Sen o dżemie
Jeśli we śnie zobaczysz dżem, oznacza to, że będziesz zdezorientowany. Możliwe, że w następnym okresie osoba, którą lubisz, zagra w grę „gorąco-zimno”, więc nie będziesz wiedział, co robisz. W niektórych momentach będziesz miał wrażenie, że zrobiłby dla ciebie wszystko, podczas gdy w innych będziesz się zastanawiać, czy w ogóle coś dla niej znaczysz.

Śnić, że jesz dżem
Jeśli we śnie jesz dżem, symbolizuje to zdrowie. Jesteś osobą przyzwyczajoną do gotowania w domu, więc wolisz pozostać głodny niż jeść w piekarniach, restauracjach typu fast food itp. Rzadko chorujesz, a pozytywne nastawienie do życia zawdzięczasz wychowaniu, harmonijnym relacjom rodzinnym i czasowi spędzanemu na zabawie na łonie natury, a nie przy komputerze i telefonie.

Śnić, że gotujesz dżem
Kiedy śnisz o gotowaniu dżemu, oznacza to, że zaskoczysz wszystkich. Prawdopodobnie nigdy nie wykazywałeś dużego zainteresowania kuchnią, ale z czasem udoskonalisz pewne umiejętności. Przyjaciele i członkowie rodziny nie mogą się doczekać, aby skosztować wszystkiego, co przygotowałeś, często prosząc o powtórki. Być może znienawidzony obowiązek stanie się dodatkowym źródłem dochodu.

Śnić, że wyrzucasz dżem
Jeśli wyrzucasz dżem w swoim śnie, oznacza to, że odmówisz przyjęcia prezentu. Być może ktoś, z kim nie jesteś w najlepszych stosunkach, wyśle ​​ci znak uwagi, który zinterpretujesz jako prowokację. Chociaż doradzą ci udawanie entuzjazmu, zwrócisz wszystko i wyraźnie powiesz danej osobie, że niczego od niej nie potrzebujesz.

Śnić, że przypiekł ci się dżem
Jeśli przypiekłeś dżem we śnie, oznacza to nieostrożność. Jesteś osobą przyzwyczajoną do robienia kilku rzeczy jednocześnie, dlatego żadna z nich nie wychodzi tak, jak powinna. Ilość jest dla ciebie ważniejsza niż jakość, dlatego z powodu twojej pochopności inni wykonują podwójną pracę i mają więcej obowiązków.

Śnić, że inni gotują dżem
Sen, w którym widzisz, jak ktoś gotuje dżem, oznacza, że ​​wkrótce zdasz sobie sprawę, że jesteś leniwy. Mianowicie, ostatnio usprawiedliwiałeś swoją bezczynność brakiem czasu lub przeszkodami z boku. Jednak nie chcesz przyznać się przed sobą, że wszedłeś w fazę, w której brakuje ci woli, energii i inicjatywy, aby zacząć. Kiedy pogodzisz się z prawdą i zaczniesz lepiej organizować swój czas, wszystko zacznie się zmieniać.

Śnić, że inni jedzą dżem
Jeśli we śnie widziałeś kogoś jedzącego dżem, oznacza to, że będziesz mógł odetchnąć z ulgą, gdy zdasz sobie sprawę, że ze zdrowiem ukochanej osoby wszystko jest w porządku. Możliwe, że martwisz się, ponieważ jeden z członków rodziny, partner lub jeden z przyjaciół ma pewne problemy. Jednak testy i badania wykażą, że jest to choroba przejściowa, którą łatwo leczyć, dzięki czemu będziesz mógł się zrelaksować.

Śnić, że karmisz dziecko dżemem
Karmienie niemowlaka lub dziecka dżemem oznacza, że uszczęśliwisz swoich bliskich. Prawdopodobnie twój gest sprawi im radość lub będą dumni z osiągniętego przez ciebie sukcesu. Możliwe, że zorganizują spotkanie i przyjęcie na twoją cześć. Zdasz sobie sprawę, że to, co ci się przydarzyło, znaczy dla nich więcej niż dla ciebie.

Śnić, że inni wyrzucają dżem
Jeśli widziałeś we śnie kogoś wyrzucającego dżem, oznacza to, że ktoś odrzuci twój prezent lub chęć pomocy mu w czymś. Ten gest prawdopodobnie cię zaskoczy lub obrazi, ale jeśli zastanowisz się nad nim trochę więcej, znajdziesz usprawiedliwienie dla takiego zachowania.

Śnić, że kupujesz dżem
Kupowanie dżemu we śnie oznacza, że ​​ktoś oskarży cię o bycie samolubnym w przyszłości. Możliwe, że zrobisz coś, z czym się nie zgodzą i odczujesz to jako swój egoizm. Na próżno będziesz próbował przekonać go, że się myli, bo sam zdajesz sobie sprawę, że stawiasz siebie na pierwszym miejscu i że to ci w tej chwili całkowicie odpowiada.

Śnić, że sprzedajesz dżem
Sprzedawanie dżemu we śnie oznacza, że ​​twoje wysiłki się opłacą. Prawdopodobnie długo pracowałeś nad pomysłem i projektem i zacząłeś tracić nadzieję, że w końcu pojawią się dobre rezultaty. Musisz jednak być cierpliwy i wytrwały, a wkrótce będziesz mógł cieszyć się owocami swojej pracy. Inną możliwością jest to, że pracodawca zdecyduje się na podniesienie twojej pensji, gdy zda sobie sprawę, jak ważny jesteś dla rozwoju zespołu lub firmy jako całość.

Śnić, że dostałeś dżem
Jeśli ktoś podarował ci dżem jako prezent we śnie, oznacza to, że czyjaś wizyta cię uszczęśliwi. Możliwe, że odwiedzi cię ktoś, kogo nie widziałeś od dawna. Postarasz się go jak najlepiej ugościć i sprawić, by czuł się u ciebie jak w domu. Porozmawiacie o przeszłości i przypomnisz sobie bezcenne wspomnienia, które wspólnie stworzyliście.

Śnić, że dałeś komuś dżem
Podarowanie dżemu komuś we śnie symbolizuje miłe spotkanie z krewnymi. Zapewne zostaniesz zaproszony na uroczystość w domu krewnego, gdzie zgromadzą się ludzie, których kochasz i których nie widziałeś od dawna. To będzie dzień pełen radości i śmiechu, dzięki któremu naładujesz akumulatory i będziesz bardziej gotowy do stawiania czoła biznesowym wyzwaniom.

Śnić, że kradniesz dżem
Kradzież dżemu we śnie oznacza, że ​​twoi bliscy oskarżą cię o dziecinne i nieodpowiedzialne zachowanie. Mianowicie, nie zgodzą się z niektórymi twoimi decyzjami i posunięciami, więc spotkasz się z ostrą krytyką. Na próżno będziesz próbował przekonać ich, że się mylą i że to, co zrobiłeś, jest rzeczywiście dobre dla twojej przyszłości, ponieważ będą mieli zupełnie inne zdanie.

Śnić, że inni kradną dżem
Sen o kimś, kto kradnie dżem, oznacza, że ​​w niedalekiej przyszłości możesz spotkać bardzo interesującą osobę. Opowiada o kimś, kto nie boi się mówić, co myśli i który stara się żyć pełnią życia. Ciekawe będzie dla ciebie posłuchanie jego doświadczenia, a i ty przypomnisz sobie przy tym swoją młodość, gdy myślałeś w sposób podobny do jego.

Śnić, że rozbiłeś słoik z dżemem
Jeśli śniłeś, że przypadkowo rozbiłeś słoik z dżemem, to jest to dobry znak. Przed tobą bardzo korzystny okres, zarówno w pracy, jak i w sprawach uczuciowych. Możliwe, że niektóre części układanki zaczną się układać i będziesz w stanie osiągnąć swoje cele i pragnienia. Byłoby dobrze, gdybyś wykorzystał tę dobrą fazę do robienia planów na przyszłość, po prostu staraj się nie dać się ponieść sukcesowi, aby twoje plany były nierealne.

Śnić, że ktoś inny rozbił słoik z dżemem
Sen, w którym widzisz, jak ktoś przypadkowo rozbił słoik z dżemem, oznacza, że bliska osoba sprawi, że będziesz dumny. Możliwe, że któryś z członków rodziny lub znajomych odniesie wielki sukces. Będziesz cieszyć się jego szczęściem i rozpowiadać o tym wszystkim z wielką dumą.

Śnić, że smarujesz chleb dżemem
Smarowanie chleba dżemem oznacza, że ​​nie ma powodów do obaw o swoją przyszłość. Jesteś bardzo pracowitą i odpowiedzialną osobą i jesteś w stanie stawić czoła każdemu wyzwaniu, które stanie na twojej drodze. Ważne jest, aby wierzyć w siebie i być cierpliwym. Tylko w ten sposób będziesz w stanie osiągnąć to, do czego dążysz.

Śnić, że inni smarują chleb dżemem
Widok kogoś, kto rozprowadza dżem na chlebie we śnie, oznacza, że ​​​​zazdrościsz innej osobie. Mianowicie zdasz sobie sprawę, że twój przyjaciel lub znajomy ma to, o czym marzysz – dobrą pracę, dużą pensję lub miłe relacje z bliskimi. Niech posłuży ci jako dowód, że ty też możesz osiągnąć to, czego chcesz.

Śnić, że robisz ciasto z dżemem
Robienie ciasta z dżemem symbolizuje skromność. Jesteś kimś, kto nie potrzebuje wiele do szczęścia. Nie fascynują cię drogie i luksusowe rzeczy, ani nie fantazjujesz o wielkim luksusie. Zdrowie i pokój w twojej rodzinie, a także spokój duchowy są dla ciebie ważniejsze niż wszystko inne. Co więcej, nie chodzi o to, że pieniądze nic dla ciebie nie znaczą, po prostu nie są celem samym w sobie.

Sen o jedzeniu ciasta z dżemem
Zjedzenie ciasta z dżemem oznacza, że ​​zachwyci cię czyjaś prostota. Będziesz miał okazję porozmawiać z osobą, która bardzo szczerze mówi o sobie i wszystkim, co się wokół niej dzieje, bez upiększania opowieści o problemach osobistych i społecznych, ale także oferuje rozwiązania dla nich. Zrozumiesz, że zgadzasz się z wieloma jej poglądami.

Śnić, że poplamiłeś się dżemem
Poplamienie się dżemem we śnie oznacza, że ​​jesteś kochany w prawdziwym życiu. Musisz być wdzięczny i szczęśliwy, że masz wokół siebie ludzi, którzy cię szanują i życzą ci dobrze. Masz tendencję do zastanawiania się, dlaczego ktoś cię nie lubi lub dlaczego niektórzy nie traktują cię poważnie. Jednak ignorujesz fakt, że twoi bliscy są bardzo ważni i potrzebują ciebie i powinni być twoim priorytetem w życiu.

Śnić, że ktoś inny poplamił się dżemem
Jeśli we śnie widziałeś dziecko lub osobę dorosłą poplamioną dżemem, oznacza to, że będziesz szczęśliwy w przyszłości. Możliwe, że usłyszysz dobre wieści o członku rodziny lub przyjacielu, a to sprawi, że będziesz naprawdę szczęśliwy.

Znaczenie snu może być prostsze. Jeśli widziałeś, zjadłeś, zrobiłeś, wyrzuciłeś lub spaliłeś dżem, to musiało to zrobić na tobie wrażenie.

Definicja dżemu

Dżem to owocowa słodycz, którą gotuje się przez dłuższy czas.