Sen o wrogu
Jeśli we śnie widzisz wroga lub przeciwnika, oznacza to, że twoje życzenie się spełni. Być może pogodzisz się z osobą, z którą byłeś w konflikcie. W końcu będziesz miał okazję powiedzieć jej, ile dla ciebie znaczy i zakopać topór wojenny ku wzajemnej satysfakcji. Bądź bardzo ostrożny, aby jednym gestem nie zrujnować tego, co osiągnąłeś.

Spotkanie wroga we śnie
Kiedy spotykasz wroga we śnie, oznacza to zmartwienia i trudności. Prawdopodobnie nie zdążysz na czas wywiązać się ze wszystkich zobowiązań, dlatego boisz się krytyki ze strony przełożonych. Uważasz ich za duchy, które są po to, by zrujnować ci życie, co stwarza dla ciebie niepotrzebne napięcie. Starasz się nie zwracać na siebie uwagi, ale szybko odczuwasz negatywne nastawienie i energię.

Pokonanie wroga we śnie
Śnić, że pokonałeś wroga, oznacza, że ​​zmierzysz się ze swoimi lękami. Zbierzesz siłę, by powiedzieć „dość” wszystkiemu i wszystkim, którzy ci przeszkadzają. Z natury jesteś nieśmiały, dlatego unikasz towarzystwa okrutnych realistów, którzy dostrzegają wszystkie twoje słabości w twojej walce i żałują straconych okazji.

Śnić, że wróg cię pokonał
Sen, w którym przegrywasz z wrogiem, oznacza, że cierpisz na brak pewności siebie. Twoje kompleksy nie pozwalają ci zaczynać wielkich rzeczy, a nawet zbliżyć się do niektórych osób. Kiedy nad tym popracujesz, twoje życie stanie się piękniejsze i prostsze.

Śnić o wrogu w twoim domu
Jeśli śniłeś o wrogu w twoim domu, być może będziesz musiał wybrać między powiedzeniem prawdy a kłamstwem. Czasami może to być bardzo trudne wyzwanie, zwłaszcza jeśli boisz się, że prawda zrani czyjeś uczucia. Pamiętaj jednak, że kłamstwo wymaga dużo więcej energii niż prawda. Zastanów się, co chciałbyś usłyszeć, gdyby sytuacja się odwróciła, a rozwiążesz ten dylemat.

Śnić, że wypędziłeś wroga z domu
Wypędzanie wroga z domu oznacza, że ​​wygrasz bitwę, ale nie wojnę. To, co obecnie robisz, może przynieść mały sukces, ale nie koniec twojej męki. Dlatego ważne jest, aby pozostać zmotywowanym, wytrwałym i cierpliwym, aby osiągnąć ostateczny triumf.

Śnić, że twój bliski przyjaciel stał się twoim wrogiem
Ten sen oznacza miłą niespodziankę. Możliwe, że niektóre z twoich projektów zakończą się sukcesem, chociaż sam w to wątpiłeś. Inną możliwością jest to, że będziesz zadowolony z czyjegoś gestu lub dostaniesz coś, o czym marzyłeś od dawna.

Śnić, że masz dużo wrogów
Jeśli śniłeś o posiadaniu wielu wrogów, symbolizuje to twoją bezbronność. Prawdopodobnie miałeś ostatnio problemy z zaakceptowaniem krytyki i łatwo obrażasz się, gdy ludzie coś ci sugerują. Jeśli wcześniej taki nie byłeś, musisz zastanowić się nad swoimi uczuciami i dowiedzieć się, dlaczego takie rzeczy na ciebie wpływają. Może to tylko twoja próżność, a może problem jest trochę bardziej złożony.

Śnić, że pojednałeś się z wrogiem
Pojednanie we śnie z wrogiem symbolizuje wielkie zmiany w twoim życiu. Może to być prywatna lub biznesowa część twojego życia. Być może zmienisz pracę lub miejsce zamieszkania. Możliwe, że skończysz ze złymi nawykami lub nawiążesz nowy związek emocjonalny. Stoisz przed bardzo ekscytującym okresem, który przyniesie wzloty i upadki, więc dobrze byłoby być lepiej przygotowanym na to, co nadejdzie.

Sen o przepraszaniu wroga
Przepraszanie wroga we śnie oznacza, że ​​chcesz zakończyć stresujący okres swojego życia. Przetrwałeś wiele wyzwań i problemów i fantazjujesz o spokojniejszej fazie. Na niektóre sytuacje nie masz jednak wpływu, więc będziesz musiał rozwiązywać je w locie. Staraj się robić wszystko, co w twojej mocy, i odłóż na bok to, czego nie możesz kontrolować i nie pozwól, aby tworzyło to dla ciebie dodatkowe napięcie.

Śnić, że wróg cię przeprasza
Jeśli śniłeś, że wróg cię przeprosił, oznacza to, że będziesz się radować. Ktoś cię przekona, że ​​nie możesz czegoś zrobić, a ty udowodnisz mu, że się myli. Po tym nie przegapisz okazji, aby być przed pochwalonym za swój sukces przed nim i będziesz zadowolony, gdy zobaczysz zazdrość na jego twarzy.

Śnić, że spokojnie rozmawiasz z wrogiem
Kiedy śnisz o rozmowie z wrogiem bez napięcia i nerwowości, to znak, że zacząłeś dojrzewać w każdym tego słowa znaczeniu. Mądrość przychodzi wraz z wiekiem, ale ta zasada nie zawsze dotyczy wszystkich ludzi. W twoim przypadku okaże się to prawdą. W końcu dowiesz się, jak radzić sobie z niektórymi zmartwieniami, wyzwaniami i problemami.

Śnić, że okłamujesz wroga
Okłamywanie wroga we śnie symbolizuje troskę. Możliwe, że nie chcesz denerwować bliskich, więc przemilczysz fakty dotyczące twojego zdrowia, sytuacji w pracy czy problemów w małżeństwie. Będziesz udawać, że wszystko jest w porządku i pomagać innym ludziom w ich problemach. To odwróci twoje myśli od tego, co cię niepokoi.

Śnić, że kłócisz się z wrogiem
Kłótnia z wrogiem we śnie oznacza, że ​​wybrałeś zły sposób radzenia sobie z niektórymi problemami. Mianowicie będziesz podejmować złe decyzje pod wpływem emocji, więc małe zmartwienia staną się duże. Aby zapobiec takiemu scenariuszowi, skonsultuj się z osobami, którym ufasz. Mogą pomóc ci lepiej zobaczyć swoją obecną sytuację.

Śnić, że obrażasz wroga
Ten sen symbolizuje kłopoty w przyszłości. Możliwe, że pośpiech przysporzy ci większych problemów. Dlatego nie wolno podejmować decyzji pod wpływem emocji. Dotyczy to zwłaszcza pracy i związku emocjonalnego. Jeśli zrezygnujesz teraz, ponieważ jesteś niezadowolony ze swojej pensji, możesz później żałować. To samo stanie się, gdy powiesz kilka brzydkich słów ukochanej osobie i ją zranisz. Trudno będzie jej ci wybaczyć.

Śnić, że wróg cię obraża
Jeśli śniłeś, że wróg cię obraził, oznacza to, że zrobisz postępy w pracy. Pracodawca prawdopodobnie w końcu zobaczy, ile dla niego znaczy twój wysiłek i praca, i nagrodzi cię podwyżką lub zmianą stanowiska. Wraz z poprawą przyjdą wyższe zarobki, dzięki czemu będziesz mógł trochę odpocząć, jeśli chodzi o finanse.

Śnić, że wróg nagle cię zaatakował
Ten sen oznacza, że ​​straciłeś ostrość, którą kiedyś miałeś. Stałeś się bardzo pobłażliwy wobec problemów i tracisz okazję do ich rozwiązania na czas. Jeśli pozwolisz, by sytuacja wymknęła się spod kontroli, możesz później gorzko tego żałować.

Jeśli we śnie udało ci się obronić się przed nagłym atakiem, oznacza to, że będziesz miał szczęście. Niektóre rzeczy pójdą dokładnie tak, jak chcesz. Nie myśl jednak, że tak będzie zawsze, bo z niektórymi trudnymi sytuacjami będziesz musiał radzić sobie sam.

Śnić, że bijesz się z wrogiem
Bicie się z wrogiem we śnie symbolizuje stłumiony gniew i niezadowolenie. Możliwe, że ktoś cię obraził lub skrzywdził, a ty nie zareagowałeś we właściwy sposób. Teraz zastanów się, co byś mu powiedział, gdyby ta sytuacja się powtórzyła. Nie ma sensu do tego wracać, ponieważ to tylko zagrozi twojemu zdrowiu psychicznemu i nie zemścisz się na tych, którzy cię skrzywdzili.

Śnić, że gonisz wroga
Pogoń za wrogiem we śnie oznacza, że ​​będziesz zachęcany do wykonania kilku dużych ruchów, poradzisz sobie z problemami, które od dawna spychasz pod dywan. Bałeś się, że jakakolwiek twoja reakcja może wywołać jeszcze większy chaos, więc nic nie robiłeś. Teraz zdasz sobie sprawę, że naprawdę nie masz nic do stracenia i dobrze sobie poradzisz z tymi problemami.

Śnić, że uciekasz przed wrogiem
Ucieczka przed wrogiem we śnie oznacza, że ​​zachowasz się w sytuacji jak tchórz. Nie będziesz mógł sprzeciwić się decyzji lub opinii, z którą się nie zgadzasz. Później będziesz żałować, że tak się ustawiłeś, ale niech to będzie lekcją na przyszłość.

Śnić, że zraniłeś wroga
Zranienie wroga we śnie oznacza, że ​​tylko częściowo rozwiążesz problem, który masz. Będzie to rozwiązanie krótkoterminowe, które na chwilę pozwoli ci odetchnąć. Jednak będziesz musiał dużo więcej myśleć i pracować, aby pozbyć się tej wielkiej udręki. Naładuj akumulatory i ruszaj dalej.

Śnić, że wróg cię zranił
Jeśli śniłeś, że wróg cię zranił, oznacza to, że ktoś lub coś uniemożliwi ci osiągnięcie celu. Mogą to być okoliczności obiektywne, ale także sabotaż. Zwróć uwagę na zachowanie ludzi, których uważasz za konkurenta. Tylko w ten sposób możesz zapobiec ich skrzywdzeniu lub niepowodzeniu twojego planu.

Śnić, że zabiłeś wroga
Zabicie wroga we śnie oznacza, że ​​rozwiążesz duży problem, ale przyniesie ci wiele mniejszych zmartwień. W określonej sytuacji nie poradzisz sobie zbyt dobrze, więc nie byłoby źle, gdybyś skonsultował się z osobą, która ma znacznie więcej doświadczenia zawodowego lub życiowego niż ty.

Sen o martwym wrogu
Martwy wróg we śnie to oznaka sukcesu. Prawdopodobnie osiągniesz to, o czym marzyłeś od dawna. Uda ci się osiągnąć swój cel, choć stracisz na tym dużo czasu i energii. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ twoja praca kiedyś się opłaci.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, spotkałeś lub pokonałeś wroga, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja wroga

Wróg to osoba, z którą się nie zgadzamy i z którą się kłócimy.