Sen o błyskawicy
Jeśli we śnie zobaczysz błyskawicę na niebie, oznacza to kłótnię. Możliwe, że przez długi czas tolerowałeś zachowanie i komentarze osoby, która jest dla ciebie zła. Dużo można wytrzymać, ale gdy przeleje się czara goryczy, powiesz jej wszystko, co o tym myślisz, a kontakt zerwiesz na zawsze.

Śnić, że chowasz się przed błyskawicą
Sen o chowaniu się przed błyskawicą oznacza, że ​​będziesz mieć konflikt ze swoim szefem. Prawdopodobnie nie ukończyłeś na czas wszystkich swoich obowiązków, dlatego spotkasz się z gniewem przełożonych. Będziesz miał raczej nieprzekonujące wymówki, które ich nie zadowolą. Doradzą i ostrzegą, żebyś był poważny, w przeciwnym razie możesz zostać zwolniony lub dostać gorszą pracę.

Sen o czekaniu na błyskawicę lub przywoływaniu jej
Kiedy we śnie przywołujesz błyskawicę, oznacza to, że próbujesz szczęścia. Być może będziesz zachowywać się arogancko, co narazi cię na wielkie niebezpieczeństwo. Nie będziesz mieć w swoim życiu ważnych wydarzeń, przez co stworzysz sobie problemy, których będziesz później żałować. Pozostaną jednak konsekwencje, których długo nie wyeliminujesz, ale które będą przypominać ci, by nie kwestionować swojego przeznaczenia.

Śnić, że inni chowają się przed błyskawicą
Jeśli śniłeś, że inni chowali się przed błyskawicą, możliwe, że w rzeczywistości wykonasz czyjąś pracę. Któryś z twoich kolegów nie będzie mieć wystarczających umiejętności, aby wykonać zadanie, więc spadnie to na ciebie. Zdasz sobie sprawę, że posiadanie szerokiego zakresu umiejętności może być czasem bardziej uciążliwe niż pozytywne.

Śnić, że inni przywołują błyskawicę
Sen, w którym widzisz kogoś przywołującego błyskawicę, jest znakiem, że pokażesz aroganckiej osobie, gdzie jej miejsce. Mianowicie ktoś będzie cię uporczywie upokarzał lub umniejszał twoje sukcesy. Przez chwilę będziesz wytrzymywać te prowokacje, a potem wyraźnie, ale uprzejmie poinformujesz go, że miałbyś o wiele więcej powodów, by być bardziej aroganckim niż on tylko, że jest to poniżej twojego honoru.

Śnić, że w ciemności oświetliła cię błyskawica
Ten sen ma niestety negatywne znaczenie. Często symbolizuje rozczarowanie lub zdradę. Być może zostaniesz zraniony słowami lub czynami ukochanej osoby. Inną możliwością jest to, że zamiast dobrych wieści wkrótce usłyszysz złe wieści.

Śnić, że w ciemności błyskawica oświetliła kogoś innego
Jeśli śniło ci się, że błyskawica oświetliła kogoś w ciemności, może to oznaczać, że staniesz się celem plotek. Ktoś będzie chciał zrujnować twoją reputację i będzie rozsiewał kłamstwa na twój temat. Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić w takim przypadku, jest prostowanie tej informacji każdemu z osobna. Lepiej byłoby poczekać, aż emocje opadną i dopiero wtedy zareagować. W każdym razie nie ma powodu do zmartwień, ponieważ nie będzie to w stanie wstrząsnąć twoją reputacją w społeczeństwie.

Śnić, że błyskawica oświetliła twój pokój
Kiedy śnisz, że błyskawica rozświetliła twój pokój, oznacza to, że ktoś bliski będzie miał kłopoty. Prawdopodobnie zainwestuje pieniądze w coś nieopłacalnego i poprosi cię o pożyczenie mu określonej kwoty na życie. Inną możliwością jest to, że młodsi członkowie twojej dalszej rodziny będą stwarzać problemy w miejscach publicznych i będziesz tak zawstydzony, że będziesz szedł ulicą z pochyloną głową.

Śnić, że błyskawica oświetliła całe miasto
Sen, w którym widzisz błyskawicę oświetlającą całe miasto, wskazuje, że twój sekret wyjdzie na jaw. To coś, co przez długi czas ukrywałeś przed ludźmi, coś, z czego nie jesteś dumny. Boisz się, że prawda może zranić ludzi, na których opiniach ci zależy i odwrócić ich od ciebie. Dlatego jesteś w ciągłym strachu, który możesz rozwiązać tylko w jeden sposób. Porozmawiaj z kimś, komu ufasz, pomoże ci to uspokoić sumienie i zrozumieć, co dalej robić.

Śnić, że błyskawica cię oślepiła
Jeśli śniłeś, że oślepiła cię błyskawica, symbolizuje nowe możliwości. Możliwe, że ktoś zaproponuje ci współpracę biznesową lub znajdziesz wymarzoną ofertę pracy. Nie możesz pozwolić, aby strach przed niepewnością lub fakt, że nie lubisz wychodzić ze swojej strefy komfortu, uniemożliwił ci skorzystanie z oferowanych ci możliwości.

Śnić, że obudziła cię błyskawica
Kiedy śnisz, że obudziło cię światło błyskawicy, oznacza to, że masz niespokojne sumienie. Możliwe, że zrobiłeś coś, z czego nie jesteś dumny. Prawdopodobnie zraniłeś lub obraziłeś ukochaną osobę, ale jej nie przeprosiłeś. Inną opcją jest ukrycie czegoś przed bliskimi lub znajomymi.

Śnić, że uderzyła w ciebie błyskawica
Jeśli śniłeś, że uderzyła w ciebie błyskawica, oznacza to, że powinieneś pracować nad komunikacją z bliskimi ludźmi. Ostatnio byłeś zdenerwowany i wyładowujesz swoją frustrację na członkach rodziny, partnerze lub przyjaciołach. Każdy ma swój własny próg tolerancji i jesteś bardzo bliski jego przekroczenia. Jeśli nie chcesz stracić niektórych ludzi, nie obrażaj ich.

Śnić, że błyskawica uderzyła w twojego partnera
To znaczy śnić, że błyskawica uderzył w twojego partnera, oznacza to, że przechodzicie kryzys spowodowany niezrozumieniem lub brakiem wzajemnego szacunku. Czasami oboje jesteście zbyt uparci, by się poddać, więc ryzykujecie swój związek lub małżeństwo.

Śnić, że błyskawica uderzyła w kogoś innego
Kiedy śnisz, że błyskawica uderzył w kogoś innego, możliwe, że bliska osoba będzie cię obwiniać za swoje niepowodzenia. Uwierzy, że błędnie pokierowałeś ją swoją radą. Na próżno będziesz próbował wyjaśnić jej, że twoje intencje nie były złe i że ona wcale nie musiała cię słuchać. Dopiero po pewnym czasie zda sobie sprawę, że jest winna własnych błędów i poprosi cię o wybaczenie.

Śnić, że błyskawica uderzyła w twój dom
Sen ten ma niestety negatywne znaczenie. Często symbolizuje problemy rodzinne. Możliwe, że stracisz ukochaną osobę, ktoś, kogo kochasz, umrze lub że ukochana osoba zdecyduje się kontynuować swoje życie gdzie indziej. Inną możliwością jest to, że jeden z krewnych zachoruje i wszyscy będziecie próbować mu pomóc. Sen może również symbolizować ożywione kłótnie między członkami twojej rodziny.

Śnić, że błyskawica spowodowało pożar
Sen ten oznacza, że możesz się tak bardzo zakochać, że zaniedbasz wszystkie inne obowiązki, pracę, a nawet inne bliskie osoby. Inną możliwością jest to, że całkowicie skupisz się na rozwiązaniu jednego problemu, że wszystkie inne będą się kumulować i powodować później wielki stres.

Śnić o błyskawicy, po której następuje grzmot
Błyskawica z grzmotem we śnie to znak, że musisz nauczyć się ustalać priorytety. Jesteś zbyt zajęty małymi problemami, więc nie masz wystarczająco dużo czasu, aby zająć się większymi sprawami. Będziesz musiał się trochę lepiej zorganizować lub przekazać część swoich obowiązków innym członkom rodziny lub współpracownikom w pracy.

Śnić o błyskawicy na czystym niebie
Kiedy zobaczysz błyskawice na czystym nocnym niebie, oznacza to, że doświadczysz czegoś nieoczekiwanego. Możliwe, że zaskoczą cię jakieś wieści lub wydarzy się sytuacja, której nie mogłeś przewidzieć. W każdym razie nie będziesz w stanie zapobiec dalszemu rozwojowi sytuacji. W końcu będziesz mógł jedynie naprawić szkody.

Śnić o błyskawicy za chmurą
Sen, w którym widzisz błyskawicę za chmurą oznacza, że przed tobą spokojny okres. W końcu będziesz w stanie rozwiązać problemy biznesowe i odczujesz efekty swojej ciężkiej pracy. Zdasz sobie sprawę, że teraz uspokoisz samego siebie i swoją rodzinę. W końcu będziesz mógł sobie pozwolić na to, czego chcesz dla siebie i innych.

Śnić o błyskawicy podczas burzy
Jeśli podczas burzy widziałeś błyskawicę we śnie, może to oznaczać, że w końcu pozbędziesz się niektórych lęków lub wyjdziesz ze swojej strefy komfortu. Do tej pory byłeś dość ostrożny i nie wchodziłeś w ryzykowne sytuacje. Jednak zdałeś sobie sprawę, że w ten sposób nigdy nie osiągniesz tego, czego chcesz, a jedynie zmieniasz „grę”. Przyzwyczajenie się do nowej sytuacji zajmie trochę czasu, ale później zdasz sobie sprawę, że postąpiłeś słusznie.

Śnić, że nagrałeś błyskawicę
Ponieważ zjawisko to trwa bardzo krótko, prawdziwym sukcesem jest nagranie błyskawicy na niebie. Jeśli odniesiesz sukces w czymś takim, możliwe, że pojawi się przed tobą dobra okazja biznesowa, rozpoznasz ją i wykorzystasz w najlepszy możliwy sposób. Sen ten symbolizuje również postęp w karierze oraz poprawę sytuacji finansowej.

Śnić, że zrobiłeś zdjęcie błyskawicy
Jeśli udało ci się uchwycić za pomocą aparatu piorun na nocnym niebie, oznacza to, że ty lub ktoś bliski odziedziczycie nieruchomość, ziemię lub pieniądze. Możliwe, że inny krewny zostawi ci majątek lub zrobi to jeden z członków rodziny twojego męża bądź żony.

Śnić, że namalujesz błyskawicę
Kiedy śnisz o namalowaniu błyskawicy na papierze lub płótnie, oznacza to, że tęsknisz za spokojem. Ostatnio masz dużo obowiązków i problemów, a stres zaczął negatywnie wpływać na twoje zdrowie. Musisz znaleźć sposób na odpoczynek i relaks. Świat się nie zawali, jeśli zrobisz sobie dwudniową przerwę.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś błyskawicę, z pewnością wywarła na tobie wrażenie.

Definicja błyskawicy

Błyskawica to wyładowanie elektryczności atmosferycznej.