Sen o rejestratorze, jeśli jesteś w związku małżeńskim
Jeśli jesteś żonaty i śnisz o rejestratorze, symbolizuje to szczęście w małżeństwie. Jesteś całkowicie pewny, że ​​chcesz spędzić resztę życia z ukochaną osobą, która każdego dnia wysuwa się na pierwszy plan i pokazuje, że dobrze wybrałeś. Jesteś szczery ze swoim partnerem i mówisz mu wszystko, ponieważ wiesz, że udzieli ci najlepszej możliwej porady.

Sen o rejestratorze, jeśli nie jesteś w związku małżeńskim
Jeśli nie jesteś żonaty i śnisz o rejestratorze, oznacza to romans. Możliwe, że znów zobaczysz osobę, której nie powiedziałeś wszystkiego, co chciałeś. Często dręczyły cię wątpliwości i pytania o to, co by się stało, gdybyś był bardziej wytrwały. Nawet jeśli nie osiągniesz tego, czego chcesz, twoje sumienie będzie czyste, ponieważ zrobiłeś wszystko, co chciałeś zrobić.

Śnić, że jesteś rejestratorem
Śnić, że jesteś rejestratorem, oznacza, że ​​będziesz żałować pochopnej decyzji. Prawdopodobnie za wcześnie przedstawisz swojego partnera członkom rodziny, którzy będą cię o niego pytać. Myślałeś, że twój związek jest poważniejszy, niż jest w rzeczywistości, a oni będą wywierać na ciebie presję, abyś dał mu drugą szansę w chwilach, gdy będziesz chciał zakończyć związek.

Sen o zdaniu egzaminu na rejestratora
Jeśli śnisz o zdaniu egzaminu na rejestratora, to znaczy, że jesteś zbyt pedantyczny. Wszystko, co robisz, musi być idealne, bo inaczej nie jesteś w stanie nic zaczać. Wolisz samodzielną pracę niż pracę zespołową, ponieważ w ten sposób możesz mieć kontrolę nad sytuacją. Twój perfekcjonizm często wyrządza ci więcej szkody niż pożytku, ponieważ odczuwasz dużo stresu, gdy sprawy nie układają się tak, jak sobie wyobrażałeś.

Sen o byciu rejestratorem na weselu partnera
Sen ten symbolizuje wątpliwości i lęki. Boisz się, że twój partner przestanie cię kochać lub zakocha się w kimś innym. Dlatego starasz się kontrolować każdy jego krok. Wydajesz się zaborczy, a w rzeczywistości jesteś po prostu niepewny. Pracuj nad kompleksami, aby twoje życie było piękniejsze i łatwiejsze.

Sen o byciu rejestratorem na ślubie byłego partnera
Jeśli śniłeś, że zostałeś wybrany na rejestratora na ślubie osoby, z którą byłeś w związku, sugeruje to, że będziesz się wstydził z powodu nieporozumienia. Mianowicie ktoś doradzi ci, jak zachować się w określonej sytuacji, a zareagujesz bardzo gwałtownie, ponieważ pomyślisz, że ta osoba cię krytykuje. Ponieważ wszyscy powiedzą ci, że się mylisz, będziesz wstydził się własnej reakcji.

Śnić, że twój były partner jest rejestratorem na weselu partnera
Kiedy śnisz, że twój rejestrator na weselu jest byłym partnerem sugeruje to, że nadal macie pewne nierozwiązane problemy. Może nie zakończyłeś tego związku całkowicie lub jedno z was wciąż ukrywa pewne uczucia. Jest to szczególnie ważne, jeśli nie jest to pierwszy raz, kiedy śnisz o byłym partnerze.

Sen o rozmowie z rejestratorem
Rozmowa we śnie z rejestratorem oznacza, że ​​w końcu zaczniesz planować przyszłość. Masz pomysły, które możesz zrealizować tylko wtedy, gdy będziesz wytrwały. Tym razem nie pozwolisz, aby cokolwiek cię zdemoralizowało lub rozproszyło, ale dokończysz, to co zacząłeś.

Śnić o kłótni z rejestratorem
Kłótnia we śnie z rejestratorem oznacza, że będziesz miał problemy z procedurami i protokołami w administracji publicznej. Będziesz potrzebować dokumentu, z powodu którego będziesz chodzić z jednego miejsca do drugiego i spędzisz godziny w urzędzie. Musisz być bardzo cierpliwy, jeśli chcesz dostać to, po co przyszedłeś.

Śnić, że rejestrator cię zaatakował
Jeśli śniłeś, że rejestrator cię zaatakował, oznacza to, że będziesz cierpieć z powodu czyjegoś błędu. Będziesz pracować w zespole nad projektem, ale twój kolega nie będzie miał ochoty się tym zajmować. Dlatego większość pracy weźmiesz na siebie. Jednak nie będziesz w stanie dotrzymać terminu, więc zostaniesz skrytykowany przez swojego pracodawcę lub szefa.

Śnić o walce z rejestratorem
Walka z rejestratorem we śnie zwykle oznacza, że ​​będziesz rozczarowany systemem i krajem. Niektóre wydarzenia sprawią, że zaczniesz myśleć o wyjeździe. Prawdopodobnie nadal nie możesz pogodzić się z niektórymi anomaliami w społeczeństwie lub dostosować się do norm, które uważasz za nielogiczne.

Śnić, że zabiłeś rejestratora
Zabicie rejestratora we śnie oznacza, że ​​próbując rozwiązać jeden mniejszy problem, stworzysz sobie jeszcze większy. Możliwe, że będziesz chciał spłacić dług kredytem, ​​ale z powodu niewystarczających informacji podpiszesz bardzo niekorzystne warunki. Prawdą jest, że desperacko potrzebujesz pieniędzy, ale nadal staraj się zminimalizować poświęcenie, które będziesz musiał z tego powodu ponieść.

Sen o martwym rejestratorze
Jeśli we śnie widziałeś martwego rejestratora, oznacza to, że będziesz świadkiem na ślubie, rozwodzie lub innym procesie sądowym. Prawdopodobnie twój przyjaciel poprosi cię, aby wyświadczył mu tę przysługę, a ty nie będziesz mógł lub nie chciał mu odmówić. Inną możliwością jest to, że osobiście będziesz miał problem natury prawnej.

Śnić o pocałowaniu rejestratora
Całowanie się we śnie z rejestratorem oznacza, że ​​wróg pogratuluje ci sukcesu. To prawdopodobnie osoba, z którą od dawna nie miałeś najlepszych relacji. Ponieważ jednak twój sukces będzie niepodważalny, nawet on będzie musiał “zdjąć czapkę z głowy”.

Śnić o poślubieniu rejestratora
Jeśli kobieta śni o poślubieniu rejestratora, oznacza to, że poczuje się nieswojo w towarzystwie, w którym wszyscy plotkują. Jesteś osobą, która nie lubi dużo mówić o innych ludziach, a zwłaszcza o rzeczach, które cię nie dotyczą. Trafisz jednak na towarzystwo tych, dla których takie rozmowy to prawdziwa gratka i przez kilka godzin będziesz się nudzić i dziwić ich tematom.

Kiedy mężczyzna śni o poślubieniu rejestratora, oznacza to, że zostanie oskarżony o obcowanie z niektórymi osobami tylko dla zysku. Prawdopodobnie członek rodziny lub przyjaciel powie, że spędzasz czas z ludźmi, których nie lubisz tylko dla swoich interesów i że on o tym dobrze wie. Zaciekle zaprzeczysz tym zarzutom, chociaż będziesz wiedział, że są one po części prawdą.

Sen o urzędzie stanu cywilnego
Urząd stanu cywilnego we śnie symbolizuje odnowę i wzrost. Prawdopodobnie zdecydujesz się zmienić swoje życie od podstaw lub w końcu spełnić swoje marzenia. Być może zapiszesz się na studia lub na kurs, który cię interesuje, lub zrezygnujesz z pracy i założysz prywatny biznes. Przed tobą wiele wyzwań, ale sukces zależy wyłącznie od twojej woli i wytrwałości.

Sen o wejściu do pustego urzędu stanu cywilnego
Wejście do pustego urzędu stanu cywilnego we śnie oznacza, że ​​czeka cię bardzo ciekawe spotkanie. Możliwe, że ktoś zaproponuje ci współpracę biznesową lub zdasz egzamin na stanowisko, o które się ubiegałeś. Inną możliwością jest to, że pójdziesz na kawę lub drinka z osobą, którą znasz powierzchownie i zdasz sobie sprawę, że macie ze sobą wiele wspólnego.

Sen o opuszczeniu pustego urzędu stanu cywilnego
Pozostawienie we śnie pustego urzędu stanu cywilnego oznacza, że ​​koledzy zdecydują się ukryć przed tobą niektóre ważne informacje, aby zdyskredytować cię u pracodawcy lub, jeśli jesteś studentem, u profesora. Nie uznasz tego za zło, bo wiesz, jak konkurencja działa w twoim otoczeniu. Nie oznacza to jednak, że się na nich nie zemścisz.

Śnić, że zaszedłeś do urzędu stanu cywilnego
Jeśli śniło ci się, że zaszedłeś do urzędu stanu cywilnego w poszukiwaniu czegoś innego, oznacza to, że czyjaś tajemnica może cię zaszokować. Możliwe, że bliski przyjaciel przyzna, że ​​cię lubi, lub ktoś zdradzi ci tajemnicę, która cię zaskoczy.

Sen o zburzeniu urzędu stanu cywilnego
Zburzenie urzędu stanu cywilnego we śnie oznacza, że ​​przestaniesz ufać osobie, która do tej pory obiecywała ci wszystko, ale nigdy niczego nie spełniła. Zdasz sobie sprawę, że byłeś ofiarą jej manipulacji zbyt długo i zrobisz co w twojej mocy, aby usunąć ją ze swojego życia.

Śnić, że ktoś burzy urząd stanu cywilnego
Śnić, że ktoś burzy urząd stanu cywilnego, oznacza, że ze strachu przymkniesz oko na niesprawiedliwość. Prawdopodobnie wspólnie z grupą ludzi zdecydujecie o czyimś losie i większością głosów zostanie podjęta bardzo niekorzystna decyzja. Zamiast sprzeciwić się, będziesz milczeć, aby później nie ponieść żadnych konsekwencji.

Sen o spaleniu urzędu stanu cywilnego
Podpalenie urząd stanu cywilnego we śnie oznacza, że ​​za wszelką cenę będziesz chciał zachować swoją tajemnicę. To „grzech z przeszłości”, z którego nie jesteś dumny i boisz się, że może to negatywnie wpłynąć na twoje relacje z ludźmi, których kochasz.

Śnić, że inni palą urząd stanu cywilnego
Sen ten oznacza, że ​​zamkniesz jeden rozdział swojego życia. W niedalekiej przyszłości uda ci się rozwikłać trudną sytuację i będziesz mógł się zrelaksować. Doświadczysz tego dnia jako „odrodzenia” i od tego czasu będziesz robił wiele rzeczy inaczej niż wcześniej. Prawdopodobnie między innymi zmienisz swoje nawyki życiowe i zaczniesz bardziej o siebie dbać.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś rejestratora, z pewnością wywarł na tobie wrażenie.

Definicja rejestratora

Rejestrator to urzędnik, który dokonuje ślubu i wpisuje nowożeńców do księgi metrykalnej.