Śnić, że jesteś uzbrojony
Jeśli jesteś uzbrojony we śnie, oznacza to kłótnię. Możliwe, że ktoś cię zaatakuje i będzie próbował zarzucić ci winę za coś, czego nie zrobiłeś. Jednak ty też nie będziesz mu dłużny, zrobisz wszystko, aby się chronić. Wyjaśnisz, że nie jesteś gotowy na znoszenie niegrzeczności i że inni muszą cię szanować.

Śnić, że ktoś inny jest uzbrojony
Jeśli ktoś jest uzbrojony w twoim śnie, oznacza to, że musisz uważać na to, co mówisz. Prawdopodobnie trudno jest ci zapanować nad swoimi uczuciami i musisz powiedzieć wszystkim, co myślisz, ale w nadchodzącym okresie będziesz świadomy konsekwencji, jakie mogą spowodować takie działania. Będziesz działał zgodnie z zasadą „ugryź się w język”, więc nikt nie będzie miał powodu, żeby cię urazić lub narzekać na ciebie.

Sen o wyciągnięciu uzbrojenia
Kiedy wyjmujesz swoją broń we śnie, oznacza to, że będziesz pokutować. Być może zdasz sobie sprawę, jak wiele szkód wyrządziłeś sobie i swoim bliskim, dlatego spróbujesz naprawić niektóre rzeczy. Nie będzie to dla ciebie łatwe, ponieważ wielu będzie wątpiło w twoje intencje i uzna te posunięcia za taktykę mającą na celu osiągnięcie tego, co zamierzasz zrobić.

Sen o strzelaniu z jakiejś broni
Jeśli śniłeś o strzelaniu z broni, oznacza to, że powiesz coś publicznie bez zastanowienia, co może później wywołać u ciebie dyskomfort i wstyd.

Śnić, że ktoś cię ostrzelał
Sen ten oznacza, że ​​masz niebezpiecznego przeciwnika. Jest bardzo przebiegłą osobą, która nie ujawnia swojej strategii, dopóki jej nie zrealizuje. Przegrywasz ze względu na czynnik zaskoczenia, który często cię zaskakuje. Aby odwrócić sytuację na swoją korzyść, musisz myśleć jak on. Przede wszystkim rozmawiaj o swoich planach i pomysłach tylko z ludźmi, o których wiesz, że nigdy by cię nie zdradziły.

Śnić, że kogoś ostrzelałeś
Ostrzelanie kogoś we śnie oznacza, że jesteś lepszy od ludzi, którzy chcą cię skrzywdzić z zawiści i zazdrości. Masz świadomość, że twój sukces jest cierniem w boku innych i dlatego podjąłeś niezbędne środki, aby się chronić. W tym momencie ważne jest, aby zachować ostrożność we wszystkim, co robisz. Jeśli w pełni skupisz się na tym, co robisz, zwyciężysz w swoich bitwach.

Sen o produkcji broni
Produkcja broni we śnie to znak, że jesteś bardzo przedsiębiorczą osobą. Wiesz, jak rozpoznać dobrą okazję i jak ją wykorzystać. Ponadto wiesz, jak komunikować się z ludźmi i jak przekonać ich do zaufania. Pamiętaj jednak, że manipulacja, której czasami używasz, może być mieczem obosiecznym.

Śnić, że kupujesz broń
Kupowanie broni we śnie oznacza, że w końcu zdałeś sobie sprawę, że nie wszyscy ludzie są dobrzy i że nie wszyscy mają dobre intencje. Do tej pory byłeś dość naiwny, a inni często cię maltretowali. Jednak doświadczenie nauczyło cię dbać o to, komu ufasz i zacząłeś stosować różne taktyki.

Śnić, że sprzedajesz broń
Sprzedawanie broni we śnie to znak, że zrozumiesz czyjąś porażkę jako swoją szansę. Możliwe, że kolega z pracy zostanie zwolniony, a jego pozycja zostanie zaoferowana tobie. Inną możliwością jest to, że wejdziesz w związek z osobą, która jeszcze oficjalnie nie zakończyła swojego małżeństwa.

Śnić, że kradniesz broń
Kradzież broni we śnie oznacza, że jesteś bardzo zaradną osobą. Łatwo nawiązujesz nowe znajomości i masz przyjaciół w prawie każdym zakątku świata. Uważasz to za bardzo przydatne, ponieważ masz kogoś, na kim możesz polegać przez cały czas i do kogo zadzwonić, kiedy potrzebujesz pomocy. To jest świetne, o ile jesteś w stanie odwzajemnić usługę.

Śnić, że ukrywasz broń
Jeśli śniłeś o ukryciu broni, oznacza to, że jesteś bardzo zamkniętą osobą. Nie pozwalasz ludziom się do ciebie zbliżać, nie dzielisz się z nikim swoimi sekretami, obawami i pragnieniami. Ta cecha jest dobra z biznesowego punktu widzenia, ale uniemożliwia poprawę swojego życia emocjonalnego. Niewielu będzie miało wolę, siłę i pragnienie stopniowego poznawania ciebie, a jeszcze mniej będzie w stanie rozpoznać wszystkie posiadane przez ciebie cnoty.

Śnić, że znalazłeś broń
Znalezienie broni we śnie oznacza, że nie spodoba ci się informacja, którą wkrótce odkryjesz. Mogą to być wiadomości związane z twoim partnerem lub bliskim przyjacielem. To coś, co ukrywał przed tobą przez długi czas i zrani cię to, że nie chciał ci powiedzieć, o co chodzi.

Śnić, że ktoś zabrał ci broń
Jeśli śniłeś, że ktoś zabrał ci broń, oznacza to, że z powodu niektórych twoich pomysłów, decyzji lub działań zostaniesz bez wsparcia najbliższych. Mianowicie osoby, na których opinii ci zależy, nie zgodzą się z tobą co do planu, który planujesz wdrożyć, ponieważ uważają, że spowoduje to bardzo złe konsekwencje. Więc pomyśl jeszcze raz i posłuchaj, co ci mówią, może uda ci się znaleźć kompromis.

Śnić, że zabrałeś komuś broń
Zabranie czyjejś broni oznacza, że ​​nie zgadzasz się z decyzją podjętą przez partnera lub członka rodziny, która dotyczy waszego wspólnego życia. Zrani cię, że nawet nie zapytał cię o opinię, tylko po prostu ci o tym powiedział. To jest pierwszy znak, że w waszym związku coś jest nie. Przezwyciężysz to tylko, jeśli oboje będziecie ciężko pracować.

Śnić, że niszczysz broń
Niszczenie broni we śnie oznacza, że ​​zrobisz dobry uczynek. Być może rozpoczniesz akcję humanitarną lub zrobisz coś pożytecznego dla całej społeczności. Dzięki temu zyskasz wielki szacunek wielu osób i możliwe, że otrzymasz symboliczną nagrodę.

Śnić, że inni niszczą broń
Sen, w którym widzisz, jak ktoś niszczy broń, oznacza, że powinieneś pomóc osobie, która nie pomogła tobie w trudnym momencie twojego życia. Mianowicie, teraz prosi o przysługę, a ty będziesz się wahać, czy jej pomóc, czy nie, ponieważ uważasz, że nie zasługuje na twoją pomoc. Pokaż, że jesteś lepszą osobą niż ona, bo jeśli postąpisz inaczej, sumienie nie da ci spokoju.

Śnić, że wyrzucasz broń
Wyrzucanie broni we śnie oznacza, że ​​tylko częściowo rozwiążesz problem. Pomyślisz, że to wystarczy, ale czas pokaże, że się myliłeś. Czas na radykalne posunięcia, które usuną ten problem raz na zawsze. Może nie być łatwo zrobić coś takiego, ale wiesz, że to najlepsze rozwiązanie.

Śnić, że inni wyrzucają broń
Jeśli śnisz, że ktoś wyrzuca broń, oznacza to, że wysłuchasz czyjejś złej rady. Znajdziesz się w zupełnie nieznanej sytuacji i nie będziesz wiedział, co robić. Właśnie dlatego zwrócisz się do przyjaciela lub znajomych i posłuchasz ich sugestii bez zastanowienia. Później zdasz sobie sprawę, że nie był to najmądrzejszy ruch.

Sen o wymienianiu broni
Wymienianie broni we śnie oznacza, że w rzeczywistości otrzymasz odpowiedzialne zadanie. Może twój pracodawca powierzy ci pracę wymagającą dużego wysiłku i pracy. Ponieważ jesteś profesjonalistą, postarasz się ukończyć ją w najlepszy możliwy sposób i na czas. Inną możliwością jest to, że sam spróbujesz rozwiązać problem rodzinny. Zapewne pogodzisz kłócących się członków rodziny, ale nie będzie to dla ciebie łatwe.

Śnić, że inni wymieniają broń
Jeśli śniło ci się, że ktoś wymienia broń, oznacza to, że lenistwo może wpędzić cię w kłopoty. Masz zwyczaj kończenia każdej pracy na ostatnią chwilę. Jednak to, co obecnie odkładasz, jest znacznie bardziej skomplikowane niż zadania, z którymi miałeś do czynienia wcześniej. Możliwe, że będziesz musiał poprosić o pomoc lub przedłużenie terminu. To będzie lekcja, jak nie zachowywać się w przyszłości.

Sen o składzie broni
Skład broni we śnie symbolizuje twoją nerwowość. Ostatnio kłócisz się ze wszystkimi z powodu małych rzeczy. Musisz dowiedzieć się, co się z tobą dzieje i to naprawić, aby nie narażać swoich relacji ze wszystkimi osobami, na których ci zależy.

Sen o uzbrojonym dziecku
Kiedy we śnie widzisz uzbrojone dziecko, nie jest to dobry znak. Często oznacza to, że trzeba uważać na ludzi o słodkich słowach. Ktoś ci wiele obieca, ale nie dotrzyma słowa.

Sen o uzbrojonej policji
Uzbrojona policja we śnie oznacza, że ktoś będzie zaangażowany w obronę twoich przekonań i postaw.

Sen o uzbrojonej armii
Uzbrojona armia we śnie oznacza, że ​​będziesz kłócić się z upartą osobą. Ponieważ sam taki jesteś, nie będziesz chciał się poddać, a ona będzie myślała, że ​​ma rację.

Sen o uzbrojonym gangu
Uzbrojony gang we śnie to znak, że jesteś osobą prawą. Zawsze starasz się, aby wszystko było uczciwe i rozwiązujesz każdą sytuację w uczciwy sposób. Jednak nie zawsze tak jest i tracisz zbyt dużo czasu na poprawianie krzywd innych.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli ostatnio widziałeś, nosiłeś lub zdejmowałeś broń, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja broni

Broń to urządzenia, które służą do obezwładniania wroga, ochrony życia, mienia, polowania, łowienia ryb itp.