Śnić, że ubierasz piżamę
Jeśli we śnie ubierasz piżamę, oznacza to kłótnię z ukochaną osobą. Możliwe, że twój partner będzie zazdrosny o twoje życie towarzyskie, dlatego poprosi cię o szereg ustępstw, które go uspokoją i przekonają, że jesteś mu wierny. Ponieważ nie będziesz chciał tracić czasu i energii na dyskusje, zaakceptujesz liczne prośby, które będą tylko początkiem warunkowania, którego końca nie widać.

Śnić, że rozbierasz piżamę
Jeśli we śnie zdejmujesz piżamę, symbolizuje to seks. Jesteś bardzo uwodzicielską i obdarzoną wyobraźnią osobą, która zawsze stara się zaskoczyć partnera, dając mu prowokacyjne sceny, których nigdy nie zapomni. Uważasz, że dobry seks jest najważniejszą częścią związku, dlatego zwracasz na niego szczególną uwagę.

Śnić, że zgubiłeś piżamę
Kiedy we śnie zgubisz piżamę, jest to ostrzeżenie, że zostaniesz przyłapany na kłamstwie. Prawdopodobnie będziesz prowadził podwójne życie, które będzie wymagało ostrożności i dobrej pamięci, która cię zdradzi. Z własnej winy znajdziesz się w niezręcznej sytuacji i nikt nie będzie nie będzie w stanie ci pomóc.

Śnić, że kupujesz piżamę
Jeśli kupujesz piżamę we śnie, oznacza to, że staniesz się niezależny. Być może wynajmiesz mieszkanie sam, z partnerem lub współlokatorem i zaczniesz mieszkać z dala od rodziców. Chociaż miałeś w ich domu wszystko, czego chciałeś, zawsze fantazjowałeś o działaniu według własnych zasad i nieodpowiadaniu przed nikim.

Śnić, że dajesz komuś piżamę
Kiedy we śnie dajesz komuś piżamę, oznacza to, że udzielisz komuś właściwej rady. Znajomy prawdopodobnie zapyta cię o opinię dotyczącą jego stanu emocjonalnego, co wcale nie jest proste. Po długich rozmowach dojdziesz do wyjątkowego wniosku i zapewnisz mu niezbędne wsparcie.

Śnić, że dostałeś piżamę
Sen, w którym ktoś daje ci piżamę, oznacza, że z pomocą członków rodziny, przyjaciół lub współpracowników rozwiążesz pewien problem. Możliwe, że wpadniesz w kłopoty, a rada bliskiej osoby pomoże ci się z tego wydostać. Inną możliwością jest to, że znajdziesz się w kryzysie finansowym, a ktoś bliski pożyczy ci pieniądze.

Śnić, że sprzedajesz piżamę
Sprzedawanie piżamy we śnie oznacza, że nadszedł właściwy czas, aby zacząć realizować niektóre ze swoich pomysłów. Możliwe, że coś „krąży” po twojej głowie od dłuższego czasu, ale nigdy nie znalazłeś odwagi, aby to zrobić. Teraz jest najlepszy czas, aby zacząć realizować swoje plany. Jeśli jesteś cierpliwy i wytrwały, rezultaty będą widoczne bardzo szybko.

Sen o kobiecie w seksownej piżamie
Jeśli mężczyzna śni o kobiecie w seksownej koszuli nocnej, oznacza to, że nie jest zadowolony ze swojego życia seksualnego. Być może przez długi czas byłeś bez emocjonalnego partnera, więc znajduje to odzwierciedlenie w twoich snach. Inną możliwością jest to, że namiętność między tobą a twoją ukochaną osobą zniknęła i że oddaliłeś się w każdym tego słowa znaczeniu.

Jeśli kobieta śni o innej kobiecie w seksownej koszuli nocnej, to znaczy, że trapią ją kompleksy. Możliwe, że porównujesz się do kobiet, które zdobią okładki światowych magazynów i że jesteś niezadowolony ze swojego wyglądu. Czas popracować nad swoją pewnością siebie.

Śnić, że ściągasz z kogoś piżamę
Zdejmowanie piżamy dziecka we śnie oznacza, że jesteś bardzo troskliwą osobą. Bardzo dbasz o członków swojej rodziny, krewnych i przyjaciół. Prawdopodobnie zawsze jako pierwszy inicjujesz rozmowy telefoniczne i kontakty towarzyskie.

Kiedy mężczyzna śni, że zdejmuje kobiecą piżamę, oznacza to, że komunikacja z jego partnerem nie jest na godnym pozazdroszczenia poziomie, a to odbija się na całym twoim życiu. Jeśli kobieta śni o zdjęciu męskiej piżamy, możliwe, że jest samotna, brakuje jej czułości i uwagi.

Śnić, że ktoś ściąga twoją piżamę
Jeśli śniło ci się, że osoba płci przeciwnej zdejmuje z ciebie piżamę lub koszulę nocną to znak, że nie powinieneś angażować się w ryzykowne interesy, ponieważ możesz zostać oszukany. Nie ufaj ludziom, którzy obiecują ci wieże i miasta, ponieważ możesz być bardzo rozczarowany.

Sen, w którym osoba tej samej płci zdejmuje piżamę lub koszulę nocną oznacza, że ​​w kluczowych momentach twojego życia będziesz mieć pomoc i wsparcie bliskich osób. Błędem jest wierzyć, że nikt cię nie rozumie i że nie masz na kim się oprzeć, ponieważ to po prostu nieprawda.

Śnić, że masz na sobie czyjąś piżamę
Noszenie cudzej piżamy lub koszuli nocnej we śnie może symbolizować nagłą podróż. Możliwe, że odwiedzisz krewnych lub przyjaciół za granicą. Inną możliwością jest to, że twój pracodawca wyśle ​​cię w podróż służbową i nie znajdziesz sposobu, aby tego uniknąć.

Śnić, że ktoś ma na sobie twoją piżamę
Jeśli we śnie widziałeś kogoś noszącego twoją piżamę, możliwe, że masz rywala. W życiu twojego partnera jest osoba, która próbuje go pozyskać. Bądź jednak ostrożny i nie oskarżaj o nic ukochanej osoby, jeśli nie masz konkretnych dowodów na to, że zrobiła coś złego.

Sen o noszeniu obcisłej piżamy
Kiedy śnisz, że masz na sobie za ciasną piżamę lub koszulę nocną, to znak, że jesteś nieśmiały. Ciągle oszczędzasz pieniądze na „ciemne dni”, więc nie chcesz pozwolić sobie na to, czego potrzebujesz. Czas zacząć żyć w miarę swoich możliwości, bo tego, co zarobiłeś w życiu, nie będziesz mógł zabrać ze sobą do „innego świata”.

Śnić, że spacerujesz po mieście w piżamie
Chodzenie po mieście lub pójście do pracy w piżamie lub koszuli nocnej we śnie oznacza, że tak naprawdę nie obchodzi cię, co ludzie o tobie myślą i mówią. Jesteś całkowicie “operowany” przez plotki, bo nie masz kompleksów. Żyj tak, jak uważasz za stosowne i nie chcesz być przed nikim odpowiedzialnym za swoje decyzje i działania.

Śnić, że inni chodzą po mieście w piżamie
Sen, w którym widzisz kogoś spacerującego po mieście w piżamie lub koszuli nocnej, jest znakiem, że źle oceniłeś osobę. Na podstawie wiedzy i doświadczeń innych osób doszedłeś do wniosku, że jest zły. Gdybyś jednak spróbował go trochę lepiej poznać, zorientowałbyś się, że się mylisz.

Śnić o brudnej piżamie
Jeśli we śnie widziałeś brudną piżamę lub koszulę nocną, symbolizuje to lenistwo. Możliwe, że jesteś teraz w fazie, w której nie masz ochoty nic robić i chcesz odpocząć. Jeśli jednak ta faza trwa długo, jest to znak ostrzegawczy.

Śnić o podartej piżamie
Jeśli we śnie widziałeś lub nosiłeś starą lub podartą piżamę lub koszulę nocną, oznacza to, że jesteś kimś, kto nie jest niewolnikiem stereotypów. Dla ciebie powiedzenie „nie szata zdobi człowieka” jest całkiem prawdziwe. Oceniasz ludzi tylko na podstawie ich wiedzy, zachowania i życzliwości, a nigdy na podstawie ich wyglądu.

Interpretacja takich snów może również zależeć od koloru piżamy lub koszuli nocnej, którą nosiłeś lub widziałeś.

Sen o białej piżamie
Biała piżama lub koszula nocna we śnie symbolizują czyste sumienie. Jesteś osobą, która może spokojnie iść spać, ponieważ starasz się nikogo nie skrzywdzić ani nie urazić. Nawet jeśli ktoś cię nie docenia lub lekceważy, nie odbierasz tego jako zniewagi. Liczy się tylko to, że twoi bliscy są z ciebie dumni i że mogą iść ulicą z podniesionymi głowami.

Sen o czarnej piżamie
Czarna piżama w snach oznacza ochłodzenie relacji z partnerem lub przyjacielem. Może być jakiś problem, o którym się nie mówi, ale tworzy napięcie między wami. Spróbuj go rozwiązać, jeśli chcesz, aby bliska osoba pozostała częścią twojego życia.

Sen o czerwonej piżamie
Czerwona piżama zwiastuje namiętne chwile. Osoby, które są w związku lub małżeństwie od dłuższego czasu, mogą odnowić swoją pasję ze swoim partnerem. Jeśli nie byłeś w związku przez jakiś czas, możliwe, że przeżyjesz krótką, ale bardzo namiętną przygodę z kimś, kogo niedawno poznałeś.

Sen o różowej piżamie
Jeśli śniłeś o różowej piżamie, to znaczy, że jesteś nadmiernie wrażliwy. Bardzo przeżywasz jakąkolwiek niesprawiedliwością wyrządzoną tobie lub innym. Płaczesz podczas oglądania kreskówek, a bliscy muszą być bardzo ostrożni, gdy przekazują ci złe wieści, ponieważ bardzo boją się twoich reakcji. Będziesz musiał zahartować się, bo życie nie będzie cię rozpieszczać na zawsze.

Sen o żółtej piżamie
Żółta piżama symbolizuje radość. Możliwe, że spędzisz miłe chwile z dziećmi lub osobami, które kochasz. Prawdopodobnie zorganizujesz spotkanie dla rodziny i przyjaciół lub zostaniesz zaproszony na wesele, chrzciny lub inną uroczystość.

Sen o fioletowej piżamie
Kiedy śnisz o założeniu lub zobaczeniu fioletowej piżamy lub koszuli nocnej, oznacza to, że masz przed sobą dobry okres, jeśli chodzi o twoje życie emocjonalne. Postaraj się to jak najlepiej wykorzystać.

Sen o niebieskiej piżamie
Jeśli nosiłeś lub widziałeś we śnie niebieską koszulę nocną, symbolizuje ona postęp w biznesie. Dla tych, którzy niedawno założyli prywatny biznes, marzenie to bardzo dobry znak.

Sen o zielonej piżamie
Zielone piżamy czy koszule nocne w snach oznaczają, że bardzo ciekawa osoba może wkrótce wkroczyć w twoje życie. Będziesz mógł się od niej wiele nauczyć.

Sen o kolorowej lub kraciastej piżamie
Kolorowa lub kraciasta piżama w snach to znak, że wkrótce możesz wyjść z nudnej i monotonnej rutyny, w której dusisz się od dłuższego czasu.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli założyłeś, zdjąłeś, zgubiłeś, kupiłeś lub dałeś piżamę, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja piżamy – koszuli nocnej

Piżama to element garderoby do spania.