Śnić o zmarłym przyjacielu
Jeśli we śnie widzisz zmarłego przyjaciela, oznacza to niepewność. Możliwe, że wcześniej czułeś się znacznie bezpieczniej, ale z powodu strat, których doświadczyłeś, trudno ci znaleźć pocieszenie w czymś lub w kimś. Świadomość, że wszystko jest tymczasowe, przeraża cię, więc unikasz przywiązania, ponieważ nie chcesz znowu cierpieć.

Sen o zmarłym ojcu lub krewnym
Kiedy we śnie widzisz zmarłego ojca lub krewnego, ostrzega to przed śmiercią w rodzinie. Być może w nadchodzącym okresie umrze starsza osoba, z którą jesteś spokrewniony. Mimo, że nie byłeś z nią szczególnie blisko, ale będziesz starał się uszanować wszelkie zwyczaje i jak najlepiej pomóc.

Śnić, że zmarła nieznana osoba
Kiedy we śnie widzisz, że zmarła nieznana osoba, oznacza to kłopoty. Prawdopodobnie poczujesz, że ktoś z twojego otoczenia pracuje nad twoją głową, ale nie będziesz miał konkretnych dowodów na potwierdzenie twojej historii. Wielu spojrzy na ciebie podejrzliwie i im bardziej ich przekonasz, tym bardziej będą wątpić.

Śnić, że zmarło nieznane dziecko
Jeśli we śnie widzisz martwe dziecko, oznacza to, że nie akceptujesz niesprawiedliwości. Jesteś osobą, która nie może pogodzić się z faktem, że straszne rzeczy dzieją się każdego dnia i często pozostają bezkarne. Chciałbyś zobaczyć świat przez różowe okulary, ale ponura rzeczywistość ci na to nie pozwala. Przestaniesz czytać gazety i oglądać telewizję, ponieważ nie znajdziesz dobrych wiadomości, które wywołałyby uśmiech na twojej twarzy.

Sen o zmarłym sąsiedzie
Kiedy we śnie widzisz martwego sąsiada, oznacza to, że przeprosisz. Możliwe, że pokłócisz się z bliską osobą, ale wkrótce poprosisz ją o przebaczenie. Zdasz sobie sprawę, jak bezcelowe jest powstrzymywanie się i odwracanie wzroku, co sprawi, że zapomnisz o kłótni i będziesz dalej spędzać czas.

Sen o liczeniu zmarłych
Liczenie zmarłych we śnie to znak, że usłyszysz smutne wieści. Możliwe, że dowiesz się o śmierci osoby, którą ledwo znałeś, ale która była ci niezwykle droga. Prawdopodobnie nie będziesz mógł iść na pogrzeb, bo mieszkała ona w innym mieście lub kraju i będzie to dla ciebie trudne. Pocieszy cię jednak fakt, że mimo wszystko miała dobre życie.

Śnić, że inni liczą zmarłych
Sen, w którym widzisz kogoś liczącego zmarłych, oznacza, że zostaniesz wstrząśnięty czyimś smutnym losem. Możesz dowiedzieć się o problemach jednostki lub rodziny poprzez przyjaciela lub media i zdecydujesz się im pomóc tak bardzo, jak tylko możesz. Niewykluczone, że sam zorganizujesz akcję humanitarną i zachęcisz ludzi do przyłączenia się do ciebie, aby wspólnie czynić dobry uczynek.

Śnić, że wymieniasz zmarłych
Wymienianie zmarłych we śnie oznacza, że ​​otrzymasz zadanie naprawienia błędów innych ludzi. Jest prawdopodobne, że twój pracodawca powierzy ci zadanie, które oznacza, że ​​kończysz pracę, którą ktoś zaczął wykonywać nieprawidłowo na początku. Ponieważ jesteś perfekcjonistą, będziesz chciał móc robić wszystko sam od podstaw. Dla ciebie takie sytuacje są prawdziwą torturą, a gdybyś mógł, surowo ukarałbyś niechlujstwo i nieostrożność.

Śnić, że inni wymieniają zmarłych
Sen o kimś wymieniającym zmarłych oznacza, że ​​będziesz zaskoczony brakiem empatii u niektórych osób. Mianowicie będziesz miał okazję doświadczyć czyjegoś złego losu. Podczas gdy ty będziesz we łzach, oni będą spokojnie śledzić to, co się dzieje. Będziesz się zastanawiać, czy jesteś za słaby, czy oni tak naprawdę nie ma serca.

Śnić, przenosisz zmarłych
Przenoszenie zmarłych na plecach oznacza, że ​​włożysz wiele wysiłku w usprawiedliwienie zaufania, jakim ktoś ci obdarzył. Być może pracodawca powierzył ci odpowiedzialne zadanie, a ty postarasz się, aby nie żałował tego wyboru. Jeśli zajmujesz się polityką, prawdopodobnie zostaniesz wybrany na jakiś urząd publiczny i będziesz starał się, aby ludzie nie żałowali głosowania na ciebie.

Śnić, że inni przenoszą zmarłych
Jeśli śniłeś, że ktoś niósł zmarłych na plecach, oznacza to, że będziesz zachwycony czyimś poświęceniem i wytrwałością. Będziesz miał okazję spędzić trochę czasu z osobą, która całkowicie oddała się w służbie innym. Zainwestował swój czas, pieniądze i pracę, aby pomóc innym. Będziesz się zastanawiać, czy jesteś w porównaniu do niego jest naprawdę dobrym człowiekiem.

Śnić, że przewozisz zmarłych
Transport zmarłych samochodem, ciężarówką lub innym środkiem transportu we śnie oznacza, że naprawisz szkody spowodowane złymi decyzjami lub ruchami, które wykonałeś lub wycofałeś w przeszłości. Prawdopodobnie wtedy myślałeś, że tak było, a teraz jesteś przekonany, że się myliłeś i musisz znaleźć najlepszy sposób na wyjście z tego kryzysu.

Śnić, że inni przewożą zmarłych
Jeśli we śnie widziałeś, jak ktoś transportował zmarłych, oznacza to, że nieznana osoba pomoże ci w trudnym momencie twojego życia. Możliwe, że staniesz przed problemem, którego nie możesz rozwiązać samodzielnie lub z pomocą przyjaciela. Wtedy spotka cię ktoś, kogo widziałeś po raz pierwszy. Będziesz mu za to bardzo wdzięczny i możliwe, że pozostaniesz bliskimi przyjaciółmi do końca życia.

Śnić, że chowasz zmarłych
Chowanie zmarłych we śnie oznacza, że ​​otwarcie okażesz komuś szacunek. Będziesz miał okazję poznać osobę, którą zawsze podziwiałeś ze względu na jej działania i decyzje. Otwarcie przyznasz jej, że szanujesz wszystko, co robisz i że jest on w pewnym sensie twoim idolem. Podziękuje ci za to, ale też zwróci uwagę, że nie powinieneś nikogo idealizować, bo nie jest wykluczone, że w pewnym momencie może cię bardzo rozczarować.

Śnić, że inni chowają zmarłych
Kiedy śnisz o udziale w pogrzebie zmarłych, oznacza to, że będziesz miał okazję być świadkiem bardzo smutnego lub stresującego momentu. Możliwe, że będziesz musiał pocieszyć osobę, która doświadczyła wielkiej straty. Mówiąc dokładniej, jest prawdopodobne, że jeden z twoich przyjaciół wpadnie w emocjonalny lub finansowy kryzys, a ty spróbujesz pomóc mu go przezwyciężyć.

Śnić, że palisz zmarłych
Palenie zmarłych we śnie oznacza, że ​​nadszedł czas na radykalne zmiany w twoim życiu. Wkrótce zdasz sobie sprawę, że to już tak nie działa i że chcesz, aby niektóre rzeczy się zmieniły. Nie będzie to łatwe, ponieważ będziesz musiał dokonać dużych cięć, a nawet zakończyć związek miłosny lub przyjacielski. Będziesz musiał coś poświęcić, aby uczynić swoją przyszłość taką, jaką chcesz.

Śnić, że inni palą zmarłych
Sen, w którym widzisz kogoś palącego zmarłych oznacza, że ​​twój przyjaciel lub kolega, aby ujawnił tajemnicę. Prawdopodobnie chodzi o coś, co cię zszokuje, ale będziesz musiał przysiąc, że zabierzesz te informacje ze sobą do grobu. Będziesz się nad tym długo zastanawiać i zastanawiać, czy kiedykolwiek zwierzyłbyś się komukolwiek, o co chodziło, gdybyś był na ich miejscu.

Śnić, że wrzucasz zmarłych do wody
Wrzucanie zmarłych do wody oznacza, że ​​poszukujesz możliwie bezbolesnego rozwiązania swojego problemu. Mianowicie znalazłeś się w bardzo niewdzięcznej sytuacji i nie wiesz, jak zareagować. Każdy potencjalny ruch wydaje ci się zły, więc musisz wybrać „mniejsze zło”. Kroki, które planujesz podjąć, będą wymagały dużo siły, ale wyjdziesz z tego znacznie silniejszy niż wcześniej.

Śnić, że inni wrzucają zmarłych do wody
Sen ten oznacza, że ​​nie zgodzisz się z członkami rodziny, swoim partnerem lub przyjacielem w sprawie najlepszego rozwiązania wspólnego problemu. Będziesz jednak w mniejszości i nie będziesz mógł wpłynąć na realizację ostatecznej decyzji. I dopiero później zdadzą sobie sprawę, że powinni byli cię wysłuchać, ale będzie już za późno, by cokolwiek zmienić.

Śnić o uhonorowaniu zmarłych
Oddanie hołdu zmarłym we śnie oznacza, że jesteś wielkim humanistą. Nie osądzasz ludzi na podstawie narodu, do którego należą, religii, którą praktykują, płci, rasy itp., ale na podstawie tego, co robią i mówią. Wiele osób myśli, że jesteś naiwny, ponieważ dajesz każdemu szansę, ale nie chcesz, aby uprzedzenia przeszkodziły ci wzbogacić swoje życie o dobrych ludzi.

Śnić, że inni czczą zmarłych
Jeśli śniłeś, że inni oddają cześć zmarłym, a ty w tym nie brałeś udziału, oznacza to, że ktoś doprowadzi cię do zmiany opinii na określony temat. Zdasz sobie sprawę, że twoje stanowisko w tej sprawie nie jest oparte na faktach, ale na założeniach.

Śnić, że płaczesz nad trupami zmarłych
Płacz nad zwłokami zmarłych we śnie oznacza, że jesteś bardzo empatyczną osobą. Jesteś bardzo dotknięty nieszczęściem, chorobą lub nędzą innych ludzi i zawsze starasz się pomóc wszystkim tak bardzo, jak tylko możesz.

Śnić, że inni płaczą nad trupami zmarłych
Jeśli we śnie widziałeś kogoś płaczącego nad zwłokami zmarłych, oznacza to, że będziesz zaskoczony kruchością osoby, którą zawsze uważałeś za bardzo silną. Zrozumiesz, że ona również przeżywa ciężkie chwile, ale nie pozwala wszystkim tego zobaczyć.

Śnić, że modlisz się nad trupami zmarłych
Modlitwa nad zwłokami zmarłych oznacza, że jesteś osobą praktyczną, ale odłożyłeś swoją duchowość na dalszy plan.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli niedawno umarł twój przyjaciel, ojciec, krewny lub sąsiad, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.