Sny o policji generalnie przedstawiają zbliżające się kłopoty, ale są wyjątki. Prawdopodobnie będziesz musiał szukać ochrony przed ludźmi, którzy chcą cię skrzywdzić. Będziesz przestraszony i zareagujesz paniką na każdy hałas. Osiągną swój cel i ograniczą twój ruch, abyś nie mógł ingerować w to, co robią.

Śnić, że jesteś policjantem

Jeśli śnisz, że jesteś policjantem lub członkiem policji, oznacza to, że staniesz się bardziej pewny siebie. Jesteś osobą, która potrzebuje uznania i pochwał jako potwierdzenia, że ​​jesteś tego warta i że twoje wysiłki nie idą na marne.

Wszystko, co mówią ci przełożeni, bierzesz do siebie, więc możesz być w złym humorze przez wiele dni z powodu krytyki.

Śnić, że ktoś z twojej rodziny jest zatrudniony w policji

Zyskasz potężnego obrońcę. Ktoś cię chroni i zawsze cię broni, gdy obgaduje za twoimi plecami.

Śnić, że uciekasz przed policją

Kiedy we śnie uciekasz przed policją, oznacza to, że będziesz kłamać. Czasami zgadzasz się, ponieważ nie lubisz szczegółowo wyjaśniać, co się z tobą stało.

Chociaż nie są to poważne sprawy, problem polega na tym, że zapominasz, jaka jest oficjalna wersja, przez co inni uważają cię za niepoważnego i nie mogą na tobie polegać.

Widzieć samochód policyjny

Jeśli śnisz o samochodzie policyjnym, pojawią się nieuniknione problemy. Jeśli śnisz o zaparkowanym pojeździe, pojawiają się problemy, których będziesz w stanie uniknąć ze spokojem i opanowaniem.

Sen o aresztowaniu przez policję

Jeśli we śnie zostajesz aresztowany przez policję, ostrzega cię to, abyś był ostrożny. Możliwe, że masz wiele obowiązków w firmie, przez co nie udaje ci się sprawdzić każdego papieru, który przechodzi przez twoje ręce.

Jednak bez względu na to, jak bardzo ufasz swoim współpracownikom, lepiej nie podpisywać czegoś, czego nie znasz, ponieważ wpakujesz się w duże kłopoty.

Śnić, że jesteś zakochany w kimś z policji

Kiedy we śnie jesteś zakochany w kimś z policji, oznacza to stresujące sytuacje. Twój partner prawdopodobnie wykonuje ryzykowną pracę, przez co czujesz się nieswojo.

Czytanie gazet i oglądanie telewizji tylko utrudniają ci sytuację, bo zawsze myślisz o najgorszym, a jest ci łatwiej tylko wtedy, gdy upewnisz się, że bezpiecznie dotarł do domu.

Śnić o żandarmerii wojskowej

Jeśli śnisz o żandarmerii wojskowej, oznacza to, że będziesz zmuszony zrobić coś, czego nie chcesz robić.

Unikanie obowiązku nadal przyniesie ci więcej szkody niż pożytku i powinieneś iść z wiatrem, dopóki zobowiązania nie przeminą.

Policja zagraniczna

Sny o policji zagranicznej, oznaczają, że masz nadmierną paranoję, jeśli chodzi o niektóre rzeczy w życiu. Nie ufasz pewnym przyjaciołom, którzy tak naprawdę nie życzą ci krzywdy.

Istnieje nawet możliwość, że twoja paranoja, jeśli okażesz ją otwarcie, urazi ich. Jeśli jesteś zatrzymany lub ścigany przez zagraniczną policję, niektórzy przyjaciele próbują przezwyciężyć twoją paranoję i dotrzeć do ciebie.

Śnić o posterunku policji

Sen o posterunku policji jako budynku oznacza, że potrzebujesz stabilnego wsparcia w życiu, którego obecnie nie masz.

Przechodzisz trudny okres, w którym wciąż znajdziesz nieoczekiwanych przyjaciół.

Sen o papierkowej robocie w komisariacie – SUP

Jeśli śnisz, że załatwiasz pewną dokumentację lub papierkową robotę w komisariacie bezpieczeństwa publicznego, oznacza to, że pomyślnie przezwyciężysz pewne problemy prawne.

Dla tych, którzy nie mają problemów prawnych, ten sen oznacza, że ​​mają przed sobą stabilny okres życia bez tarć i większych problemów.

Śnić o uzbrojonej policji

Jeśli we śnie policjant lub policjant jest uzbrojony, oznacza to, że ktoś publicznie będzie gorliwie bronił twoich poglądów i przekonań.

Śnić o policjancie

W przypadku kobiet, masz zamiar uprawiać seks z dominującym mężczyzną. Dla mężczyzn, mniej wstydu w miejscach publicznych.

Sen o policjantce

Dla mężczyzn będziesz uprawiał seks z dominującą kobietą, dla kobiet mniej wstydu w miejscach publicznych.

Śnić, że całujesz policjanta

Całowanie policjanta we śnie wskazuje, że jesteś osobą, która wykorzystuje swój wygląd fizyczny i urok, aby zapewnić sobie dobre i wygodne życie.

Możliwe, że wszyscy twoi partnerzy byli do tej pory zamożni. Cieszyłeś się wszystkim, co ci oferowali, dopóki się nie znudziłeś, a potem zacząłeś szukać nowej okazji.

Śnić, że wychodzisz za policjanta

Kiedy niezamężna kobieta śni o ślubie z policjantem, oznacza to, że powinna obniżyć swoje kryteria przy wyborze potencjalnego partnera.

Musisz także zgodzić się na kompromisy, jeśli nie chcesz spędzić reszty życia samotnie.

Jeśli zamężna kobieta śni o ślubie z policjantem, oznacza to, że nie może przeboleć niektórych wad swojego partnera.

Prawdopodobnie jest coś, co masz przeciwko niemu i z tego powodu często się kłócicie.

Śnić, że żenisz się z policjantką

Kiedy niezamężny mężczyzna śni o poślubieniu policjantki, jest to znak, że nie jest jeszcze na tyle dojrzały, aby się ożenić i założyć własną rodzinę.

Nadal jesteś zbyt samolubny, aby poświęcać się dla przyszłej żony lub dzieci.

Jeśli żonaty mężczyzna śni o poślubieniu policjantki, symbolizuje to niespełnione fantazje seksualne.

Prawdopodobnie twoja partnerka nie jest nawet świadoma tego, jakie są twoje powinowactwa, jeśli chodzi o seks, ponieważ boisz się jej powiedzieć.

Śnić, że policja cię zatrzymała

Jeśli śniło ci się, że policja zatrzymała cię podczas jazdy samochodem, symbolizuje to drobne przeszkody i wyzwania, którym będziesz musiał stawić czoła w przyszłości.

Powodem tego będą nieporozumienia lub nieporozumienia dotyczące niektórych drobiazgów. Upewnij się, że traktujesz to poważnie, aby problem nie eskalował i nie wyrządził sobie dużej szkody.

Jeśli śniło ci się, że policjant zatrzymał cię podczas spaceru po mieście, oznacza to, że niektóre twoje działania wywołają sprzeczne reakcje ludzi wokół ciebie. Możliwe, że staniesz się celem plotek.

Śnić, że dzwonisz na policję

Wezwanie policji we śnie w celu zgłoszenia przestępstwa nie jest niestety dobrym znakiem. Takie sny są ostrzeżeniem przed niebezpieczeństwem, które zagraża tobie lub komuś, kogo kochasz.

Może wskazywać na kryzys emocjonalny, moralny, finansowy lub inny. Możliwe, że ty lub ktoś z twoich bliskich będzie potrzebował badań lekarskich.

Sytuacja jest poważna i trzeba walczyć z tymi problemami tak zdecydowanie, jak to tylko możliwe.

Śnić, że ktoś inny dzwoni na policję

Sen, w którym widzisz, jak ktoś dzwoni na policję, aby zgłosić przestępstwo, wskazuje, że celowo upokorzysz lub znieważysz inną osobę.

Zrobisz to, ponieważ chcesz się na nim zemścić za coś lub dlatego, że lubisz stawiać kogoś w niezręcznej sytuacji.

Nie jest wykluczone, że w niedalekiej przyszłości będziesz musiał przeprosić kogoś za słowa, które wypowiedziałeś lub czyny, które zrobiłeś.

Śnić, że rozmawiasz z policjantem

Rozmowa z policjantem we śnie oznacza, że masz nieuzasadnione i bezpodstawne obawy dotyczące niektórych procesów społecznych, zasad i norm.

Prawdopodobnie jest to wynik złych doświadczeń i trochę czasu zajmie pozbycie się tego rodzaju obaw.

Ponadto takie sny mogą oznaczać, że uprzedzenia uniemożliwiają akceptację niektórych ludzi i cieszenie się życiem.

Śnić, że kłócisz się z policjantem

Kłótnia z policjantem we śnie oznacza, że ​​​​możesz wpaść w duże kłopoty podczas rozwiązywania drobnego problemu.

Jesteś obecnie w fazie, w której nie masz dość cierpliwości ani do ludzi, ani do wydarzeń wokół ciebie. Będziesz musiał spojrzeć na sytuację, w której się znajdujesz, oraz podjąć decyzje i snuć plany na podstawie refleksji.

Śnić, że pobiłeś się z policjantem

Walka z policjantem we śnie oznacza, że ​​twój upór lub próżność mogą wpędzić cię w poważne tarapaty. Jeśli twoje środki do życia zależą od twojego pracodawcy, nie marnuj ich, kiedy tylko masz szansę.

O problemach związanych z pracą rozmawiaj z przełożonymi lub z osobami, którym naprawdę ufasz, a nie szukaj okazji do krytykowania tych, od których zależy twoje życie.

Śnić, że policjant cię uderzył

Jeśli śniło ci się, że policjant cię uderzył, oznacza to, że na próżno będziesz walczył z niesprawiedliwością.

Możliwe, że ta niesprawiedliwość spotka ciebie lub kogoś, kogo znasz. Dołożysz wielu starań, aby to naprawić, ale twoja walka nie przyniesie pożądanych rezultatów.

Śnić, że postrzeliłeś, raniłeś policjanta

Zranienie policjanta we śnie oznacza, że jesteś pochopny. Teraz nie jest odpowiedni czas na podejmowanie decyzji pod wpływem emocji.

Musisz dokładnie przemyśleć, jakie konsekwencje mogą przynieść niektóre twoje posunięcia. W razie potrzeby skonsultuj się z zaufaną osobą, aby rozwiązać problem w możliwie bezbolesny sposób.

Śnić, że policjant cię zranił

Jeśli śniło ci się, że policjant cię zranił, oznacza to, że powinieneś unikać jakiejkolwiek formy współpracy z ludźmi, którzy nie budzą w tobie zaufania.

Bez względu na to, jak dobrze brzmią dla ciebie czyjeś obietnice, nie wierz im całkowicie.

Jeśli zdecydujesz się zaangażować w ryzykowne lub nielegalne interesy, przygotuj się na poniesienie konsekwencji tej decyzji.

Śnić, że zabiłeś policjanta

Zabicie policjanta we śnie oznacza, że czeka cię bardzo burzliwy okres. Będziesz musiał stawić czoła wielu wyzwaniom i problemom.

Będziesz potrzebował dużo cierpliwości i siły, aby to przezwyciężyć. Na szczęście będziesz mieć wsparcie bliskich, co będzie miało kluczowe znaczenie dla wyjścia z problemów, w których się znalazłaś.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś, uciekłeś lub zostałeś aresztowany przez policję, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja policji

Policja jest służbą administracji publicznej, która zapewnia ochronę obywatelom, stoi na straży prawa i porządku publicznego.