Śnić o skalistej wyspie
Jeśli we śnie widzisz skalistą wyspę, oznacza to kłótnie miłosne. Możliwe, że ty i twój partner nie będziecie mieć tych samych celów na przyszłość, co doprowadzi do separacji i nieporozumień. Oboje poczujecie się zdradzeni, ponieważ mieliście przeciwne oczekiwania i chcieliście, aby inwestycja w wasz związek odpowiednio się zwróciła.

Sen o zielonej, zalesionej wyspie
Jeśli we śnie widzisz zieloną, zalesioną wyspę, symbolizuje to nieoczekiwaną radość. Prawdopodobnie będziesz miał okazję podróżować gdzieś i zmienić swoje otoczenie, nawet jeśli będzie to tylko na krótki czas. Choć nie będzie to luksusowa destynacja, ważne będzie dla ciebie wprowadzenie nowości do swojej codzienności.

Sen o bezludnej wyspie
Kiedy we śnie widzisz bezludną wyspę, oznacza to, że jesteś przeciążony. Jesteś osobą, która ma stresującą pracę i każdego dnia jest narażona na dużą presję. Często fantazjujesz o porzuceniu wszystkich telefonów, kalendarzy i komputerów i udaniu się gdzieś daleko z biletem w jedną stronę. Pamiętaj, że jest to niemożliwe, ponieważ wielu na tobie polega i wiesz, że cię potrzebują.

Śnić, że utknąłeś na bezludnej wyspie
Jeśli śniłeś, że utknąłeś na bezludnej wyspie, oznacza to, że unikniesz kłopotów. Możliwe, że ktoś namawia cię do podjęcia ryzykownej lub nawet nielegalnej pracy. W tej chwili wahasz się, ponieważ możesz zarobić dobre pieniądze, jeśli się na to zgodzisz. Jeśli jednak posłuchasz swojego sumienia i odrzucisz ofertę, nie wpadniesz w duże kłopoty.

Śnić, że jesteś sam na bezludnej wyspie
Jeśli śniłeś, że jesteś sam na bezludnej wyspie, symbolizuje to samotność. Dla osób, które przez długi czas nie miały partnera emocjonalnego, takie uczucie jest znajome. Jeśli jednak jesteś w związku lub małżeństwie, nie powinieneś tak się czuć. Sen każe ci jak najszybciej porozmawiać o swoich emocjach z ukochaną osobą. To jedyny sposób na przezwyciężenie obecnego kryzysu.

Śnić, że jesteś z ukochaną osobą na bezludnej wyspie
Taki sen to znak, że musisz bardziej zwracać uwagę na swojego partnera. Faktem jest, że masz wiele obowiązków i problemów, ale nie możesz zaniedbywać swojego związku. Wystarczy poświęcić kilka minut dziennie na okazanie emocji, aby całkowicie się od siebie nie oddalić. Jeśli będziesz stawiał wszystko inne na pierwszym miejscu, twoje małżeństwo nie będzie miało świetlanej przyszłości.

Śnić, że ukrywasz się na bezludnej wyspie
Jeśli śniło ci się, że ukrywasz się przed kimś na bezludnej wyspie, oznacza to, że żałujesz czegoś, co zrobiłeś w przeszłości. Możliwe, że często o tym myślisz i czujesz się winny z powodu jakichś błędów. Jednak teraz jest już za późno, aby cokolwiek zmienić, więc lepiej wrócić do teraźniejszości i zacząć myśleć o przyszłości. Potraktuj to jako lekcję i wyciągnij z niej wnioski, aby w przyszłości nie popełniać tych samych błędów.

Śnić, że jesteś uwięziony na bezludnej wyspie
Utknięcie na bezludnej wyspie oznacza, że ​​masz tendencję do autodestrukcji. Niszczysz każdy pomysł lub plan, zanim w ogóle spróbujesz wprowadzić go w życie. Jest to prawdopodobnie wynik braku pewności siebie lub głęboko zakorzenionej niepewności. Tak czy inaczej, musisz przezwyciężyć ten problem, aby iść naprzód w życiu.

Śnić, że wylądowałeś na wyspie
Kiedy śnisz, że wylądowałeś na wyspie ze statku lub łodzi, oznacza to, że członek rodziny lub partner postawi cię przed faktem dokonanym. Zrobią coś bez uprzedniej konsultacji z tobą lub bez twojej wiedzy na ten temat. Odbierzesz tę decyzję jako zdradę i istnieje duża szansa, że ​​się z tego powodu pokłócicie. Dopiero gdy trochę się nad tym zastanowisz, będziesz w stanie znaleźć usprawiedliwienie dla jego działań.

Śnić, że próbujesz dopłynąć na wyspę
Jeśli śniłeś, że próbujesz przepłynąć z otwartego morza na wyspę, oznacza to, że będziesz do czegoś zmuszony. Być może będziesz musiał wykonywać pracę, której nie lubisz, lub z tego samego powodu możesz być zmuszony do podróży lub przeprowadzki do innego miasta lub kraju na dłuższy okres. Ta zmiana będzie dla ciebie trudna, ale nie będziesz miał zbyt dużego wyboru, biorąc pod uwagę, że twoje istnienie, a także istnienie ludzi, których kochasz, zależy od twoich działań.

Sen o odkrywaniu wyspy
Odkrywanie wyspy we śnie oznacza, że nadszedł czas na zmianę środowiska. Prawdopodobnie dawno nigdzie nie podróżowałeś a jesteś osobą, która naprawdę to lubi. Szybko nudzisz się miejscem, w którym mieszkasz i próbujesz uciec od czasu do czasu w inne miejsca. Lubisz poznawać inne kultury i zwyczaje oraz spotykać się z obcokrajowcami. Biorąc pod uwagę, że dawno nie cieszyłeś się swoim hobby, rozważ przynajmniej krótką wycieczkę, która pomoże ci naładować baterie.

Śnić, że spacerujesz po wyspie
Chodzenie samemu po wyspie we śnie oznacza, że ​​jesteś zdezorientowany sytuacją, w której się obecnie znajdujesz i może to być związane z twoim życiem prywatnym lub biznesowym. Możliwe, że podobają ci się dwie osoby jednocześnie i nie wiesz jak sobie z tym poradzić lub jak wybrać jedną z nich. Inną możliwością jest to, że pracodawca zaoferował ci awans na określonych warunkach, a ty wahasz się, czy go zaakceptować. Obojętnie jaki masz problem, powinieneś omówić go z kimś, komu ufasz.

Śnić, że kupiłeś wyspę
Jeśli śniłeś, że kupiłeś wyspę, oznacza to, że jesteś dość ambitną osobą. Masz jasno określone cele i zrobisz wszystko, aby je osiągnąć. Kierujesz się mottem „porażka nie wchodzi w grę” i dzięki temu wiele osiągasz. Jednak często po drodze palisz za sobą mosty, czego możesz żałować w przyszłości. Zastanów się, z kim będziesz świętować swój sukces, gdy pewnego dnia go osiągniesz.

Śnić, że dostałeś wyspę
Jeśli śniło ci się, że ktoś podarował ci wyspę w prezencie, oznacza to, że myślisz o wykorzystaniu swojej urody lub wpływowej znajomości, aby osiągnąć swój cel. Zapewne chcesz jak najszybciej osiągnąć konkretne rezultaty, więc będziesz szedł na skróty. Możesz tak robić od czasu do czasu, ale pomyśl o konsekwencjach swojego następnego ruchu. Sam wiesz, że prawie za wszystko trzeba się jakoś odwdzięczyć.

Śnić, że sprzedajesz wyspę
Sprzedaż wyspy we śnie oznacza, że ​​wykonasz niewdzięczną pracę. Możliwe, że pracodawca powierzy ci trudne zadanie lub będziesz musiał przekazać komuś złe wieści. W każdym razie będziesz w dużym stresie, ponieważ nie jesteś osobą, która po prostu radzi sobie z trudnymi sytuacjami. Potraktuj to jako test dojrzałości i postaraj się go zdać.

Śnić, że dałeś komuś wyspę
Sen, w którym dajesz komuś wyspę w prezencie, to znak, że powinieneś zastanowić się nad tym, na co wydajesz pieniądze. Ostatnio kupujesz rzeczy, których na pewno nigdy nie będziesz potrzebować. Fajnie, że masz wystarczająco dużo środków na relaks, jednak istnieje możliwość, że w przyszłości twoje dochody się zmniejszą, więc powinieneś zacząć o tym myśleć już teraz i trochę zaoszczędzić, aby nie postawić się w sytuacji nie do pozazdroszczenia.

Sen o życiu na wyspie
Jeśli śniłeś, że mieszkasz na wyspie, oznacza to, że potrzebujesz czasu, aby coś przezwyciężyć. Prawdopodobnie chodzi o utratę bliskiej osoby, katastrofę miłosnego statku lub załamanie finansowe. W każdym razie to, co czujesz, jest całkowicie normalne i nie możesz oczekiwać, że z dnia na dzień wyzdrowiejesz. Podczas całego procesu członek rodziny lub przyjaciel może ci bardzo pomóc.

Sen o pożarze na wyspie
Jeśli śniłeś, że na wyspie, na której byłeś, rozpoczął się pożar, oznacza to, że w niektórych sytuacjach za bardzo panikujesz. Jesteś w stanie zamienić drobny problem w poważny problem w ciągu kilku sekund. Kiedy to „szaleństwo” cię ogarnia, nie możesz normalnie myśleć, ale zaczynasz wyobrażać sobie najgorszy możliwy scenariusz. Musisz rozwiązać ten problem, ponieważ ludzie są już trochę zmęczeni twoimi atakami paniki.

Sen o powodzi na wyspie
Kiedy śnisz, że woda zalała wyspę, na której byłeś, oznacza to, że poprzez lekkomyślne działania znajdziesz się w ryzykownej sytuacji. Jeśli nie będziesz myśleć trzeźwo o tym, co robisz i jakie podejmujesz decyzje, możesz wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku. Jeśli nie potrafisz samodzielnie rozwiązać problemu, nie wahaj się poprosić o pomoc innych osób. Porady lub sugestie kogoś innego mogą się przydać, aby bardziej realistycznie zobaczyć sytuację, w której się znajdujesz.

Sen o trzęsieniu ziemi na wyspie
Jeśli doświadczyłeś trzęsienia ziemi na wyspie, oznacza to, że jesteś w punkcie zwrotnym. Możliwe, że musisz wybrać, czy chcesz kontynuować naukę, czy znaleźć pracę. Inną możliwością jest to, że nie jesteś pewien, czy zachować swoją starą pracę, czy przyjąć nową, a trzecią jest to, że nie wiesz, czy chcesz spędzić resztę życia ze swoim partnerem czy nie. Tak czy inaczej, daj sobie czas do namysłu. Na pewno nie pożałujesz decyzji, która opiera się na dłuższej refleksji i analizie wszystkich segmentów twojego problemu.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś lub podróżowałeś na wyspę, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja wyspy

Wyspa to kawałek lądu otoczony wodą ze wszystkich czterech stron.