Jeśli we śnie widzisz zbroję lub tarczę, oznacza to strach. Być może oczekujesz, że ktoś fizycznie lub werbalnie cię zaatakuje, dlatego ciągle jesteś w pogotowiu. Nawiasem mówiąc, wiele złych doświadczeń sprawiło, że jesteś nieufny wobec ludzi, więc wolisz nie ryzykować i nie dawać nikomu szansy.

Śnić, że trzymasz zbroje
Jeśli trzymasz zbroję we śnie, symbolizuje to odwagę. Jesteś osobą, którą najbardziej denerwuje niesprawiedliwość, dlatego jesteś w stanie zrobić wszystko, aby temu zapobiec. Najtrudniej jest patrzeć na cierpienie ludzi, którzy na to nie zasłużyli, dlatego często bronisz ich pomimo niebezpieczeństwa wyrządzenia sobie krzywdy.

Śnić, że wyrzucasz zbroję
Kiedy wyrzucasz zbroję we śnie, oznacza to, że się wycofasz. Prawdopodobnie będziesz działał na zasadzie „głupszemu się ustępuje” i przyznasz rację osobie, która nie chce rezygnować ze swoich poglądów. Nie będziesz już chciał jej przekonywać, ale pozwolisz jej zrobić to, co uważa za najlepsze dla niej.

Śnić, że ktoś trzyma zbroję
Jeśli śnisz, że ktoś trzyma zbroję, oznacza to kłótnię. Być może ukochana osoba źle cię zrozumie i zmieni twoje zachowanie wobec ciebie. Bez względu na to, jak bardzo starasz się jej udowodnić, że nie miałeś nic złego na myśli, to nieporozumienie sprawi, że wasz związek się pogorszy.

Śnić, że robisz zbroję
Kiedy robisz zbroję we śnie, oznacza to, że ocenisz sytuację. Możliwe, że zmienisz pracę lub miejsce zamieszkania, dzięki czemu poznasz wiele nowych osób. Spróbujesz dowiedzieć się, kto jest kim i nie będziesz spieszyć się z decyzjami, komu zaufać, a kogo unikać.

Śnić, że inni robią zbroję
Sen, w którym ktoś robi prawdziwą zbroję, oznacza, że ​​będziesz zachwycony czyjąś mądrością i wglądem. Będziesz miał okazję porozmawiać na dany temat z osobą, od której można się wiele nauczyć. Dzięki niej zaczniesz patrzeć na niektóre rzeczy zupełnie inaczej, ponieważ wiele rzeczy stanie się dla ciebie jaśniejszych.

Śnić, że nie możesz wydostać się ze zbroi
Jeśli śniłeś, że z jakiegokolwiek powodu nie możesz wydostać się ze swojej zbroi, oznacza to, że brak wolności, który obecnie odczuwasz, zagraża Twojej tożsamości i integralności. Mianowicie ktoś uporczywie narzuca ci swoje zdanie, pomysły i postawy i jest w tym dość wytrwały. Jeśli jesteś wytrwały i zdeterminowany, nie pozwolisz mu przekonać cię do czegoś, z czym się nie zgadzasz. Czujesz jednak stres z powodu tej ciągłej i trudnej walki, a w niektórych momentach po prostu zrezygnujesz ze wszystkiego.

Śnić, że uderzyłeś kogoś zbroją
Uderzenie wroga zbroją we śnie oznacza, że ​​zgodzisz się na trudne wybory. Możesz mieć dylemat, jak rozwiązać problem. Każde rozwiązanie ma swoje dobre i złe strony, więc podjęcie decyzji nie jest łatwe. Zrobisz jednak to, co konieczne, aby twoja przyszłość była lepsza i piękniejsza.

Śnić, że ktoś uderzył cię zbroją
Sen, w którym ktoś uderzył cię zbroją, oznacza, że ​​zgrzeszysz przeciwko innej osobie. Prawdopodobnie nie docenisz czyjejś wiedzy, inteligencji lub zdolności. Z czasem zrozumiesz, że się myliłeś i że ona ma o wiele więcej dobrych cech, niż ci się wydawało. Otwarcie przyznasz jej, że ją źle oceniłeś i przyznasz uznanie za wszystko, co zrobiła i obecnie robi.

Śnić, że zgubiłeś zbroję
Utrata zbroi we śnie oznacza, że ​​czujesz się niechroniony, niepewny lub samotny. Możliwe, że straciłeś wsparcie niektórych osób, które wiele dla ciebie znaczą, z powodu złych decyzji. Jesteś świadomy swoich błędów i rozumiesz, że “spisali cię na straty”, ale czujesz, że nie możesz kontynuować o własnych siłach. Tym razem będziesz musiał polegać tylko na sobie, swoich zdolnościach, woli i cechach. Pomyśl o tym jako o życiowym teście, który musisz zdać, aby pokazać sobie i innym, że jesteś zdolny do życia.

Śnić, że znalazłeś zbroję
Znalezienie zbroi we śnie oznacza, że ​​będziesz miał szczęście. Może ktoś zaproponuje ci współpracę biznesową lub osiągniesz coś nieoczekiwanego. Prawdopodobnie w momencie, gdy uwierzysz, że twojego życia nie można zmienić, nastąpi sytuacja, która przekona cię, że jest inaczej. Nie przegap dobrych okazji ze strachu i niepewności.

Śnić, że kupujesz zbroję
Kupowanie zbroi we śnie oznacza, że ​​sytuacja finansowa w twojej rodzinie poprawi się, więc będziecie mogli sobie nawzajem pomagać. Dodatkowo będziesz mógł sobie pozwolić na coś, o czym marzyłeś od dawna. Ważniejsze jest to, abyś czuł się bezpiecznie i pewnie i żeby przyszłość cię nie przestraszyła.

Śnić, że sprzedajesz zbroję
Sprzedawanie zbroi we śnie oznacza, że ​​pomożesz komuś przezwyciężyć kryzys. Być może twój przyjaciel straci pracę lub ukochaną osobę, a ty będziesz starał się być blisko niego. Inną możliwością jest to, że pomożesz finansowo członkowi rodziny, koledze lub nawet nieznajomemu. Poczujesz się świetnie, bo możesz komuś pomóc i nie będziesz oczekiwał niczego w zamian.

Śnić, że dostałeś zbroję
Jeśli śniło ci się, że ktoś dał ci swoją zbroję, oznacza to, że inwestycja się opłaci. Możliwe, że zainwestujesz pieniądze w dom, mieszkanie, samochód lub jakiś sprzęt AGD i zdasz sobie sprawę, że dobrze zrobiłeś i że powinieneś był to zrobić dużo wcześniej. Ten sukces doda ci energii i chęci do walki o realizację pozostałych celów.

Śnić, że dałeś komuś zbroję
Kiedy śnisz, że dałeś komuś swoją zbroję, oznacza to, że poświęcisz się dla bliskiej osoby. Ktoś z twoich bliskich będzie potrzebować pomocy, a ty całkowicie poświęcisz się pomocy. Nie będziesz żałował zaniedbywania własnych obowiązków, potrzeb i problemów tylko po to, by pomóc mu wyjść z kryzysu, w którym się znajduje.

Śnić, że ktoś ukradł ci zbroję
Sen ten oznacza, że ​​popełnisz wiele błędów z powodu słabej koncentracji. Myślisz o problemie w chwilach, które wymagają skupienia się na czymś innym. Na przykład przeszkadza ci sytuacja w rodzinie, więc popełniasz błędy w pracy. Możliwa jest również sytuacja odwrotna. To normalne, że człowiek czasami traci koncentrację, ale możesz przesadzić i doświadczyć z tego powodu poważnych i szkodliwych konsekwencji. Zachowaj szczególną ostrożność w ruchu ulicznym.

Śnić, że ukradłeś komuś zbroję
Kiedy śnisz, że ukradłeś czyjąś zbroję, symbolizuje to egoizm. Oczekujesz, że twoi bliscy będą zawsze do twojej dyspozycji i nie zwracasz uwagi na ich życzenia, potrzeby i obowiązki. Ponadto możesz śmiertelnie się obrazić, jeśli ktoś nie może ci pomóc, kiedy chcesz. Musisz przestać myśleć tylko o sobie, ponieważ twoje zachowanie odstraszy ludzi, na których, jak twierdzisz, bardzo ci zależy.

Śnić, że ukrywasz zbroję
Ukrywanie zbroi we śnie oznacza, że jesteś osobą sceptyczną. Nikt nie może cię tak po prostu przekonać o swoich dobrych intencjach. Dlatego nie otwierasz się łatwo na ludzi i trudniej nawiązujesz przyjaźnie. Bez względu na to, jak pożądane mogą być twoje cechy w świecie biznesu, sprawiają, że jesteś samotną osobą w życiu prywatnym.

Śnić, że inni ukrywają zbroję
Sen, w którym ktoś ukrywa zbroję, oznacza, że ​​powinieneś posłuchać rady bliskiej osoby w sprawie problemu, który od dawna cię trapi. Może uważasz, że jej propozycje za zbyt radykalne, ale na dłuższą metę rozwiąże ona twoje zmartwienia. Pamiętaj, bez dużych cięć nie odczujesz postępu.

Śnić, że siedzisz na zbroi
Jeśli śniłeś o siedzeniu na zbroi, oznacza to zmęczenie. Możliwe, że miałeś ostatnio dużo obowiązków prywatnych i biznesowych i jesteś dość wyczerpany. Powinieneś rozważyć krótsze wakacje, podczas których nie zrobisz absolutnie nic. W końcu świat się nie zawali, jeśli jednego dnia nic nie zrobisz i poświęcisz się samemu sobie.

Śnić, że inni siedzą na zbroi
Sen, w którym widzisz kogoś siedzącego na zbroi, oznacza, że ​​będziesz miał do czynienia z leniwymi ludźmi. Być może będziesz pracować w zespole z kilkoma kolegami, którzy nie lgną do pracy. Dlatego większość zadań będzie należeć do ciebie. Kiedy zrozumiesz, o co chodzi, wytkniesz im to. Jednak jest niewielka szansa, że ​​zmienią swoje podejście, więc będziesz musiał skontaktować się ze swoim pracodawcą, jeśli nie chcesz sam dźwigać tego ciężaru.

Śnić, że leżysz na zbroi
Leżenie na zbroi we śnie oznacza, że ​​powinieneś zwracać większą uwagę na swoje zdrowie. Przestań szukać diagnoz i leków na objawy, które odczuwasz w czasopismach lub w Internecie i umów się na wizytę u lekarza. Zmiana nawyków życiowych pomogłaby poprawić twoją kondycję fizyczną i psychiczną.

Śnić, że inni leżą na zbroi
Jeśli we śnie widziałeś kogoś leżącego na zbroi, oznacza to, że będziesz odczuwać większy stres z powodu innych ludzi. Być może członkowie rodziny, partner lub współpracownicy cię zdenerwują. Ciężko będzie ci wytrzymać tę presję, więc możliwe, że uciekniesz gdzieś na kilka dni, aby naładować baterie i być bardziej gotowym na nowe wyzwania.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, nosiłeś lub robiłeś zbroję, z pewnością wywarła na tobie wrażenie.

Definicja zbroi

Zbroja to przedmiot, który chroni przed urazami ciała i który umieszcza się na ciele człowieka lub zwierzęcia.