Sen o silniku
Jeśli we śnie widzisz działający silnik lub inną maszynę, oznacza to, że powinieneś przezwyciężyć swój gniew. Jesteś bardzo wrażliwy z natury i nie musisz się złościć na otaczających cię ludzi. Często zdarza ci się, że analizujesz każde skierowane do ciebie słowo i znajdujesz na swoim koncie ukryte prowokacje i obelgi. W ten sposób zamykasz przed sobą wiele drzwi i żywisz urazę do ludzi, którzy nie tylko nie myślą nic złego na twój temat, ale mogą ci bardzo pomóc w przyszłości.

Sen o zgaszonym silniku
Sen, w którym silnik jest zgaszony, oznacza, że ​​coś ci przeszkadza. Możliwe, że w nadchodzącym okresie się wycofasz, ponieważ nie będziesz chciał nikogo obciążać swoimi zmartwieniami. Najbardziej będziesz obwiniać siebie za brak odwagi i brak próby spełnienia marzeń, które uważałeś za ważne.

Śnić, że naprawiasz silnik
Kiedy naprawiasz silnik we śnie, oznacza to, że twoje wysiłki są daremne. Prawdopodobnie dasz szansę osobie, którą kochasz, ale która pokazała ci, że nie jest wiarygodna. Ponownie przekonasz się, że sama miłość nie wystarczy, aby związek przetrwał, ale potrzebne są inne warunki, których twój partner nie spełnia.

Śnić, że ktoś inny naprawia silnik
Jeśli śniłeś, że ktoś naprawiał silnik, oznacza to, że zabrakło ci motywacji i pomysłu na rozwiązanie problemu. Jest pat i trzeba zmienić punkt widzenia rzeczy. Nie byłoby źle, gdybyś zasięgnął porady osoby, której ufasz i która ma już doświadczenie z takimi problemami.

Śnić, że wymieniasz silnik
Wymiana silnika w samochodzie, ciężarówce, autobusie itp. we śnie świadczy o tym, że jesteś bardzo pewny siebie i jesteś pełen etyki pracy. W tej chwili masz wolę i siłę, aby wykonać pracę, którą od dawna odkładasz. Możliwe, że wykonasz zadania, których nie lubisz i które chciałeś przekazać innym. Przechodzisz pomyślny okres i dobrze byłoby wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób.

Śnić, że inni wymieniają silnik
Jeśli we śnie widziałeś, że ktoś wymienia silnik w samochodzie lub innym pojeździe lub urządzeniu, oznacza to, że lepiej nie angażować się w prace, o których prawie nic nie wiesz, ponieważ możesz wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Poproś o pomoc ekspertów, którzy mają w tym więcej doświadczenia niż ty.

Śnić, że wymieniasz olej w silniku
Wymiana oleju silnikowego we śnie zwykle oznacza, że jesteś osobą ekonomiczną. Dokładnie planujesz swoje wydatki i dlatego zawsze masz pieniądze, bez względu na to, ile zarabiasz. Co miesiąc jesteś w stanie coś odłożyć, więc unikasz zaciągania się u innych i pożyczania.

Śnić, że inni wymieniają olej w silniku
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś wymienia olej w silniku, możliwe, że ty lub twój partner otrzymacie spadek. Może to być dom, majątek, pieniądze lub coś całkiem symbolicznego, co będzie miało dla was wielką wartość sentymentalną. Mimo, że jesteś zabezpieczony finansowo i mieszkaniowo, będziesz szczęśliwy, że ktoś zdecydował się uhonorować cię takim gestem.

Sen o uruchomieniu silnika
Uruchomienie silnika we śnie oznacza gotowość do stawienia czoła wszystkim wyzwaniom i przeszkodom na drodze do celu. Wiesz czego chcesz i jak to osiągnąć. Trudności cię nie przerażają i nie boisz się ciężkiej pracy. Jest całkiem pewne, że pierwsze efekty zobaczysz w najbliższej przyszłości. Masz przed sobą wiele sukcesów i szczęśliwych chwil.

Sen o zatrzymaniu silnika
Zatrzymanie silnika we śnie zwykle oznacza, że ​​sabotujesz siebie i nie pozwalasz sobie być szczęśliwym. Istnieje psychologiczna bariera, która nie pozwala ci się zrelaksować, jeśli chodzi o relacje emocjonalne, ani angażować się w planowanie lub ryzyko, jeśli chodzi o pracę. To prawdopodobnie brak pewności siebie, ponieważ nie możesz się rozwijać.

Śnić, że kupiłeś silnik
Zakup motocykla we śnie może oznaczać, że ty lub ktoś bliski rozpoczniecie prywatny biznes. Zdasz sobie sprawę, że zmarnowałeś zbyt dużo czasu pracując dla innych. Od lat obserwujesz, jak pracodawca wzbogaca się na twoim wysiłku i pracy i zdecydujesz się przestać. Dzięki początkowym „bólom pracy” twoja firma z czasem stanie się stabilniejsza i lepsza.

Śnić, że ktoś ci sprzedał zepsuty silnik
Kiedy śnisz, że ktoś sprzedał ci zepsuty silnik, symbolizuje to duże koszty. Naprawa samochodu może nie być opłacalna, więc będziesz musiał kupić nowy. To samo dotyczy zepsutego sprzętu gospodarstwa domowego. Trudno będzie ci odłożyć od razu większą sumę pieniędzy, więc prawdopodobnie popadniesz w długi.

Śnić, że sprzedajesz silnik
Sen ten oznacza, że ​​zrezygnujesz z jakiegoś pomysłu lub projektu. Zdasz sobie sprawę, że zainwestowałeś w to zbyt dużo czasu i wysiłku, a nadal nie ma rezultatów. Będziesz wątpił w sukces swojego biznesu, zrezygnujesz z niego i poświęcisz się bardziej konstruktywnym rzeczom w swoim życiu. To będzie najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć w tej chwili.

Śnić, że ukradłeś silnik
Kradzież silnika we śnie oznacza, że ​​przez życie kierujesz się mottem „cel uświęca środki”. Jesteś w stanie walczyć o to, czego chcesz wszystkimi metodami, nawet jeśli oznacza to, że twoje działania będą zagrażać innym ludziom. Do tej pory prawdopodobnie spaliłeś za sobą wiele mostów, ale nie żałujesz. Powinieneś jednak zmienić swój sposób myślenia, bo inaczej swoje ostateczne zwycięstwo będziesz świętować sam.

Śnić, że ktoś ukradł twój silnik
Jeśli śniłeś, że ktoś ukradł twój silnik, oznacza to, że pozwolisz, aby czyjaś krytyka lub złe komentarze na temat tego, co robisz, całkowicie cię zniechęciły. Jesteś zaangażowany w coś, w co wierzysz, ale kiedy ktoś, kogo szanujesz, cię za to gani, będziesz wątpić w swój własny sukces. Obudź w sobie upór i udowodnij mu, że się mylił.

Śnić, że znalazłeś silnik
Znalezienie silnika we śnie oznacza, że ​​będziesz miał szczęście i dość łatwo wyjdziesz z trudnej sytuacji. Prawdopodobnie naraziłeś się na niebezpieczeństwo lub kłopoty, podejmując lekkomyślne i ryzykowne kroki. Na szczęście obejdzie się bez większych konsekwencji. Nie oznacza to jednak, że nie powinieneś wyciągnąć z tej sytuacji lekcji.

Śnić, że wyrzuciłeś silnik
Wyrzucenie silnika we śnie może oznaczać, że będziesz rozczarowany czyimś niedbalstwem, lenistwem i nieodpowiedzialnością. Będziesz miał okazję pracować z osobą, która w niewielkim stopniu stara się wykonywać swoją część pracy lub uczyć się jej wykonywania. Zdasz sobie sprawę, że jest całkowicie niezainteresowana i zrezygnujesz z niej.

Śnić, że ktoś inny wyrzucił silnik
Jeśli śnisz, że ktoś wyrzuca silnik, oznacza to, że bliska ci osoba będzie narzekać na problemy w rodzinie lub w pracy. Powie ci szereg faktów, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś i będziesz szczerze żałował, że nie możesz jej pomóc. Jeśli nic więcej nie jesteś w stanie zrobić, to przynajmniej spróbuj jej posłuchać i ją pocieszyć.

Interpretacja może również różnić się od tego, jak wyglądał silnik z twojego snu.

Sen o starym (zardzewiałym silniku)
Kiedy śnisz o starym, zardzewiałym silniku, to znak, że masz bardzo złe warunki pracy. Nie jest dla ciebie problemem próba wykonania zadań, które masz przed sobą, ale fakt, że twój pracodawca nie zapewnił ci podstaw do tego, aby wszystko działało poprawnie.

Sen o nowym silniku
Nowy silnik we śnie symbolizuje nowe początki. Prawdopodobnie poświęcisz się nowemu projektowi biznesowemu, zmienisz pracę lub miejsce zamieszkania. Na początku będzie wiele wyzwań, dopóki się do tego nie przyzwyczaisz, ale nigdy nie będziesz żałować podjętej decyzji.

Sen o małym silniku
Sen, w którym widzisz mały silnik, taki jak do sprzętu AGD, oznacza, że ​​nie doceniasz czyichś umiejętności. Być może nie zauważyłeś cech jednego z twoich bliskich współpracowników lub sądzisz, że twoje dzieci są za małe, aby samodzielnie podejmować pewne decyzje. Jeśli przyjrzysz się temu dokładniej, zobaczysz, że masz równorzędnego partnera w swojej firmie lub gospodarstwie domowym.

Sen o silniku samolotu
Jeśli we śnie zobaczyłeś silnik samolotu, oznacza to, że sprawy związane z twoją karierą potoczą się dość szybko. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości otrzymasz bardzo kuszącą ofertę biznesową. Inną możliwością jest to, że pracodawca zdecyduje się na awans lub wypłaci ci krótkoterminowe zachęty za twoją pracę.

Sen o silniku samochodowym
Jeśli we śnie widziałeś silnik samochodowy, oznacza to, że będziesz chciał zrezygnować ze swojego pomysłu z powodu jednej przeszkody. Pomyślisz, że poświęcenie się czemuś innemu jest bożym znakiem. Jednak włożyłeś w to dużo czasu i wysiłku i byłoby prawdziwym wstydem, gdybyś teraz zrezygnował ze wszystkiego.

Sen o silniku łódki lub statku
Silnik łodzi lub statku we śnie oznacza, że ​​zostaniesz nagrodzony za dobrze wykonaną pracę lub lojalność. Pracodawca prawdopodobnie w końcu zda sobie sprawę, jak ważnym czynnikiem jesteś w jego firmie i zaszczyci cię podwyżką lub krótkoterminową zachętą.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś lub naprawiałeś silnik, z pewnością wywarł on na tobie wrażenie.

Definicja silnika

Silnik to maszyna napędowa, która zamienia energię w pracę mechaniczną.