Sen o piramidzie
Jeśli widzisz we śnie piramidę, oznacza to zysk. Możliwe, że osiągniesz dobre wyniki w pracy, do której zostałeś zatrudniony, dlatego twoi przełożeni rozszerzą współpracę z tobą. Dołożysz wszelkich starań, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku, co będzie oznaczać pracę w godzinach nadliczbowych, zabranie pracy do domu i pozostanie do późnych godzin porannych.

Śnić, że wspinasz się na piramidę
Jeśli we śnie wspinasz się na piramidę, oznacza to, że będziesz miał trudności. Jesteś kimś, kto miał w życiu wszystko, dlatego nie nauczyłeś się walczyć i stawiać czoła problemom. Możliwe, że rodzice trzymali cię pod kloszem, więc na uczelni, w pracy lub w podobnych sytuacjach poczujesz się, jakbyś był z Marsa.

Śnić, że wchodzisz do piramidy
Kiedy wchodzisz do piramidy we śnie, oznacza to, że odkryjesz jakiś sekret. Zapewne podejrzewasz, że ktoś z twojego otoczenia nie jest z tobą do końca szczery, dlatego warto zapytać wokół i dowiedzieć się, o co chodzi. Jesteś z natury bardzo ciekawy i nie zadowalają cię niekompletne odpowiedzi, które nie pasują do twoich informacji.

Śnić, że rysujesz piramidę
Jeśli we śnie rysujesz piramidę, oznacza to, że jesteś ambitny. Jesteś osobą, która z wyprzedzeniem planuje każdy ruch, dlatego rzadko znajdujesz się w sytuacji, w której będziesz niemile zaskoczony lub zaniemówisz. W ten sposób czujesz się bezpiecznie, ponieważ potrzebujesz czasu, aby wszystko dobrze przemyśleć i zrobić to, co jest w twoim najlepszym interesie.

Śnić, że budujesz piramidę
Jeśli budujesz piramidę we śnie, oznacza to dobrą zabawę. Wkrótce będziesz miał okazję odetchnąć i odpocząć od codziennych obowiązków. Spróbuj spędzić dzień z ludźmi, których kochasz, robiąc ciekawe rzeczy, na które nigdy nie masz czasu. Potem będzie ci trudno wrócić do rzeczywistości, ale obiecasz sobie, że nadal będziesz to praktykować.

Sen o bośniackich piramidach
Żyjesz w złudzeniu.

Sen o obserwowaniu piramidy z powietrza
Widok piramidy z lotu ptaka we śnie oznacza, że w niedalekiej przyszłości możesz przeżyć wspaniałą przygodę. Możliwe, że pojedziesz do innego miasta lub kraju, poznasz obyczaje i kulturę innych narodów oraz spotkasz ludzi, którzy zachwycą cię swoją energią i sposobem myślenia. Będzie to doświadczenie, które zapamiętasz do końca życia.

Sen o obserwowaniu piramidy z ziemi
Jeśli śniło ci się, że stoisz przed wielką piramidą, taką jak te w Egipcie, oznacza to, że będziesz zachwycony osobą, którą niedawno poznałeś. Dzięki rozmowie z nią zrozumiesz, że żyje według takich samych wartości jak ty. Będziesz chciał spędzić z nią jak najwięcej czasu, nie tylko dlatego, że lubisz jej towarzystwo, ale ponieważ podświadomie postrzegasz ją jako potencjalnego partnera.

Śnić, że piramida unosi się między niebem a ziemią
Takie niezwykłe zjawisko w snach symbolizuje sygnowaną kreatywność oraz niewykorzystany potencjał. Jesteś osobą obdarzoną dużą wyobraźnią, ale nie używasz jej wystarczająco. Twoja praca prawdopodobnie nie wymaga innowacji ani kreatywności, ale to nie znaczy, że nie możesz przekuć swojego talentu w hobby. Z czasem może stać się lukratywnym źródłem dochodu.

Śnić, że badasz wnętrze piramidy
Kiedy śnisz, że sam eksplorujesz wnętrze piramidy, oznacza to, że jesteś bardzo ciekawską osobą. Twoje zainteresowania są różnorodne, od polityki po filozofię i socjologię, a także nauki przyrodnicze. Nie jest ci trudno zdobywać nową wiedzę i ulepszać już posiadaną, jednak w twoim najbliższym otoczeniu jest niewiele osób, z którymi możesz o tym porozmawiać. Większość twoich znajomych jest zajęta codziennymi sprawami, a takie rzeczy ich nie interesują.

Jeśli śniłeś, że eksplorujesz wnętrze piramidy z innymi ludźmi, oznacza to, że wkrótce możesz natknąć się na osobę, która ma takie same zainteresowania jak ty. W końcu znajdziesz kogoś, z kim możesz porozmawiać na interesujące cię tematy.

Śnić, że jesteś uwięziony w piramidzie
Jeśli śniło ci się, że ktoś uwięził cię w piramidzie, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości staniesz przed licznymi przeszkodami i wyzwaniami. Mówimy o problemach, których nie mogłeś przewidzieć i będziesz z nimi „walczył” po drodze. Nie możesz pozwolić, aby to negatywnie wpłynęło na twoją motywację. Jeśli jesteś cierpliwy i wytrwały, nie ma niebezpieczeństwa rezygnacji z tego, do czego dążysz.

Śnić, że uwięziłeś kogoś w piramidzie
Jeśli śniłeś, że uwięziłeś kogoś w piramidzie, oznacza to, że jesteś zaborczy. Oczekujesz, że ukochana osoba będzie zawsze do twojej dyspozycji. Denerwuje cię, gdy poświęca swój czas innym, a ty czujesz się źle, gdy widzisz, że ktoś inny zajął jej czas i uwagę. Twoje zachowanie ją dusi i obciąża i możliwe, że w pewnym momencie będzie chciała od ciebie uciec.

Śnić, że ukrywasz się w piramidzie
Ukrywanie się we śnie w piramidzie oznacza, że ​​znajdujesz się na „nieznanym terytorium”. Obecnie borykasz się z problemami, których nigdy wcześniej nie miałeś okazji poczuć. To normalne, że jesteś zdezorientowany i boisz się zrobić następny krok. Dlatego musisz dać sobie czas na zrozumienie, co się dzieje, a nie podejmować wielkich i ważnych decyzji z dnia na dzień.

Śnić, że inni chowają się w piramidzie
Jeśli we śnie zobaczyłeś kogoś chowającego się w piramidzie, oznacza to, że twój wróg może cię przechytrzyć. Prawdopodobnie poczeka, aż się zrelaksujesz i nie będziesz zbyt czujny. Jeśli mówimy o konkurencji biznesowej, trzeba przez cały czas starać się mieć na nią oko. Chwila nieuwagi może być śmiertelna.

Śnić, że chodzisz po wnętrzu piramidy
Chodzenie po wnętrzu piramidy symbolizuje odwagę, którą okazujesz. Jesteś osobą, która jasno wyraziła poglądy i nie boisz się spierać z tymi, którzy się nie zgadzają. Dlatego wielu ma problem z podjęciem z tobą dyskusji, podczas gdy inni doceniają to, że zawsze mówisz to, co myślisz.

Śnić, że biegasz po wewnętrznej stronie piramidy
Bieganie po wnętrzu piramidy we śnie oznacza, że możesz znaleźć się w tarapatach lub w niełasce potężnych ludzi z powodu wypowiadanych słów. Możliwe, że źle porozmawiasz o swoim przełożonym, czyli pracodawcy i aby twoje słowa dotarły do ​​jego uszu. Nic ci o tym nie powie, ale jego stosunek do ciebie bardzo się zmieni.

Śnić, że nie możesz znaleźć wyjścia z piramidy
Jeśli śniłeś, że zgubiłeś się w piramidzie i nie mogłeś znaleźć wyjścia, oznacza to, że ktoś skonfrontuje cię z bolesną prawdą. Oskarżą cię o zmianę zdania na niektóre tematy pochopnie i ze względu na osobiste zainteresowania. Na próżno będziesz próbował usprawiedliwiać się, ponieważ twoja kolej jest więcej niż oczywista, a niektórych twoich decyzji nie da się niczym usprawiedliwić.

Śnić, że burzysz piramidę
Zburzenie piramidy we śnie symbolizuje nadmierną ambicję. Jesteś osobą, która zawsze walczy o osiągnięcie swoich celów, nawet tymi metodami, które nie lubią innych. Wierzysz w motto „cel uświęca środki” i nie widzisz nic złego w robieniu postępów kosztem innych ludzi. Zadaj sobie jednak pytanie, z kim będziesz świętować sukces, gdy pewnego dnia go osiągniesz, jeśli już odepchniesz od siebie wszystkich dobrych ludzi.

Śnić, że inni burzą piramidę
Sen, w którym widzisz, jak ktoś burzy piramidę, nie jest niestety dobrym znakiem. Takie sny symbolizują wielkie rozczarowanie. Możliwe, że ktoś, kogo do tej pory skutecznie idealizowałeś, pokaże swoją prawdziwą twarz. Nie spodoba ci się to, w co się zmienił, mimo że jest zawsze taki był, tylko ty nie chciałeś tego przyznać.

Śnić, że piramida się zapada, gdy jesteś w jej wnętrzu
Sen ten oznacza, że boisz się, że straciłeś kontrolę nad swoim życiem. Czasami nie możesz zrozumieć, kto pociąga za sznurki, a kto zarządza twoją teraźniejszością i określa, jaka będzie twoja przyszłość. W takiej sytuacji zamieszanie jest całkiem normalne i naturalne. Potrzebujesz trochę czasu, aby się nad tym zastanowić, a następnie podjąć decyzje, która pomoże ci wrócić na „właściwą ścieżkę”.

Śnić o płonącej piramidzie
Jeśli we śnie widziałeś płonącą piramidę, oznacza to, że nowa wiedza i okoliczności zmuszą cię do zmiany swoich poglądów na niektóre tematy. Nie bądź dla siebie surowy i wierz, że po prostu dostosowałeś się do opinii większości. Musisz zrozumieć, że człowiek ciągle się zmienia i nie ma w tym nic złego, jeśli nowa postawa opiera się na nowej wiedzy i doświadczeniu.

Sen o eksplozji w piramidzie
Eksplozja piramidy w snach oznacza, że ​​niektóre z twoich iluzji pękną jak balon. Prawdopodobnie przez długi czas komuś lub czemuś ufałeś, ale wkrótce zdasz sobie sprawę, że się pomyliłeś.

Śnić, że chodzisz po pozostałościach piramidy
Kiedy śnisz, że chodzisz po ruinach piramidy, oznacza to, że jakieś spotkanie cofnie cię w czasie. Możesz spotkać osobę, z którą nie jesteś już w dobrych stosunkach. Sprawi, że zaczniesz myśleć o brzydkich wspomnieniach. Nie możesz jednak pozwolić, aby myślenie o tym zdemoralizowało cię i uniemożliwiło planowanie na przyszłość.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, kupowałeś, brałeś, rzucałeś lub dałeś komuś pigułki, to musiało na Tobie wywrzeć wrażenie.

Definicja piramidy

Piramida to ciało geometryczne, które ma podstawę i cztery boki, które spotykają się w jednym punkcie.