Sen o pijakach
Jeśli we śnie widzisz pijaków (alkoholików), ostrzega to, że będziesz się wstydzić. Możliwe, że będziesz spędzać czas z ludźmi, którzy mają złą reputację, dlatego wiele osób wokół ciebie będzie się identyfikować z nimi i z ich działaniami. Nie zrozumieją, że wiesz, jak się kontrolować i że nigdy nie zrobisz czegoś, co by cię skrzywdziło.

Śnić, że jesteś pijakiem
Jeśli jesteś pijakiem we śnie, oznacza to tchórzostwo. Jesteś osobą, która często poddaje się swoim słabościom, aby uniknąć problemów. Nie wiesz, jak zaakceptować sytuację i spróbować ją poprawić, zamiast tego wracasz do przeszłości i żałujesz czasów, których nie możesz odzyskać ani zmienić.

Śnić, że rozmawiasz z pijakiem
Kiedy śnisz o rozmowie z pijakiem, oznacza to, że zostaniesz oszukany. Pomyślisz, że wystarczy, aby ktoś dał ci słowo zamiast dokumentów, podpisów, kaucji lub innego rodzaju ubezpieczenia. Będziesz niemile zaskoczony, gdy zdasz sobie sprawę, że nic nie wynika z umowy i musisz poszukać nowych współpracowników.

Śnić, że ukochana osoba jest pijakiem
Jeśli twoja ukochana osoba jest we śnie pijakiem, oznacza to, że próbujesz na próżno. Możliwe, że tylko ty robisz wszystko, co w twojej mocy, aby wyciągnąć swój związek/małżeństwo z kryzysu, w który wpadł. Nie chcesz pogodzić się z faktami i poddawać się, ponieważ jest zbyt wiele pięknych rzeczy, które was wiążą i które są na waszym koncie, więc po raz kolejny zapominasz o wszystkim i zaczynasz od początku.

Śnić, że pomagasz pijakowi
Kiedy śnisz o pomocy pijakowi, oznacza to, że lubisz wyzwania. Jesteś osobą, która zawsze komplikowała swoje życie wybierając trudne studia, pracę itp. Nie pociąga cię to, co możesz łatwo mieć, ponieważ nie wymaga to żadnego wysiłku i nie wyróżnia cię z tłumu.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, rozmawiałeś lub pomogłeś pijakowi, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Śnić o pocieszeniu pijaka
Jeśli we śnie pocieszasz pijaka, oznacza to, że skłamiesz. Być może nie chcesz kogoś skrzywdzić, dlatego powiesz mu, czego nie masz na myśli. Chociaż twoje intencje będą szlachetne, w pewnym momencie pozna prawdę, która zrani go znacznie bardziej niż gdybyś powiedział to na początku.

Śnić, że spędzasz czas z pijakiem
Kiedy spędzasz czas z pijakiem we śnie, ostrzega to przed złą reputacją. Możliwe, że twoi znajomi nie polubią ludzi wokół ciebie, co zmieni ich opinię o tobie. Powiedzą, że jesteś za dobry dla takiego społeczeństwa i będą starać się uchronić cię od złego wpływu, któremu w ich mniemaniu uległeś.

Śnić, że prowadzisz pijaka do domu
Prowadzenie pijaka do domu we śnie symbolizuje niewdzięczne zadanie, które wkrótce możesz otrzymać od swojego pracodawcy. Możliwe, że nie będziesz w stanie sam go ukończyć, ale będziesz musiał poprosić kolegów o pomoc. Wszystko to przyniesie ci dużo stresu, więc zadbaj o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Śnić, że mieszkasz z pijakiem
Jeśli śniłeś, że mieszkasz z osobą, która za dużo pije, oznacza to, że masz wrażenie, że nikt nie może zrozumieć twojego problemu. Każdy narzuca ci własne rozwiązania, które dużo wcześniej zgubiłeś w swojej głowie. Słuchaj, co ludzie mają do powiedzenia, przyjmuj sugestie, które uważasz za dobre, a następnie rób to, co uważasz za najlepsze.

Śnić, że tańczysz z pijakiem
Taniec z pijakiem we śnie oznacza, że nagroda, którą obiecał ci pracodawca, nie spełni twoich oczekiwań. Wierzysz, że jesteś wart znacznie więcej, niż on jest w stanie ci zapłacić. Dlatego w niedalekiej przyszłości możesz zacząć szukać innej pracy.

Śnić, że całujesz się z pijakiem
Całowanie pijaka we śnie oznacza, że ​​twoje działania lub decyzje zostaną potępione przez ludzi, którzy cię znają. Nawet nie będą zawracać sobie głowy postawieniem się na twojej pozycji, ale zwrócą się przeciwko tobie. Prawdopodobnie wyjaśnianie swoich działań zmęczy cię, więc w pewnym momencie zdasz sobie sprawę, że nie chcesz się przed nikim usprawiedliwiać, bo nie czujesz takiej potrzeby.

Śnić, że wychodzisz za pijaka
Jeśli niezamężna kobieta śni o poślubieniu pijaka, symbolizuje to rozpacz. Jesteś przekonana, że nie znajdziesz bratniej duszy i zbyt szybko się poddałaś. Całe życie przed tobą, więc nie poddawaj się.

Kiedy zamężna kobieta śni o poślubieniu pijaka, oznacza to, że powinna o wiele bardziej doceniać i szanować swojego partnera.

Śnić, że okradł cię pijak
Sen ten oznacza, że jesteś zbyt naiwny. Za każdym razem od samego początku pozwalasz komuś uwieść się opowieściami i obietnicami, choć do tej pory ludzie niejednokrotnie cię zawiedli. Czas na nowy rozdział i ostrożniejsze nawiązywanie relacji prywatnych i biznesowych.

Śnić, że okradasz pijaka
Okradanie pijaka we śnie oznacza, że ​​masz zbyt duże ambicje. Zadaj sobie pytanie, ile jeszcze mostów spalisz za sobą, aby osiągnąć swój cel i z kim będziesz świętować swój sukces, gdy pewnego dnia go osiągniesz, jeśli odepchniesz od siebie wszystkich dobrych ludzi.

Śnić, że kłócisz się z pijakiem
Kłótnia z pijakiem we śnie oznacza, że jesteś zbyt uparty i często opierasz swoją opinię o kimś lub czymś na stereotypach. Zanim scharakteryzujesz kogoś jako złego, postaraj się go choć trochę poznać.

Śnić, że inni kłócą się z pijakiem
Jeśli we śnie słyszałeś i widziałeś, jak ktoś kłóci się z pijakiem, oznacza to, że doradzisz bliskiej osobie, aby nie marnowała czasu na pracę, która nie przynosi rezultatów. Zasugerujesz, aby poświęciła się bardziej konstruktywnym rzeczom w swoim życiu, ale jest niewielka szansa, że ​​cię wysłucha.

Śnić, że zaatakował cię pijak
Sen ten oznacza, że czasami popadasz w paranoję i masz nawyk wyolbrzymiania własnych problemów i minimalizowania problemów innych ludzi. Nie można powiedzieć, że jesteś niewrażliwy na czyjś ból, ale twój jest zawsze większy i ważniejszy. Musisz zacząć zwracać uwagę na innych ludzi, nawet tych, których kochasz najbardziej na świecie.

Śnić, że zaatakowałeś pijaka
Zaatakowanie pijaka we śnie może być znakiem, że nie masz skrupułów, jeśli chodzi o awans zawodowy. Jesteś w stanie zrobić wszystko, aby uzyskać to, czego chcesz. Być może spotkasz się tylko z osobami, które twoim zdaniem będą cię interesować.

Śnić, że bijesz pijaka
Jeśli śniłeś, że biłeś pijaka, oznacza to, że nie doceniasz wrogów, których masz w zasięgu wzroku. Uważasz, że jesteś od nich lepszy, jednak tak wysoka ocena własnych możliwości może przysporzyć ci kłopotów. Jest całkiem pewne, że mają broń, która może zagrozić twojemu biznesowi lub twojemu związkowi z ukochaną osobą, więc musisz być znacznie bardziej ostrożny.

Śnić, że inni biją pijaka
Sen, w którym widzisz, jak ktoś bije pijaka, oznacza, że sprzeciwisz się niesprawiedliwości. Prawdopodobnie będziesz miał okazję decydować o czyimś losie z grupą ludzi. Niekorzystna decyzja zostanie podjęta większością głosów. Będziesz się sprzeciwiać, ale twój głos nie wystarczy, aby coś zmienić. Po raz pierwszy w życiu poczujesz, że masz całkowicie związane ręce.

Śnić, że skrzywdziłeś pijaka
Fizyczne krzywdzenie pijaka we śnie oznacza, że ​​pozwalasz próżności prowadzić cię przez życie. Dobrze, że wierzysz, że jesteś lepszy w swojej pracy niż inni, ale czasami może wyrządzić to więcej szkody niż pożytku. Pomyśl więc o swoim zachowaniu i zmień je, jeśli chcesz robić postępy w tym, co robisz.

Śnić, że pomagasz rannemu pijakowi
Jeśli śniłeś, że pomagasz rannemu pijakowi, oznacza to, że jesteś osobą o dużych ideach. Nie osądzasz nikogo bez dowodów, co więcej, nie lubisz nawet rozmawiać o decyzjach i działaniach innych ludzi, jeśli cię nie dotyczą. Często ludzie zwracają się do ciebie o radę, ponieważ wierzą, że jesteś mądrą osobą, która może pomóc im rozwiązać ich problemy.

Śnić, że zabiłeś pijaka
Zabicie pijaka we śnie oznacza, że rozwiązując drobny problem, obciążysz się dużym zmartwieniem. Przed wykonaniem jakiegokolwiek ruchu postaraj się przewidzieć, jakie konsekwencje może to spowodować. Najgorsze, co możesz zrobić, to podejmować ważne decyzje pod wpływem emocji.

Sen o martwym pijaku
Martwy pijak we śnie niestety nie jest dobrym znakiem. Sen ten zwiastuje straty, w sensie emocjonalnym lub materialnym. Możliwe, że stracisz ukochaną osobę lub doznasz szkód z powodu innych ludzi. W każdym razie musisz być silny, aby przezwyciężyć ten kryzys.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, byłeś, pocieszałeś, rozmawiałeś lub towarzysko z pijakiem, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja pijaka

Pijak to osoba, która przez nadmierne spożycie alkoholu staje się od niego uzależniona.