Psy to obok kotów zwierzęta, które pojawiają się w snach najczęściej. Zakres interpretacji jest bardzo szeroki, jednak w większości pozytywne sny związane są z suczką. Niektóre sny związane z psami są często spowodowane niedawną traumą lub złymi doświadczeniami z psami, w takim przypadku sen z psem nie powinien być interpretowany…

Widzenie małego psa lub szczeniaka we śnie
Otrzymasz nagły prezent, którego się nie spodziewasz i z którego będziesz bardzo zadowolony.

Widzieć wielkiego psa we śnie
Jeśli we śnie widzisz psa, symbolizuje to wierność. Możliwe, że spotkasz wielu dobrych ludzi, którzy patrzą na życie podobnie jak ty. Chociaż myślałeś, że prawdziwe przyjaźnie nawiązuje się w młodym wieku, zobaczysz, że nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nowego związku, który może przerodzić się w piękne doświadczenie. Sen ten oznacza, że ​​zyskasz ważnego przyjaciela, którego przyjaźń będzie trwać przez całe życie.

Śnić, że pies cię atakuje lub gryzie
Jeśli pies zaatakuje lub ugryzie cię we śnie, oznacza to niebezpieczeństwo. Prawdopodobnie pożyczyłeś pieniądze, których pilnie potrzebowałeś, ale nigdy nie uda ci się zebrać tej samej kwoty i jej spłacić. Bez względu na to, jak bardzo będziesz tego unikać, wejdziesz w konflikt z osobą, którą skrzywdziłeś, a twoje spotkanie zakończy się gwałtownie groźbami i obraźliwymi słowami.

Śnić, że bawisz się z psem
Kiedy śnisz o zabawie z psem, oznacza to, że znajdziesz potężnego obrońcę. Możliwe, że przełożony będzie cię lubić, więc zrobi wszystko, abyś miał jak najmniej problemów w pracy. Spowoduje to, że będziesz bardzo niepopularny wśród kolegów, ale pocieszy cię fakt, że nie jesteś niczego winny i nie masz się czego wstydzić.

Śnić, że zraniłeś lub zabiłeś psa
Jeśli zranisz lub zabijesz psa we śnie, oznacza to, że twoi przeciwnicy poniosą stratę. Twoje motto brzmi: „ten się śmieje, kto się śmieje ostatni”. Jesteś w stanie znieść wielką niesprawiedliwość, ale masz świadomość, że w pewnym momencie zadasz cios, który zrekompensuje ci wszystkie cierpienia.

Śnić, że dałeś komuś psa
Jeśli dałeś komuś we śnie psa, oznacza to nieszczęście. Możliwe, że napotkasz duże problemy, które zmuszą cię do całkowitej zmiany swojego życia. Będziesz musiał zrezygnować z wielu przyjemności i przystosować się do nowych okoliczności, które wcale nie będą łatwe.

Widzieć suczkę ze szczeniętami we śnie
Jeśli we śnie widzisz lub wchodzisz w interakcję z suczką ze szczeniętami, sen ten oznacza stabilne relacje w rodzinie i z bliskimi przyjaciółmi. Krewni mogą ci ufać i za to cię kochają i chwalą. Dla młodych par oznacza to długie i szczęśliwe życie.

Śnić, że pies warczy we śnie
Za bardzo martwisz się jakimś problemem. Wydaje ci się on przeszkodą nie do pokonania, ale w rzeczywistości okaże się zupełnie mały i nieistotny.

Śnić o wściekłym psie
Kiedy we śnie widzisz wściekłego psa, oznacza to, że twój przyjaciel stanie się twoim wrogiem. Być może będziecie żywić do siebie urazy o rzeczy z przeszłości, których nie wyjaśniliście, co będzie tylko tworzyło przepaść między wami. Zamiast zajmować się przyczyną, będziesz mówić tylko o konsekwencjach, kręcąc się w błędnym kole, z którego nie ma wyjścia.

Śnić, że pies jest chory
We śnie, że twój lub czyjś pies jest chory, wymiotuje lub po prostu leży chory, oznacza to, że ktoś z bliskiego krewnego potrzebuje twojej pomocy w czymś, ale wstydzi się cię zapytać.

Sen o wyjącym psie
Jeśli pies wyje we śnie, ostrzega to przed chorobą. Prawdopodobnie nie dbasz zbytnio o swoje zdrowie, dlatego często przeziębiasz się i czujesz się słabo. Nie potraktujesz tego poważnie i weźmiesz kilka dni wolnego, ale narazisz się na znacznie większe niebezpieczeństwo, niż możesz sobie wyobrazić.

Śnić, że karmisz psa
Kiedy śnisz o karmieniu psa, symbolizuje to poświęcenie. Jesteś osobą, która kocha wszystkie żywe istoty i bezinteresownie dzieli się z nimi wszystkim, co masz. Niewykluczone, że jesteś właścicielem kilku zwierząt, którymi się opiekujesz i obdarzasz miłością i uwagą. Chociaż bez nich twój portfel byłby pełny, twoje serce byłoby puste.

Sen o białym psie
Masz przed sobą dobry okres życia, w którym nie zabraknie ci wielu rzeczy.

Sen o czarnym psie
Jeśli czarny pies kojarzy się ze strachem, oznacza problemy, kłopoty, nędzę, brak pracy. Jednak po pewnym czasie będzie lepiej. Jeśli wiąże się to z pozytywnymi uczuciami, to są dwie różne interpretacje. Dla samotnych kobiet oznacza to, że spotkasz i poznasz dobrego mężczyznę, który będzie dobrym materiałem dla męża, a dla zapracowanych kobiet oznacza to, że spotkają się z osobą z przeszłości, z którą będzie miała okazję nawiązać poważny związek. Dla mężczyzn oznacza to rywala.

Kolorowy pies
Nadchodzące problemy, kłopoty czy nędzę rozwiążesz działając niezwykle szybko i zdecydowanie.

Widzieć włóczącą się suczkę
Jeśli widzisz bezdomną suczkę bez właściciela, sen ten oznacza, że ​​jakaś ważna decyzja w rodzinie spadnie na ciebie. W zależności od twojej decyzji sytuacja ułoży się na lepsze lub gorsze.

Śnić, że przygarnąłeś psa
Adoptowanie psa we śnie oznacza, że ​​zrobisz dobry uczynek. Może pomożesz przypadkowemu przechodniowi lub dołączysz do akcji humanitarnej. Będziesz zadowolony, że możesz wnieść swój wkład w lepsze i bardziej ludzkie społeczeństwo, w którym chciałbyś, aby żyli twoi potomkowie.

Śnić, że kupujesz psa
Kupowanie psa we śnie symbolizuje samotność. Dla osób, które przez długi czas nie miały partnera emocjonalnego, to uczucie jest całkiem naturalne. Jeśli jednak czujesz się samotny pomimo bycia w związku lub małżeństwie, sen jest znakiem, że nadszedł czas na szczerą rozmowę z ukochaną osobą.

Śnić, że sprzedajesz psa
Sprzedaż psa we śnie oznacza, że ​​swoimi działaniami lub decyzjami złamiesz komuś serce. Być może opuścisz osobę, która cię kocha lub złamiesz obietnicę, którą komuś dałeś. Tak czy inaczej bądź przygotowany na przyjęcie odpowiedzialności za czyjś smutek.

Śnić, że dostałeś psa w prezencie
Jeśli śniło ci się, że ktoś podarował ci psa, oznacza to, że bliska osoba uszczęśliwi cię dobrą wiadomością, gestem lub prezentem. Prawdopodobnie po długim czasie poczujesz radość. Będziesz chciał, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

Śnić, że ukradłeś psa
Jeśli śniłeś, że ukradłeś komuś psa, oznacza to, że próbujesz zbudować swoje szczęście na cudzym nieszczęściu, ale twoja satysfakcja nie potrwa długo. Zastanów się, czy jest to właściwy sposób na uzyskanie tego, czego chcesz.

Śnić, że ktoś ukradł ci psa
Kiedy śnisz, że ktoś ukradł twojego psa, oznacza to, że poczujesz wielką pustkę z powodu utraty bliskiej osoby. Możliwe, że odejdzie ktoś, kto zawsze był twoim wsparciem lub bliska osoba zdecyduje się na przeprowadzkę do innego miasta lub kraju. Będziesz myślał, że nikt nie będzie w stanie jej zastąpić, ale czas wyleczy tę ranę.

Śnić, że kąpiesz psa
Kąpanie psa we śnie oznacza, że ​​w końcu pokażesz swoją łagodniejszą stronę przed określoną osobą. Zwykle nie ujawniasz ludziom wszystkich stron swojej osobowości, dopóki nie będziesz pewien, że ich intencje są dobre. Ktoś w końcu zdobędzie twoje zaufanie i będzie mógł zobaczyć część ciebie, która jest całkowitym przeciwieństwem tego, jak się prezentujesz.

Śnić, że inni kąpią psa
Sen o kimś kąpiącym psa oznacza, że ​​zostaniesz poruszony czyimś działaniem. Możliwe, że osoba, którą uważałeś za odległą, surową, a nawet arogancką, pokaże swoją „drugą twarz”. Zdobędzie cię tym na zawsze.

Śnić, że wyprowadzasz psa
Wyprowadzanie psa we śnie oznacza, że ​​otrzymasz zobowiązanie, które lubisz. W przeciwieństwie do wszystkiego innego, naprawdę spodoba ci się ta praca. Z przyjemnością zainwestujesz swój czas w coś takiego.

Śnić, że pies idzie za tobą
Sen ten oznacza, że nie powinieneś angażować się w ryzykowne lub nielegalne działania. Mianowicie, ktoś obieca ci dobre zarobki, jeśli zaangażujesz się w jakiś projekt, który jest niezgodny z prawem. Jeśli nie chcesz ponieść poważnych konsekwencji, nawet nie przyjmuj tej oferty, bez względu na to, jak kusząco brzmi.

Śnić o psiej walce
Jeśli we śnie widziałeś dwa lub więcej psów walczących ze sobą, nie jest to dobry znak. Takie sny symbolizują nieprzyjemne doświadczenia, których możesz doświadczyć. Możliwe, że ktoś odrzuci twoją romantyczną propozycję, a ty poczujesz się zawiedziona lub upokorzona.

Śnić, że uderzyłeś psa
Jeśli śniłeś, że uderzyłeś psa, aby wykonał twoje polecenie, oznacza to, że inni źle zrozumieją twoje intencje lub działania i spotkasz się z wielkim publicznym potępieniem.

Śnić, że ktoś inny uderzył psa
Sen ten oznacza, że ​​niesłusznie oskarżysz inną osobę o bycie okrutną lub pozbawioną skrupułów. Nie będziesz miał na to konkretnych dowodów, z wyjątkiem plotek, które masz na jej temat.

Śnić, że przejechałeś psa
Kiedy śnisz, że przypadkowo przejechałeś samochodem psa, oznacza to, że podejrzewasz bliską osobę. Ktoś z twoich znajomych nie wspierał cię w sytuacji, która była dla ciebie niezwykle ważna. Przez to zmieni się twojego zaufanie w stosunku do niego.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś, bawiłeś się z psem lub podarowałeś komuś psa, musiało to zrobić na tobie wrażenie.

Definicja psa

Pies jest udomowionym ssakiem z rodziny psowatych i bezpośrednim potomkiem szarego wilka.