Widzieć osuwisko we śnie
Jeśli we śnie zobaczysz osuwisko, jest to ostrzeżenie, że ktoś cię oczerni. Zdasz sobie sprawę, że w twoim otoczeniu jest osoba, która pracuje za twoimi plecami i będzie starała się przedstawić cię w jak najgorszym świetle. Na początku będzie ci bardzo trudno zrozumieć, jak doszło do takiej sytuacji, ale zdasz sobie sprawę, że aby się zabezpieczyć, musisz jak najszybciej zareagować.

Śnić o osuwisku na drodze
Jeśli we śnie zobaczysz osuwisko na drodze, oznacza to przeszkody. W nadchodzącym okresie będziesz musiał ciężko pracować na wszystko, czego chcesz, nie dostaniesz niczego za piękne oczy. Zmieni to twoje spojrzenie na świat, dzięki czemu będziesz miał więcej szacunku dla ludzi, których sukcesów nie doceniałeś.

Śnić, że przysypało cię osuwisko
Jeśli osuwisko przysypało cię we śnie, oznacza to, że jesteś pod presją. Wielu prawdopodobnie będzie oczekiwać, że rozwiążesz ich problemy, a ty nie będziesz miał czasu ani cierpliwości, aby komukolwiek się poświęcić. Będziesz chciał po prostu zniknąć i obudzić się w jakimś egzotycznym miejscu, w którym przede wszystkim nie będziesz musiał o niczym myśleć.

Śnić, że oczyszczasz osuwisko
Jeśli oczyszczasz osuwisko we śnie, oznacza to, że osiągniesz cel. Jesteś bardzo wytrwałą osobą, która nie przyjmuje „nie” jako odpowiedzi i dlatego robisz rzeczy, z których inni zrezygnowali i uznali za niemożliwe. Kochasz adrenalinę, więc uprawiasz sporty ekstremalne i lubisz przekraczać własne granice i pokonywać samego siebie.

Śnić o omijaniu osuwiska
Kiedy we śnie omijasz osuwisko, oznacza to, że będziesz działał mądrze. Być może któryś z wrogów zastawi na ciebie pułapkę, ale rozpoznasz niebezpieczeństwo i sprytnie je ominiesz. Zastosujesz powiedzenie „milczenie jest złotem”, którego słuszność będzie szczególnie widoczna w twoim przypadku.

Śnić, że inni oczyszczają osuwisko
Sen o tym, że ktoś oczyszczał osuwisko oznacza, że ​​w trudnym momencie życia będziesz miał ogromne wsparcie bliskich osób. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości staniesz przed kryzysem finansowym lub emocjonalnym, ale miłość twoich bliskich pomoże ci go przezwyciężyć. W pewnym momencie zdasz sobie sprawę, że nie jesteś sam na świecie i że nadal masz czas, na którym możesz polegać, gdy jest to najtrudniejsze. Dlatego opiekuj się członkami rodziny i przyjaciółmi, bo tacy ludzie to dziś rzadkość.

Śnić, że osuwisko pogrzebało twoją rodzinę
Sen ten symbolizuje problemy w komunikacji między członkami twojej rodziny. Przyczyna leży w różnym podejściu do tego samego problemu. Mianowicie twoi bliscy, jak i ty, macie silne osobowości, które mocno wierzą w swoje poglądy i całym sercem bronią swojej opinii. Są jednak sytuacje, które wymagają jedności i harmonii, dlatego ważne jest, aby odpowiednio zakomunikować swój problem. Okaż gotowość do kompromisu, a inni mogą pójść w ich ślady.

Śnić, że ktoś uratował cię przed osuwiskiem
Jeśli śniłeś, że ktoś uratował cię przed osuwiskiem, oznacza to, że masz problem, którego nie możesz rozwiązać. Wydaje ci się, że wypróbowałeś wszystkie możliwości, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów. Rozmowa o tym z kimś, komu ufasz, dałaby ci nową perspektywę sprawy. Może ktoś da ci przydatne rady, jak to przezwyciężyć. Nie zatrzymuj więc swojej męki dla siebie, ale podziel się nią z kimś.

Śnić o ratowaniu ludzi przed osuwiskiem
Ratowanie ludzi przed osuwiskiem oznacza, że ​​musisz komuś pomóc, ale nie wiesz jak. Ktoś z twoich bliskich boryka się z problemami miłosnymi lub biznesowymi, a ty nie wiesz, jak udzielić mu przydatnych rad. Jednak nie lekceważ potęgi miłości i wsparcia, jaką mu dajesz, ponieważ czasami jest to bardziej przydatne niż cokolwiek innego.

Jeśli wśród uratowanych były osoby, które znałeś, oznacza to, że jedna z nich poprosi cię o pomoc w rozwiązaniu problemu, z którym się obecnie boryka. Możliwe, że twój przyjaciel poprosi o pożyczenie mu pieniędzy.

Śnić o liczeniu ofiar osuwiska
Liczenie ofiar osuwiska we śnie oznacza, że doświadczysz wielkiego stresu. Możliwe, że będzie ci trudno słuchać wiadomości, które usłyszysz lub historii o czyimś smutnym losie. Spróbujesz znaleźć sposób, aby mu pomóc. Możliwe, że przyłączysz się do akcji humanitarnej lub zgłosisz się na ochotnika, aby przyczynić się do dobrego uczynku. Poczujesz się z tym dobrze, więc będziesz to kontynuować.

Jeśli wśród ofiar osuwiska byli ludzie, których znasz w prawdziwym życiu, taki sen uważamy za koszmar. Dobra wiadomość jest jednak taka, że ​​takie sny nie mają tragicznego znaczenia. Zwykle wskazują, że bliska osoba poniesie porażkę, ale będzie w stanie przezwyciężyć tę sytuację.

Śnić, że zostałeś ranny w osuwisku
Jeśli śniłeś, że zostałeś ranny w osuwisku, oznacza to, że powinieneś zwracać większą uwagę na swoje zdrowie. Ostatnio lekceważyłeś objawy, które odczuwasz lub szukasz diagnozy i leków w czasopismach i Internecie. Czas wreszcie umówić się na badanie lekarskie, ale także zmienić nawyki życiowe. Kiedy zaczniesz jeść zdrowiej i więcej się ruszać, bardzo szybko poczujesz się lepiej.

Śnić, że ukochana osoba została ranna w osuwisku
Sen ten oznacza, że twój partner ujawni jakąś tajemnicę lub przyzna się do czegoś, co ci się nie spodoba. Jego szczerość zrani cię, ale zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby zracjonalizować rzeczy, abyś mógł łatwiej zrozumieć jego stanowisko. Bez względu na to, jak bardzo będziesz próbował znaleźć dla niego wymówkę, pozostawi to bolesny ślad.

Śnić, że uniknąłeś osuwiska
Jeśli we śnie udało ci się uniknąć osuwiska, oznacza to, że będziesz miał szczęście w swojej pracy. Możliwe, że ryzykowna inwestycja się opłaci. Może zrobisz postęp w swojej karierze, bo to twój kolega zostanie zwolniony lub przejdzie na emeryturę. Inną możliwością jest to, że będziesz w stanie naprawić błąd, zanim dowiedzą się o tym twoi przełożeni.

Śnić, że osuwisko zniszczyło twój samochód
Jeśli śniło ci się, że osuwisko całkowicie zniszczyło twój samochód, to znaczy, że musisz zrozumieć, co jest w życiu naprawdę ważne. Mianowicie, ostatnio jesteś całkowicie oddany swojej pracy, a twoją misją jest zarobienie jak największej ilości pieniędzy. Dlatego zaniedbujesz swoją rodzinę i przyjaciół, a zwłaszcza swoje życie duchowe. Coraz mniej lubisz rzeczy, które kiedyś cię uszczęśliwiały. To wyraźny znak, że nadszedł czas na duże zmiany.

Śnić, że osuwisko zniszczyło twój dom
Kiedy śnisz, że osuwisko zniszczyło twój dom, symbolizuje to poprawę relacji między tobą a twoim partnerem lub członkiem rodziny. Prawdopodobnie oboje zrozumiecie, jak bezcelowy jest wasz konflikt i zdecydujesz się pierwszy podać rękę na zgodę. Będziesz zadowolony, że “zakopałeś topór wojenny”, a po tym wasz związek będzie coraz lepszy.

Śnić, że osuwisko zniszczyło drogę
Sen ten symbolizuje trudności, z którymi będziesz musiał się zmierzyć w najbliższej przyszłości. Prawdopodobnie coś pójdzie nie tak, jak sobie wyobrażałeś. Będziesz musiał zmienić swoje plany i ci się to nie spodoba. Pamiętaj jednak, że zmiana może przynieść ci jeszcze lepsze rezultaty, niż myślałeś.

Śnić, że spóźniłeś się z powodu osuwiska
Jeśli śniłeś, że spóźniłeś się na spotkanie biznesowe lub miłosne z powodu osuwiska, oznacza to, że napotkasz nieprzewidziane przeszkody. Bez względu na to, jak bardzo będziesz się starał, aby cokolwiek nie zrujnowało twoich planów, wydarzy się sytuacja, której nie możesz zapobiec. Nie możesz pozwolić, aby cię demoralizowało lub nękało, zrozum, że takie rzeczy są nieuniknione i staraj się je przezwyciężyć.

Śnić, że odwołałeś podróż z powodu osuwiska
Jeśli śniłeś, że musiałeś wrócić z podróży lub odwołać podróż z powodu osuwiska, oznacza to, że zrozumiesz czyjąś sugestię jako krytykę. Zamiast wyciągać z tego wnioski, złościsz się na osobę, która wytknęła ci błąd. Ponieważ z natury jesteś agresywną osobą, będzie to tylko potwierdzenie, że musisz popracować nad swoim temperamentem.

Śnić o osuwisku kamieni szlachetnych
Choć niezwykłe, takie sny nie są rzadkością. Jeśli śniłeś, że diamenty się osunęły ze wzgórza lub skały, oznacza to, że masz bardzo bystry umysł i wiesz, czego chcesz od swojego życia. Jesteś gotów do wielkich poświęceń, aby osiągnąć swój cel.

Jeśli w osuwisku znalazły się szmaragdy, oznacza to, że będziesz chciał dokonać dużej zmiany w swoim życiu. Możliwe, że się zwolnisz i znajdziesz nową pracę, zmienisz miejsce zamieszkania lub zakończysz długotrwały związek, który twoim zdaniem nie ma świetlanej przyszłości.

Jeśli śniłeś o szafirowym osuwisku, to symbolizuje miłosną przygodę, a jeśli rubiny spadały ze skałami, oznacza to, że ​​masz do kogoś negatywne emocje, ale nie chcesz, aby inni się o tym dowiedzieli.

Sen, w którym doświadczasz osuwiska na drodze wskazuje, że możesz spotkać w podróży osobę, która zachwyci cię swoją skromnością i prostotą. Niewykluczone, że codzienne kontakty towarzyskie przerodzą się w coś więcej. Jednak ten romans nie będzie mógł przerodzić się w nic poważniejszego, ponieważ mieszkacie w różnych częściach świata.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, czyściłeś lub omijałeś osuwisko, z pewnością wywarło na tobie wrażenie.

Definicja osuwiska

Osuwisko to skalna masa, która spada w dół po stromym zboczu.