Mama to niezwykle częsty motyw w snach. Najczęściej występuje u dzieci, a wraz z wiekiem coraz częściej śnimy o rodzicach. Sny, w których pojawiają się rodzice, które śnimy zaraz po ich śmierci, nie są interpretowane, ponieważ takie wydarzenia niosą ze sobą duży ładunek emocjonalny i pozostawiają silne blizny.

Widzieć mamę we śnie
Jeśli zobaczysz swoją mamę we śnie, oznacza to, że usłyszysz dobre wieści. Być może martwisz się o członka rodziny, z którym nie jesteś w dobrych stosunkach, ale bardzo ci na nim zależy. Poczujesz ogromną ulgę, gdy dowiesz się, że ma się dobrze i zrobisz wszystko, aby spuścić z tonu, przełkniesz swoją dumę i poświęcić mu trochę więcej czasu.

Rozmawiać z mamą we śnie
Sen o rozmowie z mamą symbolizuje udane przedsięwzięcie. Być może zaczniesz biznes z ludźmi, którzy zaskoczą cię swoją życzliwością i dobrocią. Ponieważ miałeś już wcześniej złe doświadczenia, ich słowa i rady będą dla ciebie balsamem, który przywróci wiarę w uczciwość i inne wartości, co do których już straciłeś nadzieję.

Śnić, że twoja mama umiera
Jeśli twoja mama umiera we śnie, oznacza to, że będziesz się czymś martwić. Prawdopodobnie będziesz musiał spędzić trochę czasu z dala od ukochanej osoby, co sprawi, że poczujesz się niespokojny i smutny. Nie będziesz mógł poświęcić się pracy lub innym obowiązkom, które są powodem twojego wyjazdu i nie będziesz mógł się doczekać, aż wszystko się skończy, abyś mógł jak najszybciej wrócić do domu.

Śnić o zmarłej mamie
Sen o zmarłej mamie oznacza postęp. W nadchodzącym okresie będziesz miał wiele powodów do świętowania, ponieważ większość twoich życzeń się spełni. Chociaż będziesz miał wrażenie, że sprawy idą wolniej niż sobie wyobrażałeś, zdasz sobie sprawę, że wydarzyły się we właściwym czasie i że jedyne, co musisz zrobić, to w pełni się nimi cieszyć. Jeśli twoja mama niedawno zmarła, w okresie krótszym niż 2 lata, takie sny nie są interpretowane.

Śnić mamę chłopaka, dziewczyny, męża lub żony
Jeśli śnisz o mamie swojego chłopaka, dziewczyny lub drugiej połówki, sen ten oznacza, że ​​ktoś w twojej rodzinie bezpodstawnie plotkuje. Twoje działania pozwolą jednak obalić wszelkie plotki.

Śnić o cudzej mamie
Jeśli śnisz o mamie innej osoby, ​​kogoś, kogo znasz, oznacza to, że podświadomie jej zazdrościsz. Musisz popracować nad pozbyciem się takich myśli. Jeśli nie znasz tej osoby, sen oznacza brak uwagi rodziców lub żony.

Sen o kłótni z mamą
Jeśli we śnie kłócisz się z własną mamą, oznacza to, że ​​wykonasz w rzeczywistości lekkomyślny gest lub powiesz coś, co w danym momencie było zbędne i będziesz tego żałować.

Bawić się lub tańczyć z mamą
Szczęście, dobrobyt, dobre zdrowie i długie życie. Przed tobą okres w życiu, w którym wszystko pójdzie zgodnie z twoimi planami.

Sen o gołej mamie
Wstyd czeka na ciebie po twoich przeszłych czynach. Coś, czego nie chcesz wiedzieć, wyda się i powróci z przeszłości, by cię prześladować.

Śnić, że twoja mama jest stara
Jeśli we śnie śnisz, że twoi rodzice są starzy, ale w rzeczywistości tak nie jest, symbolizuje to zmartwienia i kłopoty, być może drobne problemy zdrowotne spowodowane brakiem aktywności.

Twoja mama krytykuje cię podczas snu
Czas, aby udać się na siłownię, pobiegać, pojeździć na rowerze i zdrową dietę. Musisz popracować nad sobą, ludzie wokół ciebie zaczęli zauważać, że jesteś zaniedbany.

Śnić, że twoja mama jest w ciąży
Sen ten symbolizuje wielką radość, której wkrótce doświadczysz. Coś sprawi, że będziesz szczęśliwszy niż kiedykolwiek w swoim życiu. Zdasz sobie sprawę, że martwisz się o zupełnie nieważne rzeczy i zaczniesz zmieniać swój sposób myślenia.

Śnić, że całujesz mamę
Jeśli śniłeś o pocałowaniu mamy w policzek, symbolizuje to sukces biznesowy. Jeśli śniłeś o pocałowaniu mamy w dłoń, oznacza to, że zyskasz wielki szacunek otaczających cię ludzi. Niewykluczone, że jakimś gestem wzbudzisz podziw ogółu. Jeśli śnisz o pocałowaniu mamy w czoło, jest to znak, że bliscy ludzie wiedzą, jak docenić twoją troskliwą naturę.

Śnić, że twoja mam cię całuje
Jeśli śnisz, że twoja mama całuje cię w policzek, oznacza to, że nie masz powodu do zmartwień. Bez powodu boisz się złych konsekwencji swoich ostatnich decyzji. Jeśli śniłeś, że twoja matka całuje cię w rękę, oznacza to, że sprawisz, że twoi bliscy będą dumni, a jeśli we śnie twoja mama pocałowała cię w czoło, oznacza to, że możesz uważać się za szczęśliwą osobę, ponieważ masz kogoś, kto troszczy się o ciebie i opiekuje się tobą.

Śnić, że przytulasz mamę
Sen ten oznacza, że martwisz się o zdrowie ukochanej osoby. Ktoś, kto jest ci bardzo bliski, doświadcza ostatnio pewnych objawów, ale nie chce iść do lekarza. Na próżno namawiasz go do umówienia się na wizytę, bo zrobi to wtedy, gdy sam będzie tego chciał.

Śnić, że twoja mama cię przytula
Sen, w którym mama cię przytula, oznacza, że ​​potrzebujesz pocieszenia. Przydarzają ci się rzeczy, o których nie możesz rozmawiać z bliskimi osobami, ponieważ nie chcesz, żeby się martwili. Dlatego wszystko, co ci się przytrafia, przechodzisz sam. Może czas się komuś zwierzyć, bo za bardzo obciążasz samego siebie.

Śnić, że twoja mama płacze
Jeśli twoja mama płakała we śnie, niestety oznacza to złe rzeczy, które mogą się wydarzyć w przyszłości. Niektórym będziesz w stanie zapobiec swoimi działaniami, a niektórymi nie. Jednak nie wątp w siebie, ponieważ masz dość siły, aby pokonać każdą przeszkodę i wyzwanie, jakie niesie ze sobą życie.

Śnić o płaczu w ramionach twojej mamy
Sen, w którym płaczesz w ramionach matki, oznacza, że czujesz się niezrozumiany. Niektóre z twoich działań i decyzji zostały błędnie zinterpretowane przez osoby, których opinie są dla ciebie bardzo ważne. Dlatego jesteś niepewny i nieśmiały. Czas odzyskać pewność siebie, którą zniszczyły złe doświadczenia z przeszłości.

Śnić, że rozgniewałeś swoją mamę
Zła mama we śnie to znak, że musisz przestać „chować głowę w piasek”. Krótko mówiąc, nadszedł czas, aby zmierzyć się z popełnionymi błędami i zacząć rozwiązywać problemy, które masz. Ciągle szukasz wymówek i obwiniasz innych za własne niepowodzenia. Zaakceptuj swoją winę i spróbuj naprawić to, z czego nie jesteś zadowolony.

Śnić, że twoja mama cię rozgniewała
Jeśli śniłeś, że twoja mama cię zdenerwowała, oznacza to, że z jakiegoś powodu się o nią martwisz. Zapewne jest zbyt uparta, by przyjąć twoją radę, żałujesz, że tak wiele daje innym ludziom, a w ogóle nie myśli o samej sobie i swoim zdrowiu.

Śnić, że odwiedziłeś swoją mamę
Jeśli śniłeś, że odwiedziłeś mamę w jej domu, oznacza to, że musisz zacząć uczyć się na własnych błędach. To nieprawda, że wszystkie kosmiczne siły spiskowały przeciwko tobie, po prostu zbyt często postępujesz odwrotnie niż powinieneś.

Śnić, że odwiedziła cię twoja mama
Sen ten to dobry znak. Jeśli planowałeś duże zmiany w swoim życiu, teraz nadszedł na nie czas. Nadchodzący okres będzie bardzo pomyślny i będziesz w stanie osiągnąć wszystko, czego chcesz. Nie przegap okazji!

Śnić, że twoja mama do ciebie dzwoni
Jeśli śnisz, że dzwoni do ciebie twoja mama, może to mieć większe znaczenie. Często te sny przewidują przeszkody i niepowodzenia, z którymi będziesz musiał sobie poradzić. Drugą możliwością jest to, że stracisz kogoś, na kim bardzo ci zależy, a trzecią, że dokonasz złego wyboru, a później poniesiesz tego konsekwencje.

Sen o ucieczce od mamy
Ucieczka przed mamą we śnie zwykle oznacza, że ​gryzie cię sumienie z powodu działań w prawdziwym życiu. Możliwe, że skrzywdziłeś ukochaną osobę i teraz tego żałujesz. Nie jest za późno, aby pokazać jej, że jest ci przykro i przeprosić.

Śnić, że mama ucieka od ciebie
Jeśli śniłeś, że twoja mama przed tobą ucieka, oznacza to, że ujawnisz rodzinny sekret. W twoim domu panowała długa cisza, był to temat tabu. Jednak teraz, gdy jesteś dorosły, dowiesz się, o co w tym wszystkim chodzi. Na początku możesz być zaskoczony lub zszokowany, ale później zdasz sobie sprawę, że nie ma się czego wstydzić.

Śnić, że ukrywasz się przed mamą
Ukrywanie się przed mamą we śnie wskazuje, że powinieneś być bardziej ostrożny i delikatny w stosunku do bliskich osób. Oczywiste jest, że twoja krytyka jest tylko sposobem na ich ochronę, ale czasami powinieneś być delikatniejszy. Twoja rola to nie tylko udzielanie rad i krytykowanie, ale także wspieranie, gdy jest to najbardziej potrzebne.

Śnić, że mama ukrywa się przed tobą
Jeśli śniłeś, że twoja mama się przed tobą ukrywa, oznacza to, że bliska ci osoba ukrywa coś, bo chce cię chronić. Jesteś z natury bardzo wrażliwy i jest wiele rzeczy, które mogą cię zasmucić lub zdenerwować. Dlatego jedna z twoich bliskich osób próbuje uchronić cię przed bólem za pomocą kłamstwa.

Śnić, że twoja mama cię uderzyła
Sen ten jest konsekwencją negatywnych emocji, których doświadczyłeś w rzeczywistości. Prawdopodobnie ktoś cię obraził i skrzywdził, więc położyłeś się spać zdenerwowany lub smutny. Możliwe, że w pewnej sytuacji nie zareagowałeś tak, jak powinieneś, a teraz gryzie cię z tego powodu sumienie.

Definicja mamy

Matka jest biologicznym lub społecznym rodzicem płci żeńskiej.