Sen o ostrogach
Jeśli we śnie widzisz ostrogi, oznacza to, że w rzeczywistości nie wierzysz we wszystko, co słyszysz. Twoje motto to „lepiej sprawdzić wszystko trzy razy”, dlatego każdą decyzję należy dokładnie przemyśleć, aby później jej nie żałować. Niektórzy mają do ciebie pretensje, że jesteś zbyt podejrzliwy, ale wolisz zachować ostrożność i sprawdzać dokładność wszelkich informacji, które do ciebie docierają.

Sen o wkładaniu ostróg
Sen o włożeniu ostróg na nogi oznacza, że ​​jesteś gotowy do walki. Może odnosić się to do bitew biznesowych lub emocjonalnych, które toczysz z innymi lub z samym sobą. W nadchodzącym okresie będziesz aktywny w jednej z tych dziedzin i będziesz zdeterminowany, aby odnieść sukces i osiągnąć wyznaczony cel.

Sen o srebrnych ostrogach
Jeśli we śnie widzisz srebrne ostrogi, oznacza to, że będziesz kogoś chronić. To prawdopodobnie bliska osoba, która spotka się z niezrozumieniem i potępieniem ze strony środowiska. Z jakiegoś powodu znajdziesz usprawiedliwienie dla każdego z jej błędów i spróbujesz skierować ją na właściwą ścieżkę. Będzie to bardzo trudne i ambitne zadanie, ale w pełni się mu poświęcisz.

Sen o złotych ostrogach
Złote ostrogi we śnie symbolizują bogactwo. Wprawdzie dobrobytowi towarzyszyć będzie wielkie poświęcenie i dużo wyrzeczeń, ale w końcu zdasz sobie sprawę z tego, że wszystko się opłaciło. Nie musi to być bogactwo materialne, ale może być również duchowe, w zależności od tego, co dokładnie uważasz za bogactwo.

Sen o starych (zardzewiałych) ostrogach
Stare zardzewiałe ostrogi we śnie zwykle oznaczają, że czeka cię zmiana. Możliwe, że zrezygnujesz z pracy, którą aktualnie wykonujesz, zmienisz zawód, przejdziesz na emeryturę lub przeprowadzisz się do innego miasta lub kraju. Na początku wyjście ze swojej strefy komfortu przestraszy cię, ale nadal będziesz wierzyć, że twoja decyzja była słuszna.

Śnić o zdjęciu ostróg
Jeśli śniłeś o zdjęciu ostróg we śnie, symbolizuje to rezygnację. Zapewne zainwestowałeś dużo pracy, wysiłku i czasu w coś, co nie przynosi rezultatów. Trudno ci się przyznać do porażki, ale z pewnością masz świadomość, że to, co obecnie robisz, nie przyniesie ci wymarzonego sukcesu. Czas zająć się bardziej przydatnymi rzeczami w twoim życiu.

Jeśli śniłeś o zdjęciu komuś ostróg, oznacza to, że będziesz miał okazję poznać osobę, którą zawsze podziwiałeś. Jest to ktoś, o kim słyszałeś i czytałeś wiele dobrych rzeczy i będziesz zaszczycony, że możesz okazać mu szacunek na żywo.

Śnić o nałożeniu ostróg komuś innemu
Sen, w którym nakładasz komuś ostrogi, oznacza, że zareagujesz gwałtownie na czyjąś potrzebę upokorzenia lub sprowokowania. Twoja reakcja będzie dla niego dowodem na to, że jego intencja się powiodła.

Śnić, że ostrogi spadły ci podczas jazdy
Sen ten oznacza, że nie możesz zapobiec każdej sytuacji, która może ci się przydarzyć. Boisz się wyzwań i przeszkód, dlatego starasz się je przewidzieć na czas, aby nie zaskoczyły cię w przyszłości. Czasami jednak nieplanowane sytuacje się zdarzają, więc musisz sobie z nimi poradzić. Nie patrz na to jak na coś złego, ale jak na okazję, z której możesz się wiele nauczyć.

Sen o robieniu (produkowaniu) ostróg
Robienie metalowych ostróg we śnie oznacza, że ​​jesteś wykwalifikowaną, inteligentną i zdolną osobą, ale wszyscy inni odnoszą więcej korzyści niż ty. Możliwe, że wkładasz dużo wysiłku w pracę, którą wykonujesz, ale twój pracodawca nie wynagradza cię tak, jak powinien. Rozważ założenie własnej firmy. Może to nieść ze sobą dodatkowe ryzyko i odpowiedzialność, ale przynajmniej będziesz dokładnie wiedział, na co się poświęcasz.

Śnić o innych robiących (produkujących) ostrogi
Sen o kimś, kto robi metalowe ostrogi oznacza, że ktoś bezskutecznie będzie próbował przekonać cię o swoich zaletach. Spotkasz osobę, która dużo mówi o sobie, ale nie będziesz w stanie zobaczyć konkretnych rezultatów jej historii. Jesteś z natury osobą sceptyczną, a ci ludzie muszą być bardzo przekonujący, aby pokazać ci, że zasługują na twoją uwagę.

Śnić, że kupujesz ostrogi
Kupowanie ostróg we śnie oznacza, że ​​nie jesteś świadomy ryzyka, które podejmujesz. Możliwe, że ktoś namówił cię do podjęcia pracy i zgodziłeś się w niej uczestniczyć, bez wcześniejszego zastanowienia się nad możliwymi złymi konsekwencjami tej decyzji. Nie możesz pozwolić ludziom namawiać cię do inwestowania pieniędzy w coś, co do czego nie masz pewności.

Jeśli śniłeś o kupowaniu starych ostróg na aukcji, oznacza to, że możesz żałować, że wydałeś pieniądze na coś, co nie jest warte swojej ceny. Pewnie komuś uda się przekonać cię, że kupowany produkt jest dobrej jakości i jest wart wydanych na niego pieniędzy, ale okaże się, że sytuacja jest zupełnie inna.

Sen o sprzedaży ostróg
Sprzedawanie ostróg we śnie oznacza, że ​​„zakopiesz topór wojenny”. Prawdopodobnie od dawna rywalizujesz we wszystkim ze swoim kolegą lub przyjacielem. Patrzycie na siebie jak na konkurencję, więc staracie się być od siebie lepsi. Jednak zdasz sobie sprawę, że ta bitwa nie ma sensu i że osiągnęlibyście znacznie większy sukces, gdybyście współpracowali.

Śnić, że dostałeś ostrogi
Jeśli ktoś we śnie dał ci ostrogi, oznacza to, że niespodziewanie zdobędziesz szacunek i podziw ludzi z twojego otoczenia. Zrobisz coś, co uważasz za słuszne, ale nawet nie pomyślisz, że wywoła to taką reakcję ludzi. Niewykluczone, że otrzymasz uznanie lub nagrodę za ten gest.

Śnić, że dajesz komuś ostrogi
Podarowanie komuś ostróg we śnie zwykle oznacza, że ​​spotkasz wpływową osobę, która pomoże ci zrealizować twój plan. Spróbujesz się do niej zbliżyć, żeby dzięki swoim znajomym ułatwiła ci drogę do sukcesu. Uważaj jednak, ponieważ takie osoby nie robią nic za darmo.

Śnić, że ukradłeś ostrogi
Kradzież czyichś ostróg we śnie oznacza, że ​​przyjmiesz zasługę za pracę, którą wykonał ktoś inny. Zobaczysz okazję i ją wykorzystasz. Jednocześnie nie będziesz widział absolutnie nic złego w swoim geście i nie będzie dla ciebie jasne, dlaczego inni cię krytykują.

Jeśli śniłeś, że ukradłeś ostrogi ze sklepu lub warsztatu rzemieślniczego, oznacza to, że będziesz się wstydzić w większym towarzystwie. Będziesz miał okazję porozmawiać z grupą ludzi na temat, którego w ogóle nie znasz. Aby być równoprawnym uczestnikiem tej rozmowy, powiesz coś, co wywoła kpiny ze strony obecnych.

Śnić, że ktoś ukradł ci ostrogi
Jeśli śnisz, że ktoś ukradł ci ostrogi, symbolizuje to małe wydatki. Możliwe, że zepsuje się twój samochód lub sprzęt AGD i będziesz musiał zainwestować w niego określoną kwotę pieniędzy. Inną możliwością jest to, że zostaniesz zaproszony na ślub, chrzest lub inną uroczystość i będziesz musiał kupić prezent.

Śnić, że znalazłeś ostrogi
Znalezienie ostróg we śnie zwykle symbolizuje szczęście. Prawdopodobnie kochana osoba uszczęśliwi cię miłym prezentem lub dostaniesz coś, o czym marzyłeś od dawna, ale nie miałeś na to pieniędzy. Od samego prezentu bardziej będzie podobać ci się to, że pamiętała, czego potrzebujesz lub pragnąłeś przez długi czas.

Śnić, że zgubiłeś ostrogi
Utrata ostróg we śnie oznacza, że ​​jakiś plan cię zawiedzie. Prawdopodobnie planujesz podróż od dłuższego czasu, ale ze względu na obiektywne okoliczności będziesz musiał ją odłożyć. Będzie ci bardzo przykro, ale nie rozpaczaj, bo wkrótce pojawi się nowa okazja.

Śnić, że naprawiasz ostrogi
Naprawianie ostróg we śnie oznacza, że jesteś bardzo kreatywną osobą, ale nie wykorzystujesz w wystarczającym stopniu swojego potencjału. Możliwe, że twój biznes nie wymaga wyobraźni i innowacji, dlatego warto poświęcić się jakiemuś hobby. Z czasem twoja rozrywka może stać się dochodowym biznesem.

Śnić, że inni naprawiają ostrogi
Sen o kimś naprawiającym ostrogi to znak, że nie należy lekceważyć możliwości innych, zwłaszcza jeśli nie miałeś okazji w żaden sposób z tą osobą współpracować. Nie możesz pozwolić, aby powierzchowny obraz kogoś powiedział ci wszystko o tej osobie. Wyobraź sobie, jak by to było, gdybyśmy wszyscy osądzali się nawzajem na podstawie zgadywania.

Śnić, że wyrzuciłeś ostrogi
Sen ten oznacza, że ​​zdasz sobie sprawę, że jesteś za stary na pracę. Możliwe, że jesteś zmęczony codziennymi obowiązkami i odmówisz przyjęcia nowych. Poczujesz, że młodsi i bardziej zdolni ludzie muszą podjąć się tego zadania i będziesz dla nich dostępny, jeśli będą potrzebować twojej pomocy.

Śnić, że ktoś wyrzucił ostrogi
Jeśli śniło ci się, że ktoś wyrzucił ostrogi, możliwe, że dostaniesz awans. Starszy kolega zmieni pracę lub przejdzie na emeryturę, a jego stanowisko w firmie obejmiesz ty. Oprócz zaszczytu odziedziczenia go, poczujesz wielką odpowiedzialność i będziesz się zastanawiać, czy jesteś gotowy na takie przedsięwzięcie. Nie ma jednak powodów do zmartwień, ponieważ zdecydowanie sprostasz zadaniu, które masz przed sobą.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś ostrogi, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja ostróg

Ostrogi to kółka z zębami, które mają zachęcić konie do jazdy.