Sen o drzewie oliwnym
Kiedy we śnie widzisz drzewo oliwne, symbolizuje ono prawdziwą miłość. Możliwe, że masz obok siebie osobę, do której nie czujesz emocji, które czułeś w poprzednich relacjach, dlatego zdarzały się momenty, kiedy wątpiłeś w wybór partnera. Daje ci poczucie bezpieczeństwa i spokoju, za którymi tęskniłeś, więc nawet nie zdajesz sobie sprawy, że jest tak normalny, że nawet nie możecie się porządnie pokłócić.

Śnić, że jesz oliwki
Sen o jedzeniu oliwek oznacza nieprzyjemne gry miłosne. Prawdopodobnie dasz komuś fałszywą nadzieję, ponieważ nie będziesz wiedział, że ta osoba ma wobec ciebie poważne plany. Będziesz chciał przygody, która nie przysporzy ci problemów, ale zamiast tego dostaniesz sceny i lekcje, które sprawią, że zaczniesz dobrze myśleć nad tym, czego możesz oczekiwać od danej osoby.

Śnić, że zbierasz oliwki
Jeśli we śnie zbierasz oliwki, oznacza to, że masz przed sobą wielką pracę. Możliwe, że zbliża się okres w roku, kiedy trzeba będzie dużo ciężej pracować, aby zapewnić sobie i swojej rodzinie dogodne życie. Będziesz dobrze liczyć zarobione pieniądze, aby nie wydawać ich na bzdury, ale na rzeczy, których naprawdę potrzebujesz.

Śnić, że inni zbierają oliwki
Śnić, że ktoś zbiera oliwki oznacza, że ​​bliska osoba poprosi cię o pomoc przy dużej pracy. Zapewne będziesz musiał z tego powodu odłożyć na później swoje zobowiązania, ale pomyślisz, że to słuszne i przyjdziesz z pomocą przyjacielowi lub członkowi rodziny. Po tym wszystkim, przez co razem przeszliście, przynajmniej tyle możesz zrobić.

Śnić, że ktoś inny je oliwki
Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś je oliwki, oznacza to, że partner lub osoba, którą lubiłeś przez długi czas, bawi się z tobą. Nie okazuje ci właściwych uczuć, ale próbuje dowiedzieć się, jak silne są twoje emocje. Na pewno zauważyłeś, że cię testuje. Jeśli możesz sobie z tym poradzić, nie narzekaj, a jeśli ta sytuacja cię niepokoi, przestań i poszukaj swojej bratniej duszy gdzie indziej.

Śnić, że karmisz kogoś innego oliwkami
Karmienie kogoś oliwkami oznacza dawanie ludziom o wiele więcej niż samemu sobie. Jesteś gotów poświęcić się dla każdego, kogo kochasz, podczas gdy nie można powiedzieć, że inni „skoczyliby za tobą w ogień”. W rezultacie często czujesz się zraniony i zdradzony.

Śnić, że ktoś karmi cię oliwkami
Jeśli śnisz, że ktoś karmi cię oliwkami, symbolizuje to samotność. Jeśli przez długi czas byłeś bez partnera, te uczucia są całkowicie normalne i naturalne. Jeśli jednak jesteś w związku lub małżeństwie, nie powinieneś tak się czuć. Czas na poważną rozmowę z partnerem.

Śnić, że sadzisz oliwki
Sadzenie oliwek we śnie oznacza, że ​​twoja rodzina się powiększy. Dla młodszych oznacza to nowego członka rodziny, natomiast dla starszych ten sen może oznaczać, że poszerzysz krąg przyjaciół, a osoby, z którymi nie jesteś spokrewniony, będziesz traktować jako swoich najbliższych.

Śnić, że inni sadzą oliwki
Sen, że ktoś sadzi oliwki, oznacza, że ​​ktoś powie ci, że będzie miał dziecko. Prawdopodobnie będzie to przyjaciel lub członek rodziny, który nie mieszka w twoim mieście. Być może straciłeś z nim kontakt, ale ta wiadomość sprawi, że będziesz bardzo szczęśliwy.

Sen o podlewaniu oliwek
Podlewanie drzew oliwnych wodą oznacza, że będziesz ​​spędzać czas z ukochanymi osobami. Możliwe, że w jednym miejscu zgromadzisz przyjaciół i rodzinę, a ponieważ nie widziałeś ich z powodu pracy i obowiązków, naprawdę będziesz cieszyć się ich towarzystwem. Pomoże ci to „naładować baterie” przed wyzwaniami, które cię czekają.

Śnić, że inni podlewają oliwki
Jeśli widziałeś we śnie kogoś podlewającego oliwki, oznacza to, że wkrótce możesz otrzymać telefon od osoby, której od dawna nie widziałeś. Stary przyjaciel zaprosi cię na kawę. Przywołanie wspólnych wspomnień po dłuższym czasie przywróci uśmiech na twojej twarzy.

Śnić o spacerowaniu po gaju oliwnym
Spacer po polu obsadzonym oliwkami oznacza, że ​​w końcu pogodzisz się z samym sobą. Zrozumiesz, czego chcesz i jak możesz to osiągnąć. W końcu zakończysz długą wewnętrzną walkę, która wyczerpała cię do granic możliwości.

Śnić o bieganiu po gaju oliwnym
Jeśli śniłeś o beztroskim bieganiu po gaju oliwnym, oznacza to, że będziesz się radować ze względu na innych. Jeśli jednak śniłeś o ucieczce przed kimś lub ukrywaniu się w gaju oliwnym, oznacza to, że masz wielu wrogów. Wszystko to jest owocem twojej nadmiernej ambicji, która doprowadziła do spalenia wielu mostów za tobą.

Śnić, że kupujesz oliwki
Kupowanie oliwek we śnie niestety symbolizuje konflikt ze starszym członkiem rodziny. Przepaść pokoleniowa zawsze była w tobie łatwo zauważalna, jednak starałeś się nie reagować na jego ciągłe próby narzucania ci swojej opinii i decyzji. Jednak teraz nie będziesz już mógł tego znieść, więc poprosisz go, aby przestał ingerować w twoje życie, a on uzna to za zniewagę.

Śnić, że sprzedajesz oliwki
Sprzedaż oliwek we śnie zwykle oznacza nieporozumienie z bliską osobą. Wejdziesz w dyskusję z przyjacielem, która zakończy się wygłoszeniem waszych poglądów. Zamiast tego zaczniecie się od siebie oddalać. Jeśli chcesz, aby ta osoba nadal była w twoim życiu, nie bądź złośliwy, ale zapomnij o tym konflikcie.

Śnić, że dostałeś oliwki
Jeśli śniło ci się, że ktoś dał ci oliwki, oznacza to, że znajdziesz się w roli sędziego w sporze między dwojgiem ludzi, których kochasz i szanujesz w równym stopniu. Mianowicie, rozpoczną dyskusję i poproszą o osądzenie, kto ma rację. Staraj się być całkowicie obiektywny. Jeśli to niemożliwe, szczerze powiedz im, że nie chcesz brać w tym udziału.

Śnić, że dałeś komuś oliwki
Jeśli śnisz, że dałeś komuś oliwki, oznacza to, że będziesz winien komuś pieniądze lub przysługę. Ktoś ci pomoże, a ty nie będziesz mógł go od razu się odwdzięczyć. Więc przez jakiś czas będziesz unikał tej osoby i będziesz szukał sposobów, aby zwrócić przysługę.

Śnić, że kradniesz oliwki
Kradzież oliwek we śnie oznacza, że ​w swoim sercu ​próbujesz pozostać dzieckiem. Jesteś bardzo optymistyczną i pogodną osobą, kochasz ludzi i cieszysz się ich towarzystwem. Z drugiej strony boisz się obowiązków i odpowiedzialności, dlatego starasz się je omijać szerokim łukiem. Fajnie, że zachowałeś cechy dziecka, ale źle, że nie starasz się dojrzeć.

Śnić, że ktoś inny kradnie oliwki
Jeśli we śnie widziałeś, że ktoś kradnie oliwki, oznacza to, że nie zgodzisz się z decyzją lub ruchami swojego partnera lub bliskiej osoby. Zrobi ona coś bez twojej wiedzy i zgody i tym cię skrzywdzi. Jeśli to tylko jakiś drobiazg, nie pozwól, aby zrujnowało to twój związek.

Sen o oliwkach bez pestki
Jeśli śniłeś o wyciąganiu pestki z oliwki, możliwe, że pogodzisz się z osobą, z którą jesteś w konflikcie. Zdasz sobie sprawę, że życie jest zbyt krótkie, aby poświęcić je na negatywne emocje i złe relacje. Dlatego to ty jako pierwszy podasz rękę na pojednanie i a ona chętnie ją przyjmie.

Śnić, że inni wyciągają pestki z oliwki
Sen o kimś, kto wyciąga pestki z oliwki, oznacza, że ​​dostaniesz niewdzięczne zadanie. Możliwe, że pracodawca poprosi cię o wybranie pracownika, którego należy zwolnić. Inną możliwością jest to, że będziesz musiał przekazać komuś złe wieści.

Zielone oliwki
Zielone oliwki oznaczają zamieszanie i brak koncentracji. Powodem może być to, że się zakochałeś lub prowadzisz wewnętrzną walkę, która negatywnie wpływa na twoje codzienne obowiązki, pracę i relacje z przyjaciółmi i rodziną.

Czarne oliwki
Czarne oliwki we śnie zwykle oznaczają, że w niedalekiej przyszłości możesz spotkać wpływową osobę. Może ci ona pomóc rozwiązać niektóre z twoich problemów, więc zrobisz co w twojej mocy, aby zdobyć jej zaufanie i przywiązanie.

Oliwki w słoiku
Oliwki w słoiku we śnie oznaczają dobrą zabawę. Możliwe, że zostaniesz zaproszony na przyjęcie, wesele, chrzciny lub inną uroczystość i będziesz się świetnie bawić.

Oliwa z oliwek
Oliwa z oliwek we śnie ma wiele znaczeń. Według starych książek, sen o oliwie z oliwek oznacza, że nie należy spieszyć się z podejmowaniem ważnych decyzji, zwłaszcza tych, które zmieniają bieg twojego życia. Innym znaczeniem takich snów jest to, że w trudnym okresie swojego życia nie będziesz mógł liczyć na niczyją pomoc. Będziesz mógł polegać tylko na samym sobie, swojej woli i odwadze.

Gałązka oliwna
Tak jak w rzeczywistości, gałązka oliwna we śnie jest znakiem pokoju. Twój sen może wskazywać, że pojednasz się z wrogiem. Możliwe, że zdasz sobie sprawę, że walka jest bezcelowa.

Jeśli śniłeś o założeniu na głowę wianka z gałązek oliwnych, oznacza to, że doznasz wielkiego zaszczytu i sprawisz, że twoi bliscy będą z ciebie dumni. Jeśli widziałeś kogoś noszącego na głowie wianek z oliwek, możliwe, że czegoś komuś zazdrościsz.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, zbierałeś lub jadłeś oliwki, z pewnością zrobiło to na tobie wrażenie.

Definicja oliwek

Oliwka jest wiecznie zielonym drzewem z rodziny Oleaceae, której owoce są wykorzystywane jako pożywienie i przetwarzane na oliwę z oliwek.