Sen o tabletkach
Jeśli we śnie widzisz tabletki, ostrzega cię to, abyś poszedł do lekarza. Możliwe, że nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak zły jest twój stan zdrowia, ponieważ łagodzisz bezpośrednie konsekwencje, ale nie masz do czynienia z przyczyną, która doprowadziła cię do takiej sytuacji. Często jesteś nieodpowiedzialny wobec swojego ciała, ponieważ nie słuchasz ostrzeżeń, które ci wysyła, ale zawsze masz coś do zrobienia.

Sen o połykaniu tabletek
Jeśli we śnie połykasz tabletki, oznacza to, że wkrótce zachorujesz. Dobrze znasz siebie, więc zanim zaczniesz kaszleć, zaczynasz wzmacniać swoją odporność, aby oprzeć się różnym przeziębieniom. Jest to dla ciebie niewygodne, ponieważ spędzasz dużo czasu w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie, więc nie możesz się w pełni zabezpieczyć.

Sen o dawaniu komuś tabletek
Kiedy dajesz komuś tabletki we śnie, oznacza to, że cię skrytykuje. Jesteś osobą, która zawsze ma dobre intencje, ale wiele robisz sama, nie konsultując się z osobami bardziej doświadczonymi od ciebie. Z tego powodu wyrządzasz więcej szkody niż pożytku i powtarzasz, że przestaniesz wtrącać się w to, co cię nie dotyczy, ale szybko kontynuuj jak poprzednio.

Śnić, że wyrzucasz tabletki
Jeśli we śnie wyrzucasz tabletki, symbolizuje to walkę z samym sobą. Prawdopodobnie zdecydujesz się stawić czoła swoim lękom i przestać być niewolnikiem przekonań, które nie pozwalają ci być szczęśliwym. Zdasz sobie sprawę, że już najwyższy czas, abyś zaangażował się w walkę zwaną życiem, bo takich możliwości nie będzie wiele.

Śnić, że kupujesz tabletki
Jeśli kupujesz tabletki we śnie, to znaczy, że jesteś ostrożny. Jesteś osobą, która idzie do lekarza i robi pełną analizę nawet najmniejszych trudności. Wielu krytykuje cię za bycie hipochondrykiem, ponieważ gdy tylko rozwiążesz jeden problem, znajdziesz inny, który zajmie twoją uwagę.

Śnić, że potajemnie bierzesz tabletki
Kiedy potajemnie bierzesz tabletki we śnie, oznacza to, że się oszukujesz. Być może nie będziesz chciał pogodzić się z poznaną prawdą, dlatego wymyślisz różne usprawiedliwienia i wymówki zarówno dla siebie, jak i dla innych. Niewiele jednak osiągniesz, bo jak mówi przysłowie „kłamstwo ma krótkie nogi”.

Śnić, że inni wyrzucają tabletki
Sen, w którym widzisz kogoś wyrzucającego tabletki, jest znakiem, że musisz zwracać większą uwagę na ludzi wokół ciebie. Ktoś bliski ma problem, o którym absolutnie nic nie wiesz. Biorąc pod uwagę, ile wsparcia i miłości od nich otrzymujesz, powinieneś odwzajemnić się mniej więcej w tej samej mierze.

Śnić, że ktoś zmusza cię do brania tabletek
Jeśli śniło ci się, że ktoś cię zmusza do brania tabletek, oznacza to, że ​​znajdujesz się pod silnym wpływem osoby, którą uważasz za wielki autorytet. Może to być członek rodziny, partner lub pracodawca. Nawet gdy nie zgadzasz się z jej postawą, boisz się mu sprzeciwić, co z czasem może spowodować negatywne konsekwencje dla twojej pewności siebie.

Śnić, że zmuszasz kogoś do brania tabletek
Jeśli śniłeś, że kogoś zmuszasz kogoś do zażycia tabletek, oznacza to, że masz dość wyraźne zdolności manipulacyjne. Wiesz, jak rozpoznać okazję, ale także chwilę, by uzyskać od innych to, czego chcesz. Nie wahaj się okazywać emocji, gdy wiesz, że mogą one wywołać reakcję, która przyniesie ci korzyści.

Śnić, że zażyłeś garść tabletek
Kiedy śnisz, że zażyłeś garść tabletek, to niestety nie jest to dobry znak. Takie sny symbolizują rozpacz. Prawdopodobnie masz problem, z którym się borykasz. Najlepiej byłoby, gdybyś porozmawiał o tym z osobą, której ufasz. Jeśli czujesz, że bliscy ci ludzie nie mogą lub nie chcą cię zrozumieć, skontaktuj się z kimś, kto jest ekspertem, który pomoże ci przezwyciężyć ten kryzys.

Śnić, że ktoś inny wziął garść tabletek
Jeśli w twoim śnie ktoś wypił przed tobą garść tabletek, oznacza to, że martwisz się o bliską osobę. Jeden z twoich bliskich przechodzi kryzys finansowy, emocjonalny lub inny, a ty nie wiesz, jak mu pomóc. Nie zapominaj o znaczeniu wsparcia, uwagi i miłości, jaką dajesz mu każdego dnia.

Śnić, że sprzedajesz tabletki
Sprzedawanie tabletek we śnie oznacza, że ​​zrobisz postępy w biznesie, ale nie dzięki wielkiej pracy, a dobrej okazji. Możliwe, że kolega przejdzie na emeryturę, a ty przejmiesz jego stanowisko w firmie. Inną możliwością jest to, że kontakty i znajomości z wpływowymi ludźmi pomogą ci w rozwoju kariery.

Śnić, że kradniesz tabletki
Kradzież tabletek we śnie symbolizuje strach przed zmierzeniem się z problemem, który masz. Ciągle „zamiatasz to pod dywan” w nadziei, że z czasem samo się rozwiąże. Pamiętaj, że czas nie jest twoim sprzymierzeńcem, ale wrogiem i zacznij nad nim pracować. Być może będziesz musiał podjąć radykalne lub niepopularne decyzje, ale to jedyny sposób na pozbycie się tego wielkiego zmartwienia.

Śnić, że ukrywasz tabletki
Jeśli śniło ci się, że ukrywasz przed kimś pigułki, oznacza to, że twoje relacje z niektórymi osobami z twojego otoczenia są nieuczciwe. Prawdopodobnie jesteś w związku z osobą, której nie ufasz lub która nie ufa tobie, i powstrzymujesz się od poważnych rozmów i tematów. Postaraj się zrozumieć, czego chcesz od swojej przyszłości i wdrożyć to w swoją relację z nią.

Śnić, że zgubiłeś tabletki
Jeśli śniłeś, że nie możesz znaleźć pigułek, które musiałeś wziąć, oznacza to, że jesteś osobą spanikowaną. Zawsze jesteś gotów zamienić mały problem w poważny problem. W chwili, gdy ogarnia cię to „szaleństwo”, nie możesz wyraźnie zobaczyć sytuacji, w której się znajdujesz, zamiast tego wyobrażasz sobie najgorszy możliwy scenariusz. Dla własnego zdrowia psychicznego musiałbyś popracować nad tym problemem.

Śnić, że znalazłeś pigułki
Znalezienie tabletek we śnie oznacza, że znajdziesz rozwiązanie nurtującego cię problemu. Możliwe, że zastanawiałeś się nad tym od dłuższego czasu i próbowałeś wielu rzeczy, nie uzyskując konkretnych rezultatów. Tym razem rozwiązanie leży w uczciwości, ale także w kilku wielkich i ważnych decyzjach, które zmienią dalszy bieg twojego życia. Rób to, co podpowiada intuicja i zdrowy rozsądek.

Śnić, że bierzesz tabletki przeciwbólowe
Picie tabletek przeciwbólowych we śnie to znak, że powinieneś bardziej dbać o swoje zdrowie. Przestań ignorować odczuwane objawy i poszukaj profesjonalnej pomocy. To, że szukasz diagnozy i leków w czasopismach lub w Internecie, może tylko zwiększyć twój problem, ale nie może go zneutralizować.

Śnić, że bierzesz tabletki nasenne
Kiedy śnisz o zażyciu tabletek nasennych, oznacza to, że jesteś pod wpływem stresu. Prawdopodobnie ostatnio wiele się z tobą dzieje i nie widzisz sytuacji, w której się znajdujesz. Teraz nie jest czas na pochopne decyzje oparte na uczuciach, ale na przemyślane ruchy. Postaraj się trochę lepiej zorganizować, aby obowiązki nie męczyły cię zbytnio i aby mieć więcej czasu na robienie tego, co lubisz.

Sen o przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych
Jeśli kobieta śni o przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych, to znaczy, że boi się o przyszłość. Możliwe, że jesteś na rozdrożu i nie wiesz, w którą stronę iść. Rada bliskiej osoby może pomóc ci lepiej zobaczyć sytuację, w której się znajdujesz, ale także zrozumieć, co najlepiej byłoby zrobić w tej chwili.

Śnić, że pijesz tabletki odchudzające
Kiedy śnisz, że bierzesz tabletki odchudzające, może to mieć większe znaczenie. Jeśli w rzeczywistości nie jesteś zadowolony ze swojej wagi, sen jest znakiem, że nie chcesz rezygnować ze swoich przyjemności, by wyglądać lepiej. Jeśli nie masz problemu ze swoim wyglądem fizycznym, a śnisz, że bierzesz tabletki odchudzające, oznacza to, że ktoś mógłby cię publicznie obrazić.

Śnić, że przedawkowałeś tabletki
Jeśli śniłeś, że wypiłeś więcej tabletek niż powinieneś, oznacza to, że jesteś autodestrukcyjny. Skazujesz każdy swój pomysł i plan na porażkę, zanim jeszcze spróbujesz go zrealizować. Taki rodzaj myślenia jest prawdopodobnie wynikiem niskiej pewności siebie z powodu porażek, których doświadczyłeś wcześniej lub głęboko zakorzenionych kompleksów, nad którymi nie pracowałeś.

Śnić, że jesteś uzależniony od tabletek
Sen ten faktycznie symbolizuje zależność od czegoś lub kogoś. Może to być twój emocjonalny partner, członek rodziny, a nawet praca. Nie jesteś pewien, czy mógłbyś bez tego przetrwać. Musisz to rozumieć jako swoją słabość i liczyć się z tym, że świat się nie skończy, jeśli czegoś lub kogoś zabraknie. Niezastosowanie się do tego może mieć bardzo negatywny wpływ na ciebie.

Śnić, że leczysz uzależnienie od tabletek
Jeśli śniłeś, że próbujesz „wyleczyć” się z tabletek, oznacza to, że jesteś bardzo zdeterminowany, aby rozwiązać problem lub osiągnąć swój cel. Teraz jest odpowiedni czas, aby to, o czym marzyłeś od dawna, w końcu stało się rzeczywistością. Ważne jest, aby być wytrwałym i cierpliwym oraz starać się zachować wiarę w pozytywny wynik swoich wysiłków. W tym wszystkim wsparcie, miłość i uwaga, które otrzymasz od tych, których kochasz, będą dla ciebie bardzo pomocne.