Sen o ciemności
Jeśli jesteś w ciemności we śnie, ostrzega przed złymi czasami. Możliwe, że będziesz zupełnie nieprzygotowany na wiele niesprzyjających sytuacji, które wepchną cię w kąt. Dopiero wtedy przypomnisz sobie wskazówki, które wydawały ci się nudne, a dotyczyły oszczędzania pieniędzy i odkładania na czarne dni, takie jak te, których doświadczasz teraz.

Sen o wędrówce w ciemności
Sen o wędrówce w ciemności oznacza, że ​​czekają cię kłopoty. Prawdopodobnie poczujesz się zagubiony w przestrzeni i czasie, co będzie wywierać presję na bliskich. Nie będziesz w stanie nad sobą zapanować, więc powiesz wiele rzeczy, których nie chciałeś powiedzieć i po których będziesz musiał przeprosić i obiecać, że to się więcej nie powtórzy.

Śnić, że wyszedłeś z ciemności
Gdy wyjdziesz z ciemności we śnie, oznacza to, że unikniesz niebezpieczeństwa. Jesteś osobą, która ujrzy zbawienne światło na końcu tunelu i zdołasz wydostać się z czegoś, co może zrujnować ci życie. Może to być spowodowane występkiem lub złym towarzystwem, które uwiodło cię obietnicami lepszego życia, za którymi kryją się pokusy, którym trudno byłoby się oprzeć.

Sny z motywem ciemności częściej śnią ludzie, którzy boją się ciemności. Jednak interpretacja może się różnić w zależności od kontekstu, w którym sen miał miejsce, a także szczegółów i odczuć, które mu towarzyszyły.

Śnić, że boisz się ciemności
Sen ten oznacza na to, że uporczywie unikasz stawiania czoła pewnym problemom lub angażowania się w zobowiązania. Dlatego twoje zmartwienia narastają i coraz trudniej będzie ci się ich pozbyć. Jeśli nie chcesz, aby stres przejął kontrolę, będziesz musiał podjąć jakieś działanie. Możliwe, że te problemy nie są tak skomplikowane i trudne, jak w tej chwili myślisz.

Śnić, że ciemność cię nie przestraszyła
Jeśli śniłeś, że ciemność wcale cię nie przeraża, oznacza to, że powinieneś przyjąć oferowaną ci pomoc. Często wątpisz w czyjeś dobre intencje. Wierzysz, że każdy, kto chce ci pomóc, chce pobierać od ciebie opłatę za tę usługę. Nie wszyscy ludzie są tacy źli, są tacy, którzy nie mają ukrytych złych intencji.

Śnić, że ktoś wyciągnął cię z ciemności
Jeśli śniłeś, że ktoś wyciągnął cię z ciemności, możliwe, że w niedalekiej przyszłości spotkasz osobę, która zachwyci cię swoim podejściem do życia. Chodzi o kogoś, kto nie miał szczęścia, ale walczył i wygrał lepsze życie. Dołożysz wszelkich starań, aby spędzić z nim jak najwięcej czasu, ponieważ wierzysz, że możesz się wiele od niego nauczyć.

Śnić, że wyprowadziłeś kogoś z ciemności
Sen, w którym pokazujesz komuś wyjście z ciemności, oznacza, że przyjmiesz odpowiedzialną rolę w rodzinie lub firmie, w której pracujesz. Będziesz wsparciem dla wielu ludzi, zaszczepisz w nich pewność siebie i siłę. Uważaj jednak, aby się nie przemęczyć. Nie wolno ci w żaden sposób zaniedbywać samego siebie. Jeśli upadniesz, nikt nie pomoże ci wstać.

Śnić o szukaniu kogoś w ciemności
Jeśli śniłeś o szukaniu kogoś w ciemności, oznacza to, że musisz być bardziej ostrożny przy wyborze przyjaciół i współpracowników. Ostatnio otaczają cię ludzie, których intencje nie są dla ciebie do końca jasne. Boisz się, że nadużyją twojego zaufania, więc nie chcesz im zdradzać swoich sekretów i planów. Dobrze, że jesteś tak ostrożny i nie byłoby źle, gdybyś zmienił towarzystwo, w którym się obracasz.

Śnić o szukaniu czegoś w ciemności
Sen ten oznacza, że potrzebujesz dużo doświadczenia życiowego, aby zrozumieć czyjeś decyzje i ruchy. Myślisz, że bliska osoba traktuje niektóre osoby i sytuacje w niewłaściwy, zbyt łagodny sposób i uważasz, że ty postąpiłbyś inaczej. Jednak mądrość przychodzi z wiekiem, więc po pewnym czasie będziesz w stanie zrozumieć, dlaczego nie posłuchała twoich rad.

Śnić, że ktoś woła do ciebie z ciemności
Jeśli śniło ci się, że ktoś woła do ciebie z ciemności, możliwe, że bliska osoba poprosi cię o pomoc lub radę. Poświęcisz jej cały swój wolny czas, ponieważ chcesz ją wyprowadzić z kryzysu, w którym się znalazła. Uważasz to za swój obowiązek.

Śnić o leżeniu w ciemności
Leżenie w ciemności we śnie oznacza potrzebę pokoju. Obecnie przechodzisz przez bardzo stresującą fazę swojego życia. Dużo się wokół ciebie dzieje i nie jesteś w stanie podążać w kierunku, w którym zmierzają pewne rzeczy. Musisz więc zrobić sobie przerwę, żeby naładować baterie i pomyśleć o przyszłości i wszystkim, co ona ze sobą niesie.

Sen o bieganiu w ciemności
Bieganie lub ucieczka przed kimś we śnie w ciemności oznacza, że ​​jesteś niecierpliwy i pospieszny. Musisz nauczyć się rozwiązywać pewne problemy i sytuacje życiowe. Dobrze, że chcesz je od razu rozwiązać, jednak czasem najlepszym sprzymierzeńcem jest czas. Pozwól, aby twoje emocje opadły i dopiero wtedy podejmuj decyzje, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla twojej przyszłości.

Śnić, że zgubiłeś się w ciemności
Jeśli śniłeś, że zgubiłeś się w ciemności, oznacza to, że nie poradziłeś sobie zbyt dobrze w jakiejś sytuacji. W tej chwili wydaje ci się, że sprawy wymykają się spod kontroli i masz związane ręce. Będziesz musiał poważniej potraktować niepokojącą cię sytuację, zrozumieć, czego chcesz i znaleźć sposób, aby to osiągnąć. To nie czas na panikę i pochopne decyzje.

Śnić o ukrywaniu się w ciemności
Ukrywanie się przed kimś w ciemności oznacza, że ​​jesteś bardzo zaradną osobą. Bez problemu odnajdziesz się w każdym towarzystwie i nie jest dla ciebie problemem szybkie nauczenie się wykonywania pracy. Potrafisz „odczytać” ludzi i ich intencje i nic cię już nie zaskoczy. Ludzie mówią, że jesteś „kotem z dziewięcioma życiami”.

Sen o podróżowaniu w ciemności
Jeśli śniłeś o podróżowaniu gdzieś w ciemności, oznacza to, że nie masz pewności co do poprawności podjętych ostatnio decyzji lub podjętych działań. Wtedy myślałeś, że to najlepsze rozwiązanie, a teraz zastanawiasz się, czy masz rację. Nic nie osiągniesz, jeśli będziesz patrzeć za siebie. Spróbuj naprawić niektóre błędy i nie powtarzaj ich w przyszłości.

Śnić, że widziałeś światło w ciemności
Sen, w którym udaje ci się znaleźć światło w ciemności oznacza, że jesteś wiecznym optymistą. Jesteś osobą, która w każdej złej sytuacji potrafi znaleźć coś dobrego. Jesteś wsparciem dla wielu ludzi w trudnych czasach, ponieważ wiesz, jak zachęcać i pocieszać ludzi. Dzięki tak pozytywnemu nastawieniu w życiu nie ma wątpliwości, że twoja przyszłość będzie świetlana.

Śnić, że ktoś obserwuje cię z ciemności
Kiedy śnisz, że ktoś obserwuje cię z ciemności, oznacza to, że masz paranoję. Często widzisz niebezpieczeństwo tam, gdzie go nie ma i uważasz, że ludzie próbują cię skrzywdzić. Bardzo trudno jest żyć, kiedy ciągle patrzysz za siebie i starasz się nie dopuścić do kłopotów. Musisz spróbować się zrelaksować, ponieważ stres poważnie zagrozi twojemu zdrowiu psychicznemu i fizycznemu.

Sen o obserwowaniu kogoś z ciemności
Sen ten oznacza, że uporczywie ukrywasz swoje uczucia do kogoś. Być może podoba ci się osoba, która z jakiegoś powodu jest dla ciebie niedostępna. Jesteś zmuszony spędzać z nią czas, chociaż chcesz odejść, dopóki twoje uczucia nie wygasną. Istnieje możliwość, że ona zauważyła, że ​​coś się dzieje i wkrótce zapyta, o co chodzi.

Śnić, że ktoś zaatakował cię w ciemności
Jeśli śniłeś, że ktoś zaatakował cię z ciemności, oznacza to, że potrzebujesz bezpieczeństwa i ochrony. Być może straciłeś osobę, która ci to dawała lub musiałeś nagle stać się niezależny, więc czujesz się zagubiony. Inną możliwością jest to, że zbytnio ufasz ludziom.

Śnić, że zaatakowałeś kogoś w ciemności
Zaatakowanie kogoś w ciemności oznacza, że ​​jesteś tchórzem. Nie chcesz przyznać się do swoich błędów, ale uporczywie przypisujesz je innym. Poza tym nie masz siły walczyć o to, czego chcesz, ale wierzysz, że stanie się to samo. Musisz pomóc pięknym wydarzeniom się spełnić swoimi działaniami.

Śnić, że ktoś cię pocałował w ciemności
Kiedy śnisz, że ktoś cię pocałował w ciemności, oznacza to, że dużo śnisz i uniemożliwia ci to życie i myślenie o przyszłości. Niektóre z twoich życzeń są całkiem realistyczne, ale jest wiele takich, których prawdopodobnie nie da się zrealizować. Lepiej byłoby poświęcić się tym, które pewnego dnia mogą się spełnić.

Śnić, że pocałowałeś kogoś w ciemności
Jeśli śniłeś o pocałowaniu kogoś w ciemności, oznacza to, że brakuje ci w życiu ekscytacji. Codziennie słuchasz ludzi, którzy opowiadają ci o swoich doświadczeniach, podczas gdy twoje życie wydaje się być w stagnacji. Czas ruszyć dalej i coś z tym zrobić. Nic pięknego ani ekscytującego się nie stanie, jeśli będziesz siedzieć w domu przed telewizorem.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli prawie znalazłeś się w ciemności, wędrowałeś lub z niej wyszedłeś, musiało to wywrzeć na tobie wrażenie.

Definicja ciemności

Ciemność to brak światła.