Śnić, że coś mierzysz
Jeśli mierzysz coś we śnie, jest to ostrzeżenie przed szpiegami. Możliwe, że w nadchodzącym okresie będziesz pracować nad ważnym projektem, za który wielu będzie chciało dostać punkty. Nawet najmniejsza nieostrożność może narazić cię na niebezpieczeństwo ujawnienia danych, które zbierałeś przez długi czas i które zajęły ci dużo czasu i nerwów. Drugim znaczeniem jest to, że podejmiesz ważną decyzję. Prawdopodobnie twój ukochany postawi cię w sytuacji, w której będziesz mógł wybrać między nim a karierą, co będzie wymagało szczegółowego przemyślenia celów, które sobie wyznaczyłeś. Jeśli dostaniesz propozycję pracy za granicą, będzie ci dużo trudniej, bo będziesz musiał dokonać wyboru, który zadecyduje o twojej przyszłości.

Śnić, że ktoś coś mierzy
Śnić, że ktoś coś mierzy oznacza, że ​​popadniesz w niełaskę. Być może będziesz zależny od czyjejś dobrej woli i tego, czy będzie miał dobry humor czy nie. Każdy dzień będzie dla ciebie niepewny i nie będziesz wiedział, jak się ustawić, dlatego albo zrobisz wszystko, aby wydostać się z takiego środowiska, albo nauczysz się do niego dostosowywać.

Aby interpretacja była jak najbardziej szczegółowa, należy pamiętać w jaki sposób, za pomocą czego wykonałeś pomiar.

Sen o mierzeniu linijką szkolną
Jeśli mierzyłeś coś linijką szkolną, oznacza to, że wciąż musisz się wiele nauczyć, aby dostosować swoje umiejętności do tego, czego się od ciebie wymaga. Twój pracodawca może powierzyć ci ważne zadanie, a ty nie będziesz miał doświadczenia potrzebnego do jego wykonania. Będziesz więc uczył się sam lub zapiszesz się na kurs lub seminarium, aby poszerzyć swoją wiedzę.

Śnić, że inni miarzą coś linijką szkolną
Kiedy widzisz we śnie, jak ktoś mierzy coś linijką szkolną, oznacza to, że będziesz musiał zainwestować dużo cierpliwości i wysiłku, aby kogoś czegoś nauczyć. Możliwe, że twoje dziecko nie opanuje niektórych zadań szkolnych, więc będziesz sam musiał również zaangażować się w proces nauki. Inną możliwością jest to, że zostaniesz mentorem nowego kolegi w pracy i będziesz musiał mu jak najszybciej wyjaśnić wszystko, co musi wiedzieć o pracy, którą będzie wykonywał w przyszłości.

Sen o mierzeniu kompasem
Jeśli śniłeś o mierzeniu czegoś kompasem, oznacza to, że jesteś bardzo praktyczną osobą. Zanim podejdziesz do pracy, najpierw starasz się ją we właściwy sposób zrozumieć i znaleźć metodę, dzięki której wykonasz ją szybciej i łatwiej. Nie zawracasz sobie głowy drobiazgami, ale patrzysz na większy obraz.

Śnić, że inni mierzą coś kompasem
Sen, w którym widzisz, jak ktoś mierzy coś kompasem, wskazuje, że zazdrościsz drugiej osobie inteligencji i umiejętności, które posiada. Być może postrzegasz ją jako konkurenta, więc zamiast pozostać profesjonalistą, spróbujesz zminimalizować jej pracę. Taka strategia na dłuższą metę nie przyniesie dobrych rezultatów.

Sen o mierzeniu czegoś taśmą mierniczą
Mierzenie czegoś taśmą mierniczą we śnie to znak, że musisz rozłożyć problem na części, aby go rozwiązać. Ogólnie rzecz biorąc, zacząłeś panikować w złym momencie i dlatego dobre pomysły „nie przychodzą ci do głowy”. Zmień kąt patrzenia lub skonsultuj się z kimś, kogo cenisz i porozmawiaj z nim na temat tego, co cię niepokoi.

Śnić, że ktoś mierzy coś taśmą mierniczą
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś mierzy coś taśmą mierniczą, oznacza to, że powinieneś przyjąć propozycję, którą ktoś ci dał. Prawdopodobnie pracujesz w kilkuosobowym zespole i musisz jak najszybciej wykonać zadanie. Najpierw musisz dowiedzieć się, kto jest w czym najlepszy i w ten sposób podzielić biznes. Nie daj się zaślepić próżnością, bo nie we wszystkim jesteś najlepszy.

Sen o mierzeniu czegoś drewnianym lub plastikowym miernikiem
Sen ten oznacza, że trudno jest zmienić opinie i postawy. Można powiedzieć, że często pozwalasz, by uprzedzeniom prowadzić cię przez życie lub ograniczać. Dobrze jest wierzyć w swoją intuicję, ale czasami może cię to zwieść. Opinia o kimś lub o czymś powinna opierać się na twojej wiedzy na ten temat lub dotychczasowym doświadczeniu.

Śnić, że inni mierzą coś drewnianym lub plastikowym miernikiem
Jeśli śniłeś, że ktoś mierzy coś drewnianym lub plastikowym miernikiem, oznacza to, że twój pomysł na usprawnienie swojego biznesu nie znajdzie poparcia u współpracowników czy pracodawców. Pomyślą, że zmiana systemu pracy nie jest dobra i odrzucą twoją propozycję.

Śnić o mierzeniu czegoś miarą krawiecką
Mierzenie czegoś miarą krawiecką we śnie oznacza, żebyś nie rezygnował ze swojego pomysłu, bo w niedalekiej przyszłości zacznie on przynosić dobre efekty. Prawdopodobnie wahasz się i wątpisz w siebie i projekt, który chcesz zrealizować. Jeśli jednak będziesz cierpliwy i pracowity, osiągniesz to, czego chcesz.

Śnić, że ktoś mierzy coś miarą krawiecką
Jeśli śniło ci się, że ktoś mierzy coś miarą krawiecką, oznacza to, że czyjś sukces cię uszczęśliwi. Bliska osoba zrobi coś, o czym marzyła od dawna, a to sprawi, że będziesz z niej dumny. Zrobisz co w twojej mocy, aby nadal dodawać jej sił, aby mogła dalej się rozwijać.

Śnić o pomiarze suwmiarką
Mierzenie czegoś suwmiarką we śnie to znak, że jesteś perfekcjonistą, często na własną szkodę. Nie przyjmujesz pracy, jeśli nie masz pewności, że możesz to zrobić w najlepszy możliwy sposób. Przeszkadzają ci niechlujni i nieodpowiedzialni ludzie, więc wolisz pracować sam niż w zespole. Czasami naprawdę trudno jest udźwignąć ciężar, który na siebie nałożyłeś.

Śnić, że inni mierzą coś suwmiarką
Sen, w którym widzisz, jak ktoś mierzy coś suwmiarką, oznacza, że rozpoczniesz dyskusję z bardzo upartą osobą. Oboje będzie myśleć, że macie rację i nie będziecie chcieli słuchać innych, nie mówiąc już o słuchaniu tego, co mówi wam druga strona. Jeśli nie chcesz, aby ten konflikt przerodził się w kłótnię, zatrzymaj się w odpowiednim momencie. Pamiętaj o powiedzeniu „głupszym się ustępuje”.

Sen o mierzeniu odległości w stopach
Jeśli śnisz o mierzeniu odległości w stopach, oznacza to, że ciężka praca zaprocentuje w najbliższej przyszłości. Jesteś osobą, która nie boi się pracy i nie jest upokarzana robieniem tego, czego nie chcą zrobić inni. Zapewne miałeś do tej pory okazję wykonywać różne prace i dzięki temu wiele się nauczyłeś, nie tylko o samej pracy, ale także o ludziach. Dlatego twoja inteligencja i umiejętności wkrótce zaczną być odpowiednio doceniane.

Śnić, że inni mierzą odległość w stopach
Śnić, że ktoś mierzy odległość w stopach, oznacza, że ​​będziesz zachwycony czyimś uporem i chęcią życia. Będziesz miał okazję poznać osobę, która wiele przeszła, ale nigdy nie straciła serca ani się nie poddała. Jej upór i wytrwałość poruszą cię i zdasz sobie sprawę, że możesz się wiele od tej osoby nauczyć. Spróbujecie zostać bliskimi przyjaciółmi.

Sen o mierzeniu odległości w krokach
Mierzenie odległości w krokach oznacza brak cierpliwości. Chcesz jak najszybciej udowodnić swoją wartość i osiągnąć sukces. Jednak rzeczy w życiu rzadko działają w ten sposób. Będziesz musiał iść krok po kroku i pokonywać jedną przeszkodę za drugą. Tylko w ten sposób spełnisz swoje marzenia.

Śnić, że inni mierzą odległość w krokach
Sen ten oznacza, że ​​czyjaś arogancja sprawi, że będziesz zły. Mianowicie będziesz miał okazję spędzić trochę czasu z osobą, która wierzy, że jest we wszystkim lepsza od innych, czyli kimś, kto uważa się za najmądrzejszego, najbardziej uzdolnionego itp. Nie będzie ci to przeszkadzać, dopóki nie zacznie poniżać ciebie lub innych ludzi. Wtedy zdecydujesz się „sprowadzić go na ziemię” w bardzo mądry, ale niegrzeczny sposób.

Sen o mierzeniu czegoś palcami
Jeśli śniłeś o mierzeniu długości lub szerokości kciukiem i palcem wskazującym, oznacza to, że przypadkowo odkryjesz czyjś sekret. Po prostu znajdziesz się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie. Będziesz się zastanawiać, czy zwierzyć się komukolwiek, czy zachować to dla siebie. Jeśli w żaden sposób cię to nie dotyczy, wybierz drugą opcję.

Śnić, że inni mierzą coś palcami
Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś mierzy długość kciukiem i palcem wskazującym, oznacza to, że będziesz celem plotek. Niektóre z twoich działań lub decyzji będą tak szokujące dla ludzi, że będą o tym długo mówić. Oczywiście każdy doda trochę „soczystych” detali i historia zacznie brzmieć jak bajka. Najgorsze, co możesz wtedy zrobić, to próbować przekonywać ludzi, że to nie prawda. Poczekaj, aż wszystko się uspokoi i dopiero wtedy zdecyduj, co z tym zrobisz.

Śnić o zapisywaniu wyników pomiarów
Sen o zapisywaniu gdzieś wyników pomiarów wskazuje, że będziesz starał się minimalizować możliwość pomyłek w pracy. Będziesz bardzo ostrożny i będziesz sprawdzać wszystko kilka razy. Ponadto poprosisz współpracowników, aby sprawdzili, co zrobiłeś. Takie zachowanie nie jest konsekwencją złego doświadczenia z przeszłości, ale twojej niepewności i braku pewności siebie. Wydaje się, że zapomniałeś powiedzenia „uczyć się na błędach”, więc myślisz, że możesz sobie dobrze radzić bez porażki.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio coś mierzyłeś, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja mierzenia

Mierzenie polega na określeniu wielkości czegoś lub porównaniu znanej wielkości z nieznaną.