Śnić, że jesteś mokry
Jeśli jesteś mokry we śnie, jest to ostrzeżenie, że ktoś wprawi cię w zakłopotanie. Być może osoba z twojego otoczenia nadużyje twojego zaufania i powie innym, co o tobie wie. Nie będziesz zadowolony, że wielu zna twoje życie, ale spróbujesz wznieść się ponad sytuację, w której się znajdujesz i zachowywać się tak, jakby nic się nie stało.

Śnić, że ktoś inny jest mokry
Śnić, że ktoś inny jest mokry, oznacza, że ​​odwrócisz się od ukochanej osoby. Możliwe, że stanie się to w momencie, gdy będzie cię ona najbardziej potrzebować, dlatego spotkasz się z potępieniem środowiska. Tylko ty poznasz powody, dla których podjąłeś taką decyzję i nie będą one w żadnym wypadku oparte na braku współczucia i miłości.

Sen o mokrym zwierzęciu
Kiedy zwierzę jest mokre we śnie, oznacza to, że dostaniesz zwierzaka domowego. Prawdopodobnie natkniesz się na porzucone zwierzę, które przekona cię do siebie od pierwszego wejrzenia, po czym zaczniesz opiekować się wszystkimi futrzanymi przyjaciółmi. Twoje życie nabierze nowego wymiaru i będziesz miał wiele obowiązków, ale wszystkie wykonasz z przyjemnością.

Znaczenie może się różnić w zależności od tego, która część twojego ciała była mokra podczas snu.

Śnić, że masz mokre ręce
Jeśli śniłeś, że masz mokre i zimne ręce, symbolizuje to problemy zdrowotne. Czas przestać szukać diagnoz i leków na objawy, które odczuwasz w czasopismach i Internecie, ale zwrócić się o pomoc do ekspertów. Fajnie jest wierzyć w medycynę naturalną, ale trzeba dać lekarzom dowiedzieć się, co jest z tobą nie tak.

Śnić, że masz mokre nogi
Mokre nogi we śnie symbolizują słabą komunikację z partnerem lub członkiem rodziny. Ostatnio nie możecie się porozumieć nawet w najdrobniejszych sprawach. Prawdopodobnie jesteś zbyt uparty i próżny, by przyznać, że się mylisz. Dopóki będziesz się w ten sposób zachowywać, w twoim domu nie będzie spokoju.

Śnić, że masz mokre włosy
Jeśli śniło ci się, że twoje włosy są mokre, oznacza to, że twoi koledzy oskarżą cię o lenistwo lub nieodpowiedzialność. Prawdopodobnie nie masz w tej chwili motywacji do pracy i to widzisz. Nie jesteś produktywny i często nie dotrzymujesz terminów. Albo zacznij działać albo bardzo szybko zostaniesz zwolniony.

Interpretacja takich snów zależy od kontekstu, w jakim miały miejsce, a także od szczegółów i odczuć, które im towarzyszyły. Ponieważ zmoczenie nie zawsze jest przyjemne, takim snom często towarzyszy uczucie strachu, paniki lub niepokoju.

Śnić, że masz mokre ubranie
Jeśli śniło ci się, że twoje ubranie było mokre, oznacza to, że ukrywasz coś przed przyjacielem i dlatego czujesz się niezręcznie w jego towarzystwie. Boisz się, że możesz nieumyślnie się wygadać i że zagrozi to waszemu przyszłemu związkowi. Wiesz, że prawda może go zranić, więc jesteś cicho i starasz się go unikać tak bardzo, jak to możliwe. Twoje zachowanie jest podejrzane, więc wkrótce zapyta cię, o co chodzi i dlaczego się od niego oddalasz.

Śnić, że ściągasz mokre ubranie
Jeśli śniłeś o zdjęciu mokrych ubrań, oznacza to, że pokusisz się o wyznanie komuś swoich prawdziwych uczuć. Być może podoba ci się osoba z najbliższego otoczenia, ale nigdy jej o tym nie powiedziałeś. Nie możesz znieść presji, więc prawdopodobnie wkrótce jej powiesz. To wyznanie może zrujnować wasz związek, ale jesteś gotowy na taki scenariusz.

Śnić, że ktoś pomaga ci ściągnąć mokre ubranie
Sen ten oznacza, że otrzymasz dobrą radę. Prawdopodobnie masz problem, który od dłuższego czasu nurtuje cię i nie możesz znaleźć sposobu na jego rozwiązanie. Dlatego zwrócisz się do osoby, której ufasz i jej sugestia „otworzy ci oczy”.

Sen o przyjacielu w mokrym ubraniu
Sen, w którym widzisz przyjaciela w mokrych ubraniach oznacza, że pomożesz mu przezwyciężyć kryzys, w którym się znalazł. Możliwe, że zostanie zwolniony lub zakończy długotrwały związek, a ty pozwolisz mu się wypłakać na swoim ramieniu. Niewykluczone, że z tego powodu zaniedbasz część swoich obowiązków i potrzeb, ale wierzysz, że on na to zasługuje.

Śnić, że pomagasz przyjacielowi ściągnąć mokre ubrania
Pomaganie przyjacielowi w zdjęciu mokrego ubrania podczas snu oznacza, że ​​jesteś jedną z niewielu osób, którym on całkowicie ufa. Możliwe, że wielu ludzi go rozczarowało i zraniło, dlatego stał się wycofany. Jesteś jego ostoją i siłą napędową w życiu. Staraj się nigdy nie zawieść jego zaufania.

Sen o nieznanej osobie w mokrym ubraniu
Nieznana osoba w mokrych ubraniach we śnie to wyraźny znak, że nie należy ingerować w decyzje lub działania innych osób, niezależnie od tego, że są to osoby bliskie. Robisz to w najlepszych intencjach, ale nieświadomie narzucasz swoje opinie i postawy. Dziel się wskazówkami tylko wtedy, gdy ktoś cię o to poprosi.

Sen, że pomagasz nieznanej osobie ściągnąć mokre ubranie
Kiedy śnisz, że pomagasz nieznanej osobie w ściągnięciu mokrych ubrań, oznacza to, że spotkasz kogoś, kto znajduje się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. To osoba, która przeżyła tragedię, więc zrobisz wszystko, aby w jakoś jej pomóc. To znaczy, prawdopodobnie zorganizujesz akcję humanitarną lub zatrudnisz przyjaciół, aby zebrali dla niej pieniądze.

Sen o zmarłym w mokrych ubraniach
Jeśli śniłeś o zmarłym w mokrych ubraniach, to niestety nie jest to dobry znak. Takie sny przepowiadają smutek i dużo łez. Możliwe, że jakieś wydarzenie w prawdziwym świecie głęboko cię zrani i zasmuci. Staraj się jednak być silny i nie popadać w depresję, bo w ten sposób nie będziesz w stanie nikomu pomóc.

Śnić o pomaganiu zmarłemu w zdjęciu przemoczonych ubrań
Sen ten oznacza, że będziesz w stanie przezwyciężyć trudny okres, w którym obecnie się znajdujesz. Coś cię zniechęciło lub zdemoralizowało i nie jesteś w stanie walczyć. Jednak dzięki swoim bliskim nabierzesz sił i wrócisz na właściwe tory.

Sen o wyjęciu mokrych ubrań z pralki lub zlewu
Jeśli śniłeś o wyjęciu mokrych ubrań z pralki lub zlewu, oznacza to, że będziesz miał szansę naprawić swoje błędy. Możliwe, że często myślisz o straconych szansach i wszystkim, co mogłeś do tej pory osiągnąć, gdybyś dokonał innego wyboru. Jednak wciąż masz czas, aby osiągnąć to, czego chcesz, jedyną ważną rzeczą jest nie spoglądanie w przeszłość, ale zastanowienie się, co może ci przynieść przyszłość.

Śnić o zawieszeniu mokrych ubrań na sznurek
Wieszanie mokrego prania na sznurku we śnie oznacza, że ​​warto posłuchać rad starszej i bardziej doświadczonej osoby. Wiele w swoim życiu przeszła i na pewno wie, jak się czujesz i z czym się teraz zmagasz. Więc nie wahaj się zwrócić do niego o pomoc.

Znaczenie może również różnić się od tego, jaka część ubrania była mokra we śnie. Jeśli na przykład we śnie miałeś mokre skarpetki, oznacza to, że będziesz musiał odłożyć podróż, na którą tak długo czekałeś. Obiektywne okoliczności uniemożliwią ci podróżowanie.

Jeśli śniło ci się, że twoje buty są mokre, może zostać ci powierzone jakieś trudne zadanie. To jest coś, z czym nigdy wcześniej się nie spotkałeś. Trochę zajmie ci zrozumienie, jak to faktycznie działa, ale później wszystko pójdzie szybciej i łatwiej.

Mokry płaszcz, płaszcz lub kurtka we śnie oznacza, że nie czujesz się chroniony. Możliwe, że straciłeś poparcie osób, na których opiniach ci zależy najbardziej. Teraz wydaje ci się, że zostałeś sam. Jeśli nic więcej z tego nie wyniesiesz, będzie to dla ciebie test, który pokaże, jak dojrzały jesteś.

Śnić, że masz mokre spodnie to znak, że będziesz miał problemy w pracy. Być może będzie ci przeszkadzać zła atmosfera w pracy lub dowiesz się, że pracodawca myśli o zmniejszeniu liczby pracowników i twoja pozycja jest zagrożona. Nie rozpaczaj, a zacznij szukać innej pracy.

Jeśli śniło ci się, że T-shirt, koszula lub koszula są mokre od potu, oznacza to, że nie jesteś w stanie kierować negatywnymi emocjami i jesteś w dużym stresie. Możliwe, że ostatnio masz dużo zmartwień i problemów, że jesteś zdenerwowany i rozdrażniony. Najpierw musisz pomóc sobie, a dopiero potem zająć się innymi sprawami.

Kiedy śnisz, że twoja czapka jest mokra, oznacza to, że musisz być ostrożny przy wyborze partnerów biznesowych lub podpisywaniu ważnych kontraktów. Postaraj się dowiedzieć wszystkiego, co możesz o swoich partnerach i nie podpisuj żadnych dokumentów, jeśli nie rozumiesz, do czego cię zobowiązują. Nie podejmuj pochopnych decyzji, bo czasami mogą odbić się od twojej głowy.

Sen o mokrym parasolu we śnie oznacza, że ktoś próbuje nadużyć twojej dobroci.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli we śnie byłeś mokry lub widziałeś mokrego człowieka lub zwierzę, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.