Interpretacja snów z motywem pola zależy od kontekstu, w jakim miały miejsce, a także od szczegółów, które po nim nastąpiły. Termin ten rzadko śni się jako główny motyw, ale często jest motywem towarzyszącym innym snom. Jeśli ostatnio byłeś lub pracowałeś w polu, nie interpretujemy tego snu.

Widzieć pole we śnie
Jeśli we śnie widzisz pole, symbolizuje to sukces w domu. Możliwe, że mimo wielu przeszkód i codziennych problemów uda ci się utrzymać rodzinę razem. Spróbujesz poświęcić im cały swój wolny czas, co będzie wymagało znacznie więcej wysiłku niż danie im pieniędzy i zadbanie o siebie.

Śnić, że pracujesz w polu
Kiedy we śnie pracujesz na polu, oznacza to, że twoja praca się opłaci. Prawdopodobnie otrzymasz długo oczekiwane i zasłużone uznanie, które otworzy wiele drzwi w twojej karierze. Nie spoczniesz, ale będziesz dalej budować sukcesy, aby osiągnąć biznesplan, po którym będziesz myślał o innych rzeczach.

Sen o ucieczce z pola
Jeśli śnisz o ucieczce z pola, oznacza to, że się wstydzisz. Możliwe, że chcesz ukryć coś ze swojej przeszłości, co sprawia, że ​​dbasz o wszystko, co mówisz. Próbujesz udawać zrelaksowanego, ale boisz się, że przyłapią cię na kłamstwie, co wzbudza podejrzenia niektórych ludzi.

Śnić, że inni uciekają z pola
Sen, w którym widzisz kogoś uciekającego z pola oznacza, że ​​będziesz miał do czynienia z fałszywymi ludźmi. Chodzi o kogoś, kto wstydzi się swojego pochodzenia i tego, że dorastał na wsi. Zirytuje cię fakt, że uporczywie udajesz niezdarność, jeśli chodzi o niektóre obyczaje, właśnie dlatego, że cenisz swoją przeszłość i to, co zostawili ci przodkowie. Aby go sprowokować, często będziesz wskazywał, jak bardzo cenisz ludzi, którzy nie zmienili swojego sukcesu, pieniędzy czy tego, że przenieśli się ze środowiska wiejskiego do miejskiego.

Śnić, że inni pracują na polu
Sen o kimś pracującym na polu oznacza, że ​​będziesz dumny z ukochanej osoby. Członek rodziny, przyjaciel lub dziewczyna odniesie wielki sukces, a ty będziesz z tego naprawdę zadowolony. Możliwe, że przygotujesz dla niego imprezę, aby wspólnie świętować ten sukces. Ponadto nie przegapisz okazji, by go pochwalić przed innymi.

Śnić, że kosisz pole
Koszenie pola we śnie oznacza, że ​​czeka cię bardzo trudny okres. Cały ciężar obowiązków biznesowych i domowych spadnie na twoje barki. Nie będziesz miał czasu dla siebie, bo będziesz dbał o innych. Zadbaj jednak o swoje zdrowie, bo jeśli upadniesz, nikt cię nie podniesie. Bądź przede wszystkim dla siebie, tylko wtedy będziesz mógł być dostępny dla innych.

Śnić, że inni koszą pole
Jeśli śniło ci się, że ktoś kosi pole, oznacza to, że będziesz niesprawiedliwy wobec niektórych osób. Możliwe, że nie będziesz zadowolony z usługi świadczonej przez fachowca lub jakąś firmę, więc odmówisz zapłaty za nią lub zapłacisz mniej i będziesz stale mówić o swoim niezadowoleniu. Musisz jasno określić stan społeczeństwa, w którym żyjesz. Wyobraź sobie, że jesteś na miejscu osoby, którą karcisz, sam nie czułbyś się komfortowo, słuchając takich historii o sobie.

Śnić, że zbierasz siano na polu
Zbieranie siana na polach symbolizuje problemy finansowe. Istnieje możliwość, że stracisz pracę i będziesz musiał robić coś, co ci się nie podoba. Dzięki swojej wytrwałości i cierpliwości pokonasz ten kryzys. To doświadczenie prawdopodobnie nauczy cię, jak dbać o pieniądze i już nigdy nie pozwoli ci znaleźć się w takiej sytuacji.

Śnić, że inni zbierają siano na polu
Sen, w którym widzisz, jak ktoś zbiera siano na polu, oznacza, że będziesz musiał walczyć o siebie. Ludzie nie docenią twojego wysiłku, pracy i wiedzy, ale nie zignorujesz złych komentarzy. Masz cel, który chcesz osiągnąć i spróbujesz udowodnić sobie i innym, że możesz zrobić wszystko, co tylko możesz sobie wyobrazić. Upór będzie twoją siłą napędową.

Śnić, że orzesz pole
Oranie pola we śnie oznacza, że ​​osiągniesz swój cel. W niedalekiej przyszłości nastąpi bardzo korzystny etap twojego życia, więc odniesiesz sukces. Jeśli mądrze wykorzystasz ten okres, osiągniesz znacznie więcej niż mogłeś sobie wyobrazić. Ważnym czynnikiem będzie miłość i wsparcie, które otrzymasz od swoich bliskich. Dodadzą ci sił i otuchy w kluczowych momentach. W końcu wszyscy będziecie mogli wspólnie cieszyć się wynikami.

Śnić, że inni orzą pole
Kiedy widzisz we śnie, jak ktoś orze pole, symbolizuje to nowe początki. Prawdopodobnie zapiszesz się na studia, przeprowadzisz się do innego miasta lub kraju albo zmienisz pracę lub zawód. Przyzwyczajenie się do nowego środowiska i ludzi zajmie trochę czasu, ale później poczujesz się jak ryba w wodzie. Decyzja o radykalnej zmianie swojego życia okaże się słuszna.

Śnić, że chodzisz po zaoranym polu
Chodzenie we śnie po zaoranym polu oznacza, że ​​wybrałeś trudną drogę do sukcesu. Mianowicie jesteś osobą, która nie umie korzystać ze skrótów, ani osiągać swoich celów poprzez znajomości. Wolisz coś nabyć na własną rękę niż czuć się dłużnikiem kogoś do końca życia. To sprawi, że twoje ostateczne zwycięstwo będzie słodsze i będziesz mógł spojrzeć wszystkim w twarz i iść ulicą z podniesioną głową.

Śnić, że inni chodzą po zaoranym polu
Jeśli śniłeś, że ktoś chodził po zaoranym polu, oznacza to, że bliska osoba nie posłucha twojej rady. Prawdopodobnie podąży za swoją decyzją, a nie sugestią, którą jej dałeś. Nie nalegaj, aby przyjęła twoją opinię lub działała według twojego uznania, ponieważ to tylko ją odepchnie. Udziel wsparcia i pomocy, jak tylko możesz, i dziel się radą tylko wtedy, gdy ktoś cię o to poprosi.

Śnić, że kupiłeś pole
Kupno pola we śnie oznacza, że ​​rozpoczniesz trudną i wymagającą pracę. Być może twój pracodawca zleci ci niewdzięczne zadanie lub rozpoczniesz prywatny biznes. Aby osiągnąć swój cel, będziesz musiał pokonać wiele wyzwań i przeszkód. Jednak twoja cierpliwość i wytrwałość doprowadzą cię do celu. W przyszłości będziesz mógł spokojnie zbierać owoce swojej pracy.

Śnić, że sprzedajesz pole
Sprzedaż pola we śnie oznacza, że ​​zrezygnujesz z jakiegoś pomysłu lub projektu. Jest to coś, nad czym pracujesz od dawna, ale niestety nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Kiedy zdasz sobie sprawę, że to, co robisz, to tylko strata czasu, zrezygnujesz z tego i poświęcisz się bardziej konstruktywnym rzeczom w swoim życiu.

Śnić, że odziedziczyłeś pole
Jeśli śnisz, że odziedziczyłeś pole, symbolizuje to zysk. Twój pracodawca może wynagrodzić cię krótkoterminową rekompensatą za wysiłek i pracę włożoną w projekty. Druga możliwość to awans, a trzecia to wygrana w grach losowych. Pomoże ci to „załatać dziury” powstałe w przeszłości, ale także pozwolić sobie na to, o czym marzyłeś od dawna, a czego nie miałeś okazji osiągnąć.

Śnić, że dałeś komuś pole
Danie komuś pola oznacza, że ​​będziesz czyimś mentorem w rzeczywistości. Możliwe, że do twojej firmy przyjdzie młodszy kolega, którego będziesz szkolić do pracy. Inną możliwością jest to, że przekażesz swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie młodszej osobie. Chociaż nie będzie to dla ciebie łatwe, spodoba ci się przypisana do ciebie rola.

Śnić, że palisz pole
Palenie pola we śnie oznacza, że ​​zrezygnujesz z nawyków, które zaburzają jakość twojego życia lub ludzi, którzy źle na ciebie wpływają. Zdasz sobie sprawę, że osiągnąłeś w swoim życiu moment, w którym musisz „uregulować rachunki”. Zamiast ślepo czepiać się przeszłości, poświęcisz się budowaniu lepszej przyszłości, nawet jeśli oznacza to wyrzucenie z twojego życia ludzi, którzy zawsze w nim byli.

Śnić, że inni palą pole
Sen, w którym ktoś pali pole, oznacza, że w niedalekiej przyszłości możesz zerwać kontakt z osobą, która w pewnym momencie życia wiele dla ciebie znaczyła. Może zostawisz swojego obecnego partnera lub przestaniesz widywać się z przyjacielem. Życie po prostu poprowadzi was w przeciwnych kierunkach, a wspólna przeszłość stanie się tylko wspomnieniem.

Sen o opuszczonym polu
Opuszczone pole we śnie porośnięte chwastami to znak, że warto odnowić więzi z bliskimi. Ostatnio stałeś się zupełnie odległy i bliższy tobie są ludzie, z którymi nie jesteś spokrewniony. To w pewnym sensie normalne, ale rodzina jest tym, co uważa się za fundament każdej silnej osoby. Jeśli się z nią pokłóciłeś, spróbuj załagodzić te relacje, ponieważ na starość możesz żałować tego, że nie rozmawiasz już z członkami rodziny.

Śnić o polu pokrytym śniegiem
Sen o polu pokrytym śniegiem oznacza, że masz potrzebę bycia samym. Uświadomiłeś sobie, że czujesz się samotny w towarzystwie innych ludzi i że czujesz się dobrze tylko wtedy, gdy nikogo nie ma wokół ciebie. Jest to prawdopodobnie przemijająca faza lub problem, do którego nie chcesz się przyznać. Kiedy dobrze się rozprawisz z wewnętrznymi zmaganiami, łatwiej będzie ci „pogodzić się ze światem”.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś lub pracowałeś w polu, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja pola

Pole to grunty orne, na których uprawiana jest duża ilość roślin.