ciasta z mango we śnie oznacza, że przypadkowo spotkasz na ulicy starą miłość. Kiedy ją zobaczysz, obudzą się w tobie emocje, które dawno temu pochowałeś, ale także nowe, których wcześniej nie czułeś. Przypomną ci się piękne chwile spędzone razem i będziesz zastanawiać się nad powodami, dla których nie jesteście już razem. W pewnym momencie będziesz się zastanawiać, jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś nie zakończył tego związku.

Śnić o jedzeniu ciasta z mango
Jedzenie ciasta z mango we śnie oznacza, że ​​będziesz musiał odpowiadać na nieprzyjemne pytania w dużym towarzystwie. Mianowicie pójdziesz na spotkanie, obiad, kolację lub przyjęcie, na którym będzie obecna duża liczba osób. Rozpoczniesz rozmowę z osobą, która nie zawaha się zadać ci intymnych pytań. Spróbujesz grzecznie dać mu jej do zrozumienia, że ​​to twoje prywatne sprawy i że nie chcesz o tym rozmawiać i będziesz fantazjować o chwili, gdy uciekniesz z „piekła”, w którym się znajdujesz.

Śnić, że wyrzuciłeś mango
Wyrzucenie mango we śnie zwykle oznacza, że ​​zakończysz przyjaźń lub romans. Zdasz sobie sprawę, że to, że znacie się od lat nie jest dla ciebie ważniejsze niż twoje szczęście i spokój. Twoja decyzja może zaszokować i zaskoczyć innych, ale tylko ty będziesz wiedział, dlaczego ją podjąłeś.

Śnić, że inni wyrzucają mango
Sen o kimś wyrzucającym mango może być oznaką zdrady. Być może komuś uda się cię skłócić z przyjacielem, członkiem rodziny lub partnerem.

Definicja mango

Mango to egzotyczna roślina z rejonów tropikalnych i subtropikalnych, pochodząca z Indii, o niezwykle soczystym i słodkim smaku. Jest doskonałym źródłem pożytecznych składników odżywczych, uwielbianym w żywieniu i medycynie ludowej.