Sen o smalcu
Jeśli we śnie zobaczysz smalec, oznacza to, że wszystko się ułoży. Można powiedzieć, że żyjesz jak pączek w maśle. Zawsze znajdziesz sposób, aby spełnić każde życzenie, bez względu na to, jak trudne jest to zadanie. Często słyszysz, że urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą, ale masz świadomość, że wiele zależy od ciebie i twojego nastawienia do życia, które w większości jest pozytywne.

Śnić, że robisz smalec
Sen o robieniu smalca oznacza, że ​​będziesz walczył w pracy. Możliwe, że będziesz robił coś, co wyczerpie cię psychicznie i fizycznie. Być może będziesz przekazywać negatywną energię członkom rodziny, z którymi będziesz się kłócić. Nawet jeśli wiesz, że w domu nie warto się kłócić, trudno będzie ci się opanować i przynajmniej na chwilę zapomnieć, co cię czeka.

Śnić, że ktoś inny robi smalec
Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś robi smalec, możliwe, że będziesz żałować losu ukochanej osoby. Przytrafią jej się  stresujące sytuacje a ty nie będziesz w stanie jej pomóc. Twoje wsparcie i uwaga w tych chwilach wiele dla niej znaczy, dlatego nie wahaj się pokazać jej, że jesteś obok.

Śnić, że smarujesz coś smalcem
Kiedy smarujesz coś smalcem we śnie, oznacza to chorobę. Być może powróci alergia lub przeziębienie, które miałeś wcześniej i będziesz się źle czuć. Wszyscy wokół ciebie będą chcieli ci pomóc i nie będziesz wiedział, czyją pomoc przyjąć jako pierwszą. Będziesz starał się jak najdłużej odkładać wizytę u lekarza, bo sama myśl o terapii przyprawi cię o ból głowy.

Śnić, że ktoś inny smaruje coś smalcem
Sen, w którym ktoś smaruje coś smalcem oznacza, że martwisz się o ukochaną osobę. Któryś z twoich przyjaciół lub członków rodziny nie czuje się ostatnio dobrze. Wielokrotnie doradzałeś mu wizytę u lekarza, ale on woli być leczony metodami alternatywnymi. Nalegaj, aby szukał profesjonalnej pomocy medycznej, pewnego dnia w końcu cię posłucha.

Śnić, że topisz smalec
Topienie smalcu na ogniu oznacza, że ​​jesteś osobą oszczędną i masz duże oszczędności. Zawsze dokładnie planujesz swoje zakupy i regularnie śledzisz rabaty. Starasz się co miesiąc oszczędzać określoną kwotę, aby później zainwestować ją w coś, czego potrzebujesz lub o czym marzysz. Ten sposób myślenia może przynieść ci wiele sukcesów w przyszłości.

Śnić, że ktoś inny topi smalec
Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś topi smalec, oznacza to, że będziesz się zastanawiać, jak ludzie o skromniejszych umiejętnościach niż twoje mogą sobie pozwolić na to, o czym w tej chwili ty możesz tylko pomarzyć. Kiedy nauczysz się oszczędzać, prawdopodobnie będziesz w stanie spełnić swoje marzenia. Zacznij już dziś i nie szukaj wymówek. Zrób plan oszczędnościowy i trzymaj się go. Z czasem zdasz sobie sprawę, ile pieniędzy wydałeś na rzeczy, których w ogóle nie potrzebujesz.

Śnić, że jesz smalec
Jedzenie smalca we śnie oznacza, że po przebudzeniu powinieneś zmienić swoje nawyki żywieniowe i życiowe. Jeśli chcesz zachować zdrowie i dożyć późnej starości, musisz zrezygnować z niektórych niezdrowych przyjemności. Ponadto większa aktywność fizyczna przyczyniłaby się do obecnego stanu zdrowia, a wiesz, jak ważne jest to na przyszłość.

Śnić, że ktoś inny je smalec
Jeśli we śnie widzisz kogoś jedzącego smalec, oznacza to, że będziesz krytykować innych ludzi za złe nawyki żywieniowe. Prawdopodobnie ktoś bliski nie dba o to, co je. Poza wieloma obowiązkami nie jest ci łatwo o niego dbać, ale brak czasu to tylko usprawiedliwienie braku woli i świadomości tego, co jest dobre dla ciała, a co nie.

Śnić o smażeniu czegoś na smalcu
Smażenie czegoś na smalcu oznacza, że ​​jesteś hedonistą. Lubisz jedzenie i uwielbiasz je gotować. Mięso jest prawdopodobnie w twoim menu każdego dnia, chociaż lubisz też słodycze. Chętnie spotykasz się z przyjaciółmi, nie tylko dlatego, że lubisz ich towarzystwo, ale także dlatego, że obejmuje to pyszne obiady, kolacje, grille czy przekąski. Powinieneś jednak dbać o to, co jesz. Jeśli coś jest zdrowe, nie musi być bez smaku.

Śnić, że ktoś inny smaży coś na smalcu
Jeśli we śnie widziałeś, że ktoś smaży coś na smalcu, oznacza to, że zostaniesz gdzieś zaproszony. Możliwe, że weźmiesz udział w ślubie, weselu, lub przyjęciu urodzinowym, a może twoi znajomi zdecydują się zaprosić cię na lunch, kolację lub kawę. Chętnie odpowiesz na to zaproszenie.

Śnić, że kupujesz smalec
Kupowanie smalca we śnie oznacza, że ​​z powodu nadmiernych wydatków może bardzo szybko zabraknąć ci pieniędzy. Oczywiste jest, że masz pewne życzenia, ale musisz uważać, aby kupować rzeczy tak tanio, jak to możliwe. Prawdopodobnie podoba ci się luksus i nie jest dla ciebie problemem odłożenie na niego większej sumy pieniędzy. Musisz jednak nauczyć się żyć zgodnie ze swoimi możliwościami.

Śnić, że sprzedajesz smalec
Sprzedawanie smalca we śnie oznacza, że ​​być może się wzbogacisz. Możliwe, że niektóre z twoich pomysłów lub projektów przypadną do gustu osobom, które mają odpowiednie do tego finanse. Jeśli będziesz ciężko pracować, przy odrobinie szczęścia możesz osiągnąć duży zysk. Więc nie rezygnuj ze swoich pomysłów, pewnego dnia przyniosą ci dobrobyt.

Śnić, że dostałeś smalec
Jeśli ktoś we śnie dał ci smalec, oznacza to, że będziesz musiał znaleźć dodatkową pracę, abyś mógł opłacić od długiego czasu. Bieżące zarobki nie wystarczą, a dodatkowe pożyczki nie są w tej chwili najlepszą opcją. Poszukaj więc pracy w niepełnym wymiarze godzin, która pozwoli ci dorobić “na boku”.

Śnić, że dajesz komuś smalec
Jeśli śniłeś o dawaniu komuś smalca, oznacza to, że ​​osoba, której pomogłeś, bardzo cię uszczęśliwi. W dowód wdzięczności być może otrzymasz bardzo cenny prezent lub kontr-usługę o wielkim znaczeniu.

Śnić, że kradniesz smalec
Kradzież smalca we śnie symbolizuje biedę. Możliwe, że twoje pragnienia znacznie przekraczają twoje możliwości. Jeśli nadal będziesz wydawać pieniądze jak do tej pory, możesz zbankrutować. Dbaj o swoje wydatki i staraj się je ograniczać, jeśli nie chcesz, aby przytrafił ci się bardzo zły scenariusz.

Śnić, że ktoś ukradł ci smalec
Jeśli śnisz, że ktoś ukradł ci smalec, oznacza to, że będziesz kłócić się z kimś o pieniądze. Być może partner lub członek rodziny wykorzystuje wasz wspólny budżet w sposób, który ci się nie podoba. Będziesz urażony, że nie skonsultował się z tobą. Nie reaguj zbyt gwałtownie, ponieważ pieniądze nie powinny zasiewać między wami ziarna niezgody.

Śnić, że wyrzucasz smalec
Wyrzucanie smalca we śnie oznacza większe wydatki. Być może zdecydujesz się na zmianę samochodu, niektórych sprzętów AGD lub remont mieszkania, domu czy podwórka. Na ten projekt będziesz potrzebować trochę więcej pieniędzy. Lepiej byłoby na to zaoszczędzić, niż sięgać po pożyczki czy kredyty na niesprzyjających warunkach.

Śnić, że ktoś inny wyrzuca smalec
Jeśli śniłeś, że ktoś wyrzuca smalec, oznacza to, że czyjaś oferta pracy cię obrazi. Ktoś poinformuje cię o pracy, która nie spełnia twoich standardów. Sama praca, a także wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę jest zdecydowanie poniżej twojego poziomu.

Sen o gorącym smalcu
Gorący smalec we śnie może mieć wiele znaczeń. Jeśli poczułeś zapach gorącego smalca, być może usłyszysz złe wieści. Jeśli śniłeś o nacieraniu czegoś gorącym smalcem, oznacza to, że przyjmiesz pracę, która w ogóle ci nie odpowiada. Sen, w którym jesz gorący smalec, oznacza, że będziesz musiał wybrać między dwoma złymi rzeczami.

Sen o robieniu mydła ze smalcu
Sen ten oznacza, że ​​jesteś bardzo kreatywną osobą, ale nie wykorzystujesz wystarczająco swojego talentu. Prawdopodobnie twoja obecna praca nie wymaga wyobraźni i innowacji, więc powinieneś poświęcić więcej czasu na hobby, które zawsze sprawiało ci przyjemność. Kto wie, może kiedyś stanie się dobrym źródłem dochodu.

Śnić, że inni robią mydło ze smalcu
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś robi mydło ze smalcu, możliwe, że będziesz zachwycony czyimś przedsięwzięciem biznesowym. Być może spotkasz osobę, która zajmuje się nietypowym, ale bardzo dochodowym biznesem. Jeśli podejmiesz wysiłek, wiele się od niej nauczysz.

Sen o robieniu świec ze smalcu
Jeśli śniłeś o robieniu świec ze smalca, oznacza to, że w końcu zaczniesz realizować swój plan lub pomysł. Być może myślałeś o nim od dawna, ale strach przed porażką nie pozwalał ci wprowadzić tego projektu w życie. W końcu nadszedł czas na podjęcie działań.

Śnić, że ktoś inny robi świece ze smalcu
Sen, w którym widzisz, jak ktoś robi świece ze smalcu zwykle oznacza, że nagrodzisz czyjąś pracę. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś nauczycielem, pracodawcą lub menedżerem w firmie. Rozpoznasz czyjś potencjał i nagrodzisz go, aby motywował go do bycia jeszcze lepszym.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, robiłeś, topiłeś lub smarowałeś coś smalcem, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja smalca

Smalec to tłuszcz pozyskiwany z tkanki tłuszczowej owiec i bydła, wykorzystywany do produkcji mydła, świec, żywności itp.