Sen o sutenerze
Jeśli we śnie widzisz sutenera, oznacza to wstyd. Możliwe, że ktoś będzie próbował cię upokorzyć, przypominając ci o rzeczach, o których wolałabyś zapomnieć. Poczujesz się bardzo nieswojo i będziesz starał się unikać dyskusji, która doprowadziłaby do ujawnienia szczegółów, które są częścią twojej intymności.

Śnić, że jesteś sutenerem
Jeśli jesteś sutenerem we śnie, oznacza to, że wyświadczysz komuś przysługę osła. Zapewne umówisz się na spotkanie dwojga ludzi, które twoim zdaniem bardzo dobrze by doszły do porozumienia. Będziesz miał dobre intencje, ale sytuacja się skomplikuje i będziesz żałować, że ingerowałeś w życie innych ludzi.

Sen o rozmowie z sutenerem
Kiedy rozmawiasz z sutenerem we śnie, oznacza to, że interesuje cię czyjaś opinia. Prawdopodobnie lubisz kolegę z pracy lub uczelni, więc spróbujesz dowiedzieć się, czy jest dostępny. Będziesz udawać, że jest ci obojętny i będziesz miał ochotę powiedzieć wszystkim, jak się czujesz.

Sen o kłótni z sutenerem
Jeśli we śnie kłócisz się z sutenerem, oznacza to, że ponosisz winę za problemy, które cię trapią. Możliwe, że świadomie nawiązałeś związek z osobą, która ma złą reputację, wierząc, że zmieni się dzięki tobie. Odczujesz to jako wyzwanie, aby potwierdzić, że nie możesz się oprzeć, a twój partner odpowie na twoje zastrzeżenia, mówiąc, że jeśli ci się nie podoba, możesz się odwrócić i odejść.

Śnić, że jesteś zakochany w sutenerze
Kiedy we śnie kochasz sutenera, oznacza to manipulację. Prawdopodobnie kilka razy próbowałeś zerwać z osobą, która nie chce lub nie może tego zaakceptować. Będzie próbował wzbudzić w tobie litość, szantażować, grozić itp., więc będziesz zmuszony zwrócić się o pomoc i ochronę do bliskich osób.

Motyw sutenera we śnie jest dość rzadki. Aby uzyskać jak najdokładniejszą interpretację takich snów, postaraj się zapamiętać kontekst, w jakim miały one miejsce, a także szczegóły, które mu towarzyszyły.

Śnić, że wychodzisz za sutenera
Jeśli niezamężna kobieta śni o poślubieniu sutenera, oznacza to, że zrezygnowała z poszukiwania bratniej duszy. Możliwe, że wielokrotnie zawiodłaś się w miłości i nie wierzysz już, że znajdziesz partnera na całe życie.

Jeśli już zamężna kobieta śni, że wychodzi za sutenera, nie jest to dobry znak. Takie sny mogą symbolizować zwątpienie u ukochanej osoby. Prawdopodobnie zauważyłaś, że twój partner zachowuje się ostatnio bardzo dziwnie i gwałtownie reaguje na niektóre twoje pytania. Jednak nie wyciągaj pochopnych wniosków z dnia na dzień i nie oskarżaj go o niewierność bez dowodu.

Śnić, że żenisz się z sutenerem
Kiedy nieżonaty mężczyzna śni o poślubieniu sutenera, oznacza to, że jego obecny i przyszły związek emocjonalny nie zakończy się szczęśliwie. Mianowicie masz tendencję do wybierania kobiet, które nie mają zamiaru osiedlać się obok ciebie, ale po prostu chcą przygody. Tak długo, jak pociągają cię takie osoby płci pięknej, nie możesz liczyć na ślub w najbliższej przyszłości.

Jeśli żonaty mężczyzna marzy o poślubieniu sutenera, oznacza to, że ukrywa coś przed żoną. Może coś w niej nie podoba ci się, ale nadal jej tego nie przyznałeś. Możliwe, że bardzo się zmieniła i nie możesz tego przeboleć.

Śnić, że uciekasz przed sutenerem
Ucieczka przed sutenerem we śnie oznacza, że nie jesteś gotowy na zmierzenie się z dużym problemem, który masz. Zamiatasz go pod dywan przez długi czas w nadziei, że sam się rozwiąże lub że ktoś inny sobie z tym poradzi. Tym razem czas nie jest twoim sprzymierzeńcem, ale wrogiem. Tylko ty możesz wyeliminować to zmartwienie, tylko jeśli jesteś odważny i zdeterminowany.

Śnić, że gonisz sutenera
Pościg za sutenerem we śnie oznacza, że ​​zbuntujesz się przeciwko niesprawiedliwości. Mianowicie będziesz miał możliwość decydowania o czyimś losie z grupą ludzi. Niekorzystna decyzja zostanie podjęta większością głosów. Nie zgodzisz się na jego wdrożenie, ale zostaniesz przegłosowany, więc twój głos nic nie znaczy. Prawdopodobnie nadal będziesz szukał sposobów na powstrzymanie wykonania tej niesprawiedliwej dla ciebie decyzji.

Śnić, że aresztowałeś sutenera
Aresztowanie sutenera we śnie oznacza, że niektóre z twoich decyzji lub działań mogą spotkać się ze sprzecznymi reakcjami ludzi wokół ciebie. Niektórzy będą cię za to chwalić, podczas gdy inni pomyślą, że popełniłeś duży błąd. Tak czy inaczej, jeśli uważasz, że postąpiłeś słusznie, nie powinieneś martwić się o to, co myślą inni ludzie.

Śnić, że bijesz się z sutenerem
Jeśli śniło ci się, że bijesz się z sutenerem, oznacza to, że wdasz się w słowną kłótnię z osobą, która ma znacznie więcej wiedzy i doświadczenia życiowego niż ty. Nie będziesz miał wystarczającej liczby argumentów, aby jej się przeciwstawić, nie mówiąc już o przekonaniu jej, że masz rację. W końcu prawdopodobnie poczujesz się upokorzony, ale przynajmniej nauczysz się czegoś pożytecznego z tej sytuacji.

Śnić, że bronisz sutenera
Obrona sutenera we śnie wskazuje, że w prawdziwym życiu staniesz się celem plotek. Nie stanowiłoby to problemu, gdyby ludzie mówili tylko prawdę, jednak każdy doda jakiś „soczysty” szczegół, a twoja historia będzie kompletnie zniekształcona. Najgorsze, co możesz zrobić, to odmawiać tych informacji każdemu z osobna. Lepiej byłoby cierpliwie poczekać, aż emocje opadną, a potem żyć dalej.

Śnić, że okradasz sutenera
Sen ten symbolizuje zysk. Może twój pracodawca podniesie ci pensję lub da ci krótkoterminową zachętę do wysiłku i pracy. Inną możliwością jest to, że wygrasz spadek, a trzecią, że będziesz miał szczęście w loterii lub w zakładach. W każdym razie pieniądze przydadzą się, żeby „załatać dziury” w twoim budżecie, ale też pozwolić sobie na to, o czym marzysz od dawna.

Śnić, że jesteś podejrzany o stręczycielstwo
Jeśli śniło ci się, że policja podejrzewa cię o stręczycielstwo, oznacza to, że możesz cierpieć z powodu błędów innych ludzi. Możliwe, że będziesz pracować w większym zespole nad projektem lub pracą. Podczas ciężkiej pracy niektórzy z twoich kolegów będą unikać robienia czegokolwiek. W końcu wszyscy poniesiecie odpowiedzialność za niewykonanie prac prawidłowo lub na czas. Nie przyjdzie ci już do głowy polegać na innych, ale sam wykonasz wszystkie swoje zadania.

Śnić, że jesteś skazany za stręczycielstwo
Kiedy śnisz, że sąd skazał cię na grzywnę lub karę więzienia za stręczycielstwo, oznacza to, że niektóre błędy z przeszłości mogą wkrótce zostać zapłacone. Dokładnie to, czego się obawiałeś, stanie się. Nie możesz zmienić historii, ale przynajmniej spróbuj zminimalizować konsekwencje.

Śnić, że twój partner jest sutenerem
Sen ten oznacza, że nie spodobają ci się niektóre decyzje lub działania ukochanej osoby. Możliwe, że twój partner zrobi coś bez twojej wiedzy i zgody. Przywykłeś do mówienia o tym, co planujesz zrobić, ale tym razem on pominie ten krok, ku twemu przerażeniu. Prawie całkowicie stracisz do niego zaufanie.

Śnić, że twoja partnerka jest sutenerem
Jeśli śniło ci się, że twoja partnerka jest sutenerem, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości może przygotować dla ciebie niespodziankę. Prawdopodobnie dadzą ci coś, o czym marzyłeś od dawna. Dopiero wtedy zdasz sobie sprawę, jak bardzo cię kocha i jakie masz szczęście, że masz ją przy sobie.

Śnić, że twój przyjaciel jest sutenerem
Jeśli śniłeś, że twój przyjaciel jest sutenerem, oznacza to, że ​​wkrótce zdradzi ci sekret. Chodzi o coś, o czym nigdy nikomu nie powiedział i będziesz musiał przysiąc, że zabierzesz to ze sobą do grobu. Chociaż ta wiedza cię zaszokuje i zaskoczy, będziesz starał się dotrzymać słowa, które mu dałeś.

Śnić, że twój ojciec jest sutenerem
Kiedy śnisz, że twój ojciec jest sutenerem, oznacza to, że możesz wejść z nim w konflikt z powodu innego stanowiska w danym temacie. Ze względu na lukę pokoleniową często masz problemy z komunikacją, jednak tym razem dyskusja przerodzi się w walkę. Uważaj, co mówisz, aby później nie żałować swoich słów.

Śnić, że twoja matka jest sutenerem
Sen ten oznacza, że w niedalekiej przyszłości możesz być rozczarowany osobą, którą bardzo kochasz i szanujesz. Jest prawdopodobne, że ktoś bliski powie lub zrobi coś, co bardzo cię zrani. Na próżno będziesz próbował znaleźć usprawiedliwienie dla takiego zachowania, więc możliwe jest, że twój związek zostanie zasadniczo zakłócony.

Śnić, że twój brat lub siostra jest sutenerem
Jeśli śniłeś, że twój brat lub siostra jest sutenerem, oznacza to, że będziesz się wstydzić w większym społeczeństwie. Możliwe, że będziesz miał okazję porozmawiać z grupą osób na temat, którego nie znasz. Pragnąc być równym rozmówcą, powiesz coś, co wywoła kpiny ze strony obecnych.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś sutenera, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja sutenera

Sutener to alfons, skorumpowana osoba.