Śnić o płachcie

Jeśli we śnie widzisz płachtę, oznacza to krótkotrwałą radość. Możliwe, że dokonasz ustaleń w domu, aby pomieścić wszystkich gości, których chcesz zaprosić.

Powodem świętowania mogą być: urodziny, ukończenie szkoły, nowa praca lub po prostu zbierzecie wszystkich swoich bliskich i wspólnie obejrzycie film lub program sportowy.

Śnić, że tkasz płachtę

Jeśli we śnie tkasz płachtę, oznacza to, że będziesz pracować na próżno.

Prawdopodobnie w szkole lub na uczelni nauczysz się tylko teorii, której nie będziesz w stanie zastosować w praktyce.

Dużo czasu zajmie ci zdobycie podstawowej wiedzy do pracy, co sprawi, że dojdziesz do wniosku, że lepiej byłoby zapisać się na kurs lub gdzieś wolontariat.

Śnić, że ktoś tka płachtę

Kiedy ktoś inny tka we śnie płachtę, oznacza to, że szanujesz pracę innych ludzi. Jesteś osobą, która nie lubi się targować, ale kupuje to, na co cię stać.

Uważasz, że każdy powinien zarabiać pieniądze i że nie zbankrutujesz, jeśli zapłacisz trochę więcej.

Żyj w miarę swoich możliwości i nie rozpaczaj, gdy nie możesz sobie na coś pozwolić.

Śnić, że sprzedajesz płachtę

Jeśli we śnie sprzedajesz płachtę, oznacza to, że spotkasz się z przeszłością. Możliwe, że będziesz gotowy na zmiany, przez które zobowiążesz się do rozpoczęcia pewnych rzeczy od początku.

Jedyne, co zachowasz, to doświadczenie, które zdobyłeś, ale nie pozwolisz, by cię powstrzymało, ani zniechęciło do myślenia, że ​​przyszłe interesy lub romanse zakończą się niepowodzeniem.

Śnić, że kupujesz płachtę

Kiedy marzysz o zakupie plandeki, oznacza to, że masz specyficzny gust.

Lubisz rzeczy, które innym wydają się staromodne i przestarzałe, między innymi dlatego, że nie będziesz umundurowany.

Sam projektujesz stroje i aranżujesz swoją przestrzeń życiową, więc kreatywna praca, która pozwoliłaby zrealizować wiele pomysłów, byłaby dla ciebie najlepsza.

Śnić, że ktoś dał ci płachtę

Taki sen wskazuje, że w niedalekiej przyszłości możesz otrzymać coś, czego nie potrzebujesz lub nie lubisz.

Nie jesteś osobą, która nie zgadza się z mottem „darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby”, jednak będziesz zawiedziony faktem, że otrzymałeś taki prezent od osoby, która Twoim zdaniem dobrze cię zna i że masz zawsze usilnie starał się znaleźć dla niego odpowiedni prezent.

Śnić, że dałeś komuś płachtę

Podarowanie komuś plandeki w prezencie oznacza, że ​​publicznie twój gest zostanie całkowicie źle zrozumiany.

Prawdopodobnie będzie bolało, że pomyśli, że chciałeś go urazić. Na próżno będziesz się usprawiedliwiać, bo on nie będzie chciał cię wysłuchać.

W końcu będziesz musiał zrezygnować z takich prób.

Śnić, że ukradłeś płachtę

Kradzież plandeki we śnie wskazuje, że możesz znaleźć się w tarapatach z powodu nieprzemyślanych decyzji lub ruchów.

Mówiąc obrazowo, ugaszenie małego pożaru spowoduje katastrofę. Jest jeszcze czas, aby przemyśleć sytuację, w której się znajdujesz i skonsultować się w tej sprawie z kimś, komu ufasz.

Pamiętaj, że wielkie rzeczy nigdy nie dzieją się z dnia na dzień.

Śnić, że myjesz płachtę

Mycie płachty we śnie może być znakiem, że należy porzucić pomysł lub projekt, który nie przynosi rezultatów.

Poświęciłeś na to dużo czasu i wysiłku, jednak sprawy nie toczą się tak, jak oczekiwałeś.

Nadszedł czas, aby poświęcić się bardziej konstruktywnym rzeczom w swoim życiu i zacząć szukać lepszych i bardziej dochodowych możliwości.

Śnić, że inni piorą płachtę

Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś myje płachtę, możliwe, że na próżno będziesz próbował odwieść bliską osobę od pomysłu lub planu.

Partner, członek rodziny lub przyjaciel powie ci o swojej decyzji, którą uznasz za całkowicie błędną.

Spróbujesz mu wytłumaczyć, dlaczego tak myślisz, ale on/ona nie będzie chciał cię słuchać.

Śnić, że naprawiasz (szyjesz) płachtę

Szycie płachty we śnie symbolizuje brak kreatywności lub motywacji do rozwiązania problemu. Prawdopodobnie osiągnąłeś etap, w którym twoje innowacje utknęły w martwym punkcie i natrafiłeś na ścianę.

Możesz to przezwyciężyć, jeśli poświęcisz się na chwilę innym rzeczom. Daj sobie czas na przemyślenia, bo zły okres szybko minie i będziesz mógł wrócić do swoich normalnych zajęć.

Śnić, że inni naprawiają (szyją) płachtę

Kiedy we śnie widzisz, jak ktoś szyje płachtę oznacza to, że bliska osoba poprosi cię o sugestię lub radę w nurtującym ją problemie.

Powiesz szczerze, co o tym myślisz, a na ten temat, ale to od niej zależy, czy przyjmie twoją propozycję, czy nie.

Śnić, że rzuciłeś płachtą

Rzucanie płachtą we śnie oznacza, że ​​przestaniesz patrzeć wstecz na przeszłe niepowodzenia, które spowodowały, że przegapiłeś wiele dobrych okazji.

W końcu zdasz sobie sprawę, że jesteś niepewny z powodu upadków, których doświadczyłeś, ale które mimo wszystko wiele cię nauczyły.

Dzięki temu doświadczeniu i wiedzy możesz w przyszłości znacznie szybciej awansować. Ważne jest, żebyś w końcu ruszył dalej.

Śnić, że inni rzucają płachtą

Sen, w którym widzisz, jak ktoś wyrzuca płachtę, oznacza, że ​​zdasz sobie sprawę, że ktoś, kto był ci bliski, całkowicie się zmienił.

Dojdziesz do wniosku, że niewiele was dzisiaj łączy, a to prawie całkowicie cię pokona.

Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o twojego partnera emocjonalnego, ponieważ to zawarcie mogłoby poprzedzać zakończenie wieloletniego związku.

Śnić, że podpalasz płachtę

Palenie plandeki we śnie oznacza, że ​​przysięgniesz, że nigdy nie powtórzysz błędów popełnionych w przeszłości.

Prawdopodobnie jesteś obecnie pod wrażeniem jednego z takich błędów i nie możesz o tym trzeźwo myśleć.

Wystarczy zapamiętać powiedzenie „nigdy nie mów nigdy”, a stanie się dla ciebie całkowicie jasne, dlaczego nie powinieneś składać sobie takich obietnic.

Śnić, że inni podpalają płachtę

Sen, w którym ktoś zapala płachtę, oznacza, że ​​bliska osoba może wyjawić ci sekret. Pewne jest, że cię to zszokuje i trochę rozczaruje.

Jednak obiecasz jej, że nigdy nikomu nie powiesz, i to zrobisz zabierz jej grzech ze sobą do grobu. Możliwe, że twoja opinia o nim, żeby po tym radykalnie się zmieniła.

Śnić, że okrywasz się płachtą

Zakrycie się płachtą we śnie wskazuje, że w rzeczywistości uciekasz od problemów. Dotyczy to zwłaszcza prywatnej części twojego życia, a konkretnie relacji z rodziną i przyjaciółmi.

Masz świadomość, że masz zupełnie przeciwne poglądy na przyszłość i odmienne cele. Ty próbujesz to zatuszować i zgadzasz się na kompromisy, podczas gdy druga strona obstaje przy swoim stanowisku.

Na dłuższą metę ta „bańka” będzie musiała kiedyś pęknąć i wcale nie będzie to ładnie wyglądać.

Śnić, że ktoś przykrywa cię płachtą

Jeśli ktoś we śnie przykrył cię płachtą, oznacza to, że ktoś lub coś ogranicza twoją wolność lub uniemożliwia realizację twoich marzeń.

Mogą to być członkowie rodziny, partner lub po prostu środowisko pracy lub życia.

Niewykluczone, że będziesz próbował odzyskać wolność, zmieniając miejsce pracy lub zamieszkania.

Śnić, że okrywasz kogoś płachtą

Przykrycie innej osoby prześcieradłem we śnie wskazuje, że próbujesz przejąć kontrolę nad czyimś życiem.

Nie chcesz się do tego przyznać ani przed sobą, ani przed innymi, ale to prawda. Prawdopodobnie chodzi o twojego partnera, dziecko lub członek rodziny.

Musisz mieć świadomość, że oni mają prawo do swoich poglądów, decyzji i celów, które często nie są zgodne z twoimi.

Śnić o podartej płachcie

Podarta płachta we śnie symbolizuje biedę. Niekoniecznie musi to oznaczać niedostatki materialne, ale może wskazywać na samotność, brak uwagi i czułości lub ubóstwo duchowe.

Może czas „zajrzeć w głąb siebie” i poszukać tam odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

Śnić o brudnej płachcie

Brudna płachta we śnie oznacza lenistwo. Jesteś obecnie w fazie, w której nie masz ochoty wstawać rano z łóżka, nie mówiąc już o robieniu czegokolwiek innego.

Taka sytuacja odbija się negatywnie nie tylko na pracy, ale także na relacjach z partnerem, członkami rodziny i przyjaciółmi. Jeśli ten zły okres trwa dłużej, jest to znak ostrzegawczy.

Śnić o zakrwawionej płachcie

Krwawa płachta symbolizuje przeszkody i wyzwania przed tobą. Przed tobą bardzo burzliwy okres w życiu.

Będziesz potrzebował dużo energii i cierpliwości, aby to przezwyciężyć.

Na szczęście jesteś silniejszy niż możesz sobie wyobrazić, więc wyjdziesz z tego kryzysu z minimalnymi bliznami.

Śnić o kolorowej płachcie

Kolorowa płachta we śnie symbolizuje radość. Na krótki czas zapomnisz o tym, co cię trapi i to z pomocą osób, które kochasz.

Możesz zostać zaproszony na uroczystość, taką jak ślub, chrzciny czy urodziny, i będziesz się świetnie bawić w towarzystwie bliskich ci osób.

Śnić o zwykłej płachcie

Zwykła płachta we śnie zapowiada spotkanie osoby, której nie widziałeś od dawna. Może to być przyjaciel z dzieciństwa lub były partner.

Ucieszysz się na jego widok, ale po kilku słowach zrozumiesz, że on/ona nie jest już tą samą osobą, więc będziesz się zastanawiać, czy ty też bardzo się zmieniłeś.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, utkałeś, sprzedałeś lub kupiłeś plandekę, to na pewno zrobiła na Tobie wrażenie.

Definicja płachty

Płachta to grubo tkany wełniany koc.