Sen o porcie
Jeśli we śnie widzisz port, oznacza to, że wybierzesz się w długą podróż. Możliwe, że upierasz się przy postanowieniu szukania szczęścia w innym kraju lub na innym kontynencie. Jeśli ktoś tam na ciebie czeka, będziesz miał więcej powodów, by postarać się jak najszybciej zakończyć wszystkie swoje zobowiązania, by z czystym sumieniem wyruszyć w nowe przygody.

Śnić, że wchodzisz na pokład w porcie
Jeśli we śnie wchodzisz na pokład w porcie, symbolizuje to szczęście i pokój. Prawdopodobnie wkrótce znajdziesz miejsce, w którym rzucisz kotwicę i uznasz je za swój azyl. Pociesza cię myśl, że zawsze masz dokąd wracać i dzielić się z bliskimi tym, co cię trapi.

Śni ci się, że wychodzisz z portu
Wychodzenie z portu oznacza to, że nie chcesz być zamknięty sam w sobie. Jesteś poszukiwaczem przygód, który jest chętny do wyzwań zarówno w biznesie, jak i w miłości, dlatego kontynuujesz swoje poszukiwania. Nie jesteś gotowy, aby przywiązać się do jednej osoby i pracy, ponieważ zawsze byłaby możliwość, którą przegapiłeś w swojej głowie.

Śnić, że spacerujesz po porcie
Jeśli we śnie spacerujesz po porcie, oznacza to niezdecydowanie. Być może zostaniesz zmuszony do podjęcia decyzji, która będzie miała ogromny wpływ na twoją przyszłość. Spędzisz wiele nieprzespanych nocy, zastanawiając się, co oferuje ci jedna alternatywa, a co oferuje druga. Będziesz świadomy, że jeden wybór wyklucza drugi i że nie możesz się cofnąć.

Śnić, że gonisz kogoś w porcie
Jeśli we śnie gonisz kogoś w porcie, oznacza to, że będziesz czegoś żałować. Możliwe, że nie byłeś zbyt uważny na osobę, która cię kocha i wziąłeś ją za pewnik. Myślałeś, że jej miłość należy do ciebie bez względu na wszystko, ale kiedy zdasz sobie sprawę, że się myliłeś, zrobisz wszystko, aby ją odzyskać, mając nadzieję, że nie jest za późno.

Śnić, że ktoś cię goni po porcie
Kiedy we śnie ktoś ściga cię po porcie, oznacza to, że zdobędziesz rynek. Prawdopodobnie zdasz sobie sprawę, że im milszy jesteś dla ludzi, tym gorsi są dla ciebie. Dlatego zdecydujesz się bardziej szanować siebie i sprawić, by inni przestrzegali twoich zasad, jeśli chcą przebywać w twoim towarzystwie.

Śnić, że pracujesz w porcie
Jeśli śniłeś, że pracujesz na stacji dokującej, oznacza to, że możesz nielegalnie uzyskać korzyści materialne. Możliwe, że taka okazja zostanie ci przedstawiona i nie zawahasz się z niej skorzystać. Zobaczysz, jak inni wykorzystują korzyści płynące z ich pozycji i wpływów, więc zrobisz to samo. Ponieważ jednak nie masz doświadczenia w łamaniu prawa, możesz łatwo znaleźć się w poważnych tarapatach.

Śnić, że bliska ci osoba pracuje w porcie
Jeśli śniło ci się, że członek rodziny lub partner pracuje na doku, oznacza to, że na próżno będziesz mu doradzać, aby zrezygnował z jakiegoś ryzykownego pomysłu lub decyzji, ponieważ nie będzie chciał cię słuchać. Będzie postępował tak, jak chce, a potem poniesie konsekwencje swoich decyzji. Najgorsze, co możesz zrobić, gdy sprawa się skończy, to powiedzieć mu „a nie mówiłem”. Wspieraj go, bo każdy z nas ma prawo popełniać błędy.

Śnić, że ukrywasz się w porcie
Ukrywanie się w porcie we śnie oznacza, że popełniłeś błąd w przeszłości. Możliwe, że ostatnio zrobiłeś coś złego, ale nikomu się do tego nie przyznałeś. Niewykluczone, że poniesiesz za to konsekwencje, więc byłoby dobrze, gdybyś otwarcie przyznał się do tego, co zrobiłeś i poprosił o czyjąś pomoc w rozwiązaniu problemu.

Śnić, że inni ukrywają się w porcie
Sen, w którym widzisz kogoś ukrywającego się w porcie, oznacza, że będziesz cierpieć z powodu czyjegoś błędu. Prawdopodobnie naiwnie pomyślisz, że ktoś chce ci pomóc, ale w rzeczywistości wykorzysta cię do osiągnięcia swoich celów. Kiedy zdasz sobie sprawę z tego, co się dzieje, będzie już za późno, by cokolwiek zmienić. Otwórz oczy i nie daj się zwabić do ryzykownego lub nielegalnego biznesu, obiecując wielkie korzyści materialne.

Śnić, że mieszkasz w porcie
Kiedy śnisz o mieszkaniu w porcie, nie jest to niestety dobry znak. Takie sny przepowiadają duże wydatki lub straty materialne. Być może zepsuje ci się samochód lub jakiś sprzęt AGD i będziesz musiał przeznaczyć określoną kwotę na naprawę lub wymianę. Inną możliwością jest to, że stracisz pieniądze na hazardzie lub zainwestujesz je w coś, co nie przynosi zysku.

Śnić o obserwowaniu portu z daleka
Obserwowanie portu z daleka we śnie wskazuje na nostalgię. Możliwe, że z zestawem pamiętasz czasy, kiedy byłeś szczęśliwszy i bardziej beztroski. Niestety lub na szczęście nie mogą wrócić. Dlatego musisz jak najszybciej zwrócić się ku przyszłości i przestać tracić dobre możliwości, które są ci oferowane. Jeśli pozostaniesz w tym błędnym kole, jest niewielka szansa, że ​​cokolwiek w twoim życiu zmieni się na lepsze.

Sen o zalanym porcie
Zalany port we śnie oznacza, że ​​nie należy wpadać w panikę, bo w ten sposób nie rozwiążesz trapiących cię problemów, ale uczucia zaćmią ci umysł. W sytuacji, w której się znajdujesz, nie ma sensu wyobrażać sobie, że problem jest większy niż jest w rzeczywistości. Może ci się wydawać, że optymizm, który cię zdobił, całkowicie zniknął w obliczu trapiących cię zmartwień, ale uda ci się zwalczyć pokusę, z którą się mierzysz.

Sen o eksplozji w porcie
Sen, w którym widzisz eksplozję w doku, oznacza, że w nadchodzącym okresie powinieneś unikać kłótni szerokim łukiem. W tej chwili jesteś zbyt wrażliwy i bardzo gwałtownie reagujesz na krytykę, którą ktoś do ciebie kieruje. Dlatego ważne jest, aby nie wdawać się w konflikty, ponieważ może to zepsuć relacje z ludźmi, na których ci zależy.

Sen o pożarze w porcie
Jeśli we śnie widziałeś pożar na molo, oznacza to, że czeka cię bardzo stresujący okres. Spotka cię wiele sytuacji, których nawet nie mogłeś przewidzieć, a tym bardziej im zapobiec. Ważne jest, aby zachować spokój i opanowanie, jeśli nie dla siebie, to dla ludzi, którzy cię potrzebują. Będziesz filarem swojej rodziny i nie wolno ci tracić ducha i popadać w apatię.

Śnić, że budujesz port
Budowa doku we śnie oznacza, że możesz w końcu zacząć wdrażać stary pomysł. Chodzi o projekt, który może przynieść dobry zysk. Jednak oprócz wysiłku, pracy i czasu potrzebny będzie również kapitał, więc nie jest wykluczone, że skorzystasz z kredytu lub pożyczki.

Śnić, że inni budują port
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś buduje dok, oznacza to, że w twoim otoczeniu zajdą duże i znaczące zmiany. Możliwe, że ktoś z rodziny lub znajomy założy prywatny biznes, a ty do niego dołączysz. Inna możliwość jest taka, że ​​ktoś zaoferuje ci dobrą pracę, ale będziesz się wahać, czy ją przyjąć, bo będzie to wymagało wielu wyrzeczeń.

Śnić, że burzysz port
Zburzenie portu we śnie oznacza, że ​​jesteś destrukcyjny i pesymistyczny. Ostatnio często wierzysz, że twoje cele i pragnienia nigdy się nie spełnią. Straciłeś motywację do pracy i tylko marudzisz. Jest to najłatwiejszy sposób na ustawienie się, jednak trzeba mieć siłę, aby wstać po upadku. Jeśli ci się to uda, możesz zostać uznany za osobę bardzo odważną.

Śnić, że inni burzą port
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś wyburza port, oznacza to, że możesz zbuntować się przeciwko niesprawiedliwości. Prawdopodobnie będziesz miał okazję zadecydować o czyimś losie z grupą ludzi. Niekorzystna decyzja zostanie podjęta większością głosów, a ty spróbujesz ją zmienić. Nie uda ci się to, ale dołożysz wszelkich starań, aby ta decyzja nigdy nie została zrealizowana.

Śnić, że palisz port
Płonący port we śnie oznacza, że ​​nadszedł czas, abyś przestał użalać się nad sobą. To prawda, że ​​przeżyłeś bardzo stresujące chwile, jednak nie możesz ciągle do tego wracać, bo na pewno nie zrobisz postępów. Zajmij się czymś, w czym jesteś dobry, a szybko zobaczysz pierwsze pozytywne rezultaty.

Śnić, że inni palą port
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś pali dok, oznacza to, że znajdziesz się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Mianowicie, dwie osoby, które znasz powierzchownie, będą się przed tobą kłócić, więc spróbują cię w to wciągnąć. Jeśli im na to pozwolisz, możesz łatwo wpaść w pułapkę. Dlatego lepiej od razu im powiedzieć, że nie chcesz być częścią ich konfliktu.

Sen o ciemnym porcie
Ciemny port we śnie symbolizuje nieuzasadnione obawy. Jesteś osobą, która boi się wielu rzeczy i wcale nie próbujesz z tym walczyć. Nigdy nie jest za późno, aby uporać się z problemami, które cię niepokoją i wreszcie wyjść ze swojej strefy komfortu.

Sen o opuszczonym porcie
Opuszczone molo we śnie to znak, że nie powinieneś angażować się w ryzykowne interesy, nawet jeśli obiecują ci dobre zarobki.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś, wszedłeś, wyszedłeś, spacerowałeś lub ścigałeś się po porcie, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja portu

Port to obiekt, w którym statki z ludźmi lub ładunkiem są ładowane lub rozładowywane.