Śnić, że idziesz z wizytą
Jeśli we śnie idziesz do kogoś z wizytą, ostrzega to przed krótkotrwałymi problemami. Możliwe, że w nadchodzącym okresie będziesz często rozmawiał z przełożonymi, którzy będą mieli zastrzeżenia do twojej pracy. Sprawdzą każdy twój ruch, co będzie wywierać na tobie presję, ale wkrótce znajdą nową ofiarę i zostawią cię w spokoju.

Śnić, że idziesz z kimś z wizytą
Jeśli we śnie idziesz z kimś z wizytą, oznacza to, że szukasz wsparcia. Jesteś osobą, która często nie przyjmuje odpowiedzialności za swoje czyny i nie może sama ponosić ich konsekwencji. Potrzebujesz pomocy bliskich ludzi, na których liczysz, że wszystko załatwią i tym samym wyrządzą ci krzywdę, która polega na tym, że wyjdziesz bezkarnie i nie nauczysz się niczego mądrego na swoich błędach, ale nadal będziesz je powtarzał.

Śnić, że ktoś cię odwiedza
Kiedy ktoś odwiedza cię we śnie, oznacza to kłótnię. Możliwe, że ktoś będzie ingerował w twoje życie prywatne, próbując w ten sposób osiągnąć wszystko, czego nie udało mu się zrobić. Będziesz miał wrażenie, że wykorzystuje cię do leczenia niepokojących go kompleksów i że doświadcza każdego twojego sukcesu i porażki osobiście, jakby należały do niego.

Śnić, że odwiedza cię ukochana osoba
Jeśli ukochana osoba odwiedza cię we śnie, symbolizuje to szczęście. Możesz zrobić wszystko, aby zadowolić kogoś, kogo od czasu do czasu widujesz. Każdego dnia będziesz ubierać się i nosić najpiękniejsze rzeczy jakie masz w nadziei na spotkanie z nią. Uśmiech pojawi się na twojej twarzy za każdym razem, gdy usłyszysz, jak ktoś o nim wspomni i będziesz cały czas o niego pytać.

Śnić, że odwiedza cię policja
Kiedy policja odwiedza cię we śnie, oznacza to, że pójdziesz na proces. Prawdopodobnie będziesz miał problemy z krewnymi lub sąsiadami, których sam nie będziesz w stanie rozwiązać, ale zwrócisz się o pomoc do władz rządowych. Doświadczysz wielu niedogodności, ale będziesz zdeterminowany, aby wszystko przejrzeć.

Śnić, że ktoś odwiedza cię w szpitalu
Jeśli śniło ci się, że ktoś odwiedza cię w szpitalu, oznacza to, że obawiasz się, że niektóre twoje ruchy mogą wywołać urazę lub krytykę ze strony tych, których opinia jest dla ciebie niezwykle ważna. Masz świadomość, że twoja decyzja jest radykalna i wielu się jej nie spodoba, ale uważasz, że nie ma innego sposobu na rozwiązanie nurtującego cię problemu.

Śnić, że odwiedziłeś kogoś w szpitalu
Odwiedzenie kogoś, kto jest we śnie w szpitalu, jest znakiem, że jesteś winny, że nie zwracasz wystarczającej uwagi na swoich bliskich. Możliwe, że ostatnio dużo pracowałeś i masz dużo obowiązków, więc nie możesz spędzać czasu z tymi, których kochasz. Nie oznacza to jednak, że nie możesz poświęcić kilka chwil w ciągu dnia, aby przynajmniej do nich zadzwonić i zapytać, jak się czują. W przyszłości możesz żałować takiego stosunku do członków rodziny.

Śnić, że ktoś odwiedza cię w więzieniu
Jeśli śniłeś, że ktoś odwiedza cię w więzieniu, oznacza to, że masz nadzieję, że inni rozwiążą twój problem. Prawdopodobnie wpadłeś w kłopoty z powodu braku pieniędzy. Być może pożyczyłeś od kogoś, kto oczekuje, że je spłacisz, a obecnie nie możesz tego zrobić. Możliwe, że obawiasz się o swoje bezpieczeństwo i wierzysz, że członkowie rodziny i przyjaciele mogą rozwiązać ten wielki problem za ciebie.

Śnić, że odwiedzasz kogoś w więzieniu
Odwiedzenie kogoś w więzieniu oznacza, że ​​nie zrezygnujesz z bliskiego przyjaciela, mimo że ostatnio jego zachowanie się pogorszyło. Wierzysz, że znasz go wystarczająco dobrze i że historie, które o nim słyszysz nie są poprawne. Opowiadasz się za nim i będziesz to robić, niezależnie od tego, co doradzają ci inni ludzie o dobrych intencjach.

Śnić, że ktoś odwiedza cię w klasztorze
Kiedy śnisz, że ktoś odwiedza cię w klasztorze, oznacza to, że zacząłeś wątpić w słuszność niektórych swoich decyzji. Możliwe, że przyczyniła się do tego rozmowa z konkretną osobą. Być może przedstawiła sytuację jaśniej, a ty ponownie rozważysz swoje działania i ich możliwe konsekwencje.

Śnić, że odwiedzasz kogoś w klasztorze
Odwiedzenie kogoś w klasztorze oznacza, że ​​poprzesz decyzję podjętą przez członka rodziny, przyjaciela lub partnera. Zdasz sobie sprawę, że nie masz prawa pociągać go do odpowiedzialności za to, ponieważ sam nie chciałbyś, żeby on mieszał się w twoje sprawy. Będzie ci bardzo wdzięczny za udzielone mu wsparcie.

Śnić, że ktoś odwiedza cię w domu starców
Jeśli śniło ci się, że ktoś odwiedza cię w domu starców, oznacza to, że jesteś samotny. Osoby, które przez długi czas były bez emocjonalnego partnera, bardzo dobrze znają to uczucie. Jeśli jednak jesteś w związku lub małżeństwie, nie powinieneś tak się czuć. W takim przypadku sen jest wyraźnym sygnałem, że musisz porozmawiać ze swoim partnerem o tym, co cię niepokoi.

Śnić, że odwiedzasz kogoś w domu starców
Odwiedzenie kogoś we śnie w domu starców to znak, że boisz się starzenia. Jesteś osobą, która nie lubi rozmawiać i myśleć o przyszłości. Jednym z powodów jest strach przed wzięciem odpowiedzialności. Jednak nie możesz się tak zachowywać przez resztę swojego życia. Jesteś osobą dorosłą i musisz zacząć myśleć o tym, jak będzie wyglądało twoje życie jutro i starać się, aby twoja przyszłość była tak piękna, jak to tylko możliwe.

Śnić, że odwiedzasz zoo
Sen, w którym sam odwiedzasz zoo, oznacza, że w niedalekiej przyszłości możesz spotkać osobę, której nie lubisz. Już od pierwszej rozmowy zrozumiesz, że nie masz ze sobą nic wspólnego i że nie podoba ci się jego sposób myślenia.

Jeśli śniło ci się, że odwiedziłeś zoo w towarzystwie osoby, którą znasz na co dzień, może to być znak, że tęsknisz za podróżą. Prawdopodobnie jesteś znudzony otoczeniem, w którym się poruszasz i potrzebujesz zmiany.

Sen, w którym odwiedzasz zoo w towarzystwie nieznanych osób, oznacza, że ​​wkrótce otrzymasz bardzo kuszącą ofertę biznesową. Jednak nie zaakceptujesz tego od razu, ponieważ zabrzmi zbyt dobrze, aby mogło się spełnić.

Sen, w którym nie wolno ci kogoś odwiedzać
Jeśli śniłeś, że ktoś zabronił ci odwiedzania kogoś, oznacza to, że zostaniesz obrażony publicznie bez ważnego powodu. Możliwe, że znajomy powie, że nie ma czasu na spędzanie z tobą czasu, ponieważ ma dużo zobowiązań, a ty się z tego powodu zezłościsz. Inną możliwością jest to, że ktoś będzie próbował umniejszać twoje sukcesy prowokując cię i że zaczniesz „grać w jego grę”. Dopiero później zdasz sobie sprawę, że jego opinia nie ma żadnego znaczenia i że twoja reakcja była zbyt gwałtowna.

Śnić, że wybierasz się z oficjalną wizytą
Jeśli śniłeś, że wybierasz się z oficjalną wizytą do firmy, instytucji lub obcego kraju, oznacza to, że znajdziesz się w centrum uwagi opinii publicznej z powodu pewnych decyzji, postaw lub posunięć. Takie sny częściej śnią się osobom zajmującym się polityką, dziennikarstwem lub inną pracą publiczną. Możliwe, że dzięki swoim wypowiedziom „nadepniesz komuś na odcisk”.

Śnić o niezapowiedzianej wizycie
Kiedy śnisz, że nagle kogoś odwiedziłeś, oznacza to, że w jakimś społeczeństwie poczujesz się niemile widziany publicznie. Prawdopodobnie będziesz miał okazję spotkać się z ludźmi, których niedawno spotkałeś. Nie nawiążesz z nikim poważnej komunikacji i wydaje ci się, że unikają otwartego omawiania niektórych tematów przed tobą.

Śnić, że ktoś nagle cię odwiedził
Sen ten oznacza, że wierzysz, że jeden z członków twojego lub twój partner zbytnio ingeruje w twoje życie prywatne. Wydaje ci się, że próbuje narzucić ci swoje pomysły, postawy i decyzje i chociaż wiesz, że robi to w najlepszych intencjach, nie możesz tego zignorować. Nie reaguj jednak gwałtownie, ale spróbuj wytłumaczyć mu w miły i spokojny sposób, że nie potrzebujesz mentora, ale wsparcia w realizacji twoich celów.

Śnić, że odwiedziła cię sławna osoba
Jeśli śniło ci się, że odwiedził cię słynny aktor, piosenkarz lub inna osobowość medialna, oznacza to, że fantazjujesz o wejściu na tzw. wyższe sfery. Masz świadomość, że ci ludzie przyciągają dużo uwagi i że ich opinia jest bardziej szanowana. Marzysz o tym, że pewnego dnia będziesz w tym kręgu i będziesz mieć takie same przywileje jak oni.

Śnić, że zmarły odwiedził cię
Sen, w którym odwiedza cię zmarła osoba, można interpretować na kilka sposobów, w zależności od tego, jak się z tym czułeś. Jeśli we śnie byłeś szczęśliwy, że zmarły cię odwiedził, możliwe, że w niedalekiej przyszłości usłyszysz dobre wieści. Być może zdasz ważny egzamin, dostaniesz pracę, weźmiesz ślub lub urodzisz dziecko.

Z drugiej strony, jeśli odwiedził cię zmarły i to cię przestraszyło lub zaniepokoiło, oznacza to, że musisz zwracać większą uwagę na swoje zdrowie. Przestań ignorować objawy, których doświadczasz od dłuższego czasu i skonsultuj się z lekarzem.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio kogoś odwiedziłeś lub ktoś odwiedził ciebie, z pewnością pozostawiło to silne wrażenie.