Struś we śnie oznacza ukrywanie się i uciekanie od prawdy. To rzadki sen. Jeśli ostatnio widziałeś strusia na żywo lub w telewizji, to nie interpretujemy takich snów.

Widzieć strusia we śnie
Jeśli we śnie widzisz strusia, oznacza to, że ukrywasz się przed kłopotami. Jesteś osobą, która całe życie spędziła pod kloszem, w którym członkowie rodziny chronili cię przed wszystkim i wszystkimi. Jednak w przyszłości będziesz zmuszony zmierzyć się z problemami, które będą dla ciebie znacznie trudniejsze niż te, na które byli narażeni twoi rówieśnicy.

Śnić, że uciekasz przed strusiem
Jeśli we śnie uciekasz przed strusiem, oznacza to, że rozgniewasz niewłaściwą osobę. Możliwe, że jest to szef lub surowy członek rodziny, który nie będzie chciał znosić niczyich zachcianek. Będziesz niemile zaskoczony, ponieważ nie spodziewasz się tak ostrej reakcji, po której będziesz zmuszony traktować siebie poważnie i zwracać uwagę na swoje słowa i czyny.

Śnić, że karmisz strusia
Kiedy nakarmisz strusia we śnie, oznacza to, że oszukasz samego siebie. Prawdopodobnie, pomimo oczywistych dowodów, będziesz dalej mieć nadzieję, że masz szansę z osobą, którą lubisz. Wypiszesz swoje mocne strony i przeciwstawisz się im słabościami potencjalnych rywali, o których uważasz, że nie są nawet blisko twoich kolan.

Śnić, że ktoś inny karmi strusia
Śnić, że ktoś karmi strusia, oznacza, że ​​otrzymasz komplement od osoby, którą podziwiasz. Chodzi o kogoś, kogo zdanie jest dla ciebie bardzo ważne a jego pochwała ma wielkie znaczenie. Nie pozwól jednak, abyś myślał, że jesteś lepszy niż w rzeczywistości.

Śnić, że ktoś ucieka przed strusiem
Sen o kimś, kto ucieka przed strusiem, oznacza, że ​​będziesz cieszyć się cudzym nieszczęściem. Osoba, która ma o sobie bardzo wysoką opinię, prawdopodobnie zostanie upokorzona przez kogoś innego, a ty będziesz z tego zadowolony. Spróbuj zrozumieć, dlaczego tak myślisz, dlaczego chcesz ją zawstydzić i czy może jest to forma zemsty.

Śnić, że biegniesz obok strusia
Kiedy śnisz o bieganiu obok strusia, oznacza to, że masz wielkie ambicje. Marzysz o rzeczach, których realizacja będzie wymagała wiele czasu i wysiłku. Możliwe, że włożysz dużo wysiłku i wiele wyrzeczeń, aby to osiągnąć. Uważaj jednak na innych i nie pal za sobą mostów, aby osiągnąć swój cel. Pamiętaj, że sukces zbudowany na cudzym nieszczęściu nigdy nie trwa długo.

Śnisz, że polujesz na strusia
Polowanie na strusie we śnie oznacza ciekawą podróż. Być może wybierzesz się na krótką wycieczkę z partnerem, rodziną lub przyjaciółmi lub w końcu odwiedzasz miejsce, o którym marzyłeś od dawna. W każdym razie będzie to przygoda, którą długo będziesz wspominać i opowiadać wszystkim. Będziesz cieszyć się zarówno zmianą otoczenia, jak i relaksem w towarzystwie drogich ludzi.

Śnić, że inni polują na strusia
Jeśli widziałeś we śnie, jak ktoś poluje na strusia, oznacza to, że zazdrościsz drugiej osobie ilości wolnego czasu, którą ma. Chciałbyś zamienić się z nim miejscem choćby na jeden dzień, tylko po to, by odpocząć i uregulować poziom stresu, który obecnie odczuwasz. Weź dwa dni wolnego, świat się nie zawali, jeśli nic nie zrobisz.

Sen o latającym strusiu
Struś, który lata we śnie, symbolizuje wielki sukces. W niedalekiej przyszłości spełnisz swoje wieloletnie życzenia. Możliwe, że pomoże ci w tym osoba, którą niedawno poznałeś, jeśli jest to ktoś, kto ma wpływowych przyjaciół lub zna wiele osób ze świata biznesu. Postaraj się więc zdobyć jej zaufanie i pokazać jej, że warto dla ciebie pracować.

Sen o małych strusiach
Młode strusie we śnie wskazują, że musisz zwracać uwagę na swoich bliskich. Czasami jesteś wobec nich bardzo surowy lub arogancki. Prawdopodobnie chcesz wskazać błędy, które popełniają i upewnić się, że nie popełnią ich ponownie, ale zdecydowanie powinieneś być dla nich miły. Okazywanie miłości i wsparcia nie jest oznaką słabości, ale dowodem, że mogą na ciebie liczyć.

Śnić, że zaatakował cię struś
Jeśli śniłeś, że struś zaatakował cię i zranił dziobem lub nogami, oznacza to, że powinieneś zachować ostrożność podczas komunikowania się z ludźmi. Nadmiernie gwałtowne reakcje mogą zranić osoby, które kochasz lub skrzywdzić Cię w pracy. Nie kłóć się z pracodawcą, ale staraj się wyrażać swoje pomysły w cywilizowany i pokojowy sposób.

Sen o stadzie strusi
Stado strusi we śnie to znak, że jesteś zdezorientowany sytuacją, w której się znajdujesz. Mogą cię niepokoić problemy w pracy, sytuacja rodzinna lub związek z ukochaną osobą. Wydaje ci się, że jeden problem buduje się na drugim i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić. Zrób listę priorytetów i zaplanuj, jak rozwiązać jedną rzecz na raz. Tylko jeśli dobrze się zorganizujesz, będziesz w stanie skutecznie poradzić sobie z tym kryzysem.

Śnić, że zraniłeś strusia
Zranienie strusia we śnie wskazuje, że tylko częściowo rozwiążesz swój problem. Prawdopodobnie w pewnym momencie pomyślisz, że to zmartwienie zniknęło z twojego życia na zawsze, ale w niedalekiej przyszłości zdasz sobie sprawę, że się mylisz. Nie panikuj i nie denerwuj się, bo niczego nie osiągniesz. Zamiast tego spróbuj znaleźć sposób, aby na zawsze pozbyć się tych zmartwień.

Sen o zranionym strusiu
Jeśli we śnie widziałeś rannego strusia, oznacza to, że ktoś wykorzysta twoją dobroć. Możliwe, że pomożesz osobie, która nie okaże ci wdzięczności, ale poprosi cię o jeszcze więcej. W pewnym momencie zdasz sobie sprawę, że źle ją oceniłeś i zdecydujesz się całkowicie zerwać z nią kontakt.

Śnić, że zabiłeś strusia
Zabicie strusia we śnie oznacza, że ​​pokonasz swoje lenistwo. Prawdopodobnie ta brzydka cecha uniemożliwiła ci osiągnięcie większego sukcesu w życiu. Często obwiniałeś innych za swoje upadki, ale kiedy w końcu zdasz sobie sprawę, że ty jesteś głównym winowajcą, wszystko się poprawi. Musisz zacząć działać, ponieważ kierujesz własnym życiem, a wszechświat, który twoim zdaniem spiskował przeciwko tobie, nie ma z tym nic wspólnego.

Sen o martwym strusiu
Martwy struś we śnie może mieć dwa przeciwstawne znaczenia. Według starożytnych marzycieli sen ten wskazuje na spadek energii. Może długo z czymś zmagasz się i zabraknie ci cierpliwości, siły i chęci, żeby to dokończyć. Niektórzy współcześni teoretycy interpretują sen o martwym strusiu jako znak, że niektóre z twoich zmartwień same się rozwiążą.

Śnić, że jesz mięso strusia
Jedzenie mięsa strusia we śnie symbolizuje nadzieję na lepsze jutro. Prawdopodobnie przeżyłeś stresujący okres, który negatywnie wpłynął na twoje zdrowie psychiczne. Powoli dochodzisz do siebie, ale udało ci się zachować optymizm. Jeśli pozostaniesz w takim nastroju, możesz spodziewać się postępów w najbliższej przyszłości. Ważne jest, abyś nie poddawał się teraz w walce.

Śnić, że inni jedzą mięso strusia
Sen ten oznacza, że ​​spróbujesz pomóc innym ludziom. Ktoś w twoim otoczeniu przechodzi kryzys emocjonalny lub rodzinny. Dołożysz wszelkich starań, aby go wesprzeć i przekonać go, że może na ciebie liczyć.

Sen o jaju strusia
Jajo strusie we śnie symbolizuje pomyślną realizację pomysłu lub planu. To coś, o czym myślałeś od dawna, ale prawdopodobnie nie odważyłeś się zaryzykować i rozpocząć realizacji tego projektu. Kiedy w końcu się na to zdecydujesz, zobaczysz, że wyniki są lepsze, niż mogłeś się spodziewać.

Śnić, że jesz strusie jajo
Jedzenie strusich jaj we śnie przepowiada wielką radość. Osoby planujące powiększenie rodziny mogą wkrótce zrealizować swoje marzenie. Z drugiej strony możliwe jest, że bliska osoba, która boryka się z problemami zdrowotnymi, w końcu wyzdrowieje. W każdym razie coś cię bardzo uszczęśliwi.

Śnić, że inni jedzą strusie jajo
Jeśli śniłeś o kimś jedzącym strusie jajo, oznacza to, że będziesz dumny z bliskiej ci osoby. Ktoś z twoich bliskich odniesie wielki sukces, a ty będziesz się tym chwalić. Niewykluczone, że przygotujesz uroczystość, aby to uczcić.

Sen o strusich piórach
Strusie pióro w snach nie jest dobrym znakiem. Wskazuje, że będziesz miał do czynienia z nieuczciwymi ludźmi. Ktoś będzie próbował cię do czegoś przekonać kłamstwami. Dlatego musisz być bardzo ostrożny i uważać na tych, których intencje nie są dla ciebie jasne.

Interpretacja może się różnić w zależności od koloru strusia ze snu.

Sen o białym strusiu
Biały struś w snach symbolizuje szczęśliwe chwile. Możliwe, że zostaniesz zaproszony na wesele, chrzciny lub inną uroczystość, na której będziesz się świetnie bawić. Będziesz otoczeni kochanymi ludźmi, a atmosfera będzie taka, że ​​będziesz długo opowiadać o tym wydarzeniu.

Sen o czarnym strusiu
Czarny struś we śnie może wskazywać na zbliżającą się podróż. Być może będziesz musiał podróżować do pracy, ale może to być wizyta turystyczna w mieście lub kraju, który zawsze robił na tobie wrażenie. Inną możliwością jest to, że po długim czasie w końcu uda ci się wyjechać na wakacje.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, karmiłeś strusia lub przed nim uciekałeś, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja strusia

Struś jest największym ptakiem żyjącym w Afryce, który nie lata.