Widzieć truciznę we śnie
Jeśli we śnie widzisz truciznę, oznacza to chorobę. Możliwe, że będziesz mieć problem zdrowotny, który tylko tymczasowo uniemożliwi ci wykonywanie codziennych czynności. Będziesz bardziej przestraszony, że stanie się z tobą coś złego, ale realne niebezpieczeństwo nie będzie duże.

Śnić, że kogoś trujesz
Jeśli trujesz kogoś we śnie, oznacza to, że twój przyjaciel cię zawstydzi. Prawdopodobnie będzie zaprzeczać to, co będziesz mówić w społeczeństwie i wykorzystywać niektóre z twoich przeszłych działań przeciwko tobie. Zrozumiesz, że on jest zły i ma do ciebie urazę, ale nie będziesz wiedział, o co chodzi. Będziesz się zastanawiać, czy mimo wszystko jest sens wyjaśniać problem, czy też lepiej już o tym nie myśleć.

Śnić, że jesteś otruty
Kiedy śnisz, że jesteś otruty, jest to ostrzeżenie, że stracisz swoją własność. Może ktoś spróbuje, w bardzo podstępny sposób, przywłaszczyć sobie to, co stworzyłeś lub co należy do ciebie. Będziesz mieć duży wpływ na osobę, o której mowa, która nie wybierze środków, za pomocą których osiągnie zamierzony cel.

Śnić, że się trujesz
Jeśli zatruwasz się we śnie, oznacza to, że nie oczekujesz wdzięczności. Jesteś osobą, która wyświadcza innym wiele przysług, nawet jeśli czasami dzieje się to na twoją szkodę. Chociaż twierdzisz, że robisz to, ponieważ chcesz pomóc, często czujesz się winny, gdy nie pamiętają o tobie, więc masz tendencję do komentowania, że ​​wszyscy służą sobie samemu i przychodzą tylko wtedy, gdy czegoś potrzebują.

Śnić, że robisz truciznę
Robienie trucizny we śnie oznacza, że ​​chcesz zemścić się na osobie, która cię uraziła, zraniła lub oszukała w przeszłości. Chodzi o kogoś, kto głęboko rozczarował cię swoimi działaniami i wyrządził ci krzywdę. Twoim zadaniem jest „odwzajemnić mu przysługę” za wszelką cenę i w dowolnym momencie. Zamiast żyć w przeszłości, powinieneś zwrócić się do bardziej konstruktywnych rzeczy w teraźniejszość i zacząć myśleć o przyszłości.

Śnić, że inni robią truciznę
Jeśli śniło ci się, że ktoś robi truciznę, oznacza to, że na próżno będziesz próbował pokazać ukochanej osobie, że nie ma sensu zawracać sobie głowy myśleniem o wydarzeniach, które głęboko nią wstrząsnęły. Będziesz próbował przekonać ją, by zapomniała o tym, co się wcześniej wydarzyło, aby mogła iść dalej, jednak rany są zbyt głębokie, by mogła po prostu wszystko przezwyciężyć.

Śnić, że kupujesz truciznę
Kupowanie trucizny we śnie oznacza, że jesteś bardzo ambitny. Nie wybierasz środków do osiągnięcia swojego celu. Czasami twoje działania zagrażają innym, ale to cię nie obchodzi. Nie ma też znaczenia, ile mostów musisz za sobą spalić, aby uzyskać to, czego chcesz. Możesz myśleć, że to jest właściwa droga w tej chwili, ale możesz żałować niektórych swoich decyzji i działań w przyszłości.

Śnić, że sprzedajesz truciznę
Sprzedawanie trucizny we śnie oznacza, że ​​jesteś tchórzem. Nieustannie popychasz innych do walki w swoich bitwach, więc nie chowasz urazy do nikogo. Próbujesz użyć manipulacji lub innych umiejętności, aby przekonać bliskich ludzi, przyjaciół, współpracowników do zrobienia tego, co jest na twoją korzyść. Być może twoja taktyka obecnie przynosi pożądane rezultaty, ale w pewnym momencie odbije się to na tobie.

Śnić, że ukradłeś truciznę
Kradzież trucizny we śnie oznacza, że popełniłeś błąd w swoim biznesie, ale próbujesz uciec od odpowiedzialności lub obwiniać innych ludzi. Masz świadomość, że popełniłeś błąd, jednak nie chcesz ponosić za to konsekwencji. Dlatego poświęcisz drugiego, aby nie stało ci się coś złego. Najprawdopodobniej twój plan się powiedzie, ale sumienie nie da ci spokoju przez długi czas.

Śnić, że ktoś ukradł ci truciznę
Jeśli śniłeś, że ktoś ukradł ci truciznę, oznacza to, że pokonasz wroga jego własną bronią. Mianowicie ktoś spróbuje sprawić, by inni ludzie dowiedzieli się o twojej mrocznej tajemnicy. Dowiesz się jednak, co próbuje zrobić, więc zaczniesz o nim plotkować. Gdy straci wiarygodność w opinii publicznej, nikt mu nie uwierzy, nawet jeśli powie prawdę o tobie.

Śnić, że dodajesz truciznę do jedzenia
Dodanie trucizny do czyjegoś jedzenia oznacza, że w najbliższym otoczeniu masz osobę, której zazdrościsz. Prawdopodobnie on jest osiągnęła wszystko, o czym marzysz – ma dobrą pracę i solidne dochody lub partnera, takiego jakiego chciałbyś mieć obok siebie. Zamiast zatruwać się takimi negatywnymi emocjami, postaraj się osiągnąć to, co chcesz, podążając za jej przykładem.

Śnić, że dodajesz truciznę do picia
Kiedy śnisz, że wlewasz truciznę do czyjegoś napoju, oznacza to, że zrobisz wszystko, aby awansować szybciej niż twój kolega. Prawdopodobnie przez całe życie z nim we wszystkim rywalizowałeś i myślisz, że on nawet nie jest tego świadomy. Zadaj sobie jednak pytanie, dlaczego zawsze jest o krok przed tobą.

Śnić, że wyssałeś jad węża ze swojego ciała
Jeśli śniłeś, że wyssałeś jad węża ze swojego ciała, oznacza to, że powinieneś wystrzegać się plotek. Uważaj, z kim rozmawiasz o swoich problemach, obawach i tajemnicach, bo ktoś mógłby nadużyć twojego zaufania.

Sen, w którym wysysasz jad węża z ciała swojego przyjaciela, członka rodziny lub partnera, oznacza, że ​​ta osoba znajdzie się pod ostrzałem opinii publicznej z powodu niektórych swoich postaw i decyzji. Będziesz starał się go chronić i uzasadnić jej działania najlepiej jak potrafisz.

Śnić, że otrułeś wroga
Otrucie wroga we śnie oznacza, że ​​jesteś rozczarowany ludźmi. Prawdopodobnie byłeś zraniony wiele razy, więc teraz nikomu nie ufasz. Z powodu złych doświadczeń całkowicie zamknąłeś się w siebie, co w żadnym wypadku nie jest dobre dla twojej psychiki. Nie można jednak żyć w przekonaniu, że wszyscy ludzie są źli. Upewnij się, że jest wielu innych, których intencje są dobre i których słowa są szczere.

Śnić, że wróg cię otruł
Sen ten oznacza, że masz przed sobą bardzo burzliwy okres pełen wyzwań i przeszkód. Będziesz potrzebować dużo cierpliwości, energii i chęci przezwyciężenia wszelkich problemów. Miej jednak pewność, że wyjdziesz z tego silniejszy niż kiedykolwiek dzięki miłości i wsparciu członków rodziny, partnera.

Śnić, że członek rodziny jest otruty
Jeśli śniłeś, że jeden z twoich bliskich został otruty, oznacza to, że w przyszłości będziesz musiał stawić czoła wielkim zmartwieniom. Możliwe, że zmienisz pracę lub miejsce zamieszkania. Inną możliwością jest to, że będziesz się martwić o kogoś bliskiego. Tak czy inaczej, wiele będzie się działo w twojej głowie, ale nie wątp w siebie, ponieważ jesteś silniejszy, niż możesz sobie wyobrazić.

Śnić, że otrułeś przyjaciela
Otrucie przyjaciela we śnie symbolizuje licznego pecha, który może ci się przydarzyć w przyszłości. W pewnym momencie pomyślisz, że cały wszechświat spiskował przeciwko tobie i nie zobaczysz, że sam popełniłeś wiele błędów. Ważne jest, aby skoncentrować się na tym, co robisz i zajmować się tylko problemami, które możesz rozwiązać, a nie tymi, które są poza twoim zasięgiem.

Śnić, że przyjaciel cię otruł
Jeśli śniłeś, że twój przyjaciel cię otruł, oznacza to, że powierzy ci wielką tajemnicę. Chodzi o coś, o czym powie tylko tobie i będziesz musiał przysiąc, że zabierzesz to ze sobą do grobu. Niewykluczone, że ta wiedza cię zaskoczy, ale dotrzymasz słowa i nikomu o tym nie powiesz, dopóki on sam nie przyzna innym, o co chodzi.

Śnić, że otrułeś swojego partnera
Zatrucie ukochanej osoby we śnie nie jest dobrym znakiem. Takie sny śnią osoby, które z jakiegokolwiek powodu wątpią w swojego partnera. Może coś ci mówi, że jego uczucia nie są szczere lub że chciałby cię zdradzić. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie możesz ich poprzeć konkretnymi dowodami. Więc nie oskarżaj o nic ukochanej osoby bez uzasadnionego powodu.

Śnić, że twój partner cię otruł
Jeśli śniłeś, że ukochana osoba cię otruła, oznacza to, że w ciebie wątpi. Prawdopodobnie ostatnio oddaliliście się od siebie. Będziesz musiał dać jej dużo więcej miłości i uwagi, ponieważ nie możesz żyć na starych wspomnieniach.

Śnić, że otrułeś szefa
Kiedy śnisz, że otrułeś swojego szefa, oznacza to, że za dużo pracujesz. Bardzo starasz się coś udowodnić swoim przełożonym, ale nie jesteś zadowolony ze sposobu, w jaki cię traktują. Starałeś się nauczyć wszystkiego, co niezbędne, aby mieć większe szanse na postęp. Jednak teraz coraz mniej wierzysz, że twoje zaangażowanie zacznie się opłacać. Może powinieneś zacząć myśleć o szukaniu innej pracy.

Śnić, że twój szef cię otruł
Jeśli śniło ci się, że twój szef cię otruł, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości możesz otrzymać niewdzięczne i trudne zadanie. Możliwe, że będziesz miał do czynienia z czymś, z czym spotykasz się po raz pierwszy i że opanowanie całego procesu zajmie ci trochę czasu. Będziesz jednak przy nim trwał, ponieważ wierzysz, że przyniesie ci lepszy status później w pracy.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli prawie widziałeś truciznę na żywo lub w telewizji, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja trucizny

Trucizna to substancja, która w określonej dawce może być szkodliwa lub spowodować śmierć.