Mężczyźni i kobiety śnią te sny równie często. Aby lepiej zrozumieć, co dokładnie oznacza twój sen, spróbuj przypomnieć sobie kontekst, w którym miał miejsce i szczegóły, które po nim nastąpiły. Znaczenie może być różne w zależności od tego, czy ty puściłeś komuś oczko czy ktoś puścił oczko tobie.

Śnić, że puszczasz komuś oczko
Jeśli puszczasz komuś oczko we śnie, oznacza to, że kogoś uszczęśliwisz. Możliwe, że będziesz udawał, że zapomniałeś o ważnym wydarzeniu lub życzeniu powierzonym ci przez bliską osobę, więc gdy będzie traciła nadzieję, miło zaskoczysz ją prezentem. Zawsze starasz się zapamiętać wszystko, co dotyczy drogich ludzi i cieszysz się, że są szczęśliwi.

Drugim znaczeniem jest to, że będziesz kogoś okłamywać. Jesteś osobą, która wierzy, że cel uświęca środki, więc możesz używać sztuczek, aby uzyskać to, czego chcesz. Nie uważasz, że robisz coś złego, bo patrzysz na pracę i na życie jak na boisko, w którym wszystko jest dozwolone i w którym panuje prawo silniejszego.

Śnić, że ktoś puszcza ci oczko
Kiedy ktoś puszcza ci oczko we śnie, oznacza to, że będziesz miał zalotnika. Zapewne ktoś interesuje się tobą od dawna, ale nie może przejść od słów do czynów. Przez telefon będziesz miał wrażenie, że naprawdę go lubisz, a na żywo nie będziesz wiedział, co myśleć z powodu jego powściągliwości i zupełnie innej komunikacji.

Śnić, że puszczasz oczko partnerowi/partnerce
Puszczanie oczka swojego partnera, partnerki we śnie oznacza, że macie wspólny sekret. To coś, czym nie chcecie się dzielić z innymi. Pewnie myślisz, że to wciąż nie jest na to odpowiedni czas lub że ludzie wokół ciebie nie powinni wiedzieć czegoś takiego. To normalne, że pary mają coś, czym nie dzielą się z innymi, więc staraj się nie rozmawiać o tym z przyjaciółmi lub rodzicami.

Śnić, że partner/partnerka puszcza ci oczko
Jeśli śniłeś, że twój partner, partnerka puszcza ci oczko, oznacza to, że jakieś informacje cię uszczęśliwią. Możliwe, że od dawna nie słyszałeś dobrych wieści, więc będzie to dla ciebie jeszcze lepsza niespodzianka. Dla młodszych mężczyzn ten sen może oznaczać, że wkrótce dowiedzą się, że zostaną ojcami, natomiast dla młodszych kobiet sen symbolizuje nowe, piękne zmiany w życiu.

Śnić, że puszczasz oczko byłemu partnerowi/byłej partnerce
Kiedy śnisz o puszczaniu oczka swojemu byłemu partnerowi, byłej partnerce, oznacza to, że chciałbyś wiedzieć, o ile lepsze jest twoje życie przez to, że nie jesteście razem. Prawdopodobnie przeszedłeś transformację, zmieniłeś pracę lub znalazłeś bratnią duszę i chciałbyś mu/jej to pokazać. Taki ruch nie ma większego sensu, jeśli już ci na nim/niej nie zależy.

Śnić, że były partner/była partnerka puszcza ci oczko
Sen ten wskazuje na dylemat. Możliwe, że ktoś zaoferuje ci pracę, która przyniesie większe korzyści w porównaniu z tym, co masz obecnie. Boisz się jednak wyjść ze swojej strefy komfortu, bo obawiasz się, że nie dasz sobie rady z taką pracą. Zastanów się dokładnie nad tym, czego chcesz, ale także nad tym, co uważasz za najlepsze dla ciebie. Skonsultuj się z kimś, komu ufasz.

Śnić, że puszczasz oczko przyjacielowi/przyjaciółce
Puszczanie oczka do przyjaciela, przyjaciółki we śnie oznacza, że ​​ o nim/niej plotkowałeś. Pewnie nie podobały ci się niektóre z jego/jej ruchów i decyzji, a ty komentowałeś to ze swoim partnerem lub inną osobą. Jeśli naprawdę wierzysz, że jesteś uczciwym przyjacielem, porozmawiaj z nim/nią o tym i powiedz otwarcie, co myślisz. Nie pomożesz mu/jej plotkując.

Śnić, że przyjaciel/przyjaciółka puszcza ci oczko
Jeśli śniłeś, że twój przyjaciel/twoja przyjaciółka puszcza ci oczko, ​​oznacza to, że powierzy ci wielką tajemnicę. To coś, czego nikomu nie powiedział. Przysięgniesz, że go/jej nie zdradzisz i zabierzesz te informacje ze sobą do grobu. Inną możliwością jest to, że poprosi cię o radę w bardzo delikatnej sprawie, a ty nie będziesz wiedział, co mu/jej powiedzieć.

Śnić, że puszczasz oczko koledze
Jeśli śniłeś o puszczaniu oczka do kolegi ze szkoły lub pracy, oznacza to, że uważasz go za konkurenta. Nieustannie walczysz o to, kto będzie lepszy i odniesie większe sukcesy. Możliwe, że on nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, bo stara się dbać o własny biznes. Jeśli takie myślenie ma dobry wpływ na twoją motywację, kontynuuj tę taktykę. Jednak nie jest to zbyt dobre dla twojego zdrowia psychicznego.

Śnić, że kolega puszcza ci oczko
Kiedy śnisz, że kolega puszcza ci oczko, oznacza to, że masz tajemniczego wielbiciela. Ktoś z twojego otoczenia ciebie ma do ciebie jakieś uczucia, ale boi się ci je pokazać. Powodem może być to, że jesteś zajęty lub wydajesz się niezainteresowany bądź niedostępny. Jeśli zwrócisz na to uwagę, na pewno szybko zrozumiesz, kto to jest. Od ciebie zależy, czy i co z tym zrobisz.

Śnić, że puszczasz oczko szefowi/szefowej
Puszczanie oczka szefowie, szefowej we śnie mogą mieć dwa znaczenia. Jednym ze znaczeń jest to, że lubisz komplementy, które od niego/niej otrzymujesz. Nie masz nic przeciwko, gdy chwali twoją ciężką pracę. Innym znaczeniem tego snu jest myślenie o zmianie pracy. Możesz chcieć odejść, ponieważ uważasz, że nie możesz już awansować w firmie, w której obecnie pracujesz.

Śnić, że szef/szefowa puszcza ci oczko
Sen, w którym widzisz, że twój szef/twoja szefowa puszcza ci oczko, wskazuje, że jesteś zbyt oddany pracy. Myślisz o niej, nawet gdy masz wolny dzień. Twój telefon jest zawsze pod ręką, bo jesteś pewny, że twój pracodawca lub współpracownicy skontaktują się z tobą w jakiejś sprawie. Przychodzisz pierwszy i wychodzisz z pracy ostatni i masz bardzo mało czasu dla ludzi, których kochasz.

Śnić, że puszczasz oczko profesorowi
Jeśli puszczasz oczko do profesora we śnie, oznacza to, że chcesz wyjść z kłopotów z wdziękiem. Popełniłeś błąd i wierzysz, że profesor ci wybaczy, jeśli go ładnie poprosisz. Do tej pory można było na coś takiego liczyć, ale w przyszłości wszyscy poproszą cię o uzasadnienie wcześniej otrzymanych ustępstw i dopóki tego nie zrobisz, nie będziesz mógł liczyć na nowe.

Śnić, że profesor puszcza ci oczko
Sen ten czasami symbolizuje paranoję. Uważasz, że nie zdajesz egzaminów i nie dostajesz dobrych ocen, bo profesor z jakiegoś powodu cię nie lubi. Być może częściowo masz rację, ale to nie może być jedyna wymówka, by nie być wśród najlepszych studentów. Musisz mieć dowód na to, że profesor nie jest obiektywny zanim oskarżysz go o coś tak wielkiego.

Śnić, że puszczasz oczko dziecku
Jeśli śniłeś o puszczaniu oczka do dziecka, oznacza to, że nie jesteś osobą naiwną. Dobrze oceniasz ludzi, jednak nie wyciągasz na ich temat wniosków na podstawie przypuszczeń, ale na podstawie doświadczenia, które posiadasz. Ludzie uważają cię za sceptyka, ale tak nie jest. Jesteś po prostu realistą, świadomym siebie i swoich możliwości i nie pozwalasz innym narzucać ci swoich opinii, pomysłów i postaw.

Śnić, że dziecko puszcza ci oczko
Jeśli śnisz, że twoje dziecko puszcz ci oczko, oznacza to, że uszczęśliwisz kogoś. Może odwiedzisz dawno niewidzianego krewnego albo obdarujesz ukochaną osobę czymś, o czym od dawna marzyła. Radość, którą dałeś swoim bliskim, poprawi również twój nastrój.

Śnić, że puszczasz oczko księdzu
Taki niezwykły sen oznacza, że ​​jesteś wyjątkowy pod wieloma względami i jesteś z tego dumny. Nie dostosowujesz się do społeczeństwa, ale dostosowujesz społeczeństwo do siebie i swoich potrzeb. Nigdy nie robisz niczego, by zadowolić ludzi ani nie chcesz się zmieniać dla dobra innych. Wyjątkiem są ludzie, których kochasz, ponieważ dla nich zrobiłbyś wszystko, co konieczne.

Śnić, że ksiądz puszcza ci oczko
Sen, w którym widzisz księdza, który puszcza ci oczko, oznacza, że znajdziesz się w niezręcznej sytuacji. Być może będzie o ciebie zabiegać osoba znacznie starsza lub znacznie młodsza od ciebie lub ktoś, na kogo nigdy nie patrzyłeś w romantyczny sposób. Nie będziesz wiedział, jak na to zareagować, ani jak w uprzejmy sposób pokazać jej, że nie jesteś zainteresowany.

Śnić, że puszczasz oczko nieznajomemu
Puszczanie oczka do nieznajomego we śnie oznacza, że ​​przeżyjesz przygodę. Możliwe, że chcesz przełamać irytującą rutynę, w którą wpadłeś i dzięki temu w końcu zrobisz coś ekscytującego. Być może pojedziesz do kraju, który zawsze cię fascynował lub spróbujesz czegoś, co cię pociąga. To będą chwile, które zapamiętasz na całe życie.

Śnić, że nieznajomy puszcza ci oczko
Kiedy śnisz, że nieznajomy puszcza ci oczko, oznacza to, że powinieneś być bardziej zrelaksowany. Jesteś zbyt poważny jak na swój wiek i przez to jesteś pod dużą presją. Życie to poważna sprawa, ale nie można jej zredukować do samej opieki. Musisz nauczyć się cieszyć drobiazgami, a czasem zrobić sobie przerwę na odpoczynek i relaks.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli puszczałeś komuś oczko lub ktoś puszczał oczko tobie, z pewnością wywarło to na tobie wrażenie.

Definicja puszczania oczka

Puszczanie oczka to sygnał o charakterze osobistym, który może odnosić się do podzielenia się sekretem, żartem lub flirtem.