Sen o pawie
Jeśli we śnie widzisz pawia, ostrzega on, że masz nieuczciwego przyjaciela. Możliwe, że powiedzą ci to, co chcesz usłyszeć i wesprą cię w decyzjach, które nie są dla ciebie dobre. Pomyślisz, że możesz mu się tylko zwierzyć, ale zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę nie obchodzi go nikt poza sobą.

Śnić, że gonisz pawia
Jeśli we śnie gonisz pawia, oznacza to, że dążysz do perfekcji. Jesteś osobą, która zawsze oczekuje od siebie więcej, co uniemożliwia ci czerpanie radości z tego, co robisz, bez martwienia się o to, czy jest to wystarczająco dobre. Ludzie wokół ciebie patrzą na ciebie z podziwem, więc robisz wszystko, aby osiągnąć lepsze wyniki, które sprawiłyby, żebyś dobrze wypadł w ich oczach.

Śnić, że goni cię paw
Kiedy we śnie goni cię paw, oznacza to, że masz bogatego zalotnika. Prawdopodobnie wyglądasz jak osoba, którą każda matka chciałaby dla swojego dziecka. Jednak bez względu na to, jak bardzo się starasz, jest w nim coś, czego po prostu nie lubisz. Każdy, komu to mówisz, dziwnie się na ciebie patrzy, myśląc, że tracisz świetną okazję.

Śnić o pawie z rozłożonym ogonem
Jeśli we śnie zobaczysz pawia z rozłożonym ogonem, symbolizuje to szczęście w miłości. Możliwe, że zaczniesz bardziej doceniać zalety partnera i dołożysz wszelkich starań, aby twój związek się układał. Zdasz sobie sprawę, że do tej pory dokonywałeś złych wyborów i dasz szansę komuś, z kim możesz mieć coś więcej niż przelotną pasję.

Sen o pawim piórze
Kiedy widzisz we śnie pawie pióro, oznacza to sukces biznesowy. Być może zaczniesz pracować w firmie, w której twoja wiedza i wysiłek zostaną bardzo szybko wynagrodzone. Nie będzie ci trudno poradzić sobie z łatwiejszymi zadaniami, aby pokazać, że nic nie uwłacza twojemu honorowi i sumiennie wypełniasz swoje obowiązki.

Sen o pawiu bez ogona
Paw bez ogona we śnie oznacza, że przyłapiesz kogoś na kłamstwie. Prawdopodobnie uwierzyłeś osobie, która dużo ci obiecała, ale nie dotrzymała słowa. Opamiętasz się i zobaczysz, że nie spełni danego słowa. Zadasz sobie trud zbadania, o co w tym wszystkim chodzi, a wyniki ci się nie spodobają. Skonfrontujesz ją z prawdą i prawdopodobnie na zawsze wyeliminujesz ją ze swojego życia.

Sen o większej liczbie pawi
Jeśli we śnie widziałeś wiele pawi, symbolizuje to dobre okazje, które nadejdą w najbliższej przyszłości. Możesz oczekiwać poprawy swojej sytuacji materialnej i emocjonalnej. Jeśli obecnie stoisz w obliczu problemu, który wydaje się nie do pokonania, musisz być wytrwały i wierzyć w pozytywny wynik swoich wysiłków, aby przezwyciężyć to trudne wyzwanie.

Śnić o skrzeczących pawiach
Słyszenie we śnie skrzeczenia pawi jest ostrzeżeniem, aby bardziej dbać o siebie. Stałeś się całkowicie dostępny dla innych ludzi i zaniedbałeś własne życzenia i potrzeby. Musisz nauczyć się mówić „nie będę”, „nie mogę” lub „nie chcę”, aby nie znaleźć się w sytuacji, w której staniesz się nieszczęśliwy i niezadowolony z własnego życia.

Śnić, że kupiłeś pawia
Kupowanie pawia we śnie oznacza, że ​​jesteś w końcu gotowy na poważne zmiany w życiu. Prawdopodobnie dawno temu zdałeś sobie sprawę, że stoisz w miejscu i obserwujesz postępy innych oraz budujesz dla siebie lepszą i szczęśliwszą przyszłość. Strach nie pozwalał ci wdawać się w tego rodzaju bójki. Jednak wszystko zacznie się zmieniać i wkrótce możesz rozpocząć zdeterminowaną walkę o osiągnięcie swoich celów, pragnień i marzeń.

Śnić, że sprzedajesz pawia
Sprzedawanie pawia we śnie może symbolizować słowny konflikt z władzą. Możliwe, że masz w swoim bliskim otoczeniu osobę, której arogancja strasznie cię denerwuje. Nie lubisz aroganckich ludzi, którzy wierzą, że są ponad innymi, więc pokażesz takiej osobie, co o tym myślisz. Wielu prawdopodobnie cię za to pochwali i wyrazi podziw dla odwagi, jaką wykazałeś.

Śnić, że dostałeś pawia
Jeśli ktoś we śnie podarował ci pawia, oznacza to, że masz przed sobą bardzo dobry okres w życiu. Wiele drzwi prawdopodobnie się przed tobą otworzy, a niektóre problemy się rozwiążą. Ten etap przyniesie spokój i satysfakcję zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym. Wykorzystaj go najbardziej.

Śnić, że dałeś komuś pawia
Kiedy śnisz, że podarowałeś komuś pawia w prezencie, oznacza to, że pomożesz drugiej osobie z nurtującym ją problemem. Możliwe, że członek rodziny, przyjaciel, kolega zwróci się do ciebie o radę, ponieważ szanują i cenią twoją opinię. Zastanowisz się dokładnie, co mu powiedzieć, ale będziesz całkowicie szczery. Twoja sugestia pomoże mu pokonać życiową przeszkodę, a on ci za to podziękuje.

Śnić, że ukradłeś pawia
Kradzież pawia we śnie oznacza, że ​​jesteś osobą używającą słodkich słówek, która wie, jak zadowolić ludzi. Dotyczy to zwłaszcza prac, które wykonujesz. Nawet jeśli ktoś nie zgadza się ze sposobem, w jaki chcesz rozwiązać wspólny problem, jesteś w stanie przekonać go, że się myli. Z drugiej strony unikasz wnikliwych i sceptycznych ludzi, którym udało się zrozumieć sposób, w jaki funkcjonujesz i dla których twoja historia „nie trzyma się kupy”.

Śnić, że ktoś ukradł ci pawia
Sen ten oznacza, że popełnisz błąd, który spowoduje ostrą krytykę ze strony rodziny, przyjaciół, zespołu roboczego lub pracodawcy. Będą się zastanawiać, jak mogłeś dokonać takiego przeoczenia, a nie będziesz mógł im powiedzieć, że po prostu nie myślałeś długofalowo, ale chciałeś „wyrzucić to z porządku dziennego”. Jeśli nic więcej ci z tego nie przyjdzie, ta sytuacja będzie ważną lekcją, jak nie zachowywać się w przyszłości.

Śnić, że karmisz pawia
Karmienie pawia we śnie symbolizuje pojednanie i przebaczenie. Możliwe, że “zakopiesz topór wojenny” z osobą, z którą w przeszłości się pokłóciłeś. Oboje zrozumiecie, że życie jest zbyt krótkie, aby dręczyły was takie negatywne emocje, jak gniew, i będziecie się starać budować związek od podstaw, ale tak, aby był lepszy i lepszej jakości.

Śnić, że inni karmią pawia
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś karmi pawia, oznacza to, że spróbujesz pogodzić dwoje drogich ludzi. Prawdopodobnie członkowie rodziny lub znajomi pokłócili się i całkowicie zerwali kontakt. Taka sytuacja cię boli i czujesz się zobowiązany, aby coś zrobić. Nie chcesz angażować się w ich problem, ale nie chcesz siedzieć bezczynnie, więc zrobisz wszystko, aby przynajmniej o tym porozmawiali.

Śnić, że paw cię przestraszył
Jeśli śniłeś, że paw przestraszył cię swoim wyglądem lub piskiem, oznacza to, że tak naprawdę boisz się odpowiedzialności i unikasz jej szerokim łukiem. Masz duży potencjał do poprawy, ale nadal stoisz w miejscu, ponieważ brakuje ci odwagi. Najwyższy czas popracować nad swoją pewnością siebie, bo może właśnie tam kryje się źródło twojego problemu.

Śnić, że zarzynasz pawia
Zarzynanie pawia we śnie symbolizuje wielkie cięcia i zmiany przed tobą, których będziesz zmuszony dokonać. Prawdopodobnie masz problem, który od dłuższego czasu wpychasz pod dywan w nadziei, że sam się rozwiąże. Tym razem jednak nie jest twoim sprzymierzeńcem, ale największym wrogiem. Im szybciej się z tym uporasz, tym szybciej pozbędziesz się tego wielkiego zmartwienia.

Śnić, że inni zarzynają pawia
Sen, w którym widzisz, jak ktoś zarzyna pawia, oznacza, że pomożesz ukochanej osobie przezwyciężyć emocjonalny, materialny lub moralny kryzys. Być może twój przyjaciel przechodzi trudny okres w swoim życiu, więc dołożysz wszelkich starań, aby jak najwięcej mu pomóc. Będziesz starał się rozmawiać na ten temat, ale też od czasu do czasu skierować jego myśli na coś innego. Twoja misja zajmie dużo czasu, ale przyniesie sukces.

Śnić, że zabiłeś pawia
Zabicie pawia we śnie nie jest niestety dobrym znakiem. Takie sny symbolizują stratę materialną lub inną. Być może zainwestujesz swoje pieniądze w coś zupełnie nieopłacalnego lub możesz nawet stać się ofiarą rabunku. Inną możliwością jest to, że stracisz ukochaną osobę, ponieważ przyjaciel postanowi kontynuować życie w innym mieście lub kraju. Będziesz cieszyć się jego szczęściem, ale będziesz też wiedział, że wasz związek już nigdy nie będzie taki sam.

Sen o martwym pawiu
Widok martwego pawia we śnie oznacza, że ​​osiągnąłeś punkt, z którego możesz już tylko iść naprzód. Do tej pory doświadczyłeś wielkich spadków i kryzysów oraz przeżyłeś straszliwy stres. Przed tobą jednak okres, w którym „powstaniesz z popiołów” i zrobisz coś dobrego dla siebie i ludzi, których kochasz. Przewrócisz nową stronę w księdze swojego życia i od tego momentu wszystko zacznie się zmieniać.

Sen o białym pawiu
Jeśli we śnie widziałeś białego pawia, symbolizuje on radość. Być może przydarzy ci się to, o czym marzyłeś od dawna. Inną możliwością jest to, że wyjdziesz za mąż, ożenisz się lub będziesz mieć dziecko, bądź że zostaniesz zaproszony na ślub, chrzest lub inną uroczystość, na której poczujesz się cudownie. W każdym razie będziesz miał wiele powodów do szczęścia dla siebie lub innych.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś lub goniłeś pawia, wywarł on na tobie wrażenie.

Definicja pawia

Paw to ptak, który ma ogon z wieloma piórami o długości ponad 3 m.