Śnić, że jesteś ofiarą
Kiedy zostaniesz zraniony we śnie, oznacza to, że twoja miłość zostanie odwzajemniona. Możliwe, że po długim czasie przekonasz swoją sympatię, że jesteś odpowiednią osobą dla niej. Dobrze, że nie nawiązałeś związku od razu, ponieważ nie byłeś wystarczająco dojrzały i porażka byłaby prawie pewna.

Śnić, że kogoś skrzywdzisz
Jeśli zranisz kogoś we śnie, oznacza to, że będziesz rozczarowany. Jest prawdopodobne, że czyjeś zachowanie zrani cię i poczujesz potrzebę odwzajemnienia się. Będzie ci trudno się powstrzymać i nie będziesz myślał o konsekwencjach. Wielu będzie cię obwiniać za bałagan, który wyniknie, a ty nie zrobisz nic, aby się bronić.

Śnić o zobaczeniu rannej osoby
Jeśli we śnie widzisz ranną osobę, oznacza to śmierć. Być może odejdzie daleki krewny lub znajomy. Będziesz chciał szanować tradycję, więc zgodnie z osobistymi zobowiązaniami ktoś z twojej rodziny pojedzie na pogrzeb.

Sen o większej ilości ofiar
Kiedy we śnie zobaczysz więcej rannych osób, ostrzega to, że kogoś unieszczęśliwisz. Jesteś osobą, która nie okazuje swoich uczuć i wiele rzeczy bierzesz za pewnik. Najbliżsi doświadczają tego wręcz przeciwnie, więc zastanawiają się, czy popełnili gdzieś błąd i co powinni zrobić, aby zasłużyć na twoją miłość.

Śnić, że bandażujesz ranną osobę
Jeśli we śnie bandażujesz ranną osobę, symbolizuje to satysfakcję. Jesteś bardzo ludzki i nie możesz odwrócić głowy, gdy ktoś prosi cię o pomoc. To często powoduje, że przegapiasz jakiś obowiązek lub spóźniasz się na ważne spotkanie, ale nie żałujesz, bo masz świadomość, że zrobiłeś dobry uczynek.

Śnić, że inni bandażują ofiarę
Sen, w którym widzisz, jak ktoś bandażuje ranną osobę, oznacza, że ​​będziesz zdumiony czyjąś siłą psychiczną. Mianowicie będziesz świadkiem nieprzyjemnych wydarzeń w życiu twojego przyjaciela i pomyślisz, jak w jego sytuacji on może się tak dobrze trzymać. Zrozumiesz możesz się od niego wiele nauczyć i dzięki temu będziesz go szanować jeszcze bardziej.

Śnić, że ranna osoba zmarła w twoich ramionach
Jeśli śniłeś, że ranna osoba zmarła w twoich ramionach, oznacza to, że inni rozwiążą twój problem. Prawdopodobnie od dawna zmagasz się z tym problemem i nie potrafiłeś znaleźć odpowiedniego wyjścia. Natomiast członek rodziny, partner lub jeden z twoich przyjaciół pomoże ci w końcu osiągnąć pozycję, w której możesz odpocząć. Podziękujesz mu za to.

Śnić o płaczu nad rannymi
Płacz nad rannymi we śnie oznacza, że ​​nie radzisz sobie dobrze w stresujących sytuacjach. Kiedy dzieje się coś nieoczekiwanego, wpadasz w panikę i nie możesz realistycznie zobaczyć problemu, z którym musisz się uporać. Najgorsze jest to, że nie jesteś nawet w stanie słuchać tego, co mówią ci inni, zamiast tego myślisz o najgorszym możliwym rozwoju wydarzeń. Będziesz musiał się zmienić dla własnego zdrowia psychicznego.

Śnić, że inni płaczą nad rannymi
Jeśli we śnie widzisz, jak ktoś płacze nad rannymi, oznacza to, że bliska osoba odepchnie cię tylko podczas rozwiązywania określonego problemu. Nie będzie wiedziała, jak zareagować, ale też stworzy dla ciebie napięcie, więc będziesz musiał poprosić ją o odejście, dopóki nie zrozumiesz, co musisz zrobić, aby rozwiązać kryzys.

Śnić, że modlisz się za rannych
Modlitwa za rannych we śnie oznacza, że ​​boisz się, że nie jesteś w stanie wykonać powierzonego ci zadania lub obowiązku. Możesz myśleć, że nie masz wystarczającej siły lub doświadczenia, aby to zrobić, ale prawda jest taka, że ​​po prostu brakuje ci odwagi. Pracuj nad wiarą w siebie, bo to jest przyczyną niektórych porażek z przeszłości.

Śnić, że inni modlą się za rannych
Sen, w którym widzisz kogoś modlącego się za rannych, oznacza, że weźmiesz odpowiedzialność za rozwiązanie problemu rodzinnego lub biznesowego. Zdasz sobie sprawę, że inni nie mają ani woli, ani cierpliwości i odwagi, by sobie z tym poradzić. Nie będziesz chciał uznania za dobre wyniki, ale tylko po to, aby w końcu „zdjąć to zmartwienie z pleców”.

Śnić, że przenosisz rannych
Przenoszenie rannych na noszach we śnie oznacza, że ​​spotkasz się z niesprawiedliwością. Możliwe, że ktoś zrobi postępy szybciej od ciebie lub rozwiąże przed tobą problem, do którego potrzebujesz pomocy innych osób lub instytucji. Nie będziesz w stanie nic zrobić, ponieważ masz świadomość, że to tylko jeszcze bardziej „pchnie” cię w nieprzyjemną sytuację.

Śnić, że inni przenoszą rannych
Jeśli we śnie widziałeś kogoś niosącego rannego, oznacza to, że unikniesz rozwiązania zadania, które ci się nie podoba. Jest prawdopodobne, że twój przełożony lub pracodawca powierzy ci pracę, którą „przekażesz” koledze. On nie będzie umiał łatwo sobie z tym poradzić, ale to już nie będzie twój problem.

Śnić o przewiezieniu rannych
Przenoszenie rannych we śnie oznacza, że nie powinieneś się łudzić, że ktoś inny ma mniejszy lub mniej znaczący problem niż ty, ponieważ ból każdego jest największy. Twój egocentryzm nie pozwala ci sympatyzować z tymi, którzy mają dużo mniej szczęścia niż ty. Spróbuj choć raz w życiu zobaczyć „poza własnym nosem”.

Śnić, że inni przewożą rannych
Jeśli we śnie widziałeś kogoś transportującego rannych, oznacza to, że będziesz rozczarowany brakiem empatii u bliskiej ci osoby. Opłakujesz każdego, kto jest chory, biedny lub nieszczęśliwy, niezależnie od tego, czy go znasz, czy nie. Jednak twój przyjaciel lub partner w ogóle nie ma żadnych uczuć do innych ludzi i może to być powodem zerwania w przyszłości.

Śnić, że wziąłeś rannego zakładnika
Kiedy śnisz, że wziąłeś rannych jako zakładników, oznacza to, że spróbujesz manipulować, aby osiągnąć swój cel. Nie przychodzi ci do głowy, że wkładasz w to dużo wysiłku i czasu. Dlatego wybierzesz łatwiejszy, ale nie do końca sprawiedliwy i moralny sposób osiągnięcia tego, czego chcesz. Jeśli uważasz, że sumienie ci to nie przeszkadza, kontynuuj realizację swojego pomysłu.

Śnić, że uwalniasz rannych zakładników
Uwolnienie rannych zakładników we śnie oznacza, że bliscy ludzie mogą postawić cię w niezręcznej sytuacji. Możliwe, że dwie osoby, które tak samo kochasz i szanujesz, pokłócą się przed tobą i zostaniesz poproszony o osądzenie, kto ma rację. Najlepiej byłoby, gdybyś im powiedział, że nie chcesz brać udziału w tym konflikcie.

Śnić, że liczysz rannych
Liczenie rannych we śnie oznacza, że ​​jakaś otwarta rywalizacja może przerodzić się w konflikt. Prawdopodobnie w twoim środowisku jest osoba, z którą konkurujesz we wszystkim. Nie jest źle mieć motywację do bycia lepszym w wielu rzeczach. Nie możesz jednak dopuścić, aby ta zdrowa rywalizacja przerodziła się w otwartą konfrontację.

Śnić, że inni liczą rannych
Sen o kimś liczącym rannych oznacza, że ​​będziesz żałować słów, które wypowiedziałeś. Możliwe, że pod wpływem emocji obrazisz swojego partnera lub kogoś w domu i bardzo szybko zorientujesz się, że się myliłeś. Będziesz musiał włożyć wiele wysiłku, aby ci wybaczył, ale wiedz, że trudno mu będzie zapomnieć o tym, co powiedziałeś.

Śnić, że relacjonujesz rannych
Relacjonowanie rannych w konflikcie, bitwie, eksplozji itp. we śnie oznacza, że ​​dzięki swojej pracy znajdziesz się w centrum uwagi dużej liczby osób. Dotyczy to szczególnie osób, które zajmują się niektórymi sprawami publicznymi. Prawdopodobnie twoje decyzje wywołają wątpliwości i sceptycyzm, więc będziesz musiał udowodnić, że były prawidłowe i miały dobre intencje.

Sen o przeczytaniu lub obejrzeniu relacji o rannych
Jeśli śniłeś, że czytasz lub oglądasz w telewizji raport o rannych, oznacza to, że jesteś pod wpływem stresu. Możliwe, że masz ostatnio dużo obowiązków zawodowych i problemów osobistych. Jeśli nie chcesz, aby stres zagrażał twojemu zdrowiu, będziesz musiał postawić siebie na pierwszym miejscu.

Sen o rannym zwierzęciu
Sen, w którym widzisz zranione zwierzę, oznacza, że ​​nie powinieneś odwracać głowy od problemów, które mogą stać się zbyt duże. Przestań „zamiatać je pod dywan” w nadziei, że czas je rozwiąże. Tym razem czas nie jest twoim sprzymierzeńcem, ale wrogiem.

Śnić, że pomagasz rannemu zwierzęciu
Pomoc rannemu zwierzęciu we śnie oznacza, że w końcu zaczniesz rozwiązywać nagromadzone obowiązki i zadania. Brak motywacji, zmęczenie lub lenistwo skutecznie uniemożliwiły ci poradzenie sobie z tym problemem. Jednak wkrótce wszystko się zmieni.

Śnić, że usypiasz ranne zwierzę
Jeśli śniłeś, że usypiasz zranione zwierzę, oznacza to, że podejmiesz decyzję, z którą twoi bliscy mogą się nie zgodzić. W przeciwieństwie do ciebie nie są w stanie realistycznie spojrzeć na sytuację ani zobaczyć, co przyniesie przyszłość.

Śnić, że ktoś inny uśpił ranne zwierzę
Sen ten oznacza, że zakwestionujesz ruchy lub decyzje podjęte przez bliską osobę. Do tej pory w nią nie wątpiłeś jednak będziesz musiał zadać sobie pytanie, czy powinieneś pomyśleć trochę więcej o poprawności jej ostatnich decyzji.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś, byłeś lub zabandażowałeś ranną osobę, lub jeśli kogoś zraniłeś, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja ofiary

Ofiara to osoba, która jest mniej lub bardziej ranna.